NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 31 32 33 34 35 36 37 ... » »»
Uniwheels, Zarobki odlewnia
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Paź 2016r. 13:43  
Cytuj
CYTAT
Andzej, kiepski z ciebie analityk. Nie pracuje w tej firmie. Żadna firma nie płaci dla przyjemności. Mądry menadżer nie gasi pożarów z powodu niezadowolenia pracowników. Pracownicy w dobrze zarządzanej firmie mają czas na odpoczynek i dla zapewnienia bytu rodzinie nie muszą pracować w nadgodzinach. Mądry menadżer to wie, głupi ma pretensje do ludzi że ci są niezadowoleni. W normalnej gospodarce z czasem zamyka zakład bo nie ma kim pracować. Kilku w Stalowej Woli już się spakowało. Bezrobocie z tego powodu nie wzrosło. Poszukaj, poczytaj, porozmawiaj z ludźmi może się czegoś dowiesz i przestaniesz pierdolić. Poznaj życie, które pracuje na tabelki.


Ale ja nie oceniam tego czy firma jest dobrze zarządzana z punktu widzenia HR, tylko z punktu widzenia inwestora. Inwestor naprawdę ma w dupie czy idziecie szczęśliwi do pracy czy nie gdy cele zostają osiągnięte. Mnie ludzie i życie poza tabelkami nie interesuje. Ważne aby liczby w Excelu się zgadzały, bo później za prezentacje w PP człowiek dostaje pochwały i jakaś premia wpadnie. A troska o ludzi w tym wszystkim tylko zamieszanie wprowadza i groźbę nieosiągnięcia celu umiech

Tym bardziej, że UW nie musi dbać zbytnio o PR na rynku ponieważ jego produkty są dość specyficzne, więc klient nie powie że kupi gdzieś indziej bo pracownicy płaczą. Pytałeś się kiedyś w salonie samochodowym czy pracownicy firm z których pochodzą części do ich samochodów pracują w dobrych warunkach? Ja zazwyczaj mam tą kwestię między jelitem cienkim, a zwieraczem.

PS. Daj przykład dużych zakładów które w Stalowej zamknięto z powodu braku pracowników umiech

CYTAT
Nie wziąłeś tylko pod uwagę Andzej faktu, że właścicielem nie jest polski inwestor tylko zagraniczny i ma gdzieś niezadowolenie personelu. U siebie w kraju takimi kwotami jakie się w tej firmie zarabia całkowicie by się skompromitował, stąd też wybrał PL i podkarpacie. Przy tak ogromnych zyskach wykazuje się całkowitym brakiem szacunku dla pracownika, który ten kapitał zarobił i o to chyba się tu rozchodzi.
Najlepiej by było gdyby się UW przeniósł na Ukrainę wówczas wykupiło by się budynki i Polski przedsiębiorca odprowadzał by podatki w kraju i szacunek do pracowników może by miał większy.


Wziąłem ten fakt pod uwagę. Dlatego z Niemiec do tego meksyku europy przyszedł, aby właśnie mniej płacił za pracę. A podział zysku między pracowników to jest kwestia decyzji właściciela kapitału. Skoro nie chce to nie bardzo wiem o co się pieklić? Zawsze można zmienić pracę.
Ale Ty nie znasz statystyk chyba. Firmy z rodzimym kapitałem płacą mniej niż zagraniczne.

CYTAT
"Andzej" po wypowiedziach widać że to osoba teoretyk który w du... był i G.... widział, co może widzieć o automatyzacji produkcji tej konkretnej linii gdzie już dawno zostało to wprowadzone tylko z ciężkim skutkiem bo wiele stanowisk wymaga czynnika ludzkiego taki proces produkcji i już, ale siedząc przed monitorem komputera to dajesz świadectwo że jesteś jednym z tych co wychował tablet, komputer a życie znają z Internetu, w realu nie potrafiłbyś gwoździa w ścianę wbić jak "mama chce powiesić kwietnik" marzy się taki osobą życie w bajce ale w realu możesz jedynie pisać o tym w Internecie gdzie pracujesz ile zarabiasz, bo faktycznie pracujesz gdzieś na zmywaku w kebabie, taki ktoś potrafi tyko kopiować tabelki z Internetu jakieś wykresy a o prawdziwym życiu nie ma zielonego pojęcia, więc zrób coś i nie pisz swoich bzdur na tym forum więcej bo jesteś przynajmniej żenujący i beznadziejny powodzenia kiedyś wpadnę na kebab


Gdzie ty gościu żyjesz. Wszystko jest kwestią kasy którą trzeba przeznaczyć na inwestycje. Gwarantuje Ci, że przy odpowiednim nakładzie środków 80% załogi poszłoby do zwolnienia. Tylko praca ludzka jest tańsza, więc po co inwestować? Ludzi w kosmos wysyłają, a Ty nadal uważasz że procesu klepania felg się nie da zautomatyzować w większym stopniu nie wiem

No właśnie gwoździa wbić nie potrafię, ale tytuł inżyniera mi dali umiech Oj chłopie. I na kebab nie wpadaj ponieważ do frytek Ci nasikam jezyk

PS. Jakim cudem napisałeś tak długiego posta nie wstawiając ani jednej kropki? Później się dziwi, że mało zarabia i praca ciężka umiech

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2016r. 13:43  
Cytuj

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 197
Dołączył: 22 Sty 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2016r. 13:56  
Cytuj
34 strony i jeszcze wam sie to nie znudzilo:szok:

Człowiek mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 3 Lis 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Paź 2016r. 14:13  
Cytuj
CYTAT
A podział zysku między pracowników to jest kwestia decyzji właściciela kapitału. Skoro nie chce to nie bardzo wiem o co się pieklić? Zawsze można zmienić pracę.
Ale Ty nie znasz statystyk chyba. Firmy z rodzimym kapitałem płacą mniej niż zagraniczne.


Po pierwsze, nie pracuję w tej firmie.
Cała Stalowa Wola mówi na to obóz, bo ludzie pracują na nadgodzinach aby się dorobić i podobno w ciężkich warunkach, mając później problemy ze zdrowiem. Wg. Ciebie jest to w porządku? Sądzisz również, że wypadek w którym zginęło zdaje się, że dwóch młodych chłopaków wydarzyłby się, jeżeli zakład byłby u Niemca, na jego podwórku? Chce zarobić, ale nie chce trzymać się zwykłych przepisów nawet BHP, stąd oburzenie ludzi. Związków chyba tam nie ma a Ty patrzysz tylko przez pryzmat właściciela, stąd właśnie problemy ze znalezieniem personelu.
Pracuję u Polskiego inwestora i płaci właśnie lepiej niż zagraniczny, do tego w normalnych warunkach. Może właśnie było by mu wstyd traktować polskich braci jak niewolników?!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2016r. 14:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A podział zysku między pracowników to jest kwestia decyzji właściciela kapitału. Skoro nie chce to nie bardzo wiem o co się pieklić? Zawsze można zmienić pracę.
Ale Ty nie znasz statystyk chyba. Firmy z rodzimym kapitałem płacą mniej niż zagraniczne.


Po pierwsze, nie pracuję w tej firmie.
Cała Stalowa Wola mówi na to obóz, bo ludzie pracują na nadgodzinach aby się dorobić i podobno w ciężkich warunkach, mając później problemy ze zdrowiem. Wg. Ciebie jest to w porządku? Sądzisz również, że wypadek w którym zginęło zdaje się, że dwóch młodych chłopaków wydarzyłby się, jeżeli zakład byłby u Niemca, na jego podwórku? Chce zarobić, ale nie chce trzymać się zwykłych przepisów nawet BHP, stąd oburzenie ludzi. Związków chyba tam nie ma a Ty patrzysz tylko przez pryzmat właściciela, stąd właśnie problemy ze znalezieniem personelu.
Pracuję u Polskiego inwestora i płaci właśnie lepiej niż zagraniczny, do tego w normalnych warunkach. Może właśnie było by mu wstyd traktować polskich braci jak niewolników?!


przemeckb - przeczytaj jeszcze raz co poprzednik napisał, a potem komentuj. Po drugie, mieszasz zakłady, w sumie alu, w sumie niemieckie, w sumie oba nazywane obozami, ale zupełnie inne firmy.
ps
jaka to firma polskiego inwestora płaci lepiej za TAKĄ samą pracę? Z ciekawości pytam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Paź 2016r. 15:42  
Cytuj
są firmy w Stalowej które płacą lepiej i za lżejśzą pracę umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Paź 2016r. 16:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A podział zysku między pracowników to jest kwestia decyzji właściciela kapitału. Skoro nie chce to nie bardzo wiem o co się pieklić? Zawsze można zmienić pracę.
Ale Ty nie znasz statystyk chyba. Firmy z rodzimym kapitałem płacą mniej niż zagraniczne.


Po pierwsze, nie pracuję w tej firmie.
Cała Stalowa Wola mówi na to obóz, bo ludzie pracują na nadgodzinach aby się dorobić i podobno w ciężkich warunkach, mając później problemy ze zdrowiem. Wg. Ciebie jest to w porządku? Sądzisz również, że wypadek w którym zginęło zdaje się, że dwóch młodych chłopaków wydarzyłby się, jeżeli zakład byłby u Niemca, na jego podwórku? Chce zarobić, ale nie chce trzymać się zwykłych przepisów nawet BHP, stąd oburzenie ludzi. Związków chyba tam nie ma a Ty patrzysz tylko przez pryzmat właściciela, stąd właśnie problemy ze znalezieniem personelu.
Pracuję u Polskiego inwestora i płaci właśnie lepiej niż zagraniczny, do tego w normalnych warunkach. Może właśnie było by mu wstyd traktować polskich braci jak niewolników?!


A większość głosujących wybrała PiS. To iż ktoś coś mówi nie oznacza że nie może się mylić. Szczerze? Kilka razy w Stalowej czy w Nisku słyszałem jak ktoś powiedział że lubi swoją pracę. Reszta tylko narzekała, choć często nie miała podstaw.

Po drugie myślisz że Helmut w centrali siedzi tylko i kombinuje jak tu poznęcać się nad członkami narodu polskiego w odwecie za AK? Zapytaj lepiej kto był ich bezpośrednim przełożonym i BHPowcem. To oni zgadzając się na wysłanie tam ludzi ponoszą bezpośrednią odpowiedzialność za wypadek. I to rodzimi nadzorcy o zarządzaniu personelem nie mają zielonego pojęcia.
Pracowałem również w niemieckiej firmie. Tak dobrej kultury korporacyjnej i podejścia do pracowników nigdzie nie spotkałem. Nawet u amerykanów, choć oni akurat lepiej płacą.


A co do wynagrodzeń to trochę statystyk zamiast pustych haseł (niestety dane z 2015 roku):

http://wynagrodzenia.pl/artykul/wynagrodzenia-w-przedsiebiorstwach-z-kapitalem-polskim-i-zagranicznym-w-roku-2011

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 14 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Paź 2016r. 20:15  
Cytuj
Do "aldmdler dupudner"
Napisałem prawdę i stwierdziłem fakt
Tyle w temacie ludzie jest pełno już do pracy w kadrach setki podanumiechumiech;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 29 Maja 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2016r. 22:30  
Cytuj
A ilu z nich nadaje sie do pracy, to inna sprawa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2016r. 11:46  
Cytuj
CYTAT
są firmy w Stalowej które płacą lepiej i za lżejśzą pracę umiech


Które co czy to też tajemnica co
Pytam bo chcę wysłać CV umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 7 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2016r. 21:04  
Cytuj
,,są firmy w Stalowej które płacą lepiej i za lżejśzą pracę''

Ja też poproszę adres dobrego płatnika

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 10 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Paź 2016r. 15:28  
Cytuj
Były podwyżki...heee by ostudzić fale zwolnień i redukcji. A teraz na sprzedaż z żywym towarem ... to już koniec Niemca.. daliśmy mu radę...heee stąd super premie...podwyżki... awanse na koniec by jednemu z drugim dać lepsze preferencje na CV.
Są tacy co się cieszą że wezmą to chińczycy i zamkną to w h...uja jak tego pragnął PiS lamski rząd naszego grodu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2016r. 17:04  
Cytuj
Juz xxx lat temu stary Ats tez miał kupic chinczyk a wyszło jak wyszło takze zobaczymysmiech2 jesli dojdzie do najgorszego scenariusza to i tak wielu sie ucieszy bo przeciez uniwells taki zły tak truje itp itd..a roboty w okolicy pełno lzejszej i za lepsze pieniadzemlotek (to akurat ironia bo wielu moze sie nie domyslec)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 23 Sie 2009r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Paź 2016r. 09:33  
Cytuj
Moderowano przez: sm
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 14 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Paź 2016r. 19:18  
Cytuj
Moderowano przez: sm
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Paź 2016r. 11:18  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
są firmy w Stalowej które płacą lepiej i za lżejśzą pracę umiech


Które co czy to też tajemnica co
Pytam bo chcę wysłać CV umiech



wszystko jest czarno na białym w internecie, kwoty brutto jak i stanowiska, poza tym z tego co rozmawiałem z ludźmi zarządzającymi zespołem ludzkim w innych firmach po uniwhelsie szczególnie mało inteligentnych pracach zadaniach niechętnie zatrudniają także cieszcie się tym co macie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 29 Maja 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2016r. 19:47  
Cytuj
Uwaga nadchodzi fala 400 pracowników zwolnionych z aluteca!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2016r. 20:02  
Cytuj
CYTAT
wszystko jest czarno na białym w internecie, kwoty brutto jak i stanowiska, poza tym z tego co rozmawiałem z ludźmi zarządzającymi zespołem ludzkim w innych firmach po uniwhelsie szczególnie mało inteligentnych pracach zadaniach niechętnie zatrudniają także cieszcie się tym co macie

Zamiast napisać nazwy paru firm, to wypisujesz jakieś pierdoły smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 12 Paź 2016r. 20:13  
Cytuj
przejdź zobacz porozmawiaj.....może CV za Ciebie złożyć?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2016r. 20:34  
Cytuj
Nie mam zamiaru nigdzie chodzić, po prostu z firmami i zarobkami bajki opowiadasz, a teraz nie wiesz jak wybrnąć umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Paź 2016r. 06:35  
Cytuj
seron wobi stal umiech tylko tam trzeba MYŚLEĆ

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2016r. 17:49  
Cytuj
Słyszalo sie dzis w radiu przechwalki dyrektora zakładu,jak to dobrze jest skazańców zatrudniac.
Niewiele praw maja,ubezpieczenia zdrowotnego nie trzeba placic,ani nawet podpisywac umów z wiezniami tylko z zakladem karnym.
Kolejne pieniadze dla firmy zaoszczedzone good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Paź 2016r. 18:05  
Cytuj
Słyszało się? A jaki dyrektor? Jakiego zakładu?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Paź 2016r. 18:30  
Cytuj
mają z okolicznych półotwartych zakładów zatrudniać na 1 zmiany...alimenciarzy kolarzy po %%%%% itp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 30 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Paź 2016r. 19:07  
Cytuj
CYTAT
Słyszalo sie dzis w radiu przechwalki dyrektora zakładu,jak to dobrze jest skazańców zatrudniac.
Niewiele praw maja,ubezpieczenia zdrowotnego nie trzeba placic,ani nawet podpisywac umów z wiezniami tylko z zakladem karnym.
Kolejne pieniadze dla firmy zaoszczedzone good


Zakład Karny podpisuje zatrudnienie z więźniem i się z nim rozlicza. Płacić trzeba. Wystarczy, że jeden osadzony ucieknie i cała grupa z ZK wstrzymana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2016r. 20:03  
Cytuj
Slyszalem dokladnie w radiu ze Uniwheels podpisuje umowe z zakladem karnym a nie wiezniem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 31 32 33 34 35 36 37 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »