NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 ... » »»
Uniwheels, Zarobki odlewnia
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 21:51  
Cytuj
Rodzinna firma,brat,swat i kochanka brata umiech)) a wez idz do kadr i zapytaj o cos.....to cie dopiero przewiezie ksiegowa ,a idz do kadr zapytac o cos ło ho ho nie ma co sie za bardzo o SWOJE wypytywac bo pania ksiegowa (mloda) stresuje i mozesz poleciec bo to ....he he "znajoma" szefostwa.
Mojego znajomego wnuka sciga komornik i ksiegowosc co on napisze to na wszystko sie zgadza.zabieraja wszystkiego po 100% ,a to bezprawie i niewiedza ksiegowosci.Ale jaka firma taka kadra

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 21:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 30 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2015r. 12:49  
Cytuj
Wczoraj się dowiedziałem, że są wylewane żale anonimowo w internecie. Czytam i nie wierzę. Cykory to jedyne co ciśnie się na usta. Zamiast wylewać tutaj swoje żale to wystarczy podejść i powiedzieć w oczy. Z drugiej strony żeby powiedzieć w oczy to czy tamto to trzeba mieć jakieś sensowne argumenty. A tak na marginesie mówiąc to co z moim awansem kierowniku (Ł.D.) ? :cwaniak: P.S. Z innej beczki teraz. strzalka Nie wiem czemu nie wiemale mój organizm z wszystkich warzyw nie trawi tylko pietruszki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2015r. 13:00  
Cytuj
CYTAT
Wczoraj się dowiedziałem, że są wylewane żale anonimowo w internecie. Czytam i nie wierzę. Cykory to jedyne co ciśnie się na usta. Zamiast wylewać tutaj swoje żale to wystarczy podejść i powiedzieć w oczy. Z drugiej strony żeby powiedzieć w oczy to czy tamto to trzeba mieć jakieś sensowne argumenty. A tak na marginesie mówiąc to co z moim awansem kierowniku (Ł.D.) ? :cwaniak: P.S. Z innej beczki teraz. strzalka Nie wiem czemu nie wiemale mój organizm z wszystkich warzyw nie trawi tylko pietruszki.



piszesz że ci co piszą tu to cykory i płaczki a sam pytasz się drewniaka kiedy bedzie twój awans..zastanówcie sie w tych biurach o co wam chodzi..hehehe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 30 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2015r. 13:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Wczoraj się dowiedziałem, że są wylewane żale anonimowo w internecie. Czytam i nie wierzę. Cykory to jedyne co ciśnie się na usta. Zamiast wylewać tutaj swoje żale to wystarczy podejść i powiedzieć w oczy. Z drugiej strony żeby powiedzieć w oczy to czy tamto to trzeba mieć jakieś sensowne argumenty. A tak na marginesie mówiąc to co z moim awansem kierowniku (Ł.D.) ? :cwaniak: P.S. Z innej beczki teraz. strzalka Nie wiem czemu nie wiemale mój organizm z wszystkich warzyw nie trawi tylko pietruszki.



piszesz że ci co piszą tu to cykory i płaczki a sam pytasz się drewniaka kiedy bedzie twój awans..zastanówcie sie w tych biurach o co wam chodzi..hehehe


"Miszczu", bo inaczej Ci nie powiem celowo to napisałem, ponieważ wiem, że Ł.D. tu zagląda. Wiesz co to znaczy ironia oraz pół serio pół żartem ? W gwoli ścisłości to jak mam coś do powiedzenia to idę i mówię jak jest w przeciwieństwie do internetowych gladiatorów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 25 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2015r. 16:36  
Cytuj
Panowie na OM i OW nie ma kolegow tam sa sami podpierdalacze i dupolizy powiedz cos na kogos moment sie rozniesie najlepiej trzymac jezyk za zebami PODPIERDALACZE SA TAM WSZEDZIE

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 21 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2015r. 17:55  
Cytuj
a na nowej lakierni to się roi od takich "życzliwych" od poprawek poprzez kontrole az do lakierni każdy lepsiejszy od drugiego a po nocach śpią po kątach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 1 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2015r. 18:47  
Cytuj
rok 2016 rok imigrantów w tym zakładzie !! good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 2 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2015r. 09:21  
Cytuj
Witam
Wszyscy pracownicy zainteresowani karnetami firmowymi w Fabryce Zdrowia w stalowej woli , proszę o prywatną wiadomość . Minimum 10 osób chętnych aby uzyskać atrakcyjne rabaty dla nas pracowników i najbliższej rodziny . Mamy czas do 20 pazdziernika na odpowiedz .
Masz pytania wyślij priv. umiech
Nie masz konta kontakt --> karnety.uni @o2.pl
Pozdrawiam ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 23 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2015r. 00:47  
Cytuj
na OM (Z1) zwolniło się ostatnio trzech pracowników "kierowniku" (tfu!) P. traktuj tak dalej ludzi a obudzisz się z ręką w nocniku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 28 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2015r. 13:10  
Cytuj
Co tu się dziwić p.P-k z(Z1) to "kierownik" po zawadówce -prostak bo srednie ma ale zaoczne ,tak jest jak się studiuje 6 lat w 3-letniej szkole --nie oczekujcie od niego za wiele krzykiem i terrorem nadrabia, tak mu się wydajepotluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 17 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2015r. 15:59  
Cytuj
Słuchajcie ja pracując na Z2 wiele słyszałem o tym człowieku jak potrafi być paskudny dla ludzi itp.jest o nim tak głośno że świadczy to tylko paskudnie o pracodawcy"Zarząd"że jeszcze ten człowiek nie wyleciał dyscyplinarnie z pracy, bo nie wierzę że nic nie słyszeli przez tyle lat o tym człowieku i o kilku innych, jak można trzymać na takim stanowisku takiego człowieka i pozwalać na takie coś, choć jest dobra strona medalu bo właśnie taki człowiek zepsuł im strasznie renomę zakładu i dlatego teraz nie mogą znaleźć ludzi do pracy i przez takiego człowieka"Zarząd"będzie musiał dać więcej kasy bo nikt tam nie przyjdzie pracować i być poniżanym za takie marne pieniądze,
Do Zarządu brawo więcej takich a będziecie niedługo mam płacić jak w Niemczech czyli euro, bo nikt tam nie przyjdzie za waszą najniższa krajową w PLN

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 16 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Paź 2015r. 03:20  
Cytuj
I taki ktoś jak ten "kierownik", jeszcze żyje? Ja się pytam gdzie jest ISIS kiedy jest potrzebne? Oddajcie go w ręce tych "krwiożerczych imigrantów" niech się na coś przydadzą. good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 24 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2015r. 18:09  
Cytuj
Cxy byly dzisiaj przelrwy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 16 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Paź 2015r. 18:12  
Cytuj
Sprawdź sobie saldo konta, albo idź do kadr zapytaj u źródła. Co za debili tam przyjmują co jeden to glupszy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 21 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2015r. 19:05  
Cytuj
wczoraj już były przelewy przecież o co wy się ludzie pytacie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 25 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2015r. 20:12  
Cytuj
Tak byly przelewy,u mnie na koncie 3500 pln umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 16 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2015r. 21:15  
Cytuj
Za dwa miesiące Ci zapłacilizapytanie uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 25 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2015r. 22:41  
Cytuj
JOZIN ja na miesiac tyle zarabiam a ty jak robisz w firmie WINKO to moze tyle zarobisz za pol roku haha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 16 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2015r. 23:56  
Cytuj
E to kurcze nie pogada z Tobą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2015r. 11:51  
Cytuj
Jeżeli potrzebne Wam forum ażeby dowiedzieć się,kiedy otrzymacie swoje wynagrodzenia- gratulacje ten zakład i ta praca są idealne dla Was

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 30 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2015r. 13:11  
Cytuj
Przecież wypłaty są zazwyczaj między 7,8 każdego miesiąca nie rozumiem tych pytań na forum "kiedy będą przelewy".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 7 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2015r. 15:29  
Cytuj
Ciekawe ile pan P teraz zabierze ;)smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 7 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2015r. 16:44  
Cytuj
Niedlugo to brygadzisci beda musieli ubrać rękawice i "jebac" jak inni bo nie będziei mal kto
Zastanowcie sie panowie ( pan (pfu!!)P.) i nie tylko . Zacznijcie szanowac ludzi i traktowac normalnie swoich ludzi, bo nie widzicie co sie dzieje. Dajcie ludziom normalnie zarobic a nie patrzycie tylko na swole kieszenie ...nie wiemnie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2015r. 16:45  
Cytuj
masz się z czego cieszyć ramirez, ale faktycznie udowadniać jaki to Ty nie jesteś zajebisty, przecież zarabiasz 3,5 tys na rękę .. wow
człowieku, za te ochłapy co bierzesz to mi ciężko by było wyżyć okres jednego miesiąca, więc skuj pysk i naucz się pokory.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 23 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2015r. 18:42  
Cytuj
Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat!

To jeszcze ja – Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Jarząbek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »