NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 25 26 27 28 29 30 31 ... » »»
Uniwheels, Zarobki odlewnia
Posty: 133
Dołączył: 5 Sty 2009r.
Skąd: Aluminiowy Padół
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2016r. 22:29  
Cytuj
CYTAT
Reset. Dużo napisałeś mądrych spraw. Ale zacznij od swoich ludzi na swoim wydziale. Dobrze wiesz że nie nauczysz ich nawet jak byś stał przy nich 8h. Po drugie. Nie boisz się że twoje wypowiedzi przeczyta J.J lub JK. Masz trochu do stracenia. Co... do koszy pójdziesz?


Mądrych, czy nie, w każdym razie z życia wziętych. Dziękuję za wyrazy uznania. Czy się boję? Owszem, tylko głupi się nie boi.
Problem tylko w tym, czy zostanę zwolniony czy sprzedany smiech2.

A po co powstał wątek Uniwheels? Pod publikę, bo czytają a dzięki temu wiedzą, co nas pracowników gryzie i dzięki temu wiedzą, jakie kroki podjąćgood i kiedy, w szczególności -jak śrubę dokręcić, żeby nam zrobić na złość. Co rozkazać, czego zabronić. Są "pieski" na bramie,(jeden ma wyjątkowe uczulenie na sałatkę z ziemniaka chyba, bo rzygał jak kot na byłym Technocentrum), które straszą panem zaraz na "dzień dobry". Dwóch słucha i zadaje pytania pomocnicze, a ten uczulony zanosi na górę.

Nie ważne, czy przeczyta to JJ czy JK, a jak ktoś solidnie wyszprecha i przeczyta MS? I co ? Koniec bajki.

Dziś nie przeraża mnie wizja życia bez "Riala" na ekranie głównym, bardziej widzę superlatywy, niż negatywy. Życie rodzinne po polsku, nie po niemiecku, życie prywatne, czas wolny, święty spokój. Bez telefonów i "meili" o 3ciej w nocy, zje@#nych kamer i psychopatów przed monitorami niewolniczej inwigilacji. Kasa to nie wszystko, są cenniejsze rzeczy, ktorych karierowicze i złodzieje nie zrozumieją.

Budzisz się rano w wolną sobotę(np.środa) i pierwsze, co przychodzi Ci do głowy - "K@#wa, nareszcie nie muszę iść do Riala"

Żeby nie było słodko, to wiadomość z nowej pracy: "Dziś kopiemy doły pod nowe ogrodzenie koło Riala"sciana


Mimo wszystko zawsze inaczejgood

Pozdrawiam, życzę większego poczucia humoru i kupę radości bez ww sreberek umiech

pukając się w czoło, pokazujesz najsłabiej funkcjonujący element Twojego organizmu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2016r. 22:29  
Cytuj

pukając się w czoło, pokazujesz najsłabiej funkcjonujący element Twojego organizmu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 10 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2016r. 13:23  
Cytuj
I teraz jaka cisza po wypłatach, widać ludzie zostali dobrze zbajerowani "wysokimi" wypłatami. Chociaz w zestawieniu rocznym licząc zabrane nam premie wychodzi prawie jedno i to samo.. No ale teraz mozna pisać na ogłoszeniach zarobki od 2500 do 3200 goodzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 29 Maja 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2016r. 14:14  
Cytuj
Brutto?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 7 Cze 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2016r. 18:14  
Cytuj
Tak, to jest brutto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 17 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2016r. 19:33  
Cytuj
Po pierwsze nie powinno pisać tu słowo"wysokimi" bo wysokie mają na zachodzie nie u nas, u nas nigdy nie będzie lepiej bo zmienił się poziom życia i ludzie nie będę pracować w tak ciężkich warunkach za taka płace bo nawet mając na wpłatę netto 2300 około ,to nie da się żyć godnie w tym kraju i młodzież cały czas będzie uciekać z tego kraju dopóki dopóty zarobki chociaż się nie zbliżą do tych europejskich, do tego system pracy czterobrygadowy to może być dla starszych osób na rencie itp. Młody człowiek nie będzie chodził do pracy świątek piątek, a jeżeli już to musi mieć z tego profity i to duże,w alutecu mają stawki sporo większe a problemy podobne jak w uniwheels czyli brak rąk do pracy? Na zachodzie za taką ciężka pracę pracodawcy muszą płacić krocie i do tego muszą spełniać sporo określonych norm i przywilejów dla pracownika tutaj nic takiego!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 10 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Sie 2016r. 19:39  
Cytuj
Ciągle narzekacie ... przeczytałem z trzydzieści stron i to samo. Czy to piszą wszystko ci sami pod różnymi pseudo ... a tak szczerze to co chcecie wogole ... piszecie jak to źle i pracuje cię tam ...narzekacie... pracuje cię... i tak w kółko...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 2 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2016r. 19:59  
Cytuj
Prawa jest taka ze młody przyjdzie i zwolni sie na 2 dzień ewentualnie przerobi 4 dni i juz sie nie pokarze bo nie da rady tyrać cały czas przez 8 godzin w syfie . Jeśli uda mu sie przetrwać miesiąc i dostanie gołą wypłatę czyli 1750 zł nie przyjdzie juz na następny miesiąc po wypłacie bo nie będzie sie mu kalkulować przerzucać 20 ton kołek dziennie . "Większa " wypłatę dostanie jak wrzuca mu premie czyli po 3 miesiącach a do tego okresu dotrzymuje niewielu śmiałków . Niestety taka jest prawda chętnych do pracy brak , zatrudniają kogo popadnie (. Żuli i innych patosow ) którzy porobią przy dobrych wiatrach max 4 dni . Co do starszych pracownikow nie ma co liczyć na kokosy , 280 brutto w sierpniu da nam marne grosze do wypłaty . Premie uwalają systematycznie , podwyżki potasowane naszymi premiami itp wyszło na to samo nie dziwie sie ze załogi sie sypia . Juz niedługo bedą robić sami Ukraińcy tylko mam nadzieje ze dadzą im jakiegoś tłumacza bo nie rozumie nic w żadnym języku hehe .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 14 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2016r. 13:46  
Cytuj
Witajcie.

Piszecie wszyscy, że bark ludzi chętnych do pracy itd.
Dwóch moich znajomych złożyło tam podanie o pracę z racji tego że niby zakład ciągle kogoś zatrudnia, bo ludzie się zwalniają no to wiadomo nie powinno być problemu z przyjęciem. I co? I cisza.
CV wysłane na 2 adresy email podane na ich stronie oraz zaniesione na "Bramę" . Znaleźli zatrudnienie w innej tego typu firmie w Stw. Do Uniwheelsu składali papiery bodajże w czerwcu i od tamtej pory nikt się nie odezwał. Doświadczenie w podobnym zawodzie mają - nie będę wymieniać poprzedniego pracodawcy ale płaca gorsza niż Wy piszecie, śmieszne pensje do tego gorsze warunki zatrudnienia.

Tu narzekają na brak rąk do pracy a jak ktoś naprawdę tej pracy potrzebuje i chce ją podjąć to bury pies się nie odezwie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 10 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Sie 2016r. 14:22  
Cytuj
Bo do pracy biorą z poręki. Pan jak przyprowadził tu innego faceta...niewolnika to jak ten niewolnik przepracuj trzy miesiące to jego pan dostanie nagrodę...dwie kości w misce ... i dla tego nie biorą z łapanki aby po trzech godzinach nie uciekł w ich ubraniach i butach. A jak ucieknie tak twn niewolnik to jego pan dostanie po premii za takiego goscia

Pań...osoba co już pracuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 14 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2016r. 18:56  
Cytuj
Ja słyszałem, że we wtorek wysyłają tira do Zamościa aby wypożyczyć 12 prawdziwych małp na okres próbny. Podobno jest tu taki kierownik, który może złapać z nimi doskonały kontakt- powie im: mata tu dwa guziki, naciśnieta i zrobita koło, użyje jeszcze odpowiedniej barwy tonu i doda parę gestów. A jak nie będą rozumieć czy robią dobrze to zawołają jeszcze jednego kierownika, który pokaże- „wzorzec” i już na pewno załapią. Jak te małpy nauczą się robić to podobno mają się rozmnażać, tak że następnym etapem (jak nasze podwyżki) będzie budowa Z5 z liniami manualnymi i na każdej małpa. Kolejnym etapem na który liczą będzie, że za kilka lat te bardziej mądre małpy awansują na ustawiaczy, kierowników, a może nawet na dyrektora. Wyobraźcie sobie jak taka małpa wsiada do białego BMW i patrzy na zegarek, a wam głupio że piszczy do was i macha łapami kiedy za wcześnie wychodzicie z szatni. Wyobraźcie sobie jeszcze np. zakład nr 10, gdzie zamiast wózków są wielbłądy, a na odlewni specjalnie przerobioną trąbą słoń rafinuje metal albo zalewa maszyny, no zamiast suwnic żyrafy- prawdziwa spółka ZOO. Menedżer który opracował taką ekonomiczną strategię powinien otrzymać nagrodę Jobla i banana w zad.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 23 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2016r. 19:10  
Cytuj
To ja już rozumiem, dlaczego budują takie wysokie ogrodzenie- to pod te małpy, aby nie uciekły, hehehe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 5 Sty 2009r.
Skąd: Aluminiowy Padół
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2016r. 21:05  
Cytuj
Jest nadzieja na wykonanie ustalonych norm i otrzymania pełnej kwoty „za ilość” w Uniwheels

Już od 1972 roku naukowcy od czasu do czasu dodają pojedyncze sekundy do najpopularniejszego systemu pomiaru czasu UTC (Coordinated Universal Time). Wynika to z tego, że szybkość obrotów naszej planety Ziemi systematycznie się zmniejsza (doba się wydłuża). Gdyby czasu nie regulowano, to w 2100 roku nastąpiłoby jego przesunięcie o jedną minutę, a za około 7000 lat zegary pokazywałyby południe o 12 w nocy.
Dopasowywaniem czasu atomowego do rzeczywistej prędkości obrotowej Ziemi zajmują się naukowcy z europejskiej organizacji International Earth Rotation Service, którzy na podstawie pomiarów określają kiedy należy dodać kolejną sekundę.
Ostatni dzień 2016 roku będzie miał 86 401 sekund, a nie standardowe 86 400. Oznacza to możliwość rozsynchronizowania i awarii niektórych systemów komputerowych.
Przesunięcia nie są regularne (sekundy są dodawane co 1-7 lat), bo zmiany tej prędkości nie są stabilne. Oznacza to, że trudno jest wprowadzić system regularnej korekty czasu podobny do „grubej” poprawki w przypadku której stworzono system lat przestępnych.
Od 1971 roku takich pojedynczych sekund dodano już 27 (pierwsza poprawka wynosiła 10 sekund). Wszystkie są zapisane w publikowanej tabeli, która niestety, według obecnych przewidywań, będzie się systematycznie, a jednocześnie nieregularnie powiększać.


Źródło: www.computerworld.pl

pukając się w czoło, pokazujesz najsłabiej funkcjonujący element Twojego organizmu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 10 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Sie 2016r. 21:25  
Cytuj
Z tymi malpami to super temat. Bo macie rację. Czytając to... forum a już przeczytałem 56 stron to mam wrażenie że piszą tu dwie..trzy osoby... a w zakładzie rządzą zwierzęta ... hieny i stado wilków....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 29 Maja 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2016r. 00:33  
Cytuj
56 stron? To chyba liczysz jak normy w uniwheels :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 23 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2016r. 11:28  
Cytuj
Skutkiem ostatnich wątków, pasowałoby przy dzisiejszym święcie otworzyć browarka i zaśpiewać znowu nurtem Lady Pank:
Fabryka małp
fabryka psów
rezerwat dzikich stworzeń
zajadłych tak
że nawet Bóg
i Bóg im nie pomoże...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 24 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2016r. 15:47  
Cytuj
Jak was czytam to brak słów. Nikt was nie zmusza do pracy. Przecierz to nie wiezienie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 24 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2016r. 15:50  
Cytuj
I ciekawe jak by taka firma zwineła manatki np. do Rumuni jaki wtedy by był lament na forach ze taki bezrobocie duze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 8 Paź 2015r.
Skąd: Lipa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2016r. 20:14  
Cytuj
nie zwiną manatek bo za dużo kasy już utopili w Stalowej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 23 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2016r. 20:26  
Cytuj
Setki, jak nie tysiące ludzi przewinęło się przez tą firmę ,więc ludzie nie godzą się na nieludzkie traktowanie, a ci którzy tu piszą to już większość znalazła inną pracę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2016r. 16:14  
Cytuj
CYTAT
Setki, jak nie tysiące ludzi przewinęło się przez tą firmę ,więc ludzie nie godzą się na nieludzkie traktowanie, a ci którzy tu piszą to już większość znalazła inną pracę.

Pewno i znalazła ale nie koniecznie lepszasmiech2 znam gosci którzy po xxx latach wracali do firmy po np. wyjezdzie za granice i zarobieniu konkretnej kasy..bo jak wiadomo pewna umowa jest lepsza od sezonowego zarobku przynajmniej dla kogos kto ma rodzine i zobowiazania.. jak to sie mówi wszedzie dobrze gdzie nas niemasmiech2 nieraz słyszałem teksty za tu i tu zarobie tyle wiecej ,mniej robiac stanowisko siedzace, leżące czy kij wie jakiesmiech2 a rzeczywistość czesto okazuje sie inna bo jak wiadomo tu jest Polska..i nikt ci nic zadarmo nie da .Ja osobiscie nie zgadzam sie z polityka firmy i mam jej wiele do zarzucenia faktem jest jednak ze w okolicy ciezko jest znalezc lepsza robote dla osoby nie posiadajacej jakis kokretnych umiejetnosci i znajomosci o wykształceniu juz nawet nie wspominam bo jest bez znaczeniasmiech2 przynajmniej to ze sredniej półki smiech2 i bardziej ogólne...Dodam jeszcze tylko to ze Alutek robota lepiej płatna ale warunki pracy i ogólny syf zniecheci niejednegopotluczony
ps.
Jesli ktos ma robote fizyczna lub nie koniecznie za 2500 miesiecznie dla osoby bez jakis specjalnych umiejetnosci pw.do mnie chetnie przyjme oczywiscie robota gdzies w okolicysmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 10 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Sie 2016r. 17:33  
Cytuj
Rozpisywać się nie ma co bo tgo nikt nie czyta że zrozumieniem. Ale nie zgodzę się że nie warto walczyć. Pisanie że uciekną to będzie lament że bezrobocie... To co robić... Siedzieć cicho za marne kasę.. nie... Nie ... Nie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 10 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Sie 2016r. 17:35  
Cytuj
Ale fakt... Chłopy nie umieją się zebrać w kupę bo... Jeden warczy na drugiego... Słyszałem że pracownik pozwala sobie na słowa... Rób ch...ju bo ci jebne. Moje felgi mają zejść czy tam przejść przez RTG. I skoro tak się szanuje jeden z drugim to o czym mówimy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 10 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Sie 2016r. 17:37  
Cytuj
Fakt... Norma prawie zrobiona...przeczytałem następne 50 stron... A po co... Bo w Warszawie nie uwierzą mi że w Stalowej Woli książkę piszą o firmie a tam i tak jak w zoo ... Jak to ktoś napisał... Małpy rządzą..malpy robia...heee dobre.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 5 Sty 2009r.
Skąd: Aluminiowy Padół
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2016r. 21:20  
Cytuj
CYTAT
Bo w Warszawie nie uwierzą

www.google.pl wpisać np."stalowemiasto uniwheels"
i nie trzeba języka szarpać, chyba, że w Warszawie nie ma netagood

Tylko tych stron Ci ździebko nap@#ło:szok:

pukając się w czoło, pokazujesz najsłabiej funkcjonujący element Twojego organizmu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 10 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Sie 2016r. 00:04  
Cytuj
Reset. Twoje wpisy świadczą że jesteś inteligentny facet. Myślę że na wysokim stanowisku. A czy możesz napisać coś w rodzaju pochwały tego zakładu. Np. Co jest w nim dobrego. Coś od siebie.... A co do mnie. To przejrzałem następne 38 stron. Ciekawostki to tu nie znalazłem. Raczej to samo w kółko... Pisane przez góra trzy... Cztery osoby...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 25 26 27 28 29 30 31 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »