NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Ciężarne 2015,
Posty: 67
Dołączył: 27 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2015r. 20:37  
Cytuj
[cytat]

Miałam znieczulenie zewnątrzoponowe czyli w kręgosłup i to dwie dawki po 6h porodu i po 12 gdy lekarze zdecydowali się o cc. I po 6 godzinach byłam na nogach... Nie pisz głupot skoro nie wiesz na ten temat nic. I nie przyjmą do pro familii 'ot tak' gdy nie mają miejsc.. wysyłają na druga stronę ulicy czyli na górkę.[/]

Uwielbiam takie wpisy. PeIHa delikatnie mówiąc jest próżna, uważa, że spotkał ją wielki zaszczyt rodzić w Pro familii. W rzeczywistości Pro familia nie odsyła pacjentek i przyjmą wszystkie rodzące - z porodów MA KASĘ. A z tego ten prywatny szpital żyje. Ja zdecydowałam się na Stalową, opcja szpital kliniczny (gdzie wszystko miałam uzgodnione). W Stalówce cięcie cesarskie wykonane super, warunki super - sala 1 osobowa z łazienką jak w hotelu, rodzina przychodzi kiedy chce, syn też przychodził i nie było problemu. Jestem bardzo zadowolona i szczerze Stalową polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2015r. 20:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2015r. 22:11  
Cytuj
Ja oprócz kwasu foliowego żadnych witamin nie biore. Morfologia wszła dobra więc lekarz nie kazał nic brać. W poprzedniej ciąży też nic nie brałam oprócz kwasu.

Jak rodziłam w Pro Familii to odesłali dziwczynę z izby przyjęć bo nie mieli miejsca. Ja przez całą ciążę chodziłam tam do lekarza to mnie przyjęli. Zresztą nawet lekarz prowadzący mówił żeby się nie martwić bo dla pacjentek ich przychodni zawsze bedą mieć miejsce.
Dlatego teraz się martwię że mnie nie przyjmą (choć termin mam dopiero na jesień). A rodzić w Stalowej się boję. Boję się powtórki z poprzednigo porodu neutralny

PeIHa a powiedz mi, czy żeby mieć znieczulenie musiałaś mieć jakieś dodatkowe badanie krwi?. Pamiętam że coś było tylko nie mogę sobie przypomnieć co to takiegonie wiem
I chyba jeszcze trzeba było mieć posiew na paciorkowce co nie? Bo bez tego podobno też nie przyjmą?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2015r. 22:29  
Cytuj
Pytanie może nie do mnie, ale : masz mieć zrobiony układ krzepnięcia w tym płytki krwi. Badanie w kierunku paciorkowca powinna mieć wykonane każda ciężarna, ja miałam w 35 tyg ciąży.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2015r. 22:50  
Cytuj
CYTAT
Pytanie może nie do mnie, ale : masz mieć zrobiony układ krzepnięcia w tym płytki krwi. Badanie w kierunku paciorkowca powinna mieć wykonane każda ciężarna, ja miałam w 35 tyg ciąży.


Dziękiuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 30 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2015r. 07:01  
Cytuj
Lalka_M. No ja np. Przytylam przez cala ciaze tylko 6kg i dopiero od 23tc zaczynalam nabierac wagi bo tak caly czas tracilam.

Co do kwasu to kobieta jak sie stara o dziecko juz powinna brac. A jesli ktos sie nie staral a jest to juz przed wizyta u lekarza powinno sie juz brac. Gdzies to czytalam w jednych z tych darmowych gazetek co na wizytach rozdaja ze od kilku lat wprowadzono informowanie packentek o spozywaniu kwasu foliowego spowodowanym duzym zapotrzebowaniem ze wzgledu na rozwoj ukladu merwowego u dziecka.

Kto nie był bun­towni­kiem za młodu ten będzie świ­nią na starość.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Marz 2015r. 08:12  
Cytuj
Uwielbiam takie wpisy. PeIHa delikatnie mówiąc jest próżna, uważa, że spotkał ją wielki zaszczyt rodzić w Pro familii. W rzeczywistości Pro familia nie odsyła pacjentek i przyjmą wszystkie rodzące - z porodów MA KASĘ. A z tego ten prywatny szpital żyje. Ja zdecydowałam się na Stalową, opcja szpital kliniczny (gdzie wszystko miałam uzgodnione). W Stalówce cięcie cesarskie wykonane super, warunki super - sala 1 osobowa z łazienką jak w hotelu, rodzina przychodzi kiedy chce, syn też przychodził i nie było problemu. Jestem bardzo zadowolona i szczerze Stalową polecam.[/cytat]

Nie, nie spotkał mnie zaszczyt tylko poradziłam koleżance aby zadzwoniła i spytała czy są miejsca bo widziałam co się dzieję. Piszę co wiem i co na własnej skórze doświadczyłam i to o Pro Familii bo tam rodziłam.. nie miałam styczności ze stalowowolskim szpitalem dlatego ani słowa o tym nie piszę bo najnormalniej w świecie nie wiem co tam się dzieje a po co mam pisac ,że koleżanka czy siostra tam rodziła? Ktoś spytał o MOJĄ opinię szpitala gdzie JA RODZIŁAM. To Ty jesteś próżna i wchrzech wiedządza o każdym szpitalu. A co do badań do znieczulenia to tak jak koleżanka wyżej.

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2015r. 19:36  
Cytuj
Znam Profamilie. U mnie Profamilia odpadła bo w ciąży miałam kłopoty z nerkami, a oni najchętniej przyjmują osoby zdrowe bez obciążeń (mają tylko ginekologię i w razie konieczności konsultacji -lipa). Faktycznie lepiej zadzownić przed przyjazdem, bo mają masówkę ( czasem po 10 porodów na dobę), ale nie tydzień wcześniej, tylko przed wyjazdem do porodu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 16 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2015r. 12:25  
Cytuj
Ja rodzilam w styczniu tego roku w pro famili i jestem bardzo zadowolona. Nie chodzilam tam do lekarza po prostu tam pojechalam i mnie przyjeli na ginekologie po czym na drugi dzien zrobili mi cesarke, bo dzidzius byl duzy i mialam za duzo wod. Opieka super

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 30 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2015r. 18:40  
Cytuj
Bardzo pilne ... ma ktos nr do Napieral. ????

Napraede bardzo pilne

Kto nie był bun­towni­kiem za młodu ten będzie świ­nią na starość.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2015r. 12:43  
Cytuj
No i co, dziewczyny? Jak się czujecie? Jak wam tygodnie mijają?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2015r. 14:21  
Cytuj
Coraz ciężej umiech Jakoś w pierwszej ciąży nie odczułam różnicy większej, tak teraz wręcz przeciwnie, ale cóż starość nie radość jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2015r. 18:38  
Cytuj
A u mnie coraz lepiej. Mdłości naszczęście mijają, wiec można jakoś funkcjonowaćsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 12 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2015r. 20:39  
Cytuj
Jeszcze "tylko" dwa tygodnie... juz nie moge sie doczekac smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2015r. 20:54  
Cytuj
tw03... będziesz rodzić w Stalowej?
W wolnej chwili napisz jak tam minął poród, opieka w szpitalu itp.
powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 12 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2015r. 21:09  
Cytuj
Ja wybieram sie do Rzeszowa (planowana cesarka), Stalowa tylko w awaryjnej sytuacji gdyby cos sie dzialo i nie zdazylabym dojechac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Marz 2015r. 06:45  
Cytuj
Dalej reklamujecie profamilli .kazda ufodzi tam gdzie bedzie chciała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 12 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2015r. 07:22  
Cytuj
CYTAT
Dalej reklamujecie profamilli .kazda ufodzi tam gdzie bedzie chciała.


Przepraszam, a czy w moim ostatnim poscie padla nazwa "Profamilia"? Ja tylko odpowiedzialam na pytanie Katryny, wiec nie rozumiem o co chodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 29 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2015r. 11:59  
Cytuj
Na podstawie opinii mojej żony i swojej obserwacji będąc tam to mogę powiedzieć, że Profamilia jest przereklamowana, szczególny minus dla pewnych położnych (oczywiście nie wszystkich, bo są też uczynne i rozumiejące sytuację) które próbowały pomóc w karmieniu i dla dietetyka szpitalnego który zrobił menu na obiad szpitalny w dzień wyjścia (kolka i bóle brzucha dziecka w domu zaraz po powrocie). To nasza opinia i całkiem świeża. Co do lekarzy nie mamy zastrzeżeń

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 30 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2015r. 11:53  
Cytuj
cześć dziewczyny ja mam termin na przełom listopad/grudzień i chciałam się zapytać o poród w stalowej. Mój lekarz prowadzący przyjmuje w szpitalu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2015r. 12:15  
Cytuj
Margo, to wystarczy, że przeczytasz ten wątek, no i warto poszukać na forum - zajmie Ci to tyle, co nam, bo tez byśmy szukały, żeby podrzucić Ci linki do tematów. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 2 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2015r. 12:09  
Cytuj
To i ja dołączam do grona tegorocznych ciężarnych. Termin mam na początek pażdziernika.
Mam pytanie, czy orinetujecie się może gdzie w Stalowej można dostać produkty firmy Palmers?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 10 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2015r. 12:28  
Cytuj
CYTAT
Mam pytanie, czy orinetujecie się może gdzie w Stalowej można dostać produkty firmy Palmers?


W Rossmannie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2015r. 15:38  
Cytuj
Wiecie może, w których szmateksach pojawiają się najczęściej ciemne ciuchy dla maleństwa? Zależy mi na czarnych, granatowych, szarych... Zrobię swój riszercz, ale dobrze byłoby mieć jakieś namiary ;))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2015r. 15:47  
Cytuj
Jak radzicie sobie ze zgagą? ta ciaza to koszmar

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2015r. 16:00  
Cytuj
Podobno wcinanie migdałów pomaga. Ale ja nie wiem, bo zgagę miałam tylko raz. umiech

No, jakby ktoś wiedział coś o tych ciuszkach to proszę o sygnał ;D

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »