NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Uniwheels, Zarobki odlewnia
Posty: 2
Dołączył: 21 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2015r. 10:12  
Cytuj
Ci co pisza te głupoty o swoich kierownikach to banda spoconych i śmierdzących wieśniaków która na co dzień włazi im w tyłki i podpierdziela innych a cwaniakują w internecie jak coś nie pasuje to powiedzcie im prosto w twarz ŚLinią się na wszystkie kobiety tam pracujące a potem wypisują swoje fantazje erotyczne Żadna nie ruszyła by cuchnącego prostaka Pilnujcie swoje Marychy bo może jak jeste scie w pracy to ganiają z cieczką po wsi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2015r. 10:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 5 Sty 2009r.
Skąd: Aluminiowy Padół
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2015r. 16:55  
Cytuj
rst..38 -
1.Nie wiem, kogo widziałeś o podanej godzinie przy jakimś kompie.(w razie dalszych problemów zmień aptekę)ReSeT nie nadaje sie na kierownika i jest zwykłym robolem. Jakbym patrzył na zegarek, jak Ty, to by mnie zwolnili.
2.Moje życie - moja sprawa a im szybciej minie zmiana w tej firmie, tym lepiej.
3. Mój nick - moja sprawa, zostaje Ci go tylko tolerować, jak każdy inny. Poczytaj, co znaczy "rst" w gwarze kierowców, wtedy pewnie bodnie Cię w umysł(ja powstawiałem literki pomiędzy, żeby było bez skojarzeń, jak trafię np. na Ciebie, pobudzając przypadkiem wyobraźnię ale nie dawalem cyferek)
4.Każdy ma coś na sumieniu, nie wiesz na kogo trafiłeś, zawsze możesz się mylić a nawet dobrym uczynkiem zajść komukolwiek za paznokcie. Jestem po Waszej stronie, mogę tyle, co Wy a może mniej.
Nie robię wiatru, chyba, że po fasolce w bufecie, wtedy nawet ja nie wytrzymujęsmiech2
5. NIKT nie pisze w pracy, na firmowych kompach, bo to tak, jakbyś powiedział "szefie, to ja" zanim jeszcze napisane.
6. Mało wiesz jeszcze, bo zbyt krótko pracujesz lub nie wiesz, co to dedukcja, słabo obserwujesz.
5. Tyle w temacie.


pracownikl2.3
Jak Cię swędzi pod napletkiem, to zmień dział - http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenia&id=43&
albo idź na Tesco na stoisko z klockami(dział dziecięcy)

Dalibor - dobrze prawisz, masz rację. Wszyscy są odważni, o czym wspominałem wcześniej.

pukając się w czoło, pokazujesz najsłabiej funkcjonujący element Twojego organizmu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 20 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2015r. 21:39  
Cytuj
....reset ...
Klocki dawno wykupilem a teraz sobie mysle ze pewnie zaba czysciszumiech a mi sie praca podoba i zarabiam dobra kaske
I gonie takich jak ty.A skoro wszyscy moga korzystac to tez bylbym zainteresowany dobrodziejstwem kobiet.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 5 Sty 2009r.
Skąd: Aluminiowy Padół
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2015r. 23:23  
Cytuj
za "żabę", to właśnie trzymamumiech ku przyjemności i rozkoszy własnej oraz właścicielki, natomiast ty gonisz ale nie mnie, tylko jakieś dwie "zabki" z nowej lakierni i w dodatku widać, że bezskutecznie.
A sądząc po temacie twoich postów i poziomie intelektu, to nieprędko jakąkolwiek złapiesz, bo prawdopodobnie pomyliły ci się głowy.smiech2

I jak już piszesz, to po polsku, bo w dzisiejszych czasach jest różnica, czy robisz komuś "łaskę" czy "laskę"smiech2

pukając się w czoło, pokazujesz najsłabiej funkcjonujący element Twojego organizmu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2015r. 05:35  
Cytuj
Hey RESET
Trochu nerwowy jesteś i cwaniakowaty. Myślę ze masz potencjał na fachowca czy tam po tutejszym kierownik. Plakaty. Arogancki i jeszcze w dodatku poliglota... wykształcony znaczy. A niby taki mondry A wstydzi się tego ze że stalowej jest i przed takimi jak ja wsadza literek E w RST. A ja tam się nie wstydzę tego. Mam RST..38 a moglbybys mieć np Nick RESET..65 Bo cyferki mają symbol ukryty. Ale ty wiesz lepiej. W końcu taaaaki 'mondry, jestes. Ok. Biegnę na busa i do kierat lecę...Hey. zobaczymy co pierdzacy dziś wymyśli... A do pozostałych to mam prośbę. Nie dajcie się ponieść emocjom. On tylko na necie jest taki filozof. Czołem pracy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 5 Sty 2009r.
Skąd: Aluminiowy Padół
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2015r. 09:19  
Cytuj
Może i jestem nerwowy i filozof i cwaniak,jednak nie mam az takich aspiracji na psychologa jak Twoje. Nie wnikam, co oznacza nick na forum i skąd się wziął. Nie ma ludzi idealnych a Tobie skończyły się pomysły,czepiłeś się mnie i za wszelką cenę próbujesz zagiąć idąc w moje ślady 😃.
Tematem są problemy pracowników dotyczące pracy na zajmowanym stanowisku a nie bujne lub nieudane życie seksualne i problemy intymne jednostki lub też pochodzenie ksywek, nicków tutejszych forumowiczów oraz ich portret psychologiczny Twojego autorstwa.
Kończą lub skończyły Ci się pomysły i szukasz tematów zastępczych, żeby błysnąć, snujesz jakieś paranoje.
Nie oczekuję i nie wymagam, by ktoś się mnie bał, bo nie o to chodzi, jestem pokojowo do ludzi nastawiony. Wnosiłem się z zamiarem powrotu całej reszty na właściwy temat, a Ty jeszcze napinasz sytuację. Też jesteś tak samo "mondry", nie zauważyłeś?😊

pukając się w czoło, pokazujesz najsłabiej funkcjonujący element Twojego organizmu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 20 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2015r. 11:47  
Cytuj
Do ... Reset... Wydaje mi sie ze probujesz zablysnac polonistyka a jestes
Zwyklem kocmouchem ktory tyra cale dnie i wracajac do domu nie wie co ma robic tak ci mozg resetuja.....!!!!! umiech a ja sobie odpoczywam. Firma jest porzadnaumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 5 Sty 2009r.
Skąd: Aluminiowy Padół
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2015r. 13:00  
Cytuj
Czyli mamy coś wspólnego 😃
Szkoda, że w pracy nie jesteście tacy solidarni i odważni.😊 Wygadani i konsekwentni.
Za ciasno tu już,a niedługo będziecie wyć pod blokiem, pod oknami sąsiadów ,sypiąc wyzwiskami, a ja będę musiał się tłumaczyć.
Pozdrawiam.😊

pukając się w czoło, pokazujesz najsłabiej funkcjonujący element Twojego organizmu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 20 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2015r. 14:53  
Cytuj
Do ...reset...
Wspolnego to my nic nie mamy i miec nie bedziemy .Jak zamknal zaklaf to zapraszam a i tak wkrotce sie stanie pozdrawiam tak zgadza sie jest tu tloczno.zegnam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 21 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2015r. 17:38  
Cytuj
pracownik 2.3 moze sie spotkamy bo mam do ciebie sprawe ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 20 Cze 2012r.
Skąd: StaloweMiastoToDupa
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2015r. 18:14  
Cytuj
Czy ktos wie kiedy bedzie wyplata w styczniu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2015r. 18:39  
Cytuj
CYTAT
Czy ktos wie kiedy bedzie wyplata w styczniu
30-tego Lutego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2015r. 20:30  
Cytuj
RESET... nie denerwuj się. Kurde nie moge pisać z błędami by Cię wkurzyć... właśnie wstałem po harowie dzisiejszej. Ogólnie praca ok. Ale łapy po kolana i kręgosłup boli. Miłego wieczora... hura... Jutro wolne☺

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2015r. 20:33  
Cytuj
RESET... nie denerwuj się.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 5 Sty 2009r.
Skąd: Aluminiowy Padół
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2015r. 08:08  
Cytuj
Ja się nie denerwuję. Kilka postów wcześniej było, że staram się"pisać pod humor". Błędy błędami. Korzystam z wielu innych portali i tam admini kładą duży nacisk na pisownię. Pewnie mi się udzieliło.
Ruszyło mnie odrobinę w temacie kobiet i uważam, nadal uważam, takie teksty są nie na miejscu. Firma jest potężna, jednak kobiet jest mało.

A Reset w moim tłumaczeniu to sen. Uwielbiam spać.
Teraz właśnie pora na reset- sen,odpoczynek, relaks...po męczących i wyczerpujących "przygodach" dnia poprzedniego...

pukając się w czoło, pokazujesz najsłabiej funkcjonujący element Twojego organizmu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2015r. 08:13  
Cytuj
CYTAT

A Reset w moim tłumaczeniu to sen. Uwielbiam spać.


Reset to nie REST smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 23 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2015r. 18:58  
Cytuj
Jedzie Donkiszot na rumuńskiej szkapie
Z dala krzyki, nie wracaj tu nigdy długi złamasie
Dlaczego nie lubi mnie ten Drogi zakład
Przecież ja dla nich byłem jak Wielki brat
Tu będę miał kumpla świętego Piotra
Nikt nam nie podskoczy, nikt nie ogra
A w tym zakładzie giermek Sanczo Pała
Ale go sie usunie i posadzi Pedala
Pedal, tak panie, wizja, stop klatka
Nic nie wiem, więcej kamer do diaska
Ta hołota mnie nie słucha, no nie wierzę
Nowy Panel sie zrobi i się ich dojedzie
Pomalutku, pomalutku...
Co ty Pedalku mi tu pier...sz
Tu trzeba szybko, normy, co mi robisz
Jak Piotr ma Święte Sztuki, tak i ja chcę
Nie mają mieć przerwy, rozumiesz mnie
A jak pójdą do sądu
To będzie sąd ostateczny
Innego nie będzie, tak jak rządzi Pierwszy
Nie ma urlopu, nie ma opieki
A jak umrą to dać im wolne
Mają sie zamieniać, albo na dywanik do mnie
Rycerzu mój wielki, na Ostatecznej nikogo
To narysuj w ekselu, tylko ma być ich mnogo
Każdy ma być takim omnibusem
Umieć ma wszystko, tłumaczyć muszę
Ale jak Szit się dowie, że to kłamstwo
No to będzie kupa i wielkie pijaństwo
Jeszcze dla Jeża mamy słodkie jabłka
Wyślij mu skrzynkę, tylko w emailach
Słyszałeś, już cala stalowa huczy
Ze mój przyjaciel na swoje dzieci krzyczy
On jak krzyczy to jest miły wtedy
On chce dla nich chleba i jednej wody, a nie biedy
Takie to tutaj jest wszystko dziwne
Przecież gdzie im będzie lepiej, no nigdzie
Ja bym ich zamknął w nowym zakładzie
Tysiąc na łapę wystarczy na razie
Powiesić napis Mobingłils Poland
I nikt nie uwierzy jaka ich niewola

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2015r. 19:18  
Cytuj
Wy tu gadu, gadu, a z kadr za ludzmi zaczynaja wydzwaniac, chyba brakuje ludzia do roboty, a tu nowa lakiernie trzeba obsadzic. Peszek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 31 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2015r. 19:41  
Cytuj
Sprawa jest prosta dajcie ludziom uczciwie zarobić,konkretne pieniądze za konkretną pracę,
Każdemu będzie zależeć na pracy , na jakości i ilosci jeżeli będzie wiedział że uczciwie za to mu zapłacą.
Chętni do pracy też się znajdą ,nawet ustawia się w kolejkę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 23 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2015r. 23:51  
Cytuj
Wy tu gadu gadu a już na naradzie o was godajo jezyk Ponoć J. tu wchodzi i czyto. Słyszeliśta że ma nie być postoja zimowygo?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2015r. 18:01  
Cytuj
Nie może to być a podobno nawet małpka potrafiła by tu pracować wystarczy wytresować...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2197
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2015r. 19:08  
Cytuj
CYTAT
Wy tu gadu gadu a już na naradzie o was godajo jezyk Ponoć J. tu wchodzi i czyto. Słyszeliśta że ma nie być postoja zimowygo?


L4 bedzie w cenie.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 23 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2015r. 02:46  
Cytuj
Postój nie musi być sam sobie zrobię postój L4 i gitara

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 17 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2015r. 11:43  
Cytuj
I macie premie na Z2 za ilość i jakość-150 gdzie w regulaminie jest 600 zł oczywiście to fikcja, wszyscy co chcą zapytać o pracę w tej firmie to sobie darujcie, normy zawyżone tak aby ich nie dało się wyrobić,a robisz jak czarnuch i dostajesz najniższe wynagrodzenie za ta pracę powodzenia życzę im w szukaniu pracowników na nowo budowany zakład

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 25 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2015r. 21:24  
Cytuj
Kolejny dobry pracownik z O.W zlozyl Wypowiedzienie zapierdalał reszta tej bryg to obiboki.Nowych przybywa a dobrych wyszkolonych pracownikow ubywa,Panowie bryg i kierownicy Brawo ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »