NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
Korepetycje z jezyka angielskiego,
Posty: 1
Dołączył: 5 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2015r. 16:03  
Cytuj
Witam! Poszukuje korepetytora z jezyka angielskiego ktory przygotuje mnie do zdawania IELTS lub TOEFL lub CAE. Wiem ze zajmuje sie tym pan Stasiak ale dzwonilam do niego i nie ma miejsc a chce zaczac jak najszybciej. Jesli ktos mógłby podac mi nr to pana Zawadzkiego, chyba ze ktos wie ze nie ma miejsc to prosze napisac zebym nie zawracala mu głowy.
Jeski ktos wie kto moglby mnie to takiego certyfikatu przygotowac to bylabym wdzieczna. Zwlaszcza jesli dostane nr do tej osoby.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2015r. 16:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Marz 2015r. 16:49  
Cytuj
Jesli mozna to doradze Ci zdawac IELTS - jest miedzynarodowy i uznawany na calym swiecie(jest znany), mozna po nim strac sie o wyjazd do roznych krajow jak i podjecie nauki w nich. ok. Jest robiony na podobnej zasadzie jak matura w Polsce. Rozmowa z osoba - odpowidasz na pytania ,a on to nagrywa, sluchasz z radia jakies tam sytuacji ,zdarzenia i wpisujesz slowa w odpowiednie pole lub zaznaczasz odpowiedz, . Nastepny krok to bylo napisanie rozprawki na 250 slow oraz drugi chyba 150 jakies zawiadomieni itp. 4 czesc jest taka ,ze masz 2 lub 3 (niepamietam juz dobrze) teksty i zaznaczasz do nich prawidlowa odpowiedz. Tyle ,ze musisz sie dowiedziec jaki rodzaj potrzebujesz bo sa IELTS academic i general - pierwszy potrzebny jak chcesz studiowac - to jak chcesz sie starac wyjechac do jakiegos kraju jak Australia , Kanada itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 9 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Marz 2015r. 13:47  
Cytuj
Wiadomość na priv.

Moderowano przez: panna_pina
Pytanie było zadane na forum. Odpowiadamy na FORUM, nie na PW. Tak, by skorzystać mógł każdy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 6 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2015r. 23:44  
Cytuj
Ja też chętnie zapisałabym się na jakieś lekcje z angielskiego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 9 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Marz 2015r. 10:30  
Cytuj
Do mega-inteligentna panna_pina. Jeśli odpowiem na forum to będzie reklama i wtedy skasujesz wpis.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2015r. 10:42  
Cytuj
Reklama jest na forum zabroniona, w każdej postaci. Po reklamę zapraszam do działu reklama: 787 331 331, reklama_(at)_stalowemiasto.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »