NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Ostrzeżenie - Metoda na wnuczka, Ostrzeżenie - Metoda na wnuczka
Posty: 481
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Paź 2014r. 11:17  
Cytuj
Za http://www.facebook.com/StalowaWola

CYTAT
Pilne!
w Stalowej Woli dziś naciągają metodą na wnuczka! proszę pilnie przedzwonić do swoich rodziców, dziadków i wszystkich znanych osób starszych i ich ostrzec

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2014r. 11:17  
Cytuj

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 29 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola/Gdańsk
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 11:05  
Cytuj
Nie bardzo rozumiem sens tego posta. Przed czym tu ostrzegać? Sposób zarabiania dobry jak każdy inny. A że nie etyczny? Cóż, czy wyciąganie pieniędzy przez księży, przez lekarzy, prawników, egzaminatorów, radnych, ministrów jest etyczne? No nie. Każdy orze jak może. Polska to jest taki dziwny kraj, w którym musi być grupa cwaniaków i grupa baranów, których można, a nawet trzeba, strzyc. Temat stary jak świat, a cwaniaki dalej znajdują chętnych do ogolenia. Zostawmy temat w spokoju do czasu aż pokolenie babć i dziadków wymrze, albo skończą im się pieniądze. Albo, profilaktycznie, zastrzelmy wszystkich wnuczków. Temat straci na aktualności. A tak na marginesie. Jeden numer, drugi numer, trzeci numer mógł się udać, ale po pięciu latach wałkowania tematu trzeba mieć beton w głowie i brak bruzd na mózgu żeby dalej dawać się tak dymać.

Maciej =========================================== Gdy nie mamy, co kochamy, to kochamy to, co mamy :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 14:01  
Cytuj
CYTAT
przez lekarzy, prawników


Nie wiedziałem, że osoby wykonujące te profesje dzwonią po ludziach i wyłudzają od nich pieniądze. Myślałem, że do lekarzy i prawników ludzie sami przychodzą...

Jestem prawnikiem. Nie wiedziałem, że świadcząc usługi prawnicze wyłudzam pieniądze. Idę na prokuraturę. A co - 286 KK.

Dzieki za oświecenie mnie, IGNORANCIE.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 29 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola/Gdańsk
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 16:21  
Cytuj
Nie zwykłem prowadzić polemik z anonimami. Lecz... Doskonale wiesz, że nie wszyscy lekarze biorą łapówki, doskonale wiesz, że nie wszyscy prawnicy są oszustami, doskonale wiesz, że zdarzają się radni z pasją, podobnie ministrowie. Znam nawet uczciwych paru księży. Zakładam, że odebrałeś wykształcenie prawnicze, a więc nie masz 15 lat i znasz życie. Jeżeli znasz życie tak jak prawo, to masz możliwość nie wiedzieć o tych faktach, które poruszyłem w poprzednim poście. Jeżeli nie uważałeś na wykładach to prędziutko wyjaśniam, że nie wskazałem konkretnego człowieka, tym bardziej z imienia i nazwiska lecz grupę zawodową, w której gronie oszustów nie trzeba szukać ze świecą. Zatem pędź do prokuratury, bo ktoś skasuje wątek i czym się podeprzesz. A, nawiasem mówiąc, chroń mnie panie przed tak błyskotliwymi prawnikami umiech

Maciej =========================================== Gdy nie mamy, co kochamy, to kochamy to, co mamy :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 18:17  
Cytuj
Maciej - trochę nie błysnąłeś jak już o błyskotliwości piszesz. Jak widać kolega Hammurabi irocznie stwierdził, że doniesie NA SIEBIE - trzeba było sobie przeczytać treść paragrafu 286 KK przytoczonego przez Hammurabiego w kontekście Twojej wypowiedzi. :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 18:33  
Cytuj
CYTAT
Nie bardzo rozumiem sens tego posta. Przed czym tu ostrzegać? Sposób zarabiania dobry jak każdy inny. A że nie etyczny? Cóż, czy wyciąganie pieniędzy przez księży, przez lekarzy, prawników, egzaminatorów, radnych, ministrów jest etyczne? No nie. Każdy orze jak może. Polska to jest taki dziwny kraj, w którym musi być grupa cwaniaków i grupa baranów, których można, a nawet trzeba, strzyc. Temat stary jak świat, a cwaniaki dalej znajdują chętnych do ogolenia. Zostawmy temat w spokoju do czasu aż pokolenie babć i dziadków wymrze, albo skończą im się pieniądze. Albo, profilaktycznie, zastrzelmy wszystkich wnuczków. Temat straci na aktualności. A tak na marginesie. Jeden numer, drugi numer, trzeci numer mógł się udać,

Chyba to nie był Twój dobry dzień, skoro dzielisz się takimi przemyśleniami.
CYTAT
ale po pięciu latach wałkowania tematu trzeba mieć beton w głowie i brak bruzd na mózgu żeby dalej dawać się tak dymać.

Albo beton albo mózg.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »