NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Olej Valvoline maxlife,
Posty: 112
Dołączył: 17 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2014r. 23:42  
Cytuj
Witam.
Proste pytanie: gdzie w Stalowej badz okolicach dostane olej valvoline maxlife 10w40. Bylem w kilku miejscach i nigdzie nie można go dostac. Jezeli ktos cos wie na ten temat to prosze pisac : ) Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2014r. 23:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2014r. 08:01  
Cytuj
Jak jedziesz z Niska do Stalowej Woli,to za jednostką wojskową jest sklep po lewej stronie z częściami do samochodów, obok takiego sklepu z lakierami do samochodów, Dla ułatwienia podam że po przeciwnej stronie ulicy jest sklep z piłami motorowymi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Paź 2014r. 09:10  
Cytuj
10w40 to nie jest najlepszy olej na nasze warunki zimowe. Należy o tym pamiętać.

A olej jak olej - ważne by był tłusty potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 30 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2014r. 09:18  
Cytuj
CYTAT
Jak jedziesz z Niska do Stalowej Woli,to za jednostką wojskową jest sklep po lewej stronie z częściami do samochodów, obok takiego sklepu z lakierami do samochodów, Dla ułatwienia podam że po przeciwnej stronie ulicy jest sklep z piłami motorowymi.


Jak jedziesz Z Niska to chyba po prawej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 30 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Paź 2014r. 09:19  
Cytuj
W Inter carsie valvoline jest na 100 % bo są dystrybutorem na PL a do tego mają dobre ceny na częsci samochodowe .
http://www.inter(...)?id=1171

https://www.googl(...)esyIHoBg

www
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 17 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2014r. 10:44  
Cytuj
Oki, jutro pojezdze i moze cos z tego wyjdzie : ) Dzieki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 30 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Paź 2014r. 11:17  
Cytuj
W Inter Carsie to zawsze maja full i pełny wybór wszystkiego http://e-kat(...),100003/

www
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 315
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2014r. 13:59  
Cytuj
borus992jak tam poszukiwania tego oleju znlazłeś gdzieś go u nas w okolicy i jaka cena za ten olej?
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 17 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2014r. 15:12  
Cytuj
W intercarsie 4l 115zł wg katalogu, nie chciało mi sie jezdzić wiec zamowiłem na allegro. Kupiłem 5l za 110zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 315
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2014r. 16:46  
Cytuj
Mi dzis powiedzieli 135zł za 5L więc też na allegro zamówiłem za 99zł z wysyłką.
Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 30 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Paź 2014r. 17:07  
Cytuj
Katalog i cena wyjsciowajest jak zwykle dla "jeleni" .Trzeba sie zawsze targowac bo takie mamy prawo!! Mysle ,że spokojnie bys wytargował cene nizszą niz na alegro oczywiscie jak bys sie upomniał o swoje.
ps. Uwazajcie tez na oleje z allegro bo duzo jest podróbekwykrzyknik

www
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 17 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2014r. 20:03  
Cytuj
Harry nawet zeby zrobili 100 zł za 4 litry to i tak dożucam 10zł i mam 5l wiec chyba to jest bardziej opłacalne. Pozatym kto mi da rabat na olej w sprzedazy pojedynczej sztuki:O, gdybym bral 50l to i owszem : )Olej kupiłem od polskiego dystrybutora wiec raczej to podróbka nie bedzie. : )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 315
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2014r. 21:49  
Cytuj
10zł. może max 15zł by spuscili więcej napewno nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 30 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Paź 2014r. 07:44  
Cytuj
Nie sprawdziłeś nawet tylko Ci się wydaje , ze cena bedzie wyzsza ........
Najwiękrzym dystrybutorem wiekszosci olejów a tym samym i Valvoline na Polskę jest własnie Intercars. Do tego jeszce wolał bym dac zarobić "swojemu" w Stowej Woli niż komuś obcemu z Allegro z niewiadomego pochodzenia. Wstyd panowie ,wstyd !!!!!!mlotek gdzie patriotyzm lokalny..? Za garsc srebrników.......wazne

www
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Paź 2014r. 08:27  
Cytuj
CYTAT
Do tego jeszce wolał bym dac zarobić "swojemu" w Stowej Woli niż komuś obcemu z Allegro z niewiadomego pochodzenia. Wstyd panowie ,wstyd !!!!!!mlotek gdzie patriotyzm lokalny..? Za garsc srebrników.......wazne



Harry, weź zamów 50 albo 150 litrów tego oleju i niech krzywda lokalnych sprzedawców zostanie wynagrodzona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2014r. 08:47  
Cytuj
Niestety lokalni sprzedawcy powariowali z cenami. To jest powód dla którego poczta polska i firmy kurierskie nie wyrabiają z robotą. Niestety ale zakup markowego oleju typu millers czy motul w stalowej oznacza cene 20-30% wyższą niż od dystrybutora z allegro. Wiadomo jak ktoś bierze najtańszy to potem ma problemy z podróbkami, ale biorąc na allegro z millers polska czy motul polska masz gwarancje jakości, częst oferuja przy okazji filtry za połowę stalowowlskiej ceny.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2014r. 09:28  
Cytuj
Dokładnie tak jest jak piszesz Jacek, ostatnio poszukiwałem Motula i Dexeli ceny w stw ok 30% droższe niż na all, i tak się składa że to już ceny po rabacie dla stałego klienta bo byłem i pytałem na miejscu... Także zamówiłem oba z allegro dwa dni i kurier w domu. Cena nie dość że niższa, filtry dużo tańsze to kurier gratis... umiech zatem najtańszym sklepem póki co jest allegro...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 315
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2014r. 14:07  
Cytuj
harry właśnie gdzie ten lokalny patriotyzm gdzie lokalny sprzedawca chce wyciagnąć z potencjalnego kupca jak nawięcej kasy(raczej oni powinni dać taką cene żebym był zadowolony i u nich dokonał zakupu a nie rzebrać o jakis rabat).
Jakby mieli ceny przyblożone do cen na allegro to by ludzie kupowali u nich a nie zamawiali przez allegro lub inne sklepy online.
Kupowałem kompletny rozrząd do meganeI phII 1.6 16v w sklepie u nas prawie 470zł(pompa wody oczywiście niewiadomo jakiej firmy wiem, że była z tych tańszych co mi zaproponowano)po negocjacjach max 20zł taniejzaklopotany.
Na allegro:pompa wody Valeo, rolka napinacza Ina, pasek Gates, plus filtry:od oleju(bosch), pyłkowy, powietrza, paliwa(wszystkie trzy firmy Vasco)dodatkowo olej GM 10w40 5L.Cena za to wszystko 514,97potluczony
W stalowej sam kompletny rozrząd bez filtrów i oleju po rabacie to 450zł.
Aha i przesyłkę miałem gratis za zamówioną ilośćzapropook
Więc tylko allegro jak narazie rządzi.
Taki jest właśnie lokalny patriotyzm naszych sprzedawców "kasa jak nawięcej kasy zedrzeć".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2014r. 19:55  
Cytuj
To ja wsadze swoje 3 grosze tylko zdawajcie sobie sprawe ze te oleje sa sprowadzane czesto gesto z zagranicy i nie ma za te oleje zaplaconego podatku ani akcyzy (sa tzn nielegalne) i Ty jeden z drugim kupujecie towar fakt tanszy cieszycie sie jak male dzieci i najezdzacie jacy to sprzedawcy w Stalowej sa be. Tylko pozniej jak uda wam sie osiagnac wiek emerytalny nie placzcie i nie narzekajcie jak to mala dostaliscie emeryturke. Jedynie co moge dodac to to ze jak ja mam kupowac olej to dzwonie po sklepach w Stalowej tudziez w Nisku i kupuje tam gdzie najtaniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2014r. 20:06  
Cytuj
Monkeymafia skoro dostaje fakturę vat to raczej odprowadzają wszystko. Nie kupuje praktycznie od prywatnych osób.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 20 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2014r. 22:07  
Cytuj
http://galonoleje.pl/sklep/quick-order

a ja polecam ten sklep ceny dobre dostawa do domciu sprawdzone dostaje fakturke więc lokalni handlarze niech sie wa...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 15 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2014r. 07:26  
Cytuj
Panowie widać ,że Wy nigdy tego czegoś nie zrozumiecie.Przykre i tyle w temacie ..... Piniadzę to nie wszystko !!mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2014r. 07:34  
Cytuj
Niestety stalowowolscy pracodawcy wychodza z tego samego założenia co miesiąc i ludzie kombinują bo muszą.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »