NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 9 10 11 12 13 14 15 ... » »»
Uniwheels, Zarobki odlewnia
Posty: 45
Dołączył: 27 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2015r. 20:46  
Cytuj
Stalowa995 jak masz tyle wolnego czasu to zamiast lody kręcić podszkol się z ortografii iumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2015r. 20:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 08:15  
Cytuj
CYTAT
u nas na lakierni problemuw z urlopem nie ma dobrze sie robi zmianowym i od razu wypisują wolne. a na nockach spimy bo kierownikow nie ma a kase i tak dostajemy więc proponuje prace u nas z calej duszy


A ja Tobie proponuję, weź z rolek 1 koło i jeb...ij się w czoło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 8 Paź 2015r.
Skąd: Lipa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 08:48  
Cytuj
Ona czołem wybija ETe na kołach dlatego taka tępa jest...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 30 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 19:43  
Cytuj
CYTAT
u nas na lakierni problemuw z urlopem nie ma dobrze sie robi zmianowym i od razu wypisują wolne. a na nockach spimy bo kierownikow nie ma a kase i tak dostajemy więc proponuje prace u nas z calej duszy


U was to nie ma problemuw z niczym, a zwłaszcza z ortografiom i interpunkcjom. Jeden mondżejszy od drógiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 13 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 16:07  
Cytuj
Przecież pomimo tych błędów ortograficznych ma rację, kto ma to 'szczęście' bądź wejdzie w tyłek komu trzeba by tam trafić oraz głównie sąsiedzi, pociotkowie wujków, matki, żony( które prędzej czy później zostają czyimiś kochankami ;p) nie powinni narzekać na brak snu umiech. Prawdziwy hardkor to Obróbki Mechaniczne itp. Wykończeniówki. Jeśli ktoś rozważa zatrudnienie się tam musi być niesamowicie zdesperowany. No chyba, że ktoś jest masochistą i marzy o tym nędznym 1800(btw im wyższe roczne 'podwyżki' % tym mniejsze premie-nic w przyrodzie nie giniesmiech2), by taki cham ze wsi po zawodówce nim pomiatał, święta, wiecznie niedościgniona norma to rzecz nieosiągalna nawet gdyby poobsadzać te stare rupiecie(czytaj 'maszyny') samymi starymi wyjadaczami a tam co rusz taka rotacja, że nawet nie zdąrzą ich dobrze obgadać w biurze a co dopiero oni mają się z normą wyrabiać ^^.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 20 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 17:18  
Cytuj
A to i racja z tą rotacją teraz nie zdąży się kogoś poznać, tym bardziej coś kogoś nauczyć a koleś już ma dosyć i się zwalnia, jak można w takim chaosie pracować? Jak oni wyobrażają sobie produkcje przy takiej rotacji ludzi, zaczęli budować nowy zakład bo oczywiście do tej pory znajdowali białych murzynów do pracy,myśleli że tak będzie zawsze i można znaleźć murzynów na kolejny zakład a teraz mają bardzo poważne problemy z obecnymi zakładami bo ilość murzynów się skończyła, ale zarząd dalej sobie myśli że może szukać ludzi i płacić im najniższa krajową a tu jednak nie, życie samo zweryfikowało kim jest pracownik a kim pracodawca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 17:56  
Cytuj
patrząc na ,,niki'' i ilość wpisów i od kiedy są na forun odnoszę wrażenie że w większośći wpisy robi dwie lub może trzy osoby i sztucznie nakręca temat. Przecież przymusu pracy nie ma ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 13 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 18:02  
Cytuj
Wszystko to co jest napisane w tym temacie niestety jest stuprocentową prawdą, a ten kto broni ten zakład to albo jest jednym z "znanych" kierowników lub podpierdalaczem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 19:23  
Cytuj
Mam znajomych co tam parcuja albo pracowali niestety ich slowa sie pokrywaja z tym co pisza ludzie na forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 21 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 08:47  
Cytuj
Dokładnie, wszystko tu jest w 100% prawdziwe. Kierownicy to cebulaki po zawodówkach, ale znajomi lub rodzina jednego czy drugiego i wydaje im się, że rządzą i pozjadali wszystkie rozumy, zwłaszcza jeden P-rostakus P-osolitus. Dżejdżejowi wydaje się, że panuje nad zakładem mówiąc, że czarne jest białe i że tak ma być. Jednak zarówno bałagan jak i prostactwo jest i nikt nie może powiedzieć, że jest inaczej.

Szefostwu za te długie lata poniżania ludzi życzę totalnego niepowodzenia w szukaniu pracowników na nowy zakład, przede wszystkim na odlewnię i obróbkę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 8 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 13:09  
Cytuj
Jesli chodzi o nabór na nowy zakład to raczej wezmą najlepszych pracowników bądź dupowłazów z z1 i z2 a w ich miejsce będą dopiero przyjmować nowych i z dużych problemów kadrowych jakie są w tej chwili będą jeszcze większe i to samo z urlopami nie ma bo nie ma ludzi a wybrańcy i tak mają wolne kiedy chcą i tak cały czas

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 17 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 20:08  
Cytuj
Słuchajcie praca to towar, a jej cenę wyznacza swobodna gra podaży i popytu, w tym zakładzie od jakieś czasu popyt zaczyna przerastać podaż a otwierając nowy zakład jeszcze popyt wzrośnie a tym samym jego cena też skoczy do góry, ekonomia jest twarda i nic na to nie poradzi, faktem jest że stawiają ten zakład po to by znaleźć kolejnych murzynów za grosze ale właśnie nie nie, stawiając ten zakład zwiększają popyt a obniżają w takim małym mieście znacznie podaż , jestem ciekaw ile jeszcze IM się będzie udawało tak oszukiwać samego siebie że wszystko ok i szukać murzynów do pracy za grosze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 21:41  
Cytuj
CYTAT
Słuchajcie praca to towar, a jej cenę wyznacza swobodna gra podaży i popytu, w tym zakładzie od jakieś czasu popyt zaczyna przerastać podaż a otwierając nowy zakład jeszcze popyt wzrośnie a tym samym jego cena też skoczy do góry, ekonomia jest twarda i nic na to nie poradzi, faktem jest że stawiają ten zakład po to by znaleźć kolejnych murzynów za grosze ale właśnie nie nie, stawiając ten zakład zwiększają popyt a obniżają w takim małym mieście znacznie podaż , jestem ciekaw ile jeszcze IM się będzie udawało tak oszukiwać samego siebie że wszystko ok i szukać murzynów do pracy za grosze


Wszystko sie zgadza tylko u nas niestety ten rynek pracy jest zepsuty przez liczne okoliczne wichury.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 21:53  
Cytuj
CYTAT (PYSKATY )
patrząc na ,,niki'' i ilość wpisów i od kiedy są na forun odnoszę wrażenie że w większośći wpisy robi dwie lub może trzy osoby i sztucznie nakręca temat. Przecież przymusu pracy nie ma ....


Skąd ja to znam ... smiech2 pozdrów Denowego i ... cool girl a z ostatnim zdaniem nie wypada się nie zgodzicok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 20 Cze 2012r.
Skąd: StaloweMiastoToDupa
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Paź 2015r. 23:30  
Cytuj
jak tam SMOLLUCHY? pracujeta?? nic nie piszeta na tym forum..tak se pomyslol ze wam sie spodobalo robic w sylwestra za 300 zl i wam z firma juz OK jest?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2015r. 08:26  
Cytuj
Pracujta dalej ogóry, ludziom z bezrobocia skierowanie dali do stalsyfu, ciekawe ilu z nich zechce tam robić hahaha. Wlazic dalej w dupe i pracowac w piatek, swiatek, czy niedziele.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 16 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Paź 2015r. 19:25  
Cytuj
Panowie jak patrzę na te mordy niby zadzace na ow i om to ch*j mnie strzela nie wiem czy tylko mnie czy tez tak macie ?? Chodzi o 1 zaklad ani wolnego ani nic sami kurde ustalają grafik i musisz sie dostosować przyszedłem kilka dni temu a nie wiem czy jeszcze kilka wytrzymam !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 23 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2015r. 20:02  
Cytuj
Ja tam mam wolne kiedy chcę. Idę do lekarza i przynoszę chorobowe . Jak mnie zwolnili to za 4 miesiące przyjeli spowrotem bo nie ma kto robić mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 8 Paź 2015r.
Skąd: Lipa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2015r. 06:01  
Cytuj
Ile premii teraz dostaniemy na tą "część" wypłaty?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 25 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2015r. 17:17  
Cytuj
Podobno zabrali po 300 zl z każdego wydziału.
Brawo ZARZĄD!good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 8 Paź 2015r.
Skąd: Lipa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2015r. 18:01  
Cytuj
Są po prostu nie normalni nie mają ludzi na bramie nie ma ANI JEDNEGO podania a oni i tak chcą coś ujebać tym co i tak pracują za marne grosze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2015r. 20:48  
Cytuj
Ci co muszą i tak będą pracować nawet za najniższą, ludzie wyjdzcie za bramę, zastrajkujcie, wtedy się zastanowią - może

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Paź 2015r. 21:11  
Cytuj
CYTAT
Ci co muszą i tak będą pracować nawet za najniższą, ludzie wyjdzcie za bramę, zastrajkujcie, wtedy się zastanowią - może
Strajki w przemyśle nie robią już na nikim wrażenia i nikt o takich głupotach juz nie mysli, były modne w czasach socjalizmu w Polsce. Trochę się zmieniło w XXI wieku, jakbyś jeszcze nie wiedział.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Paź 2015r. 00:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ci co muszą i tak będą pracować nawet za najniższą, ludzie wyjdzcie za bramę, zastrajkujcie, wtedy się zastanowią - może
Strajki w przemyśle nie robią już na nikim wrażenia i nikt o takich głupotach juz nie mysli, były modne w czasach socjalizmu w Polsce. Trochę się zmieniło w XXI wieku, jakbyś jeszcze nie wiedział.


Jak stanie produkcja i beda setki tysiace PLN dziennie strat to napewno sie obudza, tylko strajk bez zwiazkow zawodowych nie wiem czy wypali. A druga sprawa, z taka premia jaka jest w UW to pracowawca robi co chce, wiec ciezko uzasadnic taki strajk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 13 Lut 2015r.
Skąd: Łęczycochowice
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2015r. 10:24  
Cytuj
Kumpel który pracuje w tym zakładzie mówił mi że zabrali premie a teraz mają dać kase za prace w święta po czym znów zabiorą nastepną i wyjdą do przodu good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 9 10 11 12 13 14 15 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »