NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Szczepić czy nie szczepić?,
Posty: 76
Dołączył: 29 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2015r. 21:21  
Cytuj
https://www.youtube.com/watch?v=jydRbtxfxMo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2015r. 21:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 195
Dołączył: 14 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2015r. 21:26  
Cytuj
Powiem tak... trochę z innej beczki... ale powinno być jak w USA... nie zaszczepiłeś dziecka, nie przyjmą go do szkoły... dlaczego masz ze względu na swoje fobie/widzi misie/popaprany łeb(wybrać odpowiednie dla siebie) narażać dzieci innych osób??!!

swojego czasu w UK była epidemia POLIO bo ludzie nie szczepili dzieci.... po tych wydarzeniach rząd "nakazał" szczepić i w tym momencie praktycznie wyeliminowali tą chorobę ze społeczeństwa...


p.s.
i tak... szczepienia są związane z tzw. NOP.. (mój starczy miał coś takiego) ale zdarza się to bardzo rzadko... ważne, żeby dziecko było całkowicie zdrowe w chwili szczepenia, a jeżeli chorowało to żeby odczekać ze szczepieniem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2015r. 17:00  
Cytuj
Skoro szczepionki sa takie doskonale czego sie boicie?skoro tak dobrze chronia w jaki sposob zaraza sie wasze szczepione dzieci?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 17 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2015r. 17:17  
Cytuj
Prawdziwi lekarze (nie aktorzy) zaproszeni do udziału w talk show Jimmiego Kimmela, popularnego, amerykańskiego komika.

http://youtu.be/QgpfNScEd3M?t=2m56s

"Pamiętasz, jak miałeś polio? Nie pamiętasz, bo rodzice cię, ku...a, zaszczepili"

"Zaszczep swoje cholerne dzieci!"

"Nie ma absolutnie żadnego powodu, by nie szczepić swoich dzieci"

"Myślałem, że ustaliliśmy to już w latach 50!"

"Teraz muszę wykorzystać swój jedyny dzień wolny, żeby tłumaczyć to idiotom"

"Nie mogę, k...a, uwierzyć, że w ogóle musimy to tłumaczyć"

"Jestem dopiero w połowie drugiego sezonu 'Breaking Bad', ale zamiast oglądać, musiałem tu przyjść, bo wierzycie jakiemuś kretynowi, który podał dalej antyszczepionkowego maila"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Marz 2015r. 18:20  
Cytuj
Skoro nie szczepicie to czego się boicie.. po prostu oświadczenie o pokryciu kosztów leczenia i tyle..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2015r. 20:58  
Cytuj
Giovi, pytanie totalnego ignoranta. Boicie się o to, że wy nieszczepiacy pozarazacie nam JESZCZE nie zaszczepione dzieci lub takie, które nie mogą być zaszczepione z powodu przeciwwskazań.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Marz 2015r. 21:01  
Cytuj
CYTAT (giovii)
Skoro szczepionki sa takie doskonale czego sie boicie?skoro tak dobrze chronia w jaki sposob zaraza sie wasze szczepione dzieci?


No i pokazałeś, że nie masz pojęcia o czym sie wypowiadasz.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2015r. 21:26  
Cytuj
Ponoc zyjemy w wolnym kraju...?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 29 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2015r. 21:37  
Cytuj
https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/03/02/polscy-propagandysci-szczepien-nie-sa-bezstronni-biora-pieniadze-od-karteli/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Marz 2015r. 07:53  
Cytuj
CYTAT (giovii)
Ponoc zyjemy w wolnym kraju...?


Tak, żyjemy w wolnym kraju. Ty najwyraźniej tego nie rozumiesz, twoja wolność kończy się tam gdzie zaczynają się moje prawa i na odwrót.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 31 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2015r. 08:05  
Cytuj
ale ciemnogród!!!od dawna wiadomo ze szczep. to pomyłka medycyny, ale koncerny nie dopuszcza zeby to dotarło do waszych pustych łbów!!!myslicie ze zaraza w zastrzyku da wam zdrowie, naiwniaczki zatrute łby chyba ta rtecia ze szczep. itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Marz 2015r. 08:13  
Cytuj
stalowiak_1583 poproszę o źródła tym mądrości, chętnie poczytam.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 31 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2015r. 08:25  
Cytuj
Np. Pani doktor neurobiolog Majewska, dr, Jaśkowiak i inne, ale w sumie dla mnie to lepiej jak wiekszość to ciemnogród, zawsze ma sie te wyzszośćumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 195
Dołączył: 14 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2015r. 08:32  
Cytuj
CYTAT
Np. Pani doktor neurobiolog Majewska, dr, Jaśkowiak i inne, ale w sumie dla mnie to lepiej jak wiekszość to ciemnogród, zawsze ma sie te wyzszośćumiech



buahahahah..... tyle na temat twoich "wypocin" umiech

p.s.
co do rtęci.. dawno jej już nie używają...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Marz 2015r. 08:39  
Cytuj
Zawsze sie ma tę wyższość? Traktujesz to jak modę. szkoda bo temat poważny.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 31 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2015r. 09:39  
Cytuj
nie uzywaja rtęciumiech buahaha juniorku i ty w to wierzysz, poza rtęcia z resztą jest sto innych gówien, ale pomijając ten fakt powiedz mi dlaczego dziec. nieszcz. rozwija sie sto razy lep. i szybciej, nie ma zadnych alergii, nigdy nie brało antyb., nie choruje na nic w przeciw. do tych cherlących alergików, no powiedz i biegnij do swojego doktorka po kolejną recepte.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2015r. 09:41  
Cytuj
Stachowiak, ty lepiej poczytaj na kogo się powolujesz. Pan Jaskowski raka chce leczyć na solarium.

I jacy inni? Aha, innych nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2015r. 09:43  
Cytuj
A co do rtęci - jesz tuńczyka, inne owoce morza? Tam jest jej zdecydowanie więcej i to ta gorsza, bo kumulujaca się w organizmie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 31 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2015r. 09:43  
Cytuj
po pierwsze nie jaskowski,naucz sie czytac, po drugie jak juz pis. niech sie inni użerają i po recepty co rusz biegajaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 31 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2015r. 09:45  
Cytuj
a ta ze szczep. sie nie kumuluje tylko idzie wprost do mózgu maleństwa, które nie ma jesz. wykszt. bariery krew-mózg. Doedukuj sie nim zaczniesz pieprzyc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 31 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2015r. 09:50  
Cytuj
i jesz. jedno, rtęci z tuńczyka nie wpitalasz sobie wprost do krwioobiegu z pominięciem wszystkich barier ochronnych. Porównanie na poziomie podstawówki.żałosne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 4 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2015r. 10:31  
Cytuj
Bylam u lekarza i po rozmowie jak po przeczytaniu wszelakich zrodel bede szczepic.

A tu taka mala dygresja odnosnie niby rteci.
Natomiast chcę podkreślić, że używanie nazwy "rtęć" jest tu bardzo mylące i szkodliwe. Do konserwacji szczepionek używa się etylowej pochodnej rtęci (tiomersalu), która - mówiąc w uproszczeniu i obrazowo - tak się ma do metylortęci (czyli substancji, którą kojarzymy jako niebezpieczną rtęć, występującą w starych termometrach czy niektórych gatunkach drapieżnych ryb morskich z zanieczyszczonych wód) - jak alkohol etylowy (jest np. w winie) do metylowego (wchodzi w skład denaturatu). Przypominam także, że efekt działania takiego związku zależy przede wszystkim od przyjętej dawki, a tiomersal jest dodawany do szczepionek - i to tylko niektórych - w minimalnej, dopuszczonej przez agencje rejestrujące leki dawce.

Z kolei metylortęć rzeczywiście powoduje u ludzi ostre i przewlekłe zatrucia, ale jej w szczepionkach nie ma

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2015r. 10:44  
Cytuj
Na poziomie podstawówki to zostałeś ty jeśli chodzi o wiedzę chemiczną. Tak to jest, jak za poważne tematy bierze się ćwierćinteligencja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 31 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2015r. 11:14  
Cytuj
po prostu brak słów, ciemniaczki łykną każdą propagandę, a szczepcie se trujcie se co mnie to. Wasze dzieci Wasz klopot, a z ta metylortęcia to pozal sie boze, ale naiwniaczki,no ale koniec tematu, ja mam te wyższość ze mam wiedzę a wy nie, tylko nie zapomnijcie odwiedzic potem alergologa itp,bo to murowany gratis do szczepioneczki hahaha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 31 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2015r. 11:17  
Cytuj
ps. do LUUNA, a lekarz to se na wycieczke pojedzie przez twoja ciemnote także rozmawiaj i ufaj...hahaha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »