NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
"Złote" ogłoszenia na SM,
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lut 2015r. 22:13  
Cytuj
własnie nie ma nic ciekawego to nie dodaje :O

Moderowano przez: sm
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.4. wpisów nie zawierających merytorycznej treści, powtarzających się.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2015r. 22:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2015r. 21:02  
Cytuj
CYTAT
Strasznie suche te ogłoszenia wrzucacie.

jakie miasto takie ogloszenia, chociaz krolik czlonek rodziny za 50 zeta od devon:* daje rade ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 17 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2015r. 10:03  
Cytuj
Ogłoszenie z innego portalu w Stalowej:
CYTAT
Witam jestem ewelina w tym roku kocze 20 lat poszukuje strasznie pracy jakiej kolwiek tylko nie oferty matrymonialne umiech proszę o kontakt jestem po szkole gimnazjum z zawodem jako kucharz małej gastronomi umiech poszukuje strasznie pracy :( chciała bym o pozytywne rozpatrzenie moje prozy o prace

Mamy XXI wiek a szkoły kończą analfabeci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 8 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2015r. 11:29  
Cytuj
Dziwisz sie? Popatrz na system edukacji. To jest kształcenie analfabetów, ogłupianie społeczeństwamlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2015r. 11:31  
Cytuj
andromaha - super good
Ciekawe czy potrafiłaby przeczytać to co jest napisane na opakowaniu produktu, który dodaje do potrawy potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Marz 2015r. 15:03  
Cytuj
Dziwne ogłoszenie
http://stalo(...)d=298143
System jest bezpłatny a ktoś woła sobie 20 złootych i można go pobrać i poczytać o nim tu:
http://susek(...)USE-11.1

http://downl(...)-live-cd

http://oswor(...)-beta-4/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Marz 2015r. 15:09  
Cytuj
CYTAT
chciała bym o pozytywne rozpatrzenie moje prozy

O co się czepiacie? Napisała przecież prozą umiech

Feniks, za darmo można sobie pobrać owszem. System z ogłoszenia jest wypalony na płycie, być może z nadrukiem, ma pudełko etc. Takie rzeczy bywają juz płatne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Marz 2015r. 16:21  
Cytuj
Ja pracuje na linuksie już ładnych kilka lat i miałem rózne wersje,fakt wszystkie z internetu gdzie są opisy instalacji,błędów i innych pomocnych rzeczy.Jeżeli ma pudełko z nadrukiem to może był dołączony do gazety"Komputer Świat"drugi link,który umieściłem i także powinien być bezpłatny,bo płacisz za gazetę a nie płyte.Na pewno upując gazetę bez płyty a z płytą różnica nie wynosi 20 złotych.Nie wiem też czy sprzedaż taka jest legalna bo nigdy się w to nie zagłębiałem ale z tego co mi wiadomo jest to bezpłatny system tworzony i ulepszany przez użytkowników i nie podlega sprzedaży.
PS
Dla mnie jest to naciąganiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Marz 2015r. 17:10  
Cytuj
Po co gdybać. Linux ma przeglądarkę, która umożliwia rozwiązanie zagadki. Tu http://www.edv-buchversand.de/suse/ możesz sobie kupić boxa. Link do tej wersji jest na opensuse.org. linux ma darmowe dystrybucje, ale nie oszukujmy się, nikt nie będzie robił wersji box, drukował do boxa manuali etc. za swoje i rozdawał za darmo umiech Nie płacisz za system, a za płytę, tekturę, papiery i czyjś czas. Nic to, nie ma co wałkować tematu. Pozdro.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 30 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 13:24  
Cytuj
http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=304801

Normalna cena to 400 zł.
Ja znalazłem za 299 z wysyłką ale cóż... widocznie 400 zł to normalna cena.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 14:01  
Cytuj
CYTAT
... widocznie 400 zł to normalna cena.

Wystarczy spojrzeć na skąpca i już widać, że za 400zł tej wieży się NIE DA kupić smiech2 http://www.skapi(...)le.pl%2F

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 8 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 14:36  
Cytuj
CYTAT
http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=304801

Normalna cena to 400 zł.
Ja znalazłem za 299 z wysyłką ale cóż... widocznie 400 zł to normalna cena.


Czepiacie się, 400 tj normalna cena w slepie w stwsmiech2 A i oczywiście taniej niż 400 u nas się nie da, a na allegro da się. Od sprzedaży na allegro też jest prowizja i koszty aukcji więc kupując wieżę za 299 po prowizizji, kosztach aukcji i wysyłki sprzedający ma 270 zł. Oczywiście charytatywnie nie sprzedaje więc z tego 270 zł część zarabia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 14:45  
Cytuj
CYTAT

Czepiacie się, 400 tj normalna cena w slepie w stwsmiech2 A i oczywiście taniej niż 400 u nas się nie da, a na allegro da się.

Tak, tak. I te teksty "Panie, taniej się nie da. Ja już na tym nic nie zarabiam, sprzedaję panu, żeby się jej pozbyć. Po cenie hurtowej, nigdzie pan takiej ceny nie znajdziesz" umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 16:27  
Cytuj
CYTAT (jojecko )

Czepiacie się, 400 tj normalna cena w slepie w stwsmiech2 A i oczywiście taniej niż 400 u nas się nie da, a na allegro da się. Od sprzedaży na allegro też jest prowizja i koszty aukcji więc kupując wieżę za 299 po prowizizji, kosztach aukcji i wysyłki sprzedający ma 270 zł. Oczywiście charytatywnie nie sprzedaje więc z tego 270 zł część zarabia.



http://www.mediaexpert.pl/wieze-male/wieza-philips-mcm1150-12,id-9711?gclid=CjwKEAjw3_ypBRCwoKqKw5P9wgsSJAAbi2K9YvcmWTvFO0WIl5FhPzh6OdneVltqIcWwbakstR6W0BoCbJnw_wcB&gclsrc=aw.ds

Przestań pie...ć.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 8 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 16:46  
Cytuj
http://allegro.pl/wieza-philips-mcm1150-mp3-link-pilot-usb-sklep-i5305393989.html

297 z wysyłką. Kurier 15 zł, aukcja i prowizja kolejne kilka zł. Więc z tej zostaje sprzedającemu 270 zł (w tym jest jego zarobek). Więc gdzie widzisz moje pierdolenie?

Jeśli chodzi Ci o to, że jadę po lokalnych kupcach to zawuaż, że Media Markt to sieciówka, mówię o mini sklepiku gdzie "ostatnie sztuki i taniej się nie da". Tam za taką wieżyczkę Heniek zawoła 400 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 17:17  
Cytuj
jojecko, gdzie twoje pierdolenie? Cały post to pierdolenie. To ogłoszenie to przykład naszych lokalnych biznesmenów. Liczą, że trafi się debil i przepłaci dwukrotnie. W stalowej jest tak praktycznie ze wszystkim. Cieszą sie handlowcy z Rzeszowa bo zyskują klientów.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 8 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 19:09  
Cytuj
A ja co niby piszę? Właśnie to, że w stw się nic kupić nie da bo na wszystkim dzierają jak za zbożemlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Cze 2015r. 14:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 213
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2015r. 16:23  
Cytuj
Pisze jak mówi,a mówi jak umie...good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2015r. 13:30  
Cytuj
a co uważacie o tym
http://stalo(...)d=317633

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Lip 2015r. 21:10  
Cytuj
CYTAT
a co uważacie o tym
http://stalo(...)d=317633



kopiujcie bo ak cos ciekawszego to usuwaja. Zostawiaja tylko te hihotki co przecinek ktos w nieprawidlowym miejscu wstawił.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 28 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2015r. 09:00  
Cytuj
http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=321429

3 krotkie słowa, jasno i na temat. I jak w mieście ma być niższe bezrobocie?mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 28 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2015r. 17:42  
Cytuj
Cześć mam na imię Damian. Jestem wesołym i energicznym chłopakiem, który szuka pracy dodatkowej. Mógłbym pracować np. przy przeprowadzkach (wnoszenie znoszenie mebli itp.) Oferuje pomoc np. przy trzymaniu drzwi jakby "załoga" znosiła-wnosiła meble itp. Mam już spore doświadczenie przy takiej pracy. Ostatnio trzymałem drzwi od windy i od klatki przy przeprowadzce. Wiem, że taki "drzwiowy" jest bardzo potrzebny przy tego typu pracy. Mógłbym jeszcze ewentualnie w między czasie podejść do sklepu po jakieś zakupy. Jeśli ktoś potrzebuje pomocnika to proszę dzwonić i z pewnością się dogadamy w kwestii finansowej.

Moje mocne strony: pracowitość, rzetelność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, samodzielność, lojalność,

kontakt:730 705 619


Osobiście uważam ze to jakieś jaja i nie wierzę, aby ktoś dodał takie ogłoszenie, ale jeśli to prawda to padłemjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 8 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 18:30  
Cytuj
To ja znalazłam chyba lepsze:


W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na studniówkowe zdjęcia, którymi można potem katować znajomych na fejsie, instagramie, tweeterze, naszej klasie, photoblogach, kominku babci, kwejku, demotach i tablicy ogłoszeń w tesco proponujemy wam wynajem FOTOBUDKI.


Nasz sprzęt niczym zupki Vifonu BŁYSKAWICZNIE wykonuje serie zdjęć. Urządzenie jest nowoczesne i dostosowane do dzisiejszych reali - jeszcze zanim zrobi zdjęcie już wrzuca je na fejsa. Pod obudową tego potwora przyczajony jest ostatni samuraj wśród aparatów forograficznych. Był tak drogi, że na pewno musi robić dobre ujęcia. Dzięki temu fotobudka strzela zdjęciami jak Karol z Familiady sucharami. Jest niczym Robert Lewandowski podczas meczu Bayern Monachium - VfL Wolfsburg z tą różnicą że on po piątym razie się zatrzymał a fotobudka strzela dalej. Nie potrafimy udowodnić, że to urządzenie zostało stworzone przez samych bogów ale nie potrafimy też udowodnić, ze nie zostało!


Nasze wąsy w połączeniu z brodą dają Ci realne szanse nie tylko na świetne zdjęcia ale też na zwycięstwo w konkursie Eurowizji. Dzięki głębokim i poetyckim tekstom na kartkach z drukarki będziesz mógł wyrazić wszystkie drzemiące w Tobie emocje takie jak " No to MYK", "Po to chłopu dali wąsy…", "Miód, malina", "Jesteś szalona". Okulary może nie dodadzą Ci +5 do zasięgu wzroku ale sprawią, że staniesz się prawdziwym Macho a nie, wyrobem machopodobnym.



Pod wskazany przez Ciebie adres zajeżdżamy przytarganą do ojczyzny w 1997 roku, napchaną do granic wytrzymałości jak Ty po wigilii u babci, polówką. Jesteśmy zawsze punktualni bo nasz bolid rozpędza się na polskich stepach nawet do 200km/godzinę. Wprawdzie proces ten trwa parę dni nie mniej pozwala nam zawsze być na czas. Na imprezę, nie licząc polówki, przyjeżdżamy zawsze we dwoje jako, że nieszczęścia chadzają parami. Sprzęt rozkładamy szybciej niż dobrzy mechanicy porsche na części i w odróżnieniu od polówki - odpalamy!

Nasza fotobudka ma tylko jedna zaletę: brak jej wad.

Wiemy, że konkurencji w zakresie wynajmu fotobudek jest tyle co ogłoszeń po niedzielnym kazaniu ale tylko my proponujemy Wam wynajem tej machiny za cenę dwóch kilogramów cukru od pary! Tylko po co komu cukier na studniówce…


W związku z ogromną liczbą wiadomości (na wszystkie dwie już odpowiedzieliśmy) postanowiliśmy rozwiać raz na zawsze wszystkie wątpliwości związane z fotobudką.
[/center]

1.Jak działa urządzenie?
Obsługa urządzenia jest prostsza niż zakup drożdżówki w szkolnym sklepiku. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

2.Jak dużo osób może zmieścić się przed fotobudką?
W zależności od obfitości dań na świątecznym stole zmieści się 5-6 osobowa grupa. Oczywiście pomieściłoby się nawet 26-ciu uchodźców z Libanu,ale przecież nie o to chodzi.

3.Ile powierzchni wymaga rozstawienie fotobudki?
Zgodnie z zasadą "Polak potrafi" fotobudkę jesteśmy w stanie rozstawić na powierzchni niewiele większej od standardowego miejsca parkingowego pod galerią handlową podczas weekendowych wyprzedaży. Nie mniej dla komfortu pracy, przyjemnego zapachu i braku odczucia przebywania w publicznym transporcie w godzinach szczytu preferujemy większą przestrzeń (ok. 3x2m)

4.Jak szybko fotobudka drukuje zdjęcia?
Fotobudka wypluwa zdjęcia szybciej niż Ty znienawidzony krupnik w dzieciństwie.


5.Czy można robić czarno-białe zdjęcia?
Fotobudka jest jak polityka naszej pracy - robi też na czarno.

6.Czy fotobudka może robić zdjęcia w dzień i w nocy?
Dzięki wbudowanym lampom fotobudka uniezależniła się od dostaw światła jak Rosja od Polskich jabłek.

7.Czy otrzymam kopię zdjęć po imprezie?
W przeciwieństwie do Ciebie fotobudka nie ma czasowych zaników pamięci i zapamięta wszystko co działo się przed jej obiektywem dlatego po imprezie dostaniesz wszystkie zdjęcia.


Bat ferst! Let mi tejk a selfi! => Balonowa fotka - fotobudka inna niz wszystkie;D

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »