NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 21 22 23 24 25 26 27 ... » »»
Uniwheels, Zarobki odlewnia
Posty: 30
Dołączył: 23 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2016r. 18:35  
Cytuj
Dzisiaj proponuję otworzyć browarka i zaśpiewać naszym kierownikom, dyrektorom i właścicielom tak:
oooo, oooo, oooo oooo
myślisz może, że więcej coś znaczysz
bo masz rozum, dwie ręce i chęć
twoje miejsce na ziemi tłumaczy
zaliczona matura na pięć
są tacy to nie żart,
dla których jesteś wart
mniej niż zero
mniej niż zero
mniej niż zero
mniej niż zero
oooo oooo oooo...
Nie wiadomo, czy lepszy przełożony, który zdał maturę na 5, czy może ten, który kupił maturę za 5, a może ten, co miał 5 z angielskiego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2016r. 18:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 6 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2016r. 19:53  
Cytuj
Na nowym zakładzie od kontroli po obróbkę wykończeniową braki w obsadzie, widać kto przeszedł z riala kto z atsu po wykonywanej "robocie". maszyny już stoją bo nie ma kto lać. wystarczy by parę osób z kontroli nie przyszło do pracy i u góry sraczka się zacznie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 20 Cze 2012r.
Skąd: StaloweMiastoToDupa
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lip 2016r. 20:13  
Cytuj
Smiac mi sie chce z waszych piosenek..i z waszego zalu na forum..nie pasuje to wypowiedzenie albo do pipu jesli wiecie co to w ogole jest..hahah

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 8 Paź 2015r.
Skąd: Lipa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2016r. 20:19  
Cytuj
Nawet już pijani wchodzą na zakład byle tylko miał kto pracować o ile można powiedzieć że ktoś na %%% jest w stanie pracowac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 23 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2016r. 20:55  
Cytuj
CYTAT
Smiac mi sie chce z waszych piosenek..i z waszego zalu na forum..nie pasuje to wypowiedzenie albo do pipu jesli wiecie co to w ogole jest..hahah

Przecież zwalniają się ludzie i do PIPu też zgłaszają różne sprawy, a od tego jest forum praca, aby podzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami na temat pracodawcy, kadry zarządzającej i różnymi innymi problemami- wolność słowa człowieku jeśli wiesz co to w ogóle jest hehehe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 20 Cze 2012r.
Skąd: StaloweMiastoToDupa
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lip 2016r. 21:51  
Cytuj
Juz kilka lat piszecie I Nic nie zmieniło sie człowieku. Nawet płaca minimalna poszła w gore, a wam podnieśli cos?
Pracowałem w tej firmie i porzuciłem ją...a włożone siły i czas uważam za stracony bo niczego nie dorobiłem sie oprócz skrzywionych palców. Rzućcie to w cholerę, albo róbcie kursy szkolenia by znaleźć lepsza inną pracę. Idealnych zakładów pracy nie ma tu i nie będzie. Tyle ze w innych zakładach JESZCZE MNIEJ ludzie zarabiają a mimo to pracują tam bo nie beda zapierdzielac u Niemca za 200zl więcej bo nie ma podpierdalaczy i debili po znajomości lub gimnazjum.


Kiedy wypłata ludzie co? Koła jadą?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 20 Cze 2012r.
Skąd: StaloweMiastoToDupa
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lip 2016r. 22:07  
Cytuj
Nie macie o czym pisać pomyślcie kto rządzi w ogóle kraju. Kogo wybieracie. Czy w ogóle nie chodzicie na wybory?
Jutro rocznica rzezi wołyńskiej która główne partie odrzucają. To nasza historia od tego trzeba zacząć. Pracujecie u Niemca z ukraincami Panowie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 8 Paź 2015r.
Skąd: Lipa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2016r. 20:46  
Cytuj
I co zadowoleni po podwyżkach? Aneksy podpisane? Można tyrać dalej (nie ma co się spinać i tak z góry pewnie jest przewidziane że premii znowu nie będzie)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2016r. 08:29  
Cytuj
Dedee a po co aneksy? jak przeciez na jedno wyjdzie nic sie praktycznie nie zmienia smiech2 a premie teraz zobaczymy raz na ruski czy tam ukrainskismiech2 rok.Zakład prosperuje dobze mimo tego ze cały czas jestesmyy na minusie z iloscia i jakoscia az boje sie pomyslec co by było jak by normy były wyrobionesmiech2 totalna monopolizacja rynku felg...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 17 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2016r. 13:41  
Cytuj
Ostatnio kumpel który pracuje dwa miesiące na OM wziął na wpłatę 1412 zł na rękę, że niby jeszcze nie ma premii a ostatni miesiąc mu tłumaczyli że niby słabe wyniki jakościowe, czy oni oszaleli większe pieniądze to znajomy zarabia wykładając towar w markecie, gdziekolwiek można więcej zrobić, jak można komuś tłumaczyć że słabe wyniki, krótko pracujesz itp. Ale pracuje w tym syfie i za co? Za najmniejsze pieniądze jakie płaci pracodawca w Stalowej Woli, wszędzie gdzie nie pójdzie zrobi więcej, to jest paranoja za taka ciężka pracę płacić grosze,i dziwią się że ludzie nie chcą tam pracować, jeszcze trochę i zostanie tylko dział kadr i kierownicy BRAWO

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Lip 2016r. 14:56  
Cytuj
powoli kształtują się czasy pozytywne dla pracownika więc korzystajcie z pism o podwyżki itp. gdyż dziś pracownik, dobry pracownik jest na wagę złota

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 31 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2016r. 15:33  
Cytuj
trzeba wziasc pod uwage ze kazdy pracownik ma swoje prawa ale i obowiazki ,gdy to mu nie odpowiada zaklada swoja firme /tak jak ja/ i ma tylko prawa,a pracodawca jeden lepszy drugi gorszy ale wiem z autopsji ze nie mozna miec nastawienia tylko takiego ze wszystko mi wolno i wszystko mi sie nalezy to prowadzi do destrukcji danej firmy ktos mnie uzna ze jestem za pracodawcami , a tak nie jest lecz wiem ze trzeba wiedziec gdzie jest granica praw i obowiazkow
wszystkim niezadowolonym z pracy radze miejcie jakis pomysl na otworzenie firmy i zobaczycie ze warto pracowac na siebie ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2016r. 15:58  
Cytuj
zenek8 czyli sugerujesz ze mozna nagiąc prawa pracownika dla dobra zakładu ale juz obowiazki pracodawcy nie musza byc w pełni wypełniane niech pracownik cieszy sie ze ma robote? a jesli nie, niech zakłada własna firme i tam gnebi swoich pracowników?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 31 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2016r. 16:06  
Cytuj
zle sie wyrazilem trzeba przestrzegac i praw pracownika ale takze obowiazkow ,nic nie naciagac ale zawsze wiem ze wszystko powinno dzialac w dwie strony i pracownik i pracodawca musi wywiazywac ze swoich praw i obowiazkow,ale jak pracodawca przesadza z naginaniem prawa powinien byc ukarany ,ale takze pracownik gdy przesadza z naginaniem prawa powinien byc ukarany ,jestem osobą która ma wartosci demokratyczne wpojone od urodzenia nie jest to dobre dla wszystkich ale ja sie do tego stosujeok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 20 Cze 2012r.
Skąd: StaloweMiastoToDupa
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lip 2016r. 16:18  
Cytuj
To po co podpisujecie aneksy? Nie macie innego wyboru?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 25 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2016r. 21:55  
Cytuj
Kiedy dawali Aneksy pierwsze slysze z tego co wiem maja byc za tydz do dwuch akurat z tym sie nie beda spieszyc bo jeden ch i tak nic sie nie zmieni za bardzooo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 8 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2016r. 22:14  
Cytuj
Wypłaty za czerwiec byly policzone tak zeby podwyżki się wróciły a wy dalej chodzcie na nadgodziny mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 25 Kwie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2016r. 08:26  
Cytuj
Ludzie pracujący w tej firmie nie dadzą się ruch.. w d... widać to po frekwencji na hali.
Dyrekcja chyba jeszcze nie zrozumiała że bez wiekszych pieniędzy się nie obejdzie.
I nie mówię tu o tasowaniu premiami tak aby nowy pracownik był zadowolony.
Nowego pracownika pracy uczy ktoś z doświadczeniem, a spędzając 8h z drugim u bboku nie na huya we wsi ze stary pracownik nie powie mu nic złego na temat zakładu.
Nowi przychodząc powinni słyszeć od starych,że opłaca się tu robić. Robota ciężka, ale zarobią godnie.
Niestety nie działa to ani trochę.
Ale to już wina zarządu bo ciężko jest się dzielić jak się ma bardzo dużo. Łatanie braków osobowych więźniami czy ukraincami raczej nic nie da.
Więźniowie nie będą pracować bo lepiej leżeć, a zagraniczni to tylko czekają na pozwolenie na pracę w UE i odrazu na zachód.
Mam taką poradę dla rządzących.
DOCEŃCIE DZIADKÓW NA PRODUKCJI TO MOŻE SIĘ COŚ ZMIENI
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2016r. 08:43  
Cytuj
Coś ktoś wie o rzekomej karze za nie wywiązanie się z zamówień? Chodzą takie słuchy o pełnej bańce liczonej w zagranicznej walucie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 8 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2016r. 11:37  
Cytuj
Wiecie co to własną godność??? pokażcie charakter, sa możliwości strajk itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 4 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2016r. 11:47  
Cytuj
Strasznie płaczecie tutaj. Ja pracowałem 3 lata w Alutecu i po 2 latach w uniwheelsie moge powiedziec, ze tu sa wakacje w porownaniu do Aluteku. A jak sobie walnę pare nadgodzin, to kasa tez nie jest zla

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 15 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2016r. 14:49  
Cytuj
No trochę dziwne miejsce wakacje!
Zacząłem tu niedawno prace na nowym zakładzie i co?
I do końca próbnego i spieprzam stąd!!!
Bałagan, brak organizacji, nic nie działa tak jak powinno, maszyny nowe a awaryjność ogromna , co z tego ,że otwarli zakład przed czasem, skoro produkujemy złom.
Ktoś powinien wylecieć za taką organizacje pracy.
Jeszcze parę dni sie tam pobujam i spieprzam.
Do wszystkich zainteresowanych - OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2016r. 16:00  
Cytuj
Ja tylko pozdrowie tego obwochujacego kazdego dziadka z portierni w zakladzie nr 2 gosciu lecz sie, no chyba ze to jakis fetysz sexualny to nie wnikam^^

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2016r. 17:44  
Cytuj
No i kolejne podwyżki od sierpnia. Całujcie stopy tych co olali nowe aneksy i poszli na chorobowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 8 Paź 2015r.
Skąd: Lipa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2016r. 18:25  
Cytuj
Dupowłazy dostaną po 15% ty 5% i średnia 10% jest. Jasno napisali że podwyżki będą około 10%

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 21 22 23 24 25 26 27 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »