NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Inwestycja Koczwary, czyli na zakupy do Stalowej Woli a nie do Rzeszowa
Posty: 2
Dołączył: 1 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 02:23  
Cytuj
Jak w temacie. Wpisujmy wszelkie info na ten temat...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 02:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 18 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 09:21  
Cytuj
Koszt : 100 - 150 mln zl
Nowe miejsca pracy : ~500
Powierzchnia handlowa : ~40 000 m2
czas budowy : ~ 8 miesiecy

ok

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7027721
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 2 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 10:12  
Cytuj
P O W O D Z E N I A ! uśmiech

wieś się bawi \' : )
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 12:46  
Cytuj
Kiedy rusza budowa ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kloss
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 14:38  
Cytuj
CYTAT
Kiedy rusza budowa ??


I gdzie powstanie?

 
 
 
 
~~pawio
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 15:08  
Cytuj
Mam nadzieje ze powstanie cos OGROMNEGO, bo 40 000m2 to naprawde wielkie centrum.

1. Kiedy rozpocznie sie budowa?
2. Gdzie dokladnie ma byc zlokalizowana ta inwestycja?
3. Co wlasciwie ma tam powstać? np. OBI, MediaMarkt, moze Hipermarket REAL (przydalby sie na monopol Tesc'a) ?

pzdr.

/z Rzeszowa do Stalowej Woli na zakupy umiech

 
 
 
 
~~lufka
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 15:48  
Cytuj
jeżeli rzeczywiście 40 tyś m2 to powierzchnia handlowa to obiekt będzie spory. Ma ktoś pewne info że to nie jest przypadkiem pow. całkowita?

 
 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 16:42  
Cytuj
Skąd tak wielki przeciek? o inwestycjach szanownego pana Koczwary.Rewelacyjne informacje.Skąd takie dokładne wiadomości?mlotekzaklopotany

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~aligator
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 16:44  
Cytuj
CYTAT
Koszt : 100 - 150 mln zl
Nowe miejsca pracy : ~500
Powierzchnia handlowa : ~40 000 m2
czas budowy : ~ 8 miesiecy

ok


500 miejsc pracy po 900pln brutto brak słówneutralny

 
 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 17:10  
Cytuj
Informacja była podawana 1 stycznia. Dam link można poczytać:

http://polsk(...),1235313

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ehhh
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 18:43  
Cytuj
po rekach powinno sie calowac takich ludzi, bo prace da Wam matoly a nie oczerniac Go. Jak nie pasi za 900 brytto to jedz za granice kible sprzatac. Innym nawet 900 zł przyda sie do domowego budzetu. Tylko byscie ludzi obgadywali, nic wam nigdy nie pasuje. Jak ktos chce cos zrobic w tym umarlym miescie to powinniscie sie cieszyc. A jak sie cos nie podoba to nie lazcie tam jak bedzie sklepi i tylezaklopotany

 
 
 
 
~~bobek
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 20:03  
Cytuj
CYTAT
po rekach powinno sie calowac takich ludzi, bo prace da Wam matoly a nie oczerniac Go. Jak nie pasi za 900 brytto to jedz za granice kible sprzatac. Innym nawet 900 zł przyda sie do domowego budzetu. Tylko byscie ludzi obgadywali, nic wam nigdy nie pasuje. Jak ktos chce cos zrobic w tym umarlym miescie to powinniscie sie cieszyc. A jak sie cos nie podoba to nie lazcie tam jak bedzie sklepi i tylezaklopotany


Masz w 100% rację ale ludzie widzę że są na wszystko na "nie".
Nie bo będzie płacił 900zł nikt wam nie każe tam pracować. Rozmawiałem z kolegą który stracił właśnie prace i mówił mi że szuka pracy nawet za najniższą krajową ale tylko żeby mieć kasę.
Nie bo w Stalowej inni handlujący stracą miejsca pracy. Od kiedy się boicie tak o innych handlujących. Powstało Tesko jakoś małe sklepy stoją żaden nie padł. Osiedlowe nigdy nie padną ponieważ po chleb, masło i inne produkty spożywcze każdy idzie do pobliskich sklepów a nie będzie leciał kilometr czy nawet więcej żeby kupić chleb w Tesko.
To samo się odnosi do inwestycji firm w Stalowej:
Nie bo będą nas truć. Nikt wam tam nie każe pracować. Te firmy powstaną na terenie HUTY więc żadne dymy i inne smrody nad miastem nie będą się unosić. Oczywiście przyznam że ATS i RIAL smrodzą bo są postawione blisko miasta więc na Ozecie może być nie przyjemny zapach ale chyba nie napiszecie że ALUTEC smrodzi i tam powinny powstawac takie firmy.
Nie bo trzeba wyciąć 80 hektarów lasów. W Stalowej jest pełno lasów wycięcie takiej ilości na pewno nie wpłynie szkodliwie na żadnego mieszkańca. Puszcza Sandomierska, Lasy Janowskie.Popatrzcie na zumi.pl ile lasów jest w koło Stalowej ale nie bo to nam zaszkodzi.
Walcowni też nie chcieliście a wystarczy na internecie poczytać o walcowaniu na zimno że to nie jest szkodliwe. Teraz chociaż te osoby co straciły prace może by się tam przenieśli a tak kiszka.

A co do centrów handlowych powinno ich w Stalowej z 10 powstać. Przykład Rzeszowa tam cały czas budują jakieś centra handlowe i jakoś nikt nie psioczy.

I do ludzi co tak psioczą na 900zł napisz mądralo ile zarabiasz. Ja zarabiam 1600. Czy to jakaś wielka różnica tylko 700zł. Dodam że jak zaczynałem pierwszą płace miałem 700zl i się pracowało.
Jak Pan Koczwara nie znajdzie ludzi za 900 zł po prostu da więcej bo co zbuduje budynki i nikt tam nie będzie pracował nie realne.

I ostatnie pieniądze zarobione w Stalowowolskich firmach wydamy w Stalowej a nie trzeba będzie po fajniejsze ciuchy jechać do Rzeszowa. Więc też kasa zostaje w Stalowej i z tego miasto otrzymuje większe pieniądze z podatków na nowsze inwestycje. Rozwój firm spowoduje rozwój komponentów do tych firma a także rozwój handlu i usług w naszym mieście.
Może powstanie jakieś Multikino ale pewnie też będziecie na nie bo Ballada upadnie i Wrzos.

 
 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 20:53  
Cytuj
UWAGA, W TEKŚCIE WYSTĘPUJĄ BRZYDKIE SŁOWA (ŚWIADOMIE)!
Koorwa, człowieku... odkąd padła komuna kilka procent ludzi dorobiło się zayebistych majątków i to nie ze swojej pracy tylko z przekrętów i układów. Sprzedali wszystkie banki, telekomunikację, energetykę, produkcję z hut wynieśli na zachód a my się mamy teraz cieszyć, że mamy zapierdalać za miskę zupy, tak? Kiedy, się pytam, kiedy kurwa w końcu ludzie wezmą się w kupę i rozpierdolą te żydokomuchowate i klerystyczne układy? Nie wiem tylko, czy jest jeszcze po co, bo już niedługo sprzedadzą nasze bloki, domki razem z ziemią i w imię prawa nas stąd wypierdolą...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~aligator
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 20:55  
Cytuj
Wlasnie przez takich popaprancow jak wy co pracujecie za grosze nigdy w tym POlandzie nie bedzie lepiej bo bedziecie robic za tyle ze nawet wam na oplaty nie starczy zaklopotany

 
 
 
 
~~aligator
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 21:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
po rekach powinno sie calowac takich ludzi, bo prace da Wam matoly a nie oczerniac Go. Jak nie pasi za 900 brytto to jedz za granice kible sprzatac. Innym nawet 900 zł przyda sie do domowego budzetu. Tylko byscie ludzi obgadywali, nic wam nigdy nie pasuje. Jak ktos chce cos zrobic w tym umarlym miescie to powinniscie sie cieszyc. A jak sie cos nie podoba to nie lazcie tam jak bedzie sklepi i tylezaklopotany


Masz w 100% rację ale ludzie widzę że są na wszystko na \"nie\".
Nie bo będzie płacił 900zł nikt wam nie każe tam pracować. Rozmawiałem z kolegą który stracił właśnie prace i mówił mi że szuka pracy nawet za najniższą krajową ale tylko żeby mieć kasę.
Nie bo w Stalowej inni handlujący stracą miejsca pracy. Od kiedy się boicie tak o innych handlujących. Powstało Tesko jakoś małe sklepy stoją żaden nie padł. Osiedlowe nigdy nie padną ponieważ po chleb, masło i inne produkty spożywcze każdy idzie do pobliskich sklepów a nie będzie leciał kilometr czy nawet więcej żeby kupić chleb w Tesko.
To samo się odnosi do inwestycji firm w Stalowej:
Nie bo będą nas truć. Nikt wam tam nie każe pracować. Te firmy powstaną na terenie HUTY więc żadne dymy i inne smrody nad miastem nie będą się unosić. Oczywiście przyznam że ATS i RIAL smrodzą bo są postawione blisko miasta więc na Ozecie może być nie przyjemny zapach ale chyba nie napiszecie że ALUTEC smrodzi i tam powinny powstawac takie firmy.
Nie bo trzeba wyciąć 80 hektarów lasów. W Stalowej jest pełno lasów wycięcie takiej ilości na pewno nie wpłynie szkodliwie na żadnego mieszkańca. Puszcza Sandomierska, Lasy Janowskie.Popatrzcie na zumi.pl ile lasów jest w koło Stalowej ale nie bo to nam zaszkodzi.
Walcowni też nie chcieliście a wystarczy na internecie poczytać o walcowaniu na zimno że to nie jest szkodliwe. Teraz chociaż te osoby co straciły prace może by się tam przenieśli a tak kiszka.

A co do centrów handlowych powinno ich w Stalowej z 10 powstać. Przykład Rzeszowa tam cały czas budują jakieś centra handlowe i jakoś nikt nie psioczy.

I do ludzi co tak psioczą na 900zł napisz mądralo ile zarabiasz. Ja zarabiam 1600. Czy to jakaś wielka różnica tylko 700zł. Dodam że jak zaczynałem pierwszą płace miałem 700zl i się pracowało.
Jak Pan Koczwara nie znajdzie ludzi za 900 zł po prostu da więcej bo co zbuduje budynki i nikt tam nie będzie pracował nie realne.

I ostatnie pieniądze zarobione w Stalowowolskich firmach wydamy w Stalowej a nie trzeba będzie po fajniejsze ciuchy jechać do Rzeszowa. Więc też kasa zostaje w Stalowej i z tego miasto otrzymuje większe pieniądze z podatków na nowsze inwestycje. Rozwój firm spowoduje rozwój komponentów do tych firma a także rozwój handlu i usług w naszym mieście.
Może powstanie jakieś Multikino ale pewnie też będziecie na nie bo Ballada upadnie i Wrzos.





gLabie jak zarobisz 900pln ile kupisz sobie tych ciuchów???chyba ze w szmateksie to tu sie zgodze bo jak za jakas kurtke albo 1 pare spodni wydasz 1/3 pensji to za co bedziesz zyl???

 
 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 21:05  
Cytuj

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 21:09  
Cytuj
dla wszystkich narzekających gburów! hehe


INWESTYCJE INWESTYCJE I JESZCZE RAZ INWESTYCJE!!!!!!!

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~bobek
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 21:23  
Cytuj
aligator ja nikogo od głąbów nie wyzywałem nie możesz wyrazić jednego mądrego zdania bez obrażania drugiego człowieka.
Oczywiście się z tobą zgodzę że za 900zł za dużo nie na kupi. Ale jak pewnie przeczytałeś to co napisałem sam zarabiałem na początku 700zł teraz mam 1600zł i wiem co to praca za marne grosze. Ale parę lat i mam więcej może to nie kokosy ale jak na Stalową i w kryzysie to nawet nieźle. Chodzi o to gdy będzie pełno firm w Stalowej a małe bezrobocie tak jak to do niedawna było że brakowało w firmach pracowników i podwyżki spore dawali (sam dostałem sporą podwyżkę bo się bali że pracownicy się zwolnią). A i tak w butikach czy na kasach w hipermarkecie będą stały kobiety a jak wiadomo największe bezrobocie jest wśród kobiet. Na razie musimy poczekać aż minie kryzys i znowu się zacznie era pracownika wtedy będą sobie firmy szukały pracowników.

 
 
 
 
~~aligator
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 21:33  
Cytuj
OK Bobek przepraszam nerwy mnie poniosły.chytry

 
 
 
 
~~konus
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 21:38  
Cytuj
przecierz przez tą działkę bedzie biegła obwodnica stalowej wolizaklopotany

 
 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 21:47  
Cytuj
Nie przez tylko raczej obok tej działki :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~klos
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 21:54  
Cytuj
[cytat]dla wszystkich narzekających gburów! hehe


INWESTYCJE INWESTYCJE I JESZCZE RAZ INWESTYCJE!!!!!!!



[/cyta


KIedy i czy w ogole ta droga ppowstanie to jest znak zapytania.Miasto traci atrakcyjna dzialke w dobrej cenie na rzecz nieuzytkow na zadupiu.
Panie Koczwara tak trzymac.Gratuluje dobrego interesu!!!!

 
 
 
 
~~kasia15
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 22:16  
Cytuj
ta działka będzie atrakcyjna jesli ta obwodnica powstanie, a powstanie niedługo

 
 
 
 
~~klos
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 22:26  
Cytuj
CYTAT
ta działka będzie atrakcyjna jesli ta obwodnica powstanie, a powstanie niedługo



Jestem ciekaw skad takie pewne informacje masz??Moze sie ze mna podzielisz?

 
 
 
 
~~zaq
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 10:15  
Cytuj
CYTAT
UWAGA, W TEKŚCIE WYSTĘPUJĄ BRZYDKIE SŁOWA (ŚWIADOMIE)!
Koorwa, człowieku... odkąd padła komuna kilka procent ludzi dorobiło się zayebistych majątków i to nie ze swojej pracy tylko z przekrętów i układów. Sprzedali wszystkie banki, telekomunikację, energetykę, produkcję z hut wynieśli na zachód a my się mamy teraz cieszyć, że mamy zapierdalać za miskę zupy, tak? Kiedy, się pytam, kiedy kurwa w końcu ludzie wezmą się w kupę i rozpierdolą te żydokomuchowate i klerystyczne układy? Nie wiem tylko, czy jest jeszcze po co, bo już niedługo sprzedadzą nasze bloki, domki razem z ziemią i w imię prawa nas stąd wypierdolą...


I na dodatek Ci ludzie są niebezpieczni! To masoni i kosmici. Wejdźcie do jakiegokolwiek sklepu, labo do tesco. wszędzie jest pełno kształtów symbolizujących te nacje. To trójkąt i okrąg. Ponad 1/5 ludzi to kosmici albo masoni którzy chcą nas zniszczyć. Są niebezpieczni. Wejdźcie do jakiegoś prywatnego sklepu gdzie zatrudniaają za grosze i zapytajcie właściciela dlaczego ma tyle znaków symbolizujących spodki ufo. Zobaczycie, zmiesza się, będzie patrzył na podłogę na boki jakby chciał uciec i nic am nie odpowie. Nie przyzna się!

 
 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »