NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 »
Ukraincy złem narodu Polskiego !, Temat Zbiorczy
Posty: 227
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Liverpool
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Sty 2015r. 19:40  
Cytuj
Natrafilem na bardzo ciekawa historie odnosnie Polski (naszych podkarpackich ziem) wraz z "przyjacielami" z Ukrainy, ktorym teraz trzeba pomagac bo biedactwo nie moze sobie z ruskimi poradzic. Po przeczytaniu tego artykulu, tej prawdziwej lekcji historii, az oniemialem z niewiedzy jaką tak naprawdę posiadam. Lekcje Historii w szkole powinny uczyć takich właśnie rzeczy a nie duperelach... Polecam lekture, lecz zaznaczam, że jest dość mocno i prawdziwie opisane co niektóre zbrodnie Ukrainców na NAS POLAKACH.

http://ioh.pl/artykuly/pokaz/rbali-nas-jak-kury-na-klocu,1127/

Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2015r. 19:40  
Cytuj

Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2015r. 21:00  
Cytuj
Znam ta historie narodu Polskiego z opowiadan mojej babci. Dlatego nie bylo mi szkoda ukraincow i nie bedzie. Zla karma powraca. i do nich powrocila.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Sty 2015r. 21:15  
Cytuj
poczyta wiecej o Wolyn. https://www.youtu(...)uHb1pvt0
ogolnie za czasow UPA zginelo na kresach okolo 260 tys. ludzi (dzieci,kobiet,mezczyzn). http://dzien(...)olakach/

Ukraina ze staropolskiego i rosyjskiego oznacza ziemie graniczne,kresowe. Ukraina jako panstwo jest dziwnym tworem w ktorym przewijaja sie historie Polski,Rosji,Turcji,Wegier itp. Jest to kraj tak naprawde niemajacy wlasnej historii. Czesto byli pod berlem Krolow Polskich jak i Carow Rosyjskich.Pochodzenie Ukraincow wzielo sie z tego ,ze na Kresy trafiali zwykle ludzie wyjeci z pod prawa w dawnej Polsce i innch krajow.
http://www.wykop(...)lizacji/

Dobre jest to ,ze niedawno jeden z ministrow rzadu Czeskiego powiedzial Ukraincom ,ze prosza o pomoc od wszystkich (tez Polakow) ,a uznali zbrodniarza Bandera za bohatera narodowego (przywodca UPA) rok temu lub dwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2015r. 22:36  
Cytuj
Bo w naszym kraju to wszystko jest na odwrót... rządzi tzw. poprawność polityczna, którą np. ostatnio złamał jeden z profesorów Uniwersytyetu Wrocławskiego pisząc o Ukraińcach "banderowskie ścierwa", za co grozi mu teraz kara więzienia... za to że się ma "jaja" i powie/napisze się prawdę, można iść siedzieć. Natomiast rozkradanie państwa i okradanie Polaków jest bezkarne. Takie czasy, albo te czasy się skończą albo skończy się Polska w ogóle :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2015r. 22:50  
Cytuj
To bardzo smutny temat. Zbrodnia na bezbronnych Polakach na Wołyniu to ludobójstwo, bo jeśli nie to co nim jest? Dlaczego nie staramy się o uznanie tego w międzynarodowych sądach?
O Katyniu dużo mówimy, a tu jakoś cisza, nikt nie zabiega o ściganie zbrodniarzy, czy to byli gorsi Polacy?
Pani Kopacz gdy była teraz w Kijowie zlożyła kwiaty na Majdanie upamiętniając poległych tam Ukrainców, a o zamordowanych Polakach zapomniała. A oni leżą w ziemi i nie maja nawet swoich grobów, jedynie najstarsi Ukraincy wiedza gdzie sa zbiorowe mogiły pomordowanych, ale nie kwapią się, aby o tym powiedzieć. Boja się, że za to odpowiedzą.
Jeśli Ukraincy by za te zbrodnie przeprosili, potępili zbrodniarzy, choć symbolicznie zadośćuczynili potomkom pomordowanych, można by na zasadzie partnerstwa ułożyć z nimi stosunki i pomagać. Ale oni nawet teraz nie chcą tego zrobić.
A my Polacy.. cały świat widzi, nie tylko prezydent Czech, że nie obchodzi nas pamięć o pomordowanych braciach tylko podążamy za głosem koniunktury politycznej i jako naród powoli tracimy godność.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Sty 2015r. 23:11  
Cytuj
To nie jest łatwy temat i pewnie nigdy łatwym nie będzie. Staram się czytać różne źródła aby nabyta wiedza była bliżej prawdy, bazując np: na lekturach typu "Ogniomistrz Kaleń" nigdy jej nie uzyskamy.Bardzo dobrze,że są strony na których publikuje się zapomniane historię, dramaty cywilów,zbrodnie.
Okrucieństwo za sprawą Banderowców jest bezsprzeczne i tego nie poruszam.Odniosę się tylko do krzywdzącego określenia "Ukraińcy złem narodu Polskiego", krzywdzącego dla Ukraińców którzy ryzykowali życiem własnym i rodziny aby pomagać,ostrzegać polskich sąsiadów.Są też dramaty cywilów ukraińskich jak np:zbrodnia w Zawadce Morochowskiej, niektórzy nie chcą widzieć takich przypadków i traktują je z przymrużeniem oka.

Nie wiem czy dobrze pamiętam, w Stalowej miał chyba stanąć pomnik poświęcony Ukraińcom którzy pomagali Polakom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 7 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 08:59  
Cytuj
Nie ma co żałowac Banderowców !! Z naszej strony nie powinno byc Żadnej POMOCY !!

Żadnej !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 09:17  
Cytuj
Sądzę, że to ty qwertyrze jesteś złem narodu polskiego, bo nie szanujesz mowy ojczystej.
Takiego stężenia błędów nie spotyka się często - czy ty wogóle chodziłeś do jakiejś szkoły? Chyba rzadko.
CYTAT
Lekcje Historii w szkole powinny uczyć takich właśnie rzeczy

No właśnie - jesteś ostatnią osobą, która powinna innym ludziom mówić, czego powinna uczyć szkoła.smiech2
===
Sam tytuł jest niezrozumiały.
Złem jakiegoś narodu może być część tego narodu albo np. cecha tego narodu.
Ukrańcy nie są częścią narodu polskiego.
Zapewne miałeś na myśli, że Ukraińcy wyrządzili wiele zła Polakom, ale nie potrafiłeś biedaczyno przełożyć tej myśli na słowo pisane. mlotek

PS.
Dla porządku: uważam UPA i OUN za organizacje zbrodnicze, a gloryfikowanie Bandery czy Szuchewycza przez współczesne władze Ukrainy i fałszowanie historii to skandal.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 18 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 09:24  
Cytuj
Ukraina ma piekną kulturę, ale bardzo podłych ludzi. Pracując ostatnio z Ukraińcem przekonałam się boleśnie że my, Polacy nadal jesteśmy dla nich tylko "polaczkami".W świetle Wołynia i w zbrodni UPA nie pomoglabym im jedną złotówką, w Polsce mamy dość własnych problemów na które trzeba pieniędzy których podobno nie ma a na pomoc ukraińcom są!!!jak w każdym przypadku nie należy generalizować wszystkich ludzi ale niestety większość to podłe stwory!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 09:47  
Cytuj
CYTAT
Ukraina ma piekną kulturę, ale bardzo podłych ludzi. Pracując ostatnio z Ukraińcem przekonałam się boleśnie że my, Polacy nadal jesteśmy dla nich tylko "polaczkami".W świetle Wołynia i w zbrodni UPA nie pomoglabym im jedną złotówką, w Polsce mamy dość własnych problemów na które trzeba pieniędzy których podobno nie ma a na pomoc ukraińcom są!!!jak w każdym przypadku nie należy generalizować wszystkich ludzi ale niestety większość to podłe stwory!


Większość? miałaś możliwość sprawdzenia tego czy najzwyczajniej generalizujesz? W każdym narodzie są źli i dobrzy ludzie,przez wzgląd na tych dobrych nie uogólniajmy takimi określeniami.Potępiam każdą zbrodnie ale staram się patrzeć uczciwie. Co z ludźmi,cywilami którzy chcą po prostu żyć normalnie,w pokoju z innymi bez mieszania się w polityczne sprawy ? Przeważnie to oni są najbardziej poszkodowani,bo nie chcieli tego piekła ale się w nim znaleźli,kiedy zbierają żywność,ubrania itp. to może warto zadać sobie pytanie,czy chciałbym/chciałabym być w ich sytuacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 09:58  
Cytuj
Żaden Ukrainiec, którego w życiu spotkałem, nie próbował mnie nigdy zabić.
Jakiekolwiek czynności, które podejmiemy bądź nie podejmiemy w związku z rosyjską agresją na suwerenne państwo jakim jest Ukraina, są tak naprawdę zajęciem stanowiska nie wobec Ukrainców, a Rosji. I pod tym kątem proponuję spojrzeć na sytuację.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 18 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 10:03  
Cytuj
Dalibor-bardzo współczuję zwykłym ludziom,ale wybacz tyle styczności co miałam z Ukraińcami wystarczy!!!Popieram akcje z żywnością i zbiórkami materialnymi-napisałam że nie dałabym złotówki-a to już chyba różnica.Problem polega na tym że oni jakoś dziwnie to wszystko traktują-jakby im się należało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 10:50  
Cytuj
CYTAT
Dalibor-bardzo współczuję zwykłym ludziom,ale wybacz tyle styczności co miałam z Ukraińcami wystarczy!!!Popieram akcje z żywnością i zbiórkami materialnymi-napisałam że nie dałabym złotówki-a to już chyba różnica.Problem polega na tym że oni jakoś dziwnie to wszystko traktują-jakby im się należało.


Jak Niemiec u siebie miał styczność z polskimi cwaniakami, słyszał jak Polacy ukradli samochód jego sąsiadami, a polskie dziewczyny pracują w nocnych klubach to też ma podstawy aby uogólniać na naszą niekorzyść.Czy każdy Polak jest złodziejem, cwaniakiem ? Oczywiście,że nie.Osobiście uważam,że nie uczciwe jest szufladkowanie wszystkich w jednym dziale,tzn "Ukrainiec = zło".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 10:57  
Cytuj
CYTAT
Żaden Ukrainiec, którego w życiu spotkałem, nie próbował mnie nigdy zabić.
Jakiekolwiek czynności, które podejmiemy bądź nie podejmiemy w związku z rosyjską agresją na suwerenne państwo jakim jest Ukraina, są tak naprawdę zajęciem stanowiska nie wobec Ukrainców, a Rosji. I pod tym kątem proponuję spojrzeć na sytuację.


Nic dodać, nic ująć good

Polacy wręcz uwielbiają żyć historią. Co robili banderowcy to robili, było to okrutne, ale BYŁO. To samo Ruscy - Katyń, wywózki na Sybir i kilkadziesiąt lat kagańca.
To, że na Ukrainie są ruchy nacjonalistyczne wzdychające do Bandery... a w Rosji to co? nacjonaliści pieśni pochwalne na cześć Polaków śpiewają? Przestańcie co niektórzy pierdzielić od reczy.

Prawda jest taka, że obecnie tak jak napisał Szopen - jesteśmy świadkami rosyjskiej agresji na suwerenną Ukrainę i na to przyzwolenia być nie może.
Polska sama nic z tym zrobić nie może bo jesteśmy za mali, ale krytykować takie działania trzeba, a nie wywlekać stare brudy i ciągle żyć przeszłością.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 13:06  
Cytuj
Ja się też podpisze pod ostatnimi wpisami ...Historie należy znać i pamiętać ale to już historia ...

Profesor UW zawieszony za wpisy na Facebooku

Profesor filozofii Bogusława P., który na Facebooku dokonał wpisów chwalących złe traktowanie ukraińskich jeńców, został zawieszony przez rektora Uniwersytetu Wrocławskiego.
Bogusław P. jest doktorem habilitowanym i profesorem UWr, zatrudnionym w instytucie filozofii nowożytnej tej uczelni. Na facebooku zamieścił znany z mediów film, pokazujący jak w Donbasie separatyści znęcają się nad ukraińskimi jeńcami, i opatrzył komentarzem: "Banderowskie ścierwa dostają łomot aż miło! I jak tu nie kochać "Ruskich"..?".


Czytaj więcej na http://fakty(...)n=chrome

A to się dzieje tu i teraz ... I jak się z kimś takim zgodzić ? dla mnie to wstyd ... i jak coś takiego może pisać profesor

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 13:19  
Cytuj
Wystarczy w googlu w wyszukiwarce grafiki wpisać "child killed at war" - i można zobaczyć ukraińskie, palestyńskie, izraelskie, syryjskie, czeczeńskie, irańskie, somalijskie (i dosłownie setki innych) "ścierwa". Przez ludzi tak ograniczonych jak wspomniany pan profesor, takich zdjęć będzie coraz więcej. Dopóki jeden człowiek będzie drugiego uważał za ścierwo, tak się będziemy traktować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 13:43  
Cytuj
CYTAT
Żaden Ukrainiec, którego w życiu spotkałem, nie próbował mnie nigdy zabić.
Jakiekolwiek czynności, które podejmiemy bądź nie podejmiemy w związku z rosyjską agresją na suwerenne państwo jakim jest Ukraina, są tak naprawdę zajęciem stanowiska nie wobec Ukrainców, a Rosji. I pod tym kątem proponuję spojrzeć na sytuację.


Gdybyśmy mieli do czynienia z rosyjska agresją na Ukrainę, to jej by juz nie było.
Po drugie zapomnieliście o przewrocie na Majdanie, który nie został poparty przez wszystkich mieszkancow tego panstwa.

Wschód Ukrainy nie chciał sie podporządkować politykom nawiązującym do tradycji UPA.
Pamietajmy, że mordercy Polaków sa dla nich bohaterami, którym stawiaja pomniki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 14:25  
Cytuj
CYTAT

Gdybyśmy mieli do czynienia z rosyjska agresją na Ukrainę, to jej by juz nie było.

Naprawdę wierzysz, że rosyjskie mundury można kupić w każdym sklepie z militariami? Twoja retoryka doskonale wpisuje się w putinowski scenariusz, im bardzo zależy, żeby to (oficjalnie) nie była ich wojna, oni chcą tylko czerpać z niej korzyść. Doputy, dopóki uda się utrzymać klimat wewnętrznej wojny ukraińskiej, zachód będzie się przyglądał i nie zainterweniuje, bo niby jakim prawem ma się wpieprzać w wewnętrzne sprawy suwerennego państwa, które przy tym nie jest ani członkiem EU ani NATO?

CYTAT
Pamietajmy, że mordercy Polaków sa dla nich bohaterami, którym stawiaja pomniki.

Cóż, to faktycznie jest i powinno być źle odbierane. Jednak sam piszesz, że Bandera jest boaterem na "nich", "oni" stawiają mu pomniki. Dlatego pretensje możemy mieć głównie "do nich" (mając tu na myśli faktycznych nacjonalistów, czujących sympatię do UPA, OUN) uważałbym z nazywaniem każdego Ukraińca wrogiem Polaków. Tymbardziej, że byli wśród nich i tacy, którzy ryzykując własnym życiem pomagali m.in. Polakom w czasach rzezi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 30 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 14:51  
Cytuj
Witam, specjalnie się zarejestrowałem żeby napisać w tym temacie, p. el banan jak widzę ma pan już tak sprany mózg przez dzisiejszą propagande ze już nawet szkoda z panem dyskutować. A co do ukrainy to wystarczy chociaż poznać jej hymn, zobaczyć ostatni happening w Kijowie gdzie rozdano prześmiewcze nagrody "Watnika roku" oraz interesowac sie Ukrainą nie tylko z TVN czy innych mass mediów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 14:57  
Cytuj
[cytat][cytat]
.. zachód będzie się przyglądał i nie zainterweniuje, bo niby jakim prawem ma się wpieprzać w wewnętrzne sprawy suwerennego państwa, które przy tym nie jest ani członkiem EU ani NATO?

cytat]

Zachód wp...ł sie w sprawy suwerennego państwa,organizując i finansujac przewrot na Majdanie i dlatego teraz na Ukrainie gina ludzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 14:59  
Cytuj
CYTAT
Witam, specjalnie się zarejestrowałem żeby napisać w tym temacie, p. el banan jak widzę ma pan już tak sprany mózg przez dzisiejszą propagande ze już nawet szkoda z panem dyskutować. A co do ukrainy to wystarczy chociaż poznać jej hymn, zobaczyć ostatni happening w Kijowie gdzie rozdano prześmiewcze nagrody "Watnika roku" oraz interesowac sie Ukrainą nie tylko z TVN czy innych mass mediów


No jak sam widzisz za wielu ludzi w naszym kraju myśli telewizor, na szczęście nie za wszystkich.
A tego akurat w tv nie pokazywali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 15:16  
Cytuj
CYTAT
Witam, specjalnie się zarejestrowałem żeby napisać w tym temacie, p. el banan jak widzę ma pan już tak sprany mózg przez dzisiejszą propagande ze już nawet szkoda z panem dyskutować. A co do ukrainy to wystarczy chociaż poznać jej hymn, zobaczyć ostatni happening w Kijowie gdzie rozdano prześmiewcze nagrody "Watnika roku" oraz interesowac sie Ukrainą nie tylko z TVN czy innych mass mediów


A Ty kolego wyłącz pierwyj kanał... powtórzę, niezłym ignorantem trzeba być, żeby myśleć, że tylko na Ukrainie są nacjonalistyczne wiece antypolskie. Jedź do Ruskich i zobacz jak nas kochają...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 17:20  
Cytuj
Hmm po tym jak Kaczyński odbębnił na majdanie "banderowskie pozdrowienie" mniemałem że "prawa strona" jest bardziej banderowska a tu proszę ... jacy koledzy z Putinem ... w końcu przemówienie do "braci Rosjan" też było więc w zasadzie za nim jak i wami nie dojdzie :/ ale najważniejszy jest interes Polski nie Wolski a tu trzeba stać za Ukraińcami jak większość europy ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 18:40  
Cytuj
Zacznijmy od tego ,ze nasze media sa jednostronne - nikt nieprzekazuje faktow w 2 strone co Ukrainska armia wyprawia. Druga kwestia jest to ,ze Wschodnia Ukraina jest zamieszkana w ponad 60% przez Rosjan ,ktorzy chca oddzielenia tej czesci kraju i przylaczenia do Rosji. Dlaczego zachodnia czesc Ukrainy ma tylko decydowac o losach calego kraju? W swietle prawa Janukowycz byl wybrany na prezydenta w wolnych,niezaleznych wyborach co potwierdzilo OBWE-organizacja miedzynarodowa. To zachodnia nacjonalistyczna (banderowska) Ukraina chciala narzucic swoja wole reszcie.
Nie bronie Putina ale taki prezydent to powinien byc w Polsce - dba o interes wlasnego kraju. Z punktu widzenia Rosjan to zachod(wrog) coraz bardziej zbliza sie do ich granic - maja stac i patrzec ?Putin 2 lata temu powiedzial ,ostrzegal Ukraine i panstwa zachodnie przed tym faktem ,ze niebedzie na to biernie patrzyl.

Chcialbym przypomniec fakt ,ze w Przemyslu z 2 miesiace temu do Uniwerytetow trafilo kilkadziesiat Ukrainskich uczniow ,ktorzy z flaga banderowska jedzili po miescie robiac sobie z nia zdjecia osmieszajac nas Polakow. Czy widzieliscie Polakow jezdzacych po Niemczech z flagami Armi Krajowej itp.?bo ja nie

http://www.kresy(...)zemyslu#

do -irkuck
Jak bys wczesniej sie interesowal sprawami polityki wschodniej to bys wiedzial ,ze wiekszosc Rosjan patrzyla na Polakow w pozytywny sposob. Bylismy tam dobrze odbierani przed kryzysem ukrainskim ,a nienawisc do nich tworzyla tylko nasza elita polityczna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 18:54  
Cytuj
Na ukrainie nigdy nie bedzie spokoju. sa ukrainscy obywatele i ukrainscy obywstele rosyjscy. Jedni chca tego drudzy tego, jedni mowia na drugich i tak bedzie nadal. Tu nie zmieni nic wspsrcie zbrojne dla Ukrainy. Oni sa Panstwem ktore jest sklocone od wewnatrz. Pokazywali majdan non stop mogli tez pokazywac tez tych ukraincow ktorzy tego nie popierali a pewnie i tacy byli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »