NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Wybory samorządowe 2014, zamieszanie wokół wyników
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Gru 2014r. 08:18  
Cytuj
Znalezione w necie:

Obrazek





Gwoli ścisłości , to nie do końca oddaje prawdę . Jako że poseł Biedroń jest znany w swoim środowisku jako tzw osobnik pasywny.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2014r. 08:18  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2014r. 09:34  
Cytuj
Lepszy taki prezydent niż "kudłaty"...

Swoją drogą - Ty występujesz w roli aktywnego u p. Roberta, że taki obeznany?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Gru 2014r. 10:34  
Cytuj
Edo i ty taki nietolerancyjny jesteś ? co z Ciebie za PiSlamista

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Gru 2014r. 15:54  
Cytuj
CYTAT
Lepszy taki prezydent niż "kudłaty"...

Swoją drogą - Ty występujesz w roli aktywnego u p. Roberta, że taki obeznany?


A co chcesz się podstawić zamiast Robercika? Jak już masz takie fantazje to poszukaj na necie. Bez problemu znajdziesz cos w sam raz dla siebie! Życzę Ci wielu wspaniałych doznań i obniżenia VAT-u na pieluszki.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Gru 2014r. 18:11  
Cytuj
Największy problem z Biedroniem to mają prawdziwi patrioci, zagorzali hetero. Wiedzą czy pasywny czy inny. Normalnie robią za materac czy co?

EdoZChabzin napisz jaki jest twój problem. Otwórz sie chłopie umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Gru 2014r. 18:36  
Cytuj
CYTAT
Największy problem z Biedroniem to mają prawdziwi patrioci, zagorzali hetero. Wiedzą czy pasywny czy inny. Normalnie robią za materac czy co?

EdoZChabzin napisz jaki jest twój problem. Otwórz sie chłopie umiech



W kontekście ostatnich postów w tym temacie Twoje słowa brzmią jak propozycja Andrzejku! Może zagadaj z irkuckiem , bo on chyba też szuka mocniejszych wrażeń! Ja raczej nie skorzystam , ale mimo wszystko dzięki!

W przypadku posła Biedronia mam tylko jeden problem! Po prostu obnoszenie się ze swoją seksualnością ( bo tak naprawdę to nic mnie nie obchodzi co człowiek robi w swojej sypialni) to nie jest dobry sposób na robienie kariery w polityce! To że jest gejem dla mnie nie jest problemem , ale to że wyniósł swą orientację na sztandary , już zmienia postać rzeczy! Tylko tyle i aż tyle !

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Gru 2014r. 07:27  
Cytuj
CYTAT (EdoZChabzin)


W kontekście ostatnich postów w tym temacie Twoje słowa brzmią jak propozycja Andrzejku! Może zagadaj z irkuckiem , bo on chyba też szuka mocniejszych wrażeń! Ja raczej nie skorzystam , ale mimo wszystko dzięki!

W przypadku posła Biedronia mam tylko jeden problem! Po prostu obnoszenie się ze swoją seksualnością ( bo tak naprawdę to nic mnie nie obchodzi co człowiek robi w swojej sypialni) to nie jest dobry sposób na robienie kariery w polityce! To że jest gejem dla mnie nie jest problemem , ale to że wyniósł swą orientację na sztandary , już zmienia postać rzeczy! Tylko tyle i aż tyle !


To nie propozycja, no ale głodnemu chleb na myśli....


Obnoszenie się ze swoja seksualnością? Lucek i jemu podobni z czym się obnoszą pokazując się z rodziną?

Zacznij jeszcze raz, z czym masz problem?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Gru 2014r. 10:47  
Cytuj
A jeszcze inni to mówią , że głodny głodnemu zawsze wypomni, Andrzejku! Może ten problem ma znacznie szerszy zasięg? Tylko nie patrz znowu w moją stronę , bo się rumienię! Widzisz w polskich realiach i to jeszcze na wiele ,wiele lat zdjęcie rodziny Kudłatego będzie budziło pozytywne emocje , w przypadku posła Biedronia opinie będą mocno podzielone. Mimo tego ,że od jakiegoś czasu media usilnie pracują nad zmianą tego stanu rzeczy , na razie nie przynosi to znaczących rezultatów. To taka nasza polska specyfika , jeżeli tego nie akceptujesz to zawsze możesz wyemigrować np . do Holandii! Z tym ,że za 20, 25 lat roku jak wyznawcy Allaha obejmą rządy w tym kraju i wprowadzą szariat i tak będziesz musiał wracać do Polski! No chyba ,że wtedy przepoczwarzysz się w muzułmanina. W sumie niewiele byś zyskał na takim ruchu , no ale ludzie dla idei robią różne dziwne rzeczy! Popatrz na posty Banana , jeżeli dalej nie wierzysz!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Gru 2014r. 20:11  
Cytuj
EdoZChabzin fatalnie czyta się to co piszesz. Ani składu, ani ładu. Po raz kolejny pokazujesz, że piszesz by pisać niekoniecznie na temat. Zapytałem z czym sie obnoszą tacy jak Lucek? To ty piszesz o seksualności a teraz o Holandii i muzułmanach. Już nie pytam z czym masz problem bo w zasadzie pokazujesz wyraźnie. Nie musisz już w typowy dla siebie pajacowaty sposób odpowiadać.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Gru 2014r. 21:39  
Cytuj
CYTAT
EdoZChabzin fatalnie czyta się to co piszesz. Ani składu, ani ładu. Po raz kolejny pokazujesz, że piszesz by pisać niekoniecznie na temat. Zapytałem z czym sie obnoszą tacy jak Lucek? To ty piszesz o seksualności a teraz o Holandii i muzułmanach. Już nie pytam z czym masz problem bo w zasadzie pokazujesz wyraźnie. Nie musisz już w typowy dla siebie pajacowaty sposób odpowiadać.


Dlaczego Andrzejku nie muszę? Nie muszem , ale chcem! Nigdy moją intencją nie było aby zapewnić Ci komfortowego i bezstresowego czytania moich postów. Właśnie przez pajacowanie najlepiej pokazać jacy ze swoim ideologicznym choć nieco głupszym bliźniakiem ( to muszę przyznać ) jesteście! Tylko w ten sposób mogę się z Wami droczyć w nieskończoność , zapewniając sobie kawał dobrej rozrywki! To jak Andrzejku z Tobą jest, wolisz oglądać zdjęcie Biedronia ze swoim kolesiem czy rodzinki Kudłatego? Jeżeli fotografowanie się polityka, jakiegokolwiek szczebla, w trakcie kampanii wyborczej ze swoją normalną rodziną , to dla Ciebie grzech śmiertelny , to co powiesz o zdjęciach Donalda z żonką , synem ( Michał Tusk vel Józef Bąk), córką i owczarkiem niemieckim. Ryży nawet wziął ślub kościelny przed samymi wyborami tylko po to ,żeby katole też wrzucili na niego sztony. I co nie pamiętasz tego ? Piszę nieprawdę? Więc pomny tego wszystkiego jeżeli dalej wolisz oglądać zdjęcia posła Biedronia ze swoim waflem, to jak Ci już pisałem , wyjazd do Holandii! Weź ze sobą puszkę wazeliny i Bajabongo!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2014r. 21:48  
Cytuj
CYTAT
To jak Andrzejku z Tobą jest, wolisz oglądać zdjęcie Biedronia ze swoim kolesiem czy rodzinki Kudłatego?


Wpradzie nie Andrzejek, ale ja się wypowiem - ja wolę oglądać Biedronia, bo zdecydowanie mniej działa mi na nerwy. Ogólnie to sympatyczny człowiek i mimo, że jestem hetero to nie przeszkadza mi to w tym, żeby mieć pozytywne zdanie nt tego człowieka umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Gru 2014r. 21:50  
Cytuj
EdoZChabzin napisałem kiedyś że mi to pasuje? Napisałem, że chce oglądać zdjęcia polityków i ich rodzin? Napisałem, że wolę Biedronia od Lucjusza? Piszesz by pisać. Pajacujesz by zaistnieć. Naprawdę nie masz nic do zaprezentowania po za głupim pajacowaniem?
Myślisz, że jak pokażesz Tuska czy innego z PO w gorszym świetle to Pisowskie oblicze zacznie lśnić?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Gru 2014r. 22:18  
Cytuj
CYTAT
EdoZChabzin napisałem kiedyś że mi to pasuje? Napisałem, że chce oglądać zdjęcia polityków i ich rodzin? Napisałem, że wolę Biedronia od Lucjusza? Piszesz by pisać. Pajacujesz by zaistnieć. Naprawdę nie masz nic do zaprezentowania po za głupim pajacowaniem?
Myślisz, że jak pokażesz Tuska czy innego z PO w gorszym świetle to Pisowskie oblicze zacznie lśnić?



Naprawdę nie mam nic innego do zaprezentowania poza głupim pajacowaniem! Od jakiegoś czasu tym się zajmuję i dopóki nie odpuścicie sobie tego forum ( mam na myśli Ciebie i Waldusia- Banana ) będę tu jak nocna mara zawsze w dyspozycji tylko po to ,żeby Was obśmiać i wyszydzić. Masz to jak w banku , nie tak jak w Amber Gold , ale w takim prawdziwym .

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Gru 2014r. 22:52  
Cytuj
EdoZChabzin ja w przeciwieństwie do ciebie jestem tolerancyjny. Już było kilku co tak pisało jak ty, a teraz ich nie ma, nie wytrzymali ciśnienia? Pajacuj i pisz nie na temat, mi to nie przeszkadza. To z siebie pajaca robisz co mi do tego umiech Powodzenia.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Gru 2014r. 22:56  
Cytuj
good Mistrzu pozwolisz mi posiedzieć przynajmniej do świąt ?

Masz nierówno to twoja sprawa ale czemu myślisz że jesteś ważniejszy od kupy na chodniku ? Ją przynajmniej trzeba ominąć a kimś takim jak ty nawet nie muszę się przejmować smiech2 Masz mniemanie o sobie przynajmniej jak Jarosław zarumieniony Nie wiem jak Andrzejek ale też bardzo wątpliwa sprawa żeby sie przejmował kimś takim smiech2

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Gru 2014r. 18:05  
Cytuj
CYTAT
good Mistrzu pozwolisz mi posiedzieć przynajmniej do świąt ?

Masz nierówno to twoja sprawa ale czemu myślisz że jesteś ważniejszy od kupy na chodniku ? Ją przynajmniej trzeba ominąć a kimś takim jak ty nawet nie muszę się przejmować smiech2 Masz mniemanie o sobie przynajmniej jak Jarosław zarumieniony Nie wiem jak Andrzejek ale też bardzo wątpliwa sprawa żeby sie przejmował kimś takim smiech2



W bardzo prosty sposób udowonię Ci , że klamiesz. Pomyśl sam ( chociaż wiem ,że myślenie to duże wyzwanie , w Twoim przypadku jeszcze większe ) no , ale mimo wszystko spróbuj . Czy jeśli spacerujesz ulicą i widzisz kupę to poświęcasz jej tyle uwagi , ile Ty poświęcasz mi w swoich postach ? Zakładam , że nie. Dziwnie się zachowujecie z Andrzejkiem. No ale jaki duet (Walduś i Ferdynand Kiepscy , gdzie Feldek to ten mądrzejszy) takie i jego zachowanie. W każdym razie Waldusiu , przepraszam , Bananie , chciałem Wam napisać , że Wasze opinie na mój temat traktuje bardzo poważnie. Mam te opinie naprawdę w bardzo głębokim poważaniu. Poza tym jakiekolwiek negocjacje odnośnie terminu nie wchodzą w gre. Używając wojskowej nomenklatury, to interesuje mnie tylko i wyłącznie bezwarunkowa kapitulacja. Ponieważ wiem , że trudne słowa powodują spory zamęt w Twojej głowie, to zwróć się do Feldka , żeby Ci to rozkminił.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Gru 2014r. 21:41  
Cytuj
Ja po raz kolejny udowodnię ci że bredzisz ... brak ci logicznego myślenia (bo nie wiem co ma wspólnego ważność do poświęcanego czasu/uwagi)... zrobię to tylko dla tego że mam z tego niemałą frajdę i że twoja głupota aż mnie onieśmiela ... a najważniejsze ... że zarzucasz mi kłamstwo sciana

Więc nie jesteś ważniejszy od kupy i to że poświęcam ci więcej czasu/uwagi niż tej kupie o której sobie piszemy wcale nie znaczy że jesteś ważniejszy ... da prostego człowieka dam prosty przykład żeby pojął schemat umiech

Więc(tyle na coś powiedzmy poświęcam uwagi) jeśli pracuje powiedzmy 8 godzin dziennie a z synem przebywam powiedzmy tylko 2 to nie znaczy że praca jest dla mnie ważniejsza !

Twoja skala wartości zapewne jest inna i to co robisz najwięcej czasu jest najważniejsze więc już współczuje twojej rodzinie ...

ps.I 2 dni nad tym myślałeś ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Gru 2014r. 09:15  
Cytuj
CYTAT
Ja po raz kolejny udowodnię ci że bredzisz ... brak ci logicznego myślenia (bo nie wiem co ma wspólnego ważność do poświęcanego czasu/uwagi)... zrobię to tylko dla tego że mam z tego niemałą frajdę i że twoja głupota aż mnie onieśmiela ... a najważniejsze ... że zarzucasz mi kłamstwo sciana

Więc nie jesteś ważniejszy od kupy i to że poświęcam ci więcej czasu/uwagi niż tej kupie o której sobie piszemy wcale nie znaczy że jesteś ważniejszy ... da prostego człowieka dam prosty przykład żeby pojął schemat umiech

Więc(tyle na coś powiedzmy poświęcam uwagi) jeśli pracuje powiedzmy 8 godzin dziennie a z synem przebywam powiedzmy tylko 2 to nie znaczy że praca jest dla mnie ważniejsza !

Twoja skala wartości zapewne jest inna i to co robisz najwięcej czasu jest najważniejsze więc już współczuje twojej rodzinie ...

ps.I 2 dni nad tym myślałeś ?



Bananie Twoja analiza logiczna mojego postu i jej uzasadnienie powaliła mnie na kolana! Znasz takie określenie dwa dni ryczeć ze śmiechu a trzeciego wziąć się do odpisywania! Tak to mniej więcej wyglądało. A propos rodziny , to moja teraz dziwnie na mnie patrzy. Bo cały czas się śmieję do kompa, jakby mi coś dolegało. To jest właśnie różnica między prawdą subiektywną ( z czyjegoś punktu widzenia) a prawdą obiektywną ( prawdą rzeczywistą). Żeby moi bliscy to zrozumieli to musiałbym im pokazać Twoje posty.uśmiech W każdym razie Bananie ,pisz dalej te Twoje bardzo mądre przemyślenia. Z całą pewnością mądrego warto poczytać.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2014r. 09:34  
Cytuj
Niech ktoś coś wreszcie zrobi z tym tematem bo rzygać się chcę od tych Waszych osobistych wycieszek. Zanieczyściliście cały wątek - jak dla mnie to cały temat do kosza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2014r. 09:56  
Cytuj
Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Gru 2014r. 11:02  
Cytuj
Po raz pierwszy od jakiegoś czasu zamiesciłeś coś wartościowego , Andrzejku. Tak trzymaj!
A z innych cytatów z Marka Twaina to slyszałeś ?

"Le­piej jest nie odzy­wać się wca­le i wy­dać się głupim, niż odez­wać się i roz­wiać wszel­kie wątpliwości"
Chociaż subiektywnie stwierdzam , że Banan chyba lepiej pasuje do tego hasełka! Trochę lepiej niż Ty.
Co do zamknięcia tematu, jestem jak najbardziej za. Z tej dyskusji zrobiła się klasyczna kłótnia kilku chłopów , o to ktory ma dłuższego Wacka!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »