NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Wybory samorządowe 2014, zamieszanie wokół wyników
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 19:00  
Cytuj
Edo właśnie oglądam ... i już z drugi dzień ani słowa o tych 49% ... sam nie wiem czy to dobrze czy źle ... ale nie chce mi się nawet myśleć na ten temat ... ja bez żadnych emocji poczekam do oficjalnych wyników ... po raz pierwszy od niepamiętnych czasów jestem (chyba nie wiem) za ... a mniejsza kim i powtórzeniem wyborów przeciw złemu "Bulowi"

Lukasy .... nom ... blog ale ok ...przekonałeś mnie że "TVN-owski" Millward Brown celniej "zgaduje wyniki" niż CBOS no i co ma za tym iść ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 19:00  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 19:20  
Cytuj
Nie interesuje mnie co mowia panowie w tv, radiu. Nie interesuja mnie ZADNE sondaze, powtarzam jeszcze raz, ZADNE.

Wasz argument ze sie zdziwimy po podaniu oficjalnych wynikow wyborow jest prawdziwy.

No bo skoro tak jak przedstawiam na zdjeciu ze wygral inny kandydat a wszedzie jest publicznie mowione ze jednak inny to ktos tu klamie.

Pytam sie po raz kolejny, zwolennicy tv i sondazy. Jak sie maja wasze informacje do tego jednego suchego faktu.

Jaka ja mam miec pewnosc ze nie jest to na wieksza skale?

Dlatego jeszcze raz apeluje o cierpliwosc i wyrozumialosc dla pkw aby glosy przeliczono recznie.

System zawiodl, tu nie ma dyskusji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 20:02  
Cytuj
CYTAT
Edo właśnie oglądam ... i już z drugi dzień ani słowa o tych 49% ... sam nie wiem czy to dobrze czy źle ... ale nie chce mi się nawet myśleć na ten temat ... ja bez żadnych emocji poczekam do oficjalnych wyników ... po raz pierwszy od niepamiętnych czasów jestem (chyba nie wiem) za ... a mniejsza kim i powtórzeniem wyborów przeciw złemu "Bulowi"

Lukasy .... nom ... blog ale ok ...przekonałeś mnie że "TVN-owski" Millward Brown celniej "zgaduje wyniki" niż CBOS no i co ma za tym iść ?


Bananie , znowu puszczasz brzydkie bąki! Skąd wziąłeś te 49 % ?
A min. o sondażach CBOS to jest nawet taki kawałek:

https://www.youtu(...)509jcVLU

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 20:14  
Cytuj
Wielki szwindel?!

Według wstępnych, nieoficjalnych danych (z 80 proc. komisji) PSL osiągnął rekordowe poparcie w województwie świętokrzyskim - 49,9


Pierwszy link z tych który dodałeś .. niezależna (nigdy nie myślałem że ich zacytuje no ale ..) ... wiem że jak nie napisze "dosłownie" to już lipa ... sorki zapominam z kim mam do czynienia

co do muzyki to gdzieś wolę ...


"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 20:47  
Cytuj
Banan juz teraz zaluje ze sie nie znamy :-) ( chociaz kto wie)mega optymizmem napelnia mnie swiadomosc ze sa jeszcze w tym miescie racjonalnie myslacy ludzie. Pomijam upodobania polityczne bo kazdy z nas zapewne ma inne.
Podziwiam za to ze przeanalizowales rzeczy ktore Ci okazali i wytknoles im niedopatrzenia. Oni do naszych (zdjecia) sie nie odniesli ani raz.
dziwne.

Ps defektu sluchalem jakies 13 - 14 lat temu nie wiedzialem ze jeszcze graja :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 20:54  
Cytuj
CYTAT
Według wstępnych, nieoficjalnych danych (z 80 proc. komisji) PSL osiągnął rekordowe poparcie w województwie świętokrzyskim - 49,9

Pierwszy link z tych który dodałeś .. niezależna (nigdy nie myślałem że ich zacytuje no ale ..) ... wiem że jak nie napisze "dosłownie" to już lipa ... sorki zapominam z kim mam do czynienia

co do muzyki to gdzieś wolę ...





Bananie, rzeczywiście w województwie świętokrzyskim wynik PSL wynosi ok 49% . W skali kraju ten wynik prawdopodobnie wyniesie ok 38-40 %. O ile nie zajdą jakieś inne okoliczności to w wyborach do sejmików w skali kraju PSL wygra te wybory. Ten wynik to tak trochę jak królik wyciągnięty z kapelusza. To , że ludowcy mają silne poparcie na wsi nie wystarczy na osiągnięcie takiego wyniku. Więc tak jak pisałem wyżej , albo ludzie błędnie zaznaczali swoje preferencje albo ten nieszczęsny system wyborczy zwariował! Nawet w cytowanym przez Ciebie sondażu CBOS ( funta kłaków wartym) poparcie dla PSL wyniosło 8% . I co raptem poparcie skoczyło im o 500% ? Nie ma takiej możliwości.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 21:03  
Cytuj
CYTAT
To , że ludowcy mają silne poparcie na wsi


Bardzo krotkowzroczny jestes.
elektorat psl to nie tylko wies, to takze strazacy iduza czesc sluzb mundurowych ktorzy jak wiadomo trzymaja sie razem, ponad sympatiami politycznymi.
do tego dochodza nadlrsnictwa i wszystko co z nimi zwiazane ( kola lowieckie itd)

Sam na swoim przykladzie powiem Ci ze glosowalem do sejmiku na goscia ze strazy ze stalowej bo dostalem info ze kandyduje - a sympatie polityczne mam calkiem inne

Totak jakbys powiedzial ze elektorat pis to sami emeryci - a to nie prawda

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2202
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 21:37  
Cytuj
Taka ciekawostkauśmiech

Skąd PKW ma wyniki w Świętokrzyskiem? Lokalne komisje: My ich nie wysłaliśmy


http://m.dzi(...)slalismy

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 21:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
To , że ludowcy mają silne poparcie na wsi


Bardzo krotkowzroczny jestes.
elektorat psl to nie tylko wies, to takze strazacy iduza czesc sluzb mundurowych ktorzy jak wiadomo trzymaja sie razem, ponad sympatiami politycznymi.
do tego dochodza nadlrsnictwa i wszystko co z nimi zwiazane ( kola lowieckie itd)

Sam na swoim przykladzie powiem Ci ze glosowalem do sejmiku na goscia ze strazy ze stalowej bo dostalem info ze kandyduje - a sympatie polityczne mam calkiem inne

Totak jakbys powiedzial ze elektorat pis to sami emeryci - a to nie prawda




Źle mnie zrozumiałeś ! Pod względem możliwości pozyskiwania ewentualnego elektoratu PSL to najbardziej elastyczna partia w Polsce. Nawet ich zdolność koalicyjna jest wręcz legendarna. Chodziło mi o to ,że wybory do sejmików wojewódzkich , gdzie trzeba zarejestrować listy we wszystkich województwach , są najbardziej polityczne w wyborach samorządowych . Tu nie ma lokalnych komitetów. Są partie ogólnokrajowe i one między sobą walczą o mandaty na poziomie każdego województwa z osobna. Jest faktem ,że PSL w wyborach samorządowych zawsze wypada lepiej niż w parlamentarnych , ale te ewentualne 40% to rzecz nierealna. Nawet jeżeli zagłosowali by na nich ludzie ze służb mundurowych , nadleśnictwa , koła łowieckie , członkowie OSP i koła gospodyń wiejskich, nie ma takiej możliwości. Bez urazy , ale autentycznie nie chce mi się już tego tłumaczyć po raz któryś. Poczekajmy na wyniki oficjalne , ale raczej tak to się będzie kształtowało.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 21:59  
Cytuj
Edo wybory samorządowe a parlamentarne to dwie "różne sprawy" (pisze o tych 8 % na PSL na które się powołujesz w zamieszczonym sondażu)... mam Ci to tłumaczyć ? Nie wiem jaki będzie wynik ... ale jak wygra PSL to daje słowo harcerza że do końca roku nie napisze złego słowa o PiS na tym forum ... a uwierz że to będzie dla mnie bardzo trudne ok


Teraz zastanawia mnie skąd te portale wzięły wczoraj takie info jak nawet na dziś szukam po necie i nie mogę nic znaleźć nt. oficjalnych wyników % ogólnopolskich ...nie podawali nic w Faktach / Wiadomościach a raczej nic nie przeoczyłem ..Nawet Lucek na "fejsie" pisał że nie wie ile dostał głosów (na ten czas już może się to zmieniło)

ps. widzę że wrzuciłeś posta i widzisz różnice w wyborach wiec ślooz ;)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2014r. 09:35  
Cytuj
Witam ponownie.
Na wstepie chcialbym naisac ze ciesze sie ze moge sam sprostowac to co nawazylem.
Przepraszam za w sumie niepotrzebne zamieszanie.
Krotko i do rxeczy. Nie zwrocilem uwagi ze okreg 6 sklada sie z 2 obwodow a foto bylo z jednego. Nie podejzewalem ze obok siebie moga byc 2 tak blisko ( w sumie to nawet 3).
ponizej foto ktpre wszystko wyjasnia i jeszcze raz przepraszam za zamieszanie.

http://wilczeq.webs.com/stw/DSC_2863.jpg

Btw dziwie sie troche ze nikt nie zwrocil mi na to uwagi, a cos mi tak niepasowalo.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Lis 2014r. 10:14  
Cytuj
CYTAT
Witam ponownie.
Na wstepie chcialbym naisac ze ciesze sie ze moge sam sprostowac to co nawazylem.
Przepraszam za w sumie niepotrzebne zamieszanie.
Krotko i do rxeczy. Nie zwrocilem uwagi ze okreg 6 sklada sie z 2 obwodow a foto bylo z jednego. Nie podejzewalem ze obok siebie moga byc 2 tak blisko ( w sumie to nawet 3).
ponizej foto ktpre wszystko wyjasnia i jeszcze raz przepraszam za zamieszanie.

http://wilczeq.webs.com/stw/DSC_2863.jpg

Btw dziwie sie troche ze nikt nie zwrocil mi na to uwagi, a cos mi tak niepasowalo.....


No powiem ,Ci szczerze zaimponowałeś mi. Na tym forum przyznanie się do błędu to prawdziwa rzadkość.

Znalazłem w necie coś takiego:
Wszystkim bagatelizującym problem z PKW, zalecam mały eksperyment myślowy. 2007 rok, wybory, rządzi Prawo i Sprawiedliwość. Wyników nie ma od kilku dni, mamy mnóstwo sygnałów o nieprawidłowościach, exit poll dają wygraną PO, a z cząstkowych wyników wynika, że Samoobrona ma 50%. Czy i wtedy wzruszylibyście ramionami?


Mniej więcej oddaje to zaistniałą sytuację!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Lis 2014r. 11:30  
Cytuj
Mnie tak z innej beczki interesuje kto ze Stalowej Woli będzie reprezentował Stalowowolski PiS (nie pisze nawet o Stalowej Woli) w sejmiku wojewódzkim

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2014r. 20:28  
Cytuj
CYTAT
No powiem ,Ci szczerze zaimponowałeś mi. Na tym forum przyznanie się do błędu to prawdziwa rzadkość


Mam nadzieje ze nie odbierzecie tego zle.
Sam narobilem niepotrzebnego zamieszania i nie wybaczyl bym sobie gdybym to tak zostawil. Nie jestem nieomylny i nie pozjadalem wszyskich rozumow. Nie podejzewalem nawet ze miedzy obwodami moze byc jakies 50m.
Nie bede ukrywal ze nie palam sympatia do pisu, co chyba dalo sie odczuc.
Mimo wszystko ciesze sie ze wygral Lucjusz, chociaz na niego nie glosowalem.
Nie wyobrazam sobie sytuacji kiedy prezydentem bylby Szlezak a w radzie zasiadal pis albo na odwrot. Stagnacja dla miasta przez 4 lata murowana. Mozecie mi wierzyc lub nie ale mi na prawde zalezy na rozwoju tego miasta. Nie wazne w jaki sposob i w jakim kierunku. Niech sie rozwija.
Niech nasze dzieci jak dorosna, nie wstydza sie tego miasta. Dajmy swoimi wyborami i postepowaniem im dobry przyklad. Zeby chcialy ( i tez mogly) sie tu uvzyc pracowac i wychowywac swoje dzieci. Zeby mial sie wami (nami) kto zajac na starosc. Puki co niestety nasz region delikatmie mowiac jest posmiewiskiem i nazywany zasciankiem.
Mam nadzieje ze nam i nowo wybranej wladzy uda sie to zmienic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Lis 2014r. 11:36  
Cytuj
Kaczyński: Wyniki wyborów uważamy za nieprawdziwe

Wyniki wyborów, ogłoszone przez PKW, uważamy za nieprawdziwe - mówi Jarosław Kaczyński.


Czytaj więcej na http://fakty(...)n=chrome

Jakoś mnie to nie dziwi ... koleś siedział cały tydzień z palcem w tyłku i zastanawiał się czy mnie wyd***ją czy sam będę musiał to zrobić ... okazało się że nikt nie ma zamiaru go nawet ruszyć to znana śpiewka bo jak wytłumaczyć np. Edowi ze niby wygrałem wybory a nadal nie rządził ...

ps.Gratulacje dla wygranych

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Lis 2014r. 12:31  
Cytuj
CYTAT
Kaczyński: Wyniki wyborów uważamy za nieprawdziwe

Wyniki wyborów, ogłoszone przez PKW, uważamy za nieprawdziwe - mówi Jarosław Kaczyński.


Czytaj więcej na http://fakty(...)n=chrome

Jakoś mnie to nie dziwi ... koleś siedział cały tydzień z palcem w tyłku i zastanawiał się czy mnie wyd***ją czy sam będę musiał to zrobić ... okazało się że nikt nie ma zamiaru go nawet ruszyć to znana śpiewka bo jak wytłumaczyć np. Edowi ze niby wygrałem wybory a nadal nie rządził ...

ps.Gratulacje dla wygranych



Pewnie jeszcze w tym tygodniu ukaże się sondaż CBOS ,z którego dowiemy się , że 80 % Polaków wierzy w uczciwość wyborów. 10 % nie będzie miało zdania. A ostatnich 10-u % z powodu niumiejetnego wypełnienia ankiety , głos nie będzie brany pod uwagę.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Lis 2014r. 18:00  
Cytuj
CYTAT
Na tym forum przyznanie się do błędu to prawdziwa rzadkość


Zgodzić się nie wypada ...

Gdzieś słyszałem że Europejski Instytut Studiów i Analiz podje że 99% ogląda TV trwam ... i teraz nie wiem czy już mnie liczą ... bo oglądam na tubie czasami tę zacną TV ... czy nie

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Lis 2014r. 10:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Na tym forum przyznanie się do błędu to prawdziwa rzadkość


Zgodzić się nie wypada ...

Gdzieś słyszałem że Europejski Instytut Studiów i Analiz podje że 99% ogląda TV trwam ... i teraz nie wiem czy już mnie liczą ... bo oglądam na tubie czasami tę zacną TV ... czy nie



Bananie , rzeczywiście jest takie badanie , ale wynik jest zgoła inny. Wiem,że matematyka nigdy nie była Twoim konikiem , ale jak nie odróżniasz cyfr od siebie , to ja chętnie pomogę! Pytaj śmiało jak masz jakieś wątpliwości , nie wahaj się ani chwili!
99% to inaczej dziewięćdziesiąt dziewięć setnych całości !
33 % to inaczej trzydzieści trzy setne całości!
Między tymi wartościami różnica wynosi 300% czyli, 33 jest wartością trzy razy mniejszą od 99%. Te 300 % wydaje się ,że to dużo , ale jak to przystawisz do wyniku PSL w Gdyni (wzrost poparcia o ponad 500% w porównaniu do poprzednich wyborów ) to już nie robi takiego wrażenia.
W każdym razie zawsze pytaj śmiało ! Kiedyś pisałeś ,że masz ośmioletniego syna , pokaż Mu tego linka i niech młody pokaże co potrafi! Jestem pewny ,że przyzna mi rację . No chyba ,że odziedziczył po Tobie talent do matmy, no ale wtedy to musisz mi wierzyć na słowo.

http://www.radio(...)bacz.pdf

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 12 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2014r. 10:31  
Cytuj
Uprzedzam szeptem, że wtrącanie się w dyskusję pomiędzy przeciwnikami PO a przeciwnikami PIS (nie mylić ze zwolennikami, bo to całkiem inni ludzie) nie ma sensu i skutkuje skasowaniem komentarza, jednakże stanowczo protestuję przeciwko podawaniu jakichkolwiek procentowych wyników, gdyż klawiatura komputera przyjmuje wartości powyżej 100% bez mrugnięcia okiem;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Lis 2014r. 12:00  
Cytuj
Edo ostatni raz Ci napisze ... wiem że nie pojmiesz ale ...

http://www.krs-online.com.pl/stowarzyszenie-europejski-instytut-krs-900325.html

Zapomniałeś dodać że to stowarzyszenie (nawet w nagłówku tego co zamieściłeś nie ma o tym ani słowa ciekawe czemu ?) ... w Stalowej działa np. stowarzyszenie kibiców Stali Stalowa Wola ale nawet oni nie piszą że na mecze przychodzi 33% populacji w wieku powyżej 15 roku życia

Teraz kto jest prezesem tego stowarzyszenia (pisze to w KRS)

Mirosław Mariusz Piotrowski ... współpracuje z „Naszym Dziennikiem”, Telewizją Trwam i Radiem Maryja. potluczony ... dwa razy wybierany z ramienia PiS do Europarlamentu ...

Wiem że to dla Ciebie ludzie zacni i wiarygodni no i twoja matematyka pokaże nawet 105% poparcia ale moja niekoniecznie ... Ciekawe jakie oni naliczyli poparcie dla PiS w wyborach samorządowych może zapodasz bo mi nie chce się babrać w tym syfie

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Lis 2014r. 17:08  
Cytuj
CYTAT
Edo ostatni raz Ci napisze ... wiem że nie pojmiesz ale ...

http://www.krs-online.com.pl/stowarzyszenie-europejski-instytut-krs-900325.html

Zapomniałeś dodać że to stowarzyszenie (nawet w nagłówku tego co zamieściłeś nie ma o tym ani słowa ciekawe czemu ?) ... w Stalowej działa np. stowarzyszenie kibiców Stali Stalowa Wola ale nawet oni nie piszą że na mecze przychodzi 33% populacji w wieku powyżej 15 roku życia

Teraz kto jest prezesem tego stowarzyszenia (pisze to w KRS)

Mirosław Mariusz Piotrowski ... współpracuje z „Naszym Dziennikiem”, Telewizją Trwam i Radiem Maryja. potluczony ... dwa razy wybierany z ramienia PiS do Europarlamentu ...

Wiem że to dla Ciebie ludzie zacni i wiarygodni no i twoja matematyka pokaże nawet 105% poparcia ale moja niekoniecznie ... Ciekawe jakie oni naliczyli poparcie dla PiS w wyborach samorządowych może zapodasz bo mi nie chce się babrać w tym syfie



Jeżeli to już naprawdę ostatni raz ,to jest mi bardzo przykro. Rozrywka jaką daje wyszydzanie Twojej głupoty, jest dla mnie bardzo satysfakcjonująca .

Co do babrania się w syfie ,to na takie deklaracje juz chyba za późno. Ni mniej ,ni więcej Bananie nurzasz się w gò..nie od jakiegoś czasu ,aż po samą szyję. I to pewnie tłumaczy Twoje ideologiczno-dogmatyczne zacietrzewienie i całkowite oderwanie od rzeczywistości. No nic , jakbyś kiedyś chciał o coś spytać to wal śmiało. Zawsze możesz liczyć na moja dobrą radę.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Lis 2014r. 17:09  
Cytuj
CYTAT
Edo ostatni raz Ci napisze ... wiem że nie pojmiesz ale ...

http://www.krs-online.com.pl/stowarzyszenie-europejski-instytut-krs-900325.html

Zapomniałeś dodać że to stowarzyszenie (nawet w nagłówku tego co zamieściłeś nie ma o tym ani słowa ciekawe czemu ?) ... w Stalowej działa np. stowarzyszenie kibiców Stali Stalowa Wola ale nawet oni nie piszą że na mecze przychodzi 33% populacji w wieku powyżej 15 roku życia

Teraz kto jest prezesem tego stowarzyszenia (pisze to w KRS)

Mirosław Mariusz Piotrowski ... współpracuje z „Naszym Dziennikiem”, Telewizją Trwam i Radiem Maryja. potluczony ... dwa razy wybierany z ramienia PiS do Europarlamentu ...

Wiem że to dla Ciebie ludzie zacni i wiarygodni no i twoja matematyka pokaże nawet 105% poparcia ale moja niekoniecznie ... Ciekawe jakie oni naliczyli poparcie dla PiS w wyborach samorządowych może zapodasz bo mi nie chce się babrać w tym syfie



Jeżeli to już naprawdę ostatni raz ,to jest mi bardzo przykro. Rozrywka jaką daje wyszydzanie Twojej głupoty, jest dla mnie bardzo satysfakcjonująca .

Co do babrania się w syfie ,to na takie deklaracje juz chyba za późno. Ni mniej ,ni więcej Bananie nurzasz się w gò..nie od jakiegoś czasu ,aż po samą szyję. I to pewnie tłumaczy Twoje ideologiczno-dogmatyczne zacietrzewienie i całkowite oderwanie od rzeczywistości. No nic , jakbyś kiedyś chciał o coś spytać to wal śmiało. Zawsze możesz liczyć na moja dobrą radę.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lis 2014r. 08:42  
Cytuj
CYTAT


Teraz kto jest prezesem tego stowarzyszenia (pisze to w KRS)

Mirosław Mariusz Piotrowski ... współpracuje z „Naszym Dziennikiem”, Telewizją Trwam i Radiem Maryja. potluczony ... dwa razy wybierany z ramienia PiS do Europarlamentu ...



No dobra jest taki koleś i co z tego? Jest doktorem habilitowanym nauk humanistycznych i profesorem nadzwyczajnym Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego! Był dwa razy ( a w PE to już chyba jego trzecia kadencja) wybierany z list ( podkreślam to słowo) PiS , bo nie jest członkiem partii i jest nawet nieco skonfliktowany z niektórymi ludźmi w tym ugrupowaniu. A z ramienia to się mówiło PRON albo PZPR ( wpisz sobie w google te nazwy bo mi się nie chce tłumaczyć). Trafił na listę , bodajże na drugie albo trzecie miejsce, a jego obecność na tej liście wymusił ( też podkreślenie) na Jarku ojciec Dyrektor! O takich niuansach pewnie też nie słyszałeś , no ale co zrobisz ? Koleś dostał w eurowyborach ponad 70 tys głosów i osiągnął prawie trzy razy lepszy wynik ( w procentach nie podaję , bo wiem ,że sprawia Ci to nieliche trudności) od niejakiego Michała " Miśka" Kamińskiego- tego gagatka pewnie obczajasz ! Kiedyś był okropnym zamordystą i pisiorem , a teraz wierzy zieloną wyspę i słońce peru , i ogólnie jest zajebisty!
No dobra jest taki gość jak Piotrowski ( z całą pewnością człowiek Rydzyka) , powiedzmy ,że stowarzyszenie , któremu szefuje przeprowadziło badanie oglądalności TV TRWAM. OK , wynik tego badania jest chociażby dostępny na stronce Radia Maryja , zresztą link do niego wrzucam po raz drugi:
http://www.radio(...)bacz.pdf
Wynik tego badania opisałem w poście powyżej , więc po co z tym wyskakujesz? Pisałeś o 99% ( cholera znowu te procenty) ludzi oglądających TV TRWAM . Podałem Ci te wyniki z linku - trzy razy ( już nie w % ) odbiegający od tych podanych przez Ciebie. No i co dalej?
Jest taki człowiek , jest takie badanie i co z tego? Wytłumacz mi przynajmniej , o co Ci chodziło? Bo może to ja nie chwytam?



Polecam:
http://pl.tinypic.com/r/k3n9m1/8

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lis 2014r. 12:05  
Cytuj
Masz racje nie używaj % ...matematyki i innych proroctw bo już odbębniłeś zwycięstwo PSL i jakoś ci nie poszło ... o 33% pisałem już dawno jak i o tych badaniach umiech te 99% to taka ironia (ukrycie prawdy pod "pozornym" żartem / zamaskowana kpina) odnośnie tego co piszesz/cie o CBOS ...

Czy dziwi mnie to 33% oglądających TV Trwam ... chyba liczyli tych co przeskakując z kanału na kanał zahaczą przez pomyłkę o trwam ... Teraz się zastanawiam czy mam takiego "pecha" bo wg. tych badań co 3 osoba którą znam powinna oglądać ... czy to taki obciach przyznać się że to coś oglądają ? bo musisz mi wierzyć na słowo ale nawet w Stalowej co nie jest pod tym względem reprezentatywną grupą nawet co 10 z moich znajomych/rodziny nie ogląda tego chłamu

Teraz rozumiem twój tok myślenia... tylko ludzie PiS/Rydzyka potrafią dokładnie wyliczyć kto i co robi i na kogo głosuje ... Więc może Macierewicz niech liczy głosy on zna się na wszystkim (piszę tak bo jakoś nie przeszkadza ci że "sędzią" we własnej sprawie jest człowiek Rydzyka a i PiSu)

Wczoraj pozwoliłem sobie "sondaż" na jednym z pisowskich portali ...

napisałem dwa zdania jaki to Jarosław jest zaje**sty i zadałem pytanie
Czy uważasz że Jarosław śladami Mojżesza powinien wyprowadzić swój lud z Polski ... blisko 70 % była nastawiona do tego pomysłu pozytywnie ... sondaż był przeprowadzony łapka w dół/górę ... Jak myślisz czy powinieneś się już pakować ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lis 2014r. 15:52  
Cytuj
CYTAT
Masz racje nie używaj % ...matematyki i innych proroctw bo już odbębniłeś zwycięstwo PSL i jakoś ci nie poszło ... o 33% pisałem już dawno jak i o tych badaniach umiech te 99% to taka ironia (ukrycie prawdy pod "pozornym" żartem / zamaskowana kpina) odnośnie tego co piszesz/cie o CBOS ...

Czy dziwi mnie to 33% oglądających TV Trwam ... chyba liczyli tych co przeskakując z kanału na kanał zahaczą przez pomyłkę o trwam ... Teraz się zastanawiam czy mam takiego "pecha" bo wg. tych badań co 3 osoba którą znam powinna oglądać ... czy to taki obciach przyznać się że to coś oglądają ? bo musisz mi wierzyć na słowo ale nawet w Stalowej co nie jest pod tym względem reprezentatywną grupą nawet co 10 z moich znajomych/rodziny nie ogląda tego chłamu

Teraz rozumiem twój tok myślenia... tylko ludzie PiS/Rydzyka potrafią dokładnie wyliczyć kto i co robi i na kogo głosuje ... Więc może Macierewicz niech liczy głosy on zna się na wszystkim (piszę tak bo jakoś nie przeszkadza ci że "sędzią" we własnej sprawie jest człowiek Rydzyka a i PiSu)

Wczoraj pozwoliłem sobie "sondaż" na jednym z pisowskich portali ...

napisałem dwa zdania jaki to Jarosław jest zaje**sty i zadałem pytanie
Czy uważasz że Jarosław śladami Mojżesza powinien wyprowadzić swój lud z Polski ... blisko 70 % była nastawiona do tego pomysłu pozytywnie ... sondaż był przeprowadzony łapka w dół/górę ... Jak myślisz czy powinieneś się już pakować ?




Kurde Banan , nigdy nie wpadłem na to ,żeby Twoją ignorancję tłumaczyć zamaskowaną kpiną. Pomyśl sobie stoi uczeń przy tablicy i odpowiada na pytania belfra ( taka hipotetyczna- uwaga Banan -trudne słówko, sytuacja). Na pytanie nauczyciela np o datę jakiejś bitwy udziela odpowiedzi z Księżyca i dostaje banię. I wtedy ten uczeń odszczekuje się ,ze on dobrze wie kiedy to było , i tylko posłużył się ironią. Chętnie bym się cofnął do lat szkolnych , żeby zobaczyć to na własne oczy! Naprawdę dobre!



Powiem Ci szczerze nie wchodź na pisowskie portale , bo ta kaczystowska propaganda sieje okropne spustoszenie w ludzkich głowach! A znając twoje możliwości intelektualne , poważnie odradzam takie wizyty! Po prostu istnieje ryzyko, że Cię przerobią na swojego! Kurde na tym forum PiSlamistów już dostatek!



I znowu się uczepiłeś TV TRWAM i wielce czcigodnego ojca Dyrektora , Tadeusza Rydzyka. Przyszłego przywódcę religijnego przy boku dyktatora Kaczyńskiego, coś na zasadzie ajatollaha ( uwaga Banan - trudne słówko) w Iranie. Za te słowa o chłamie , możesz kiedyś być skrócony o głowę przez policję religijną ( jak już pisiory zaprowadzą katotaliban). Ilu z Twoich znajomych ogląda ,ile nie ogląda , lepiej nie udzielać takich info. W sumie możesz ich nawet pociągnąć za sobą pod gilotynę za takie newsy. Chcesz się podstawić - Twoja sprawa , ale rodziny i przyjaciół w to nie mieszaj!




I co jeszcze chcesz wiedzieć? Ja się dopiero rozkręcam!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »