NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Wskaźnik laserowy,
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2014r. 14:17  
Cytuj
Witam,
może ktoś wie gdzie w Stalowej Woli mogę dostać taki zwyczajny wskaźnik laserowy, najlepiej z wymiennymi główkami. Taki zwyczajny jak to można było kiedyś kupić na odpustach czy w kioskach- zazwyczaj był żółty na breloczku i w zestawie miał kilkanaście różnych glówek do wyboru. Obszedłem chyba każdy kiosk w mieście i nic.

A przy okazji - gdzie znajdę u nas sklep wszystko po 2 zł? Oprócz tego w centrum 4.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2014r. 14:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Gru 2014r. 14:24  
Cytuj
Jakieś wskaźniki leżą po chińskich marketach (m.in. w centrum na Niezłomnych). Wymiennych końcówek to raczej nie ma, zwykły badziew, co trzeci działa (trzeba sprawdzić przy kupnie). Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2014r. 14:33  
Cytuj
oo bardzo dziękuję, byłem w chinskim centrum handlwoym koło torów i nie było. Przejdę się tam gdzie mówisz.

ps. chodzi o coś takiego http://www.trues(...)_540.jpg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Gru 2014r. 14:36  
Cytuj
Widziałem tam podobne, jednak jak pisałem, są tylko laserki bez "główek". Zaznaczę tylko, bo może nie każdy o tym pamięta, że jest to zabawka niebezpieczna, szczególnie tanie, chińskie lasery.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2014r. 15:10  
Cytuj
no to raz jeszcze dzięki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Gru 2014r. 16:05  
Cytuj
z tgo co pamietam to wszystko po 5 zł jest w rynku w rozwadowie (jak jedziesz od górki to w lewo w rynek i zaraz po lewej stronie jest)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2014r. 16:19  
Cytuj
dzięki, odwiedzę jutro. Jak gdzieś dostanę ten o który mi konkretnie chodzi to napiszę, może komuś ta informacja się przyda na przyszłość, a jak nie to kupię w tym Chińskim centrum na Niezłomnych, dzięki za odpowiedzi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 22 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2014r. 19:06  
Cytuj
Mogę odsprzedać taki laserek-brelok z lampką UV i LEDem, lub taki lepszy wskaźnik czerwony bądź zielony (w czerwonym w noc widać promień, w zielonym w słabiej oświetlonych miejscach). Niestety bez końcówek, gdzieś mam też z końcówkami taki mały, ale to musiałbym wydobyć smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2014r. 20:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2014r. 21:26  
Cytuj
Na allegro już nie zdąże, to ma być prezent pod choinkęumiech

Rev18- jeśli miałbyś taki z końcówkami to chętnie odkupię, jak coś to daj znać na PW

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2014r. 22:40  
Cytuj
CYTAT
Witam,
może ktoś wie gdzie w Stalowej Woli mogę dostać taki zwyczajny wskaźnik laserowy, najlepiej z wymiennymi główkami. Taki zwyczajny jak to można było kiedyś kupić na odpustach czy w kioskach- zazwyczaj był żółty na breloczku i w zestawie miał kilkanaście różnych glówek do wyboru. Obszedłem chyba każdy kiosk w mieście i nic.

A przy okazji - gdzie znajdę u nas sklep wszystko po 2 zł? Oprócz tego w centrum 4.

Kiedys widzialem takie w tesco na stoisku z zabawkami dla zwierzat jako zabawka dla kota. Podejdz i sprawdz czy maja.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »