NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Wymiana zółtych klepaków., Gdzie można wymienić monety o bardzo niskim nominalne.
Posty: 26
Dołączył: 22 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2014r. 18:14  
Cytuj
Witam. Pytanie bardzo banalne na pierwszy rzut oka, a jednak odpowiedź na nie nie jest taka prosta.

Gdzie w Salowej Woli można wymienić większą ilość żółtych monet.

Posiadam ze 3 kubki tzw. klepaków i jeden kubek 10 gr i 20 gr. Gdzie można by to wymienić ewentualnie tym zapłacić. Nie miałbym sumienia gdybym chciał tym płacić w kasie Tesco ale na myśl mi przychodzi zapłata tymi pieniędzmi w kasie samoobsługowej Tesco. Co wy na to. Jakieś inne pomysły ? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2014r. 18:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 308
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2014r. 18:38  
Cytuj
Podobno w banku można wymienić tylko trzeba mieć policzone i popakowane w rulony . A automat w tesco się zawiesza przy wrzuceniu wiekszej ilości drobnych

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2014r. 19:35  
Cytuj
Na wejściu do tesco pytasz obsługę czy chcieliby klepaki i wtedy idzie jakaś pracownica i liczy. Widziałem taki myk kilka razy, sklepy potrzebują klepaków a ludzie po domach je trzymają

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 22 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2014r. 19:35  
Cytuj
Tyle liczenia?? :( może znajdzie się jakaś inna opcja. Własciwie to jedyną sensowną wydawały mi się te automaty w tesco.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2014r. 19:38  
Cytuj
Automaty z Tesco idealnie dają radę. Nie zwieszają się tylko jak wrzucisz ich więcej to automat je troche dłużej liczy. Możesz śmiało iść z nimi na zakupy;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2014r. 19:52  
Cytuj
Nie ma problemu w Tesco w kasie samoobsługowej. Bilonem 10, 20 i 50 plus miedziaki płaciłem rachunek ponad 100zł. Trochę schodzi bo automat przyjmuje tylko pewną ilość, przeliczy i dopiero możesz uzupełnić. W banku za wymianę pobierają 2% prowizji, ale jest opcja bez prowizji przy wpłacie najlepiej na własne konto tylko najlepiej mieć pieniążki porolowane nominałem. Taki numer robiłem pare lat temu w PKO - blisko 10kg 1, 2 i 5 gr :-) mimo że były porolowane Pani w kasie musiała je przeliczyć. Zostawiłem pieniądze do liczenia i następnego dnia Pani dzwoniła żeby potwierdzić wpłatę :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 30 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2014r. 20:05  
Cytuj
Tylko nie kasa samoobsługowa w Tesco umiech Przynajmniej w moim przypadku automat oszukał o różne kwoty, niewielkie - jakieś 10, 20 gr, ale jak wrzucałam większą ilość "klepaków" (na pewno nie taką jak Ty, jakieś 5 zł) to naliczał niestety więcej ;/ zdarzyło mi się tak dwa razy (zresztą tylko dwa razy płaciłam bardzo drobnymi)

Słyszałam, że w tym punkcie obsługi klienta obok bistro w Tesco można wymienić - te Panie jakoś tam podobno ważą czy coś i normalnie wypłacają umiech ale tylko tak słyszałam, więc nie jestem tego pewna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2014r. 21:10  
Cytuj
Dokładanie, kasy samoobsługowe w TESCO przyjmują wszystkie drobne, ale nie wszystkie liczą umiech Przy dużej ilości bilonu można być trochę "w plecy".

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2014r. 21:57  
Cytuj
Właśnie płaciłem w tesco na samoobsługowej, miałem do zapłaty 11,34 nie dość że żółciaki mi wywalało to nadodatek porwało złotówkę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 30 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Paź 2014r. 23:46  
Cytuj
Daj na tace wielebnemu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 14 Sie 2014r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2014r. 19:34  
Cytuj
Ile masz w tych klepakach ? Hah akurat potrzebuję umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2014r. 01:09  
Cytuj
Zapłać mandat lub zus/dochodówkę na miejscu.
Muszą przyjąć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »