NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
Szkoła Kosmetyczna,,
Posty: 14
Dołączył: 19 Marz 2014r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2014r. 22:44  
Cytuj
Wiem ze już był taki temat ale nie chce mi się szukać umiech
W Stalowej są dwie szkoły kosmetyczne w Medyku i na ul. Hutniczej. Czy wiecie, która z nich jest lepsza,którą polecacie itp.?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2014r. 22:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 13 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2014r. 18:55  
Cytuj
W medyku o ile wiem jest płatna, a na hutniczej czyli CKU bezpłatna. Ale w CKU nie polecam, sama ją kończyłam, szkoła jest uboga w sprzęty i kosmetyki, poza tym Pani od pracowni uczy starej szkoły i nie uczy wszystkiego. W medyku nie wiem jak jest. Ale jest jeszcze kosmetyczna w Torus bezpłatna , teraz tam chodze tylko nie na kosmetyczke umiech ale od dziewczyn ktore tam chodza slysze ze jest ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 5 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2014r. 14:31  
Cytuj
Moderowano przez: kamil
2.10. Publikowanie postów/ ogłoszeń/ wątków pisanych wielkimi literami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2014r. 10:55  
Cytuj
w medycznej szkole jet darmowa kosmetyczka (chyba wpisowe jest 200 ale nie jestem pewna). Konczylam inny kierunek w tej szkole ale z tego co zauwazylam to maja wypas pracownie. i takie duze plansze z cieniami i inne bajery. no i waciki tez na pewno sa umiech tylko tam jest duuuuzy nacisk na nauke Nie ma ze to tamto...

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2014r. 22:14  
Cytuj
CYTAT
tylko tam jest duuuuzy nacisk na nauke Nie ma ze to tamto...


Z pewnością...cool girl Powinien wejść wymóg, że każda kosmetyczka musi mieć na drzwiach nazwę ukończonej uczelni lub szkółki, aby było wiadomo kogo omijać. Chociaż z wyższym wykształceniem to już kosmetolog więc na szczęście klientki mają jakieś prawo wyboru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 5 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2014r. 10:49  
Cytuj
Otóż to duzy nacisk na nauke powinnien być wszędzie na tym kierunku tu jest potrzebna wiedza. Jestem w Torusie jeżeli chodzi o teorie,sprawdziany,klasówki,egzaminy,prace kontrolne nauczyciele wymagają(ale to jest duży plus).
Ale jeżeli chodzi o wyposażenie pracowni kosmetycznej to jest mega beznadziejnie, wciąż brakuje kosmetyków,wacików itd. Pani dyrektor wciąż obiceuje ale nic przez roku czasu nie widać. Z tego względu nie polecam tej szkoły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »