NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Moskitiery okienne ramkowe na wymiar, gdzie ?,
Posty: 24
Dołączył: 19 Sty 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2015r. 18:14  
Cytuj
Witam gdzie dostanę w Stalowej Woli moskitiery okienne ramkowe na zamówienie pozdrawiam niżej daję link do takich na allegro.

Pozdrawiam !

http://alleg(...)506.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2015r. 18:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2015r. 19:13  
Cytuj
W większości sklepów gdzie sprzedają okna (jest też firma ze Stanów przed Bojanowem, która zajmuje się głównie roletami i moskiterami), niemniej od razu Ci powiem, że tak tanio jak na allegro to nie kupisz nigdzie. Ja w zeszłym roku też się rozglądałem i tak się skończyło na allegro - jestem zadowolony. Różnica w cenie była duuuża, moskitiery przyszły gotowe, złożone, płaciłem ok 10zł za metr bieżący gotowej, olej te do składania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 15 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2015r. 09:57  
Cytuj
A ja polecam wymienioną przez Irkucka firmę ze Stanów. Zamówiłam u nich kilka sztuk siatek wraz z montażem. Miły i sympatyczny chłopak przyjechał, pomierzył i po paru dniach zamontował. Fakt, że zapłaciłam drożej ale nie musiałam się martwić o to czy sama prawidłowo wykonam pomiar i montaż. Dodatkowo skusiłam się na rolety Dzień i Noc - posiadają bogaty asortyment good

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2015r. 11:00  
Cytuj
Podobnie jak milady, również polecam firmę Deco-Rol ze Stanów - właściciel zna się na tym co robi. W zeszłym roku zamawiałam tam rolety i moskitiery, i jestem z nich bardzo zadowolona.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 15 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Sty 2015r. 11:14  
Cytuj
a gdzie mozna uzyskac namiary na ta firme nr telefonu itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2015r. 11:19  
Cytuj
Ja siatki i rolety już siódmy rok mam stąd:
http://www.zaluz(...)php?op=5
2 lata temu wymieniliśmy też u nich materiał i dorobili mi drzwi z siatki na balkon. Cenowo nie mam porównania ale warto porównac tu i tu

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2015r. 11:23  
Cytuj
CYTAT
a gdzie mozna uzyskac namiary na ta firme nr telefonu itp.


Czas googlowania 0,29 sekundy

http://www.deco-(...)=kontakt

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 15 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Sty 2015r. 11:26  
Cytuj
a ile kosztowaly jesli moge zapytac te drzwi z siatki na balkon bo chcialabym sobie takie zrobic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 15 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Sty 2015r. 11:26  
Cytuj
a ile kosztowaly jesli moge zapytac te drzwi z siatki na balkon bo chcialabym sobie takie zrobic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2015r. 12:15  
Cytuj
a ja polecam ''tęczę'' koło mostostalu
juz 3 lata nam służą moskitiery i rolety też u nich robilismy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 267
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2015r. 12:21  
Cytuj
Ja osobiście mam z internetu. Firma gdzies w Polsce jak by co musiałbym poszukać namiarow na nia. Cenowo przez pol to co wycenili w teczy. Wiem ze nalezalo by wspierać lokalny rynek ale jeśli za ta sama cene mam moskitiery w całym domu a nie tylko w polowie to .....
Jedyna sprawa to należy samemu wymierzyć moskitierę ale to nie problem. Dostawa kurierem do dwóch dni i po sprawie.
Polecam glownie jeśli chodzi o cene.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2015r. 13:00  
Cytuj
ja mam takie coś - są rozporowe można samemu zamontować - docina się na wymiar ( trzeba mieć dostęp do jakiejś przecinarki taśmowej lub piłka ręczna )


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2015r. 13:57  
Cytuj
CYTAT
Ja osobiście mam z internetu. Firma gdzies w Polsce jak by co musiałbym poszukać namiarow na nia. Cenowo przez pol to co wycenili w teczy. Wiem ze nalezalo by wspierać lokalny rynek ale jeśli za ta sama cene mam moskitiery w całym domu a nie tylko w polowie to .....
Jedyna sprawa to należy samemu wymierzyć moskitierę ale to nie problem. Dostawa kurierem do dwóch dni i po sprawie.
Polecam glownie jeśli chodzi o cene.


Dokładnie, tak jak pisałem za gotową moskitierę w zeszłym roku 10zł za 1mb obwodu z Allegro. Przyszło gotowe, solidne, w STW to x2 cena.
Co do pomierzenia to średnio kumaty pawian by sobie poradził - trzeba podać wymiary światła okna, nic prostszego...
Problem jest jedynie z profilami owalnymi typu Ovlo gooownianego Dobroplastu - da się i z tym radę, ale nigdy nie będzie dokładnie.
Obrazek

Przy większości okien jest banalnie prosto
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »