NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
ortodonta - stalowa wola,
Posty: 12
Dołączył: 21 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 16:24  
Cytuj
Witam, poszukuje ortodonty w Stalowej Woli lub okolicach. Podzielcie się swoimi opiniami kto w tej dziedzinie jest dobry i do kogo warto się udać. Jeżeli znacie to jakie są ceny i ewentualny kontakt do specjalisty. Z góry dzięki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 16:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 20 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 16:38  
Cytuj
Ortodonta Stalowa Wola to Danuta Bara najlepsza w Stalowej Woli ma bardzo dobre podejscie do pacjenta wytłumaczy dokładnie co i jak miła sympatyczna z gory polecam nie ma sie co zastanawiac 11 listopada3/1

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 29 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 17:51  
Cytuj
Korzystała z uslug dwóch ortodontki. Pani Bara nie zawsze jest miła. często zdarza się ze podnosi głos na pacjentów i ma fochy gdy ktoś np chce przełożyć wizytę. Drugi minus to fakt ,że czas oczekiwania na kolejną wizytę jest bardzo długi. Z kolei plusem jest fakt że każdym pacjentem zajmuje się osobiście, można o wszystko zapytać i poświęca czas żeby odpowiedzieć. Natomiast u Pani Szeląg to jej pracownicy wykonują robotę i nie zawsze sobie do końca radzą (czesto miałam zranione dziąsła). Pani Szeląg przyjmuje na raz kilku pacjentów i nie każdemu poświęca wystarczająco uwagi, kiedy ktoś chce zadać pytanie po prostu musi ją łapać w biegu. na wizyte czeka się nieco krócej.
Ale ważną kwestią są też finanse. I tutaj z kolei Pani Bara wypada dużo lepiej. nie zdziera kasy. Krótkie wizyty nie kosztują nic. U Pani Szeląg jest dużo drożej. Także zależy na co kto zwraca uwagę i jakie ma oczekiwania wobec ortodonty.
Gdybym miala wybierać raz jeszcze wybrałabym panią Bare, bo zajmuje się pacjentem osobiście, wie co robi i nie zdziera kasy z ludzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 20 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 18:26  
Cytuj
zgadza się z dr Szeląg, za tą kasę co wydałam na ząbki mogłabym sobie samochód kupić, siostra była u Bary i ją poleca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 20 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 20:42  
Cytuj
Ja chodziłam do orty do Rzeszowa, więc w razie jakichkolwiek pytań prosze na PRIV ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 21 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2014r. 18:52  
Cytuj
Dziękuję Wam za opinie i rady. Napewno teraz mam jakieś rozeznanie aczkolwiek jeżeli ma ktoś inne zdanie to piszcie będę wdzięczny umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 20 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Paź 2014r. 06:23  
Cytuj
Nie ma innego zdania polecam Danute Bare profesionalizm skupia sie na robocie i nie jest zdzierca !!!!!!!!!!!! idz nie zastanawiaj sie ja chodzilam z innym aparatem jako dziecko i teraz mam staly i ok !!!!!!!!!!! zmojego zdania moge powiedziec lubie ja bardzo !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 21 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2014r. 19:05  
Cytuj
Polecam również Bara chodziłam do niej dosyc długo bo miałam fatalne zęby. Czasami ma gorszy dzień jak każdy ale fajnie wszystko tłumaczy i przynajmniej wie sie do robi. A jeśli chodzi o koszta to naprawdę duzy plus umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Paź 2014r. 19:57  
Cytuj
BARA? pierwsza wizyta z dzieckiem,dziecko pierwszy raz na fotelu stomatologicznym-a pani Bara zaczyna wizyte od krzykow-no otworz ta gebe! co nie potrafisz geby otworzyc? to jak ty jesz? no nie zaciskaj tych zebów!! no mocniej zacisnij bo nie moge odcisku wziasc !!! koszmar!!!!!
Zabralam dziecko z fotela i nigdy wiecj pani Bary-psy leczyc a nie dzieci,przygotowywalam dziecko do tej wizyty kilka tygodni i ta pani spieprzyla to w 5 minut !
Nastepna Pani ortodontka? prosze bardzo Szeląg-zalozyla aparat starszej corce gora 2 lata i beda piekne zabki i po aparacie minelo 5 lat i nadal aparat,wizyty co 2 miesiace,aparat 5 lat temu ten najdrozszy bo wtedy wizyty moga byc co 2 miesiace,kasa niewyobrazalna zostawiona u pani Szeląg wreszcie zmiana ortodonty na innego w obecnym miejscu zamieszkania i cuda ludzie cuda po 9 miesiacach aparat do zdjecia 4 wizyty i dalo sie nastawic zeby a tu chyba do emerytury by chodzila w aparacie.NIE POECAM TYCH DWOCH PAN INNYCH NIE ZNAM !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 11 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2015r. 07:29  
Cytuj
Nie poalecam zasowskiej nie mialam zadnej opini na temat tej ortodontki ale stwierdzilam ze sprobuje u tej najkrotszy czas czekania na wizyte przemila usmiech jak przyklejony i taka pomylka jak przyszlo co do czego to powiem w skrocie okropna lepiej za duzo ja nie pytac dobrze ze zminilam nainna uff

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »