NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 27 28 29 30 31 32 33 ... » »»
Uniwheels, Zarobki odlewnia
Posty: 30
Dołączył: 23 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2016r. 23:03  
Cytuj
CYTAT
Ja słyszałem, że we wtorek wysyłają tira do Zamościa aby wypożyczyć 12 prawdziwych małp na okres próbny. Podobno jest tu taki kierownik, który może złapać z nimi doskonały kontakt- powie im: mata tu dwa guziki, naciśnieta i zrobita koło, użyje jeszcze odpowiedniej barwy tonu i doda parę gestów. A jak nie będą rozumieć czy robią dobrze to zawołają jeszcze jednego kierownika, który pokaże- „wzorzec” i już na pewno załapią. Jak te małpy nauczą się robić to podobno mają się rozmnażać, tak że następnym etapem (jak nasze podwyżki) będzie budowa Z5 z liniami manualnymi i na każdej małpa. Kolejnym etapem na który liczą będzie, że za kilka lat te bardziej mądre małpy awansują na ustawiaczy, kierowników, a może nawet na dyrektora. Wyobraźcie sobie jak taka małpa wsiada do białego BMW i patrzy na zegarek, a wam głupio że piszczy do was i macha łapami kiedy za wcześnie wychodzicie z szatni. Wyobraźcie sobie jeszcze np. zakład nr 10, gdzie zamiast wózków są wielbłądy, a na odlewni specjalnie przerobioną trąbą słoń rafinuje metal albo zalewa maszyny, no zamiast suwnic żyrafy- prawdziwa spółka ZOO. Menedżer który opracował taką ekonomiczną strategię powinien otrzymać nagrodę Jobla i banana w zad.

FYI

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2016r. 23:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 30 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sie 2016r. 09:31  
Cytuj
W dawnej szkole specjalnej naprzeciwko HSW ma powstać HOTEL PRACOWNICZY. Kwestia tylko żeby odkupić budynek na jak największym wałku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 14 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sie 2016r. 10:55  
Cytuj
Mała ciekawostka o Aluminium :

https://www.youtube.com/watch?v=nVkwAzCnTHc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Sie 2016r. 13:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja słyszałem, że we wtorek wysyłają tira do Zamościa aby wypożyczyć 12 prawdziwych małp na okres próbny. Podobno jest tu taki kierownik, który może złapać z nimi doskonały kontakt- powie im: mata tu dwa guziki, naciśnieta i zrobita koło, użyje jeszcze odpowiedniej barwy tonu i doda parę gestów. A jak nie będą rozumieć czy robią dobrze to zawołają jeszcze jednego kierownika, który pokaże- „wzorzec” i już na pewno załapią. Jak te małpy nauczą się robić to podobno mają się rozmnażać, tak że następnym etapem (jak nasze podwyżki) będzie budowa Z5 z liniami manualnymi i na każdej małpa. Kolejnym etapem na który liczą będzie, że za kilka lat te bardziej mądre małpy awansują na ustawiaczy, kierowników, a może nawet na dyrektora. Wyobraźcie sobie jak taka małpa wsiada do białego BMW i patrzy na zegarek, a wam głupio że piszczy do was i macha łapami kiedy za wcześnie wychodzicie z szatni. Wyobraźcie sobie jeszcze np. zakład nr 10, gdzie zamiast wózków są wielbłądy, a na odlewni specjalnie przerobioną trąbą słoń rafinuje metal albo zalewa maszyny, no zamiast suwnic żyrafy- prawdziwa spółka ZOO. Menedżer który opracował taką ekonomiczną strategię powinien otrzymać nagrodę Jobla i banana w zad.

FYI


to jeszcze ujdzie....słyszałem od sąsiada że w zakładzie produkującym puszki do piwska mają zatrudniać na produkcję kobiety tam po prostu nikt nie chce robić. Znajomego puki co trzyma tam kredyt po spłacie sam jebnie robotą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 5 Sty 2009r.
Skąd: Aluminiowy Padół
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2016r. 01:10  
Cytuj
Poniosła Was fantazja, bo żadna szanująca się żyrafa i szanujący się słoń nie zechce pracować w..., gdzie rządzi...,w dodatku dyktator-despota. Za kropki wstawta se, co chceta.

Kiedyś "znajomy", który ma nieco "zajechane"(jakieś 12 lat w ZK Z...koło Rzeszowa przy okazji), po przyjęciu rozsądnej ilości płynów rozluźniającychgoodopowiedział kilka epizodów życia wewnętrznego tej "firmy", w którym brał czynny udziałumiechprzez bardzo długi okres swojego życiagood i przyznam szczerze, że po wymianie zdań i poglądów -różnice są niewielkie, tak z grubsza:
1. On miał "klawiszy" i my też mamy, podobno też kształconychmlotek
2. On miał no niestety "kontrakt kilkuletni" bez możliwości wypowiedzeniagood, my mamy umowę na czas nieokreślony niektórzy, jednak możemy to olać w dowolnym momencie, sikiem ciepłym, prostym w kolorze żółtym selektywnym nawet i wtedy na nasze miejsce szuka się wiadomo kogo umiech
3. Wyrok trwał 24 h/dobę, u nas trwa 8h+dojazdy, niektórzy jednak też mają full-wypas - tel, meile w domu, zero czasu prywatnego, niewola, bo produkcja
4. Tam są "grypsujacy"( potem ktoś musi gry naprawić), innymi słowy "GiT", czyli grupa takich, co się "noszą i wożą", uważają się za "lepszych" od reszty. A "GiT", to skrót, że Gł.pi i Tylejezyk, my też mamy identycznie
5. ZK, to skrót od "Zaokrąglanie Kół", czyli coś po nas chyba poprawiają, więc branża zbieżna.

Dużo by pisać, tylko nudno potem czytać, a nie chodzi o wypracowanie a o zabawne szczegóły, głupotę niektórych i ubaw po pachy z debilnych decyzji niedowartościowanych, zakompleksionych, niedocenionych za młodu"biznesmanów" miękkim ch@#em robionychgood

pukając się w czoło, pokazujesz najsłabiej funkcjonujący element Twojego organizmu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Sie 2016r. 08:28  
Cytuj
Czy wam tam już do końca wyzarli mózgi ? Nic tylko narzekacie i narzekacie. A na nadgodziny jak muchy do lepa i się śmieją w busie że za darmo się kasę bierze bo... Maszyna zepsuta... Ustawiacz nie umiał ustawić maszyny itd.
Ogólnie UPP jest fajne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 5 Sty 2009r.
Skąd: Aluminiowy Padół
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2016r. 01:07  
Cytuj
Narzekamy, bo to taka szkoła - jakkolwiek nie byłoby dobrze,to i tak jest źle, słyszałeś czasem jakąś pochwałę??:szok:? Idziemy za ciosem, żeby nie psuć szyków paru gościom albo jednemu- źle, mało, za długo, na wtorek, powinno być przed wczoraj, ściągaj, dzwoń, dawaj, już!
Taplamy się w gó@nie, jakie nam przygotowano i zgodnie trzymamy fason.jezyk

Fajne, to są laski na plaży.
Uważaj, bo przedawkujesz wazelinę.

pukając się w czoło, pokazujesz najsłabiej funkcjonujący element Twojego organizmu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Sie 2016r. 06:48  
Cytuj
Reset. Myślę że ty jesteś motorem tam całej propagandy. Chodząc po wydziale gadasz jedno. Wysluchujesz a później wieczorem swoim specyficznym dwuznacznym charakterem odpisujesz tu pod kilkoma nickami. Czytam twoje wpisy to narzekasz na tych co srają w nie do kibla oraz narzekasz na swoich kolegów z biura. Kiedy indziej wklejasz jakieś obliczenia a teraz obrazasz mnie jak chce pomóc tym poszkodowanym. Myślę że się gubisz w tym już od nadmiaru pracy w kilku miejscach. Czas odpocząć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 5 Sty 2009r.
Skąd: Aluminiowy Padół
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2016r. 19:39  
Cytuj
W niczym się nie gubię, owszem, obserwuję i wyciągam wnioski, niekoniecznie trafne, piszę o sraniu, bo cierpią wszyscy, cokolwiek to znaczy. Skoro "UPP jest fajne", to po co nam obcokrajowcy i skazańcy ( zobaczysz, co będzie za kilka dni). Mam specyficzne poczucie humoruumiech, a Ty znowu bawisz się w psychologa, w dodatku jesteś przewrażliwiony i możliwe, że przemęczony bardziej ode mnie, więc odpoczywaj. Nie obrażam, tylko wyraziłem swój pogląd, dosyć dobitnie w temacie Twojej opinii, po to jest forum, między innymi, moja wolność polega na tym, że nie koniecznie muszę się z Tobą i innymi zgadzać i mogę to wyrazić. Aczkolwiek dobieram słowa...w różny sposób.

Mało jest osób zadowolonych, mimo uśmiechu na twarzy, Polak, to marudny egzemplarz i jeszcze się taki nie urodził, żeby każdemu dogodził.

Pomogę ja Tobie, skoro tak się starasz, bez sarkazmów:

Trzeba odrobinę odwagi i samozaparcia, cierpliwości i kilka tygodni czasu, by się przyzwyczaić do warunków, atmosfery i tempa pracy - niestety ruch ciągły wymaga ofiarności i wyrzeczeń od pracownika, od samego początku odrobinę myślenia i sprytu na każdym stanowisku. Pieniążki nie są złe i robią się co raz lepsze, jednak wyobrażenia nowo przyjętych są lekko wygórowane, jeżeli myślą, że w pierwszym miesiącu dostaną 3000 na łapę, najpierw trzeba popracować, żeby sobie zapracować i nie będzie źle.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy w UPP.

rst..38- może i masz rację, że popadłem w rutynę, postaram się od dziś bardziej optymistycznie, coś wymyślę.
Piszę wyłącznie pod jednym nickiem! Nie mam w zwyczaju pisać sam do siebie i sobie odpisywać. To tak, jak napisać donos na samego siebie.zaklopotany
Pozdrawiam.

pukając się w czoło, pokazujesz najsłabiej funkcjonujący element Twojego organizmu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 20 Cze 2012r.
Skąd: StaloweMiastoToDupa
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Sie 2016r. 20:08  
Cytuj
Wszyscy tacy mądrzy na tym forum, a pracują w tej firmie smiech2 marnujecie sie chłopacy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 14 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2016r. 21:53  
Cytuj
Chodzą słuchy, że niedługo będą przyjęcia na stanowiska klawiszy, więc jak ktoś chce może już składać podania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 23 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2016r. 22:10  
Cytuj
Nieważne czy to jest operator IMT, odlewnik, kierownik kontroli, dyrektor, ślusarz OW czy mechanik. Każdy z nich może być debilem! Pewnie mi nikt nie uwierzy, ale pracują tutaj szeregowi pracownicy, którzy mają o niebo lepsze wykształcenie niż kierownicy działów, a już nie mówiąc o asystentach czy kierownikach zmianowych. Nie jest też tak, że w tej firmie wszystko jest źle. Kto tu pracuje dłużej to doskonale wie, która osoba wszystko blokuje, a co przyczynia się do sytuacji takiej jaka jest. Pamiętacie jak Pan Majonez rządził to były wszystkie premie, bo to był prawdziwy profesjonalny menedżer, a nie banda przypadkowych osób.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 5 Sty 2009r.
Skąd: Aluminiowy Padół
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2016r. 22:45  
Cytuj
CYTAT
Chodzą słuchy, że niedługo będą przyjęcia na stanowiska klawiszy, więc jak ktoś chce może już składać podania.


Te wakaty w każdej firmie są obsadzane na samym początku. Resztę sobie dopowiedz sam, wedle wyobraźni, bo jak coś napiszę, to znów będą mnie nap@#ćmlotek

Najgorsi są samozwańcy, jednego mamy "na bramie", rzadko, bo rzadko,w dodatku pijaczyna i zarządza z niewiadomego powodu terenem miejskim, jakim jest parking przyzakładowy...

pukając się w czoło, pokazujesz najsłabiej funkcjonujący element Twojego organizmu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 14 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2016r. 14:49  
Cytuj
Czy to prawda cze pracownicy z Ukrainy maja miec pozwolenia pracy do konca roku? Pozniej prezydent nie podpisze im zgody.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 30 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2016r. 09:12  
Cytuj
Jak tam zadowoleni z premii 250 zl brutto?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 19 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2016r. 11:28  
Cytuj
250 dostałeś plus 200 do stawki czyli łącznie 450 zł pomyśl trochę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 30 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2016r. 12:58  
Cytuj
Punia co ty kurwa wiesz to jest premia 250 brutto za miesiac wiec 180 na reke

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 19 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2016r. 13:39  
Cytuj
czy naprawde jestes taki tepy ? masz w stawke 200 zł plus 250 premi czyli 450 zl brutto. dalej nie rozumiesz ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 19 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2016r. 13:43  
Cytuj
podpisujesz papiery a nie wiesz co. jak masz wylewac zale na forum to zastanow sie dwa razy czy masz racje. jezeli dalej nie rozumiesz ze masz zapewnione 200 zł premii w stawce ... ja pie.... co za ludzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 30 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2016r. 14:19  
Cytuj
Zobaczysz na jak przelew jak ci przyjdzie kto ma racje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 23 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2016r. 07:50  
Cytuj
Zapraszam na nadgodziny , jak komuś mało dają premigood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 14 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2016r. 18:20  
Cytuj
Najważniejsze, że robota jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 29 Maja 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2016r. 11:21  
Cytuj
CYTAT
Najważniejsze, że robota jest.


I właśnie dzięki takiemu podejściu do pracy polaków, takie zakłady przenoszą sie do PL i jest jak jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2016r. 12:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Najważniejsze, że robota jest.


I właśnie dzięki takiemu podejściu do pracy polaków, takie zakłady przenoszą sie do PL i jest jak jest.


Ale czego oczekujesz po niewykształconych i mało inteligentnych jednostkach? (nie mam na celu obrażania nikogo z forumowiczów).

Jednym wystarczy byle jaka "robota", a inni mają troche więcej ambicji i szukają dobrej pracy...

Jak to mówią "ktoś musi robić na niższych szczeblach"... szkoda tylko, że to wszystko na zagraniczny kapitał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 14 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2016r. 13:28  
Cytuj
Jak młode pelikany potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 27 28 29 30 31 32 33 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »