NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 7 8 9 10 11 12 13 ... » »»
Uniwheels, Zarobki odlewnia
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2015r. 08:51  
Cytuj
Tak się dzieje w tym kraju,ponieważ coś takiego jak PIP istnieje tylko żeby brać kasę.Sprzedawanie urlopu czy wolnych niedziel to poważne łamanie kodeksu pracy.Zastanawia mnie fakt,czemu tylko w aluminiowych zakładach są takie problemy przecież istnieją inne firmy i jakoś nikt tak nie narzeka.U Chińczyka mieli ludzie pracować za miskę ryżu a jakoś nie narzekają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2015r. 08:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 19 Kwie 2015r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Paź 2015r. 10:20  
Cytuj
na czym polega sprzedawanie urlopu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2015r. 10:32  
Cytuj
CYTAT
na czym polega sprzedawanie urlopu?
Pracownik wypisuje urlop i przychodzi do pracy,tak było w jednym z aluminiowych zakładów w tamtym roku.Gościa poparzyło,ciekawe kto za to odpowiedział.Co za zakład,że ludzie zamiast spędzić czas z rodziną muszą kombinować żeby utrzymać tą rodzinę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Paź 2015r. 12:30  
Cytuj
ale głupoty piszecie, jakie sprzedawanie urlopów, ja jak pracuje tam od ponad roku to nikt nie przyszedł do mnie z taka propozycja.
praca spoko, jest gdzie przyjść, ubrania dadzą, karta na posiłek jest, pieniądze jakie są to są ale przychodzą regularnie, a to że premie zabierają, to normalne.. jak przyjdę na kacu i mi się nie chce robić, to piec na 28 minut i spoko, więc jak pędziwiatr zobaczy to ściemniamy ż koła się zginają i spoko. a jak "wielki" pan ... widzi słabe wyniki i zabierze premie to wówczas problem a niby dla czego. Podobnie na OM, nie chce im się robić 600 kół na zmianę to za co pełna premia. przecież w domu również, jak żona nie zrobi co ma zrobić, to również jej sukienki nie kupisz.
a tak poza tym, to nie narzekać, bo gdzie indziej osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo podchodzi do pracownika i mówi aby poszedł do domu bo ma nieświeży umiech oddech... tak więc, ja jestem bardzo zadowolony z tej firmy i dumny, że się tak prężnie rozwija.
Moje dzieci już zrozumiały co się dzieje i przestały się uczyć, ponieważ wiedzą że jak stary bez szkoły przynosi tyle co sąsiad po studiach pracujący za biurkiem to po licho się uczyć. Gimnazjum i do kieratu. Robota się znajdzie.
Panowie, więc nie pytać się kiedy będzie wypłata, tylko się cieszyć że jest. Nie narzekać na robotę, tylko szanować to co macie.
W sumie, to myślę, że jakby sąsiad przyszedł do ateesa to by dorobił się niezłej bryki patrząc się na moich szefów. Ja prosty robol to wystarczy mi rowerek, ale ci po szkołach to mają fury... ale jak to mówią,,, było się czyć...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2015r. 12:55  
Cytuj
[cytat]ale głupoty piszecie, jakie sprzedawanie urlopów, ja jak pracuje tam od ponad roku to nikt nie przyszedł do mnie z taka propozycja.
Nie mogłeś sprzedać ponieważ nie miałeś starego urlopu,sprzedać można tylko urlop z poprzedniego roku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 23 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2015r. 13:22  
Cytuj
do rst..38: zajechało wazeliną... podziwiam wypociny, na polecenie którego "kierownika" (tfu!) zmontowałeś taką laurkę? P. czy B. ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 21 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2015r. 14:52  
Cytuj
Ludziska zostało wam jeszcze coś z tej wypłaty ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 24 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2015r. 14:55  
Cytuj
Tak- NIESMAK!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 17 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2015r. 17:38  
Cytuj
CYTAT
do rst..38: zajechało wazeliną... podziwiam wypociny, na polecenie którego "kierownika" (tfu!) zmontowałeś taką laurkę? P. czy B. ?

Takie coś to może wpisać tylko ktoś kto siedzi za biurkiem lub na czyjeś polecenie podszywając się pod pracownika bo kto może coś takiego pisać o zakładzie który zatrudnia ludzi za takie pieniądze (najniższa krajowa) za tak ciężka pracę w takich warunkach, ale się uśmiałem goodjak te bzdury czytamgoodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 8 Paź 2015r.
Skąd: Lipa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2015r. 18:10  
Cytuj
To dopiero początek.
Teraz zarząd zobaczy że zabrali trochę premii ludzie dalej zapierda*aja to może w przyszłym miesiącu zabrać cała premię?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 7 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2015r. 18:26  
Cytuj
Panowie z Z1 na ow . Dajecie sie pomiatac brygadzistom oni was wyzywaja i sie smieja sie za waszymi plecami, zaszyja sie w budzie i tylko was obgaduja.
Nie dajcie sie pomiatac bo macie swoje prawa .
A co do podpierdalaczy ( D ) to brak komentarza....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 17 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2015r. 19:21  
Cytuj
Właśnie takie osoby jak tu pod nickiem "rst..38" sieją ferment w pracy podpierda..... i właśnie pracodawca takich powinien zwalniać dyscyplinarnie żeby uratować ten zakład ale trzymając takich pasożytów dla mnie robi dobrze bo już niedługo zakład będzie "błagał"żeby ktoś przyszedł do pracy za takie nędzne pieniądze pracować z takim konfidentem w takich warunkachmlotek sami sobie kopią dołek pod sobą trzymając takich ludzi na stanowisku jak i awansując po znajomości bo taki kierownik ma gdzieś się starać i gonoi pracowników bo jest bezkarny, tylko nie rozumie że gonoi sam siebie bo tworzy zamknięty krąg rodziny w który już niedługo nikt nie będzie chciał wejść za żadne pieniądze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 28 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2015r. 19:48  
Cytuj
Panowie i Panie zmuszanie do pracy w nadgodzinach oraz zastraszanie jest karalne ,nagraj obywatela i udaj się do odpowiedniej instytucji reszta zrobi się sama.Można mieć jeszcze z tego niezła kase a obywatel pracy szybko nie znajdzie -- tylko trochę odwagi.Człowiek nie może być traktowany rzeczowo i jak narzędzie --- człowiek to istota ludzka która czuje i myśli bez względu na jego wykształcenie czy pochodzenie !!!!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 7 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2015r. 01:16  
Cytuj
Za co placa brygadzistom na ow Z1 ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 17 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2015r. 07:13  
Cytuj
CYTAT
Za co placa brygadzistom na ow Z1 ?

Kolegi zrób im zdjęcia bądź i/lub film i prześlij go do zarządu za pomocą e-maila do wszystkich na górze tylko nie do jednego tylko do kilku, jak się obawiasz to wyślij to z łącza internetowego np. Karty sim z kiosku z pakietem netu,wszystkich kierowników e-mail ten co mają na zakładzie funkcjonuje normalnie poza zakładem i można tam pisać choćby anonimowo, skoro taki patafian Cię gnoi to rób to samo, to jedyna droga walki a taki patafian poleci dyscyplinarnie i masz spokój

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 8 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2015r. 08:31  
Cytuj
Ludzie ! Ja też pracuje w tym zakładzie 3lata. Uniwheels temat rzeka ! Jeśli komuś nie odpowiada niech zmienia prace świat się nie kończy na UW.Prawda jest po środku z pieniędzmi rewelacji nie ma ale to Polska. Jeśli chodzi o traktownie ludzi to w dużej części sami sobie są winni bo ja bym papierami J...oł po pierwszym takim incydencie. Wiec ludzie głowa do góry i pamiętajcie ze wasze życie w waszych rękach ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 10 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2015r. 08:42  
Cytuj
Takie pytanie, czy to prawda ponieważ obiło mi sie o uszy że w przyszłym miesiącu nasz "mądry" kierownik P.P. ma zabrać znów taką samą ilość premii.

Wie ktoś coś ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 2 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2015r. 09:13  
Cytuj
Najwieksze pizdy to rada pracownicza na Z 2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Paź 2015r. 10:54  
Cytuj
a ja tam lubię moich kierowników, można z nimi pogadać, ludzcy są i pomogą jak mogą. a jak czasami głos podniosą to co, jakby nie mieli powodów - a sami im je dajemy to by nie krzyczeli. poza tym to co chcecie od zmianowych, gość czymś się zasłużył, zapewne wykształcony i pracowity chłop to dostał wyższą grupę i kasę za swoje zaangażowanie to i robi co do niego należy... a w nocy chłop musi odpocząć przecież, ponieważ mając dwudziestu kilku pracowników pod sobą to wybaczcie, ale kiedy sobie siądzie, na pierwszych zmianach jak jest na dywaniku ciągle za brak normy, złe sztuki. Pozostaje tylko nocka na wypoczynek. A ma Nas by wszystko grało. zauważcie, że tylko na pierwszych zmianach krzyczą przy swoich kierownikach by pokazać jacy to są orłowie, a tak w nocy to śpią i mamy spokój.
jeśli chodzi o PIP czy inne instytucje ochrony środowiska, to dajcie spokój, mało że można chodzić w krótkich koszulkach zamiast koszuli flanelowych, zamiast ciężkich niewygodnych spodni nosimy swoje przewiewne to o butach lekkich zamiast z tymi blachami nie wspomnę to piszcie piszcie głupoty do inspekcji pracy to będziemy tyrać w drelichach i może jeszcze kaskach, bo skoro mamy coś nad głową, to i kaski nam wcisną. A to,że hałas jest jaki jest to załużcie sobie słuchawki. Dość podpirdzielaniu do inspekcji. Mamy swojego BHP-owca, to nawijajmy do niego, spoko gość, wysłucha, fajką poczęstuje tylko czasami jego pytania na temat kto z kim i gdzie to jest denerwujące, ale za to można zapalić z nim nie zawsze idąc do palarni.
Tak więc, pamiętajmy jedno... każdy czyta to co chce przeczytać... umiech Idę spać, bo trójka przede mną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Paź 2015r. 10:57  
Cytuj
do GRZESIOCZESIO... myślę, że zamęt siejesz ty... moje wypociny są faktem a twoje fikcją.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 17 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2015r. 12:47  
Cytuj
CYTAT
do GRZESIOCZESIO... myślę, że zamęt siejesz ty... moje wypociny są faktem a twoje fikcją.

Ty ktoś nie podszywaj sie pod kogoś kim nie jesteś, wszyscy wiedzą jaki jest ten zakład jakie marne pieniądze i twoje beznadziejne wypociny nie zmienia opinii o tym zakładzie bo każdy kto odwiedza to forum widzi jak się wszyscy wypowiadają na temat pracy i twój post niby jednego zadowolonego z pracy pracownika to jest normalnie w pośród tylu negatywnych opinii to tak jakby w ogromnej kałuży gówna wlać szklankę czystej wody i powiedzieć że napewno ta kałuża jest czysta, niestety nie twój post pokazuje że NIE JESTEŚ PRACOWNIKIEM FIZYCZNYM i nie pisz tu więcej swoich BZDUR bo twój pojedynczy beznadziejny post nie przekrzyczy tłumów piszących prawdę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2015r. 12:54  
Cytuj
niemcy mają problem Vw Audi SEat..... mają być zwolnienia, także będziecie mieli jeden problem z głowy PRACĘ

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 28 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2015r. 13:48  
Cytuj
moim zdaniem się grubo mylisz ,ten biznes jest bez dna i nie bez powodu budują tu 4 zakład ZYSKI sa niesamowite i się tym chwalą !!!!! popieram twój sposób walki z chamstwem całkiem OK -- więcej takich ludzi --- to napinacz-konfitura

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 28 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2015r. 13:55  
Cytuj
CYTAT
"fankore1" moim zdaniem się grubo mylisz ,ten biznes jest bez dna i nie bez powodu budują tu 4 zakład ZYSKI sa niesamowite i się tym chwalą !!!!! "Grzesioczesio" popieram twój sposób walki z chamstwem całkiem OK -- więcej takich ludzi --- "rst..38" to napinacz-konfitura

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 16 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Paź 2015r. 14:54  
Cytuj
Powinni zatrudnić, tych wszystkich "krwiożerczych muzułmanów" którzy za obcięcie premi, scinali by głowy nożami i wrzucali filmy na youtube😆.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 7 8 9 10 11 12 13 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »