NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
Jaki samochód do 15 tys.,
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 00:00  
Cytuj
Jaki samochód do 15 tys ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2015r. 00:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 23 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2015r. 10:28  
Cytuj
Fiat Panda

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2015r. 10:43  
Cytuj
Serio? Kupiłbyś fiata pande, skoro w tej kwocie można mieć markę renault albo citroen? potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 23 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2015r. 11:41  
Cytuj
Renault czy citroen to chyba to samo co fiat to i to zaczyna sie na F good a fiata panda będziesz miał w dobrym stanie za tą kasę i młodziaka potluczony

PS.i znajdziesz z homologacją na ciężarowe .
Osobiście wolę bmw zarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2015r. 12:11  
Cytuj
Jasne, młodziaka. Pokaż mi tego młodziaka pande za 15 tyscool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Lut 2015r. 12:23  
Cytuj
Fiat doblo, zalezy czy chcesz miec osobowke-ciezarowke czy faktycznie ciezarowke.

Nie wiem czy jeszze peugeot'ow nie robią ciezarowych 307, 206/207

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 23 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2015r. 12:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2015r. 13:07  
Cytuj
C-Max najlepiej z benzynką np 1.8 Świetnie jeździ, nie jest przesadnie duży, łatwo wymontować tylny rząd siedzeń, a wtedy się robi mała ciężarówka... 8 latka powinieneś trafić spokojnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2015r. 14:23  
Cytuj
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTTmg8QBcu6ZU_3ap_4Myvs0eCVB0I6oxv5StIZa2xqMExzVxMdBQ

http://img05(...)956998_4


Porównaj te dwa zdjęcia i zastanów się jeszcze raz, czy sam kupiłbyś fiata pandęsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2015r. 14:24  
Cytuj
Obrazek

Obrazek

Porównaj te dwa zdjęcia i zastanów się jeszcze raz, czy sam kupiłbyś fiata pandęsmiech2

irkuck- wyciągnięcie siedzeń nie zrobi ciężarówki z osobówki. Jeśli producent nie nadał mu homologacji ciężarówki to auto nigdy nie stanie się ciężarówką. Nie zależy mi na 1 rzędzie siedzeń. Dla mnie wystarczy żeby w dowodzie była homologacja na ciężarowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2015r. 14:44  
Cytuj
http://otomoto.pl/renault-clio-van-1-5dci-odpis-vat-1-klima-C35241436.html
http://allegro.pl/dacia-logan-1-5-dci-2008-rok-i5009879835.html
http://allegro.pl/peugeot-207-fv-23-van-i5044515822.html

W tej cenie jest całe mnóstwo aut z homologacją, ale to wszystko zależy co Ty oczekujesz od auta.
Generalnie jeżeli obstawiasz na dzień dobry cytrynę to czemu akurat jej nie poszukasz tylko pytasz o inne??
Jeżeli miał by wozić jakieś drobne szpargały to ja jednak tak jak koledzy piszą wziął bym pandeumiech jeżeli coś więcej to dacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2015r. 14:51  
Cytuj
O widziz stecyk, bo sprawa jest tego typu, że jeździłam fiatem już tyle lat, że mam dość. Pora odciąć pempowinę. Panda i wklejona przez Ciebie dacia są po prostu brzydkie i kanciaste (jestem babą). Szukam, a właściwie szukałam czegoś pokroju cytryny bo ten model podoba mi się wizualnie, a kupiłam już clio takie co wkleiłeś bo C4 z homo było jak na lekarstwosmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2015r. 15:02  
Cytuj
cliook będzie służyć a tak z ciekawości spytam, jaki silnik??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2015r. 18:30  
Cytuj
CYTAT
O widziz stecyk, bo sprawa jest tego typu, że jeździłam fiatem już tyle lat, że mam dość. Pora odciąć pempowinę. Panda i wklejona przez Ciebie dacia są po prostu brzydkie i kanciaste (jestem babą). Szukam, a właściwie szukałam czegoś pokroju cytryny bo ten model podoba mi się wizualnie, a kupiłam już clio takie co wkleiłeś bo C4 z homo było jak na lekarstwosmiech2
Alphabet auto to nie sukienka że ma wyglądać szczególnie jak służy do codziennej jazdy(pracy)a poważnie jeśli Van to polecałbym Volkswagen Caddy lub Fiat Doblo a z mniejszych Citroen C3.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lut 2015r. 18:44  
Cytuj
CYTAT
Alphabet auto to nie sukienka że ma wyglądać szczególnie jak służy do codziennej jazdy(pracy)a poważnie jeśli Van to polecałbym Volkswagen Caddy lub Fiat Doblo a z mniejszych Citroen C3.


A co ma robić ? Straszyć ? Za 15 tys. to polecam Lagune II z dość kapryśnym 1.9 dci, wszak to już klasa D jezyk

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2015r. 19:33  
Cytuj
CYTAT
O widziz stecyk, bo sprawa jest tego typu, że jeździłam fiatem już tyle lat, że mam dość. Pora odciąć pempowinę. Panda i wklejona przez Ciebie dacia są po prostu brzydkie i kanciaste (jestem babą). Szukam, a właściwie szukałam czegoś pokroju cytryny bo ten model podoba mi się wizualnie, a kupiłam już clio takie co wkleiłeś bo C4 z homo było jak na lekarstwosmiech2
CYTAT
Alphabet auto to nie sukienka że ma wyglądać szczególnie jak służy do codziennej jazdy(pracy)a poważnie jeśli Van to polecałbym Volkswagen Caddy lub Fiat Doblo a z mniejszych Citroen C3.


A dlaczego auta nie mogę traktować jak sukienki? Mam jeżdzić samochodem, który mi się nie podoba, ale jeździ? (mp. taka panda?). Eeee teraz to mnie zabiłeś.

@Stecyk- diesel 1,5

@ Syrena- sama se jeździj ponad 10 letnim trupem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2015r. 20:34  
Cytuj
alphabet uwierz, wersja initiale paris w lagunie 2 będzie milion razy bardziej komfortowa niż to 4 letnie clioumiech co do ich silników to pierwsze wersje miały problem z turbinami ale w późniejszych latach zostały poprawione. Jak wprowadzili l2 ph1 na rynek to wszystkie samozwańcze Cześki z garażów nie potrafili nic przy elektryce dłubnąć i stąd taka słaba opinia o tych autach, ale dzięki temu można kupić taniej i w lepszej wersji niż viejskiwagen w tedeijezyk Silniki benzynowe w L2PH1 i PH2 to już elegancjaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2015r. 21:12  
Cytuj
CYTAT
alphabet uwierz, wersja initiale paris w lagunie 2 będzie milion razy bardziej komfortowa niż to 4 letnie clioumiech co do ich silników to pierwsze wersje miały problem z turbinami ale w późniejszych latach zostały poprawione. Jak wprowadzili l2 ph1 na rynek to wszystkie samozwańcze Cześki z garażów nie potrafili nic przy elektryce dłubnąć i stąd taka słaba opinia o tych autach, ale dzięki temu można kupić taniej i w lepszej wersji niż viejskiwagen w tedeijezyk Silniki benzynowe w L2PH1 i PH2 to już elegancjaumiech


A ja wolę swoje dokładnie 4 letnie CLIO!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lut 2015r. 21:18  
Cytuj
Stecyk - dobrze powiedziane ok

Co do tych 1.9dci w lagunach to kosztowna jest tam jeszcze dwumasa, bywają problemy z panewkami głównymi.

P.S.
Jeśli panda, to tylko 4x4 potluczony

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2015r. 21:29  
Cytuj
To se jeździj syrena trupem. Nie bronie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2015r. 21:30  
Cytuj
Sam posiadam L2PH1 i jestem z niej bardzo zadowolony no i w sumie śmieszą mnie te wszystkie mity związane z tym autem heumiech w prawdzie nie mam dci tylko 2.0t ale dwumas w tej wersji jest ok
Zresztą jak się zle trafi to czy VW, opel, merc, bmw itd. się posypie, wtedy tylko będzie różnica kosztów.
Obrazek
Jak dla mnie 4x4 jest zacnaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2015r. 21:32  
Cytuj
Owszem, ta panda jest piękna. Bo nie jest kanciasta, ale ceny niestety na dzień dzisiejsz poza moim zasięgiem. Do 20 tys max bym za to dała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Lut 2015r. 10:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Alphabet auto to nie sukienka że ma wyglądać szczególnie jak służy do codziennej jazdy(pracy)a poważnie jeśli Van to polecałbym Volkswagen Caddy lub Fiat Doblo a z mniejszych Citroen C3.


A co ma robić ? Straszyć ? Za 15 tys. to polecam Lagune II z dość kapryśnym 1.9 dci, wszak to już klasa D jezyk



tak, krolowa lawet polecac ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Lut 2015r. 10:08  
Cytuj
Określił bym ją (Lagunę) jako pogromcę gwałcicieli mechaników potluczony W latach swojej świetności wywoływała blady strach ok

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2015r. 10:47  
Cytuj
Jak mechanik całe życie naprawiał taczko-golfy to dostaje rozwolnienia ze strachu przed Laguną 2. Taki co ma pojęcie to ma strach gdzieś. Ludzie lagunami jakoś jeżdżą i sporo znam takich co są zadowoleni i przebiegi mają spore. Nie ma teraz czegoś takiego jak marki aut bezawaryjnych - czy to nowe VW, Peugeot, Hyundai czy Opel sypie się podobnie, a tylko głupki myślą, że jak kupią VW to nie będą do serwisu zaglądać :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »