NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
who is who? w MZK, porządki lucka w MZK
Posty: 6
Dołączył: 10 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Sty 2015r. 14:55  
Cytuj
Kto w mieście zna koleżankę Lucka Nadbereżnego w Stalowej Woli. Czy w Stalowej Woli tylko abolwenci tej renomowanej uczelni są na topie , agdzie są absolwenci SGH lub AGH . Przydupas Lucka absolwent WSE mianował koleżankę ze studiów .

Nowy przewodniczący rady nadzorczej MZK Piasecki Mariusz ( 50lat ) nie tak dawno zrobił mature eksternistycznie w szkole podstawowej nr 4 a następnie kupil sobie magistra na Wyższej Szkole Ekonomicznej teraz dużo może i promuje koeżanki z tej elitarnej szkoły dla omnibusów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2015r. 14:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Sty 2015r. 17:00  
Cytuj
a co cie to obchodzi? :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2015r. 18:40  
Cytuj
Zaczał obsadzac swoimi, chcieliśmy bagno to je mamy

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2015r. 18:48  
Cytuj
CYTAT (Malwa11 )
a co cie to obchodzi? :szok:


Co za głupie pytanie. To nie prywatny folwark.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2015r. 19:11  
Cytuj
CYTAT
chcieliśmy bagno to je mamy

Nie wpychaj wszystkich do jednego wora, ja tam nie chciałemjezyk
Zresztą zawalili Ci którzy się nie zjawili przy urnachjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 14 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2015r. 20:46  
Cytuj
tak jest Stecyk.powtórzę,chociaż chciałbym żeby Luckowi sie udało i podkreślę tylko dlatego że jest to dla dobra ogółu, to Stalowa Wola przegrała a nie Szlęzak...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2015r. 22:47  
Cytuj
CYTAT
tak jest Stecyk.powtórzę,chociaż chciałbym żeby Luckowi sie udało i podkreślę tylko dlatego że jest to dla dobra ogółu, to Stalowa Wola przegrała a nie Szlęzak...

A jeśli nie dla dobra ogółu to chociaż dla dobra Lucjusza, rodziny i znajomych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1971
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2015r. 23:16  
Cytuj
Kiedy przychodzi nowa władza, umieszcza swoich ludzi w podległych spółkach, aby mieć nad nimi kontrolę. Piasecki niedawno miał poparcie Szlęzaka, dopóki nie zaiskrzyło między nim a konkubiną. Nadbereżny obiecał, że nie zmieni obecnych pracowników magistratu. Zobaczymy, czy dotrzyma słowa. Tu mamy ewidentny przykład kolesiostwa - koleżanka po WSE - trzeba takie przypadki nagłaśniać, zanim rozpędzi się i obsadzi wszystkich znajomych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2015r. 02:24  
Cytuj
I powiedzcie mi jak do Stalowej ma wrócić ktoś kto skończy porządną uczelnię. Gdzie się człowiek nie ruszy czy to urząd czy nawet bank poziom profesjonalizmu pracowników sięga poziomu kratki ściekowej zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2015r. 08:41  
Cytuj
A gdzie nazwisko ??? Pani Anny Pasztaleniec. Jest osobą publiczną i można je publikować. Btw, wyszło że mamy wspólnych znajomych i byli pod wrażeniem awansu

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Sty 2015r. 11:54  
Cytuj
CYTAT
I powiedzcie mi jak do Stalowej ma wrócić ktoś kto skończy porządną uczelnię. Gdzie się człowiek nie ruszy czy to urząd czy nawet bank poziom profesjonalizmu pracowników sięga poziomu kratki ściekowej zdegustowany


Chętnie wrócę (nawet skończyłem uczelnie obydwie które kolega Pisowiec wymienił), tylko nie mogę dojść do porozumienia z okolicznymi firmami co do wynagrodzenia.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2015r. 14:13  
Cytuj
CYTAT
I powiedzcie mi jak do Stalowej ma wrócić ktoś kto skończy porządną uczelnię. Gdzie się człowiek nie ruszy czy to urząd czy nawet bank poziom profesjonalizmu pracowników sięga poziomu kratki ściekowej zdegustowany


CYTAT
Chętnie wrócę (nawet skończyłem uczelnie obydwie które kolega Pisowiec wymienił), tylko nie mogę dojść do porozumienia z okolicznymi firmami co do wynagrodzenia.


Mam nadzieję, że nie dojdziesz do porozumienia. Wyżej srasz niż dupe masz to może siedź w tej stolicy jednak?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Sty 2015r. 21:25  
Cytuj
CYTAT


Mam nadzieję, że nie dojdziesz do porozumienia. Wyżej srasz niż dupe masz to może siedź w tej stolicy jednak?


Gdańsku synu, Gdańsku umiech

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2015r. 21:36  
Cytuj
Chwała niebiosom, że jednak trochę dalej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2015r. 13:56  
Cytuj
macie we własnym mieście przykład że nie należy głosować na idiotów z pisu w nadchodzących wyborach !!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 9 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2015r. 16:52  
Cytuj
Pisowca chyba dupa swędzi, albo go żonkoś od projektów z magistratu nagle rzucił? Przytuła ogarnij się mały, zawistny człowieczku. Zaprzyjaźnij się bliżej z kolegami eu. Poziom macie podobny i oni też lubią zabawy tego typu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »