NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
Centrum Kształcenia Torus,
Posty: 324
Dołączył: 28 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2014r. 20:37  
Cytuj
dla tych co uczą sie w centrum kształcenia torus jakieś opinie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2014r. 20:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 88
Dołączył: 7 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2014r. 09:10  
Cytuj
Zapisałam się w tym roku, ale niestety nie ma innych chętnych do nauki :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2014r. 17:07  
Cytuj
W tym roku skończyłam naukę w tej szkole. Byłam na kierunku technik bhp. Nauka trwała 3 semestry a potem był egzamin państwowy. Zdawalność z mojego kierunku była bardzo wysoka. Znajoma natomiast chodzi na kierunek technik administracji i też sobie chwali (jest już na 2 semestrze).

Ogólnie polecam: fajni wykładowcy, fajnie prowadzone zajęcia, miła atmosfera, podejście elastyczne do uczniów, szkoła darmowa, zajęcia co 2 tygodnie na weekendach więc jest to dużą wygodą jak ktoś pracuje na tygodniu. Zniżki u partnerów np. na prawo jazdy, pizzę itd. ale to wszystko jest opisane na stronie internetowej szkoły.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 28 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2014r. 17:10  
Cytuj
Ja jestem na kierunku ochrona osób i mienia.
Szkoła super, pani w sekretariacie jest bardzo pomocna jak się czegoś nie wie albo jak ktoś nie może np. być na jakimś zjeździe na zajęciach.
Nauczyciele młodzi, wyrozumiali, nie przynudzają, ciekawie prowadzą lekcje.
Można się dużo nauczyć. Polecam bo warto.

... *** J o L k A *** ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 347
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2014r. 23:05  
Cytuj
Do Bezrobotna, jak wygląda nauka na tym konkretnym kierunku, mam na myśli egzaminy jak i praktyka, bo przy tym zawodzie jest strzelectwo, gdzie odbywają się zajęcia praktyczne etc. Zapisałem się na ten właśnie kierunek i ciekaw jestem jak to wszystko wygląda. Interesuje mnie też opinia uczniów kierunku Technik Kosmetologii czy jakoś tak, to dla żony :-)

Odnośnie ogólnie szkolenia policealnego dla dorosłych, jak mają się badania lekarskie do takich szkól, czy trzeba za nie płacić bo dziś w Szpitalu wybrałem się takowe zrobić to okazało się, iż Burak nie pracuje ale i tak inny z jego miejsca nie wystawi zaświadczenia ponieważ i być może jest to płatne badanie ???

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 28 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2014r. 16:42  
Cytuj
piejo10 odnośnie badań to ja robiłam w Ambulatorium pod Hutą bo tam szkoła ma podpisana umowę i nic nie płaciłam ale dokładniej zapytaj w sekretariacie bo terminy podpisywania umów z przychodnią są różne i raz się wstrzelisz i nic nie zapłacisz a raz zapłacisz.

Praktyki są trzeba je sobie załatwić.
Na zakończenie semestru z każdego przedmiotu piszesz pracę semestralną a potem masz egzamin ustny lub pisemny lub taki i taki. Jeśli nie napiszesz prac nie zostaniesz dopuszczony do egzaminu.

... *** J o L k A *** ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2014r. 13:13  
Cytuj
Witam, a czy robił tam ktoś jakiś kurs? Interesuje mnie głównie "Kadry i płace". Ile takie kursy u nich trwają? Wiem wiem mogę zadzwonić ale to jutro. Dziś poszukuję opinii.... Dziękiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »