NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Kurtki w Lidlu,
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Sie 2014r. 08:34  
Cytuj
Akurat te kurtki są bardzo dobrej jakości ,bardzo chwalą je osoby na codzień biegające i jeżdżące rowerami, poczytajcie sobie. Tym razem tej pani nie zwrócił nikt uwagi, następnym razem tyle szczęścia może nie mieć. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że potem siedziała na kasie i każdemu z tego bydła musiała mówić dzień dobry, proszę, dziękuję, do widzenia. Jej kierownictwo na pewno byłoby zadowolone wiedząc jak odnosi się do klientów. A Wy fotoreporterzy z bożej łaski pamiętajcie że nie każdy życzy sobie być nagrywany,różnie to bywa

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2014r. 08:34  
Cytuj

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2014r. 09:15  
Cytuj
CYTAT
Tym razem tej pani nie zwrócił nikt uwagi, następnym razem tyle szczęścia może nie mieć.

Akurat tej Pani to ktoś powinien zwrócić uwagę. Nawet jeżeli klienci zachowują się jak bydło, personel sklepu nie powinien tego głośno komentować bo to nie tylko świadczy o braku kultury, ale też szkodzi wizerunkowi firmy i można za to wylecieć z roboty. Rozumiem jednak, że klienci byli zbyt zajęci, żeby zawracać sobie głowę komentarzami pracowników Lidla smiech2
CYTAT
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że potem siedziała na kasie i każdemu z tego bydła musiała mówić dzień dobry, proszę, dziękuję, do widzenia.

Musiała bo to należy do jej obowiązków. Bydło nie bydło, formułki trzeba klepać i już umiech

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Sie 2014r. 09:39  
Cytuj
Właśnie że wiele osób słyszało te komentarze, zwrócić uwagę tej pani? Co to da? Cham chamem zostanie na wieki wieków, amen.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 24 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2014r. 09:48  
Cytuj
Fiodor gdzie ty na tym filmie widzisz sportowców? Za tymi kurtkami w Lidlu pchaja się ludzie, ktorzy nie mają pojęcia do czego służą te kurtki. Przecież w tej kurtce nie pójdzie do kościoła, co najwyżej na działkę.Do Lidla tych ludzi przygoniła nie chęć uprawiania sportu a magiczne słowo "promocja".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2014r. 10:09  
Cytuj
CYTAT
Właśnie że wiele osób słyszało te komentarze, zwrócić uwagę tej pani? Co to da? Cham chamem zostanie na wieki wieków, amen.


To ty zwroc uwage ze kobieta ktora to powiedziala powiedziala prawde (w dzisiajszych czasach to cnota i + dla niej za odwage) i ta kobieta nie jest "chamska" tylko prawdomowna czy sie to podoba czy nie tak wlasnie jest. A to czy kobieta powinna poniesc konsekwencje to juz nie nam oceniac tylko pracodawcy.
Hahhahahhahah "bydło" zajebista kobieta polac jej. Polska to jednak dziwna kraj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2014r. 10:17  
Cytuj
A jak miala skomentowac to co sie tam dzialo, bydlo i tyle (nie urazajac prawdziwego bydla). Na filmiku widac wyraznie zachowanie, tak jak by kurtek na oczy nie widzieli. Co do obrazalskich prawda w oczy kole.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Sie 2014r. 10:41  
Cytuj
Dzięki temu bydłu ta pani ma pracę. Myślę że wiele osób będzie omijało ten sklep, ja na pewno. Zamiast cieszyć się że towar się sprzedaje i że są klienci to nie, zaraz bydło. To że parę worków poniewieraĺo się-gdzie drwa robią tam wiòra lecą. Ktoś mówił że chińszczyzna a co dzisiaj macie innego? Jak za kurtkę w Maratonie dasz 300 to myślisz że nie w Chinach wyprodukowana?

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Sie 2014r. 11:17  
Cytuj
CYTAT
Właśnie że wiele osób słyszało te komentarze, zwrócić uwagę tej pani? Co to da? Cham chamem zostanie na wieki wieków, amen.


A bydło bydłem zostanie na wieki wiekow amen. Dobrze powiedziala.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2014r. 11:22  
Cytuj
Nie, dzięki temu bydłu pani ma tylko dodatkowe obowiązki i zamiast obsługiwać normalnych klientów musi sprzątać sklep.

Czy uważasz, że gdyby ludzie przyszli po te kurtki normalnie, tak jak po każdą inną rzecz do każdego innego sklepu, a nie wszyscy na raz i zrobili zakupy kulturalnie, a nie przepychając się, wyrywając sobie towar i rozrzucając worki po całym sklepie, to tych kurtek sprzedałoby się mniej? Zapewniam cię, że nie. Sprzedałoby się ich dokładnie tyle samo, sklep zarobił by tyle samo i pani ekspedientka wciąż miała by pracę, ale w o ile przyjemniejszej atmosferze.

I nie zarzekaj się, że więcej tam nie pójdziesz. Rzucą kolejny hit sępom na żer i znów będziesz rzucał workami przy koszykach ;p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Sie 2014r. 11:25  
Cytuj
Pewnie że dobrze powiedziała, od kierownictwa na pewno dostanie pochwałę za porównywanie klientów do bydła.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2014r. 11:40  
Cytuj
Fiodor a udało Ci się kupić tą kurtkę chociaż?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Sie 2014r. 11:42  
Cytuj
Czy to tak strasznie więcej pracy nadałoby jak musiałaby kilka worków sprzątać? Wątpię

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Sie 2014r. 11:43  
Cytuj
CYTAT
Fiodor a udało Ci się kupić tą kurtkę chociaż?

Bez problemu

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2014r. 11:52  
Cytuj
Bydło nie bydło, Pani jest w miejscu pracy i powinna powstrzymywać się od takich komentarzy. Myśleć może co chce, ale niech ugryzie się w język.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2014r. 11:53  
Cytuj
CYTAT
Dzięki temu bydłu ta pani ma pracę. Myślę że wiele osób będzie omijało ten sklep, ja na pewno. Zamiast cieszyć się że towar się sprzedaje i że są klienci to nie, zaraz bydło. To że parę worków poniewieraĺo się-gdzie drwa robią tam wiòra lecą. Ktoś mówił że chińszczyzna a co dzisiaj macie innego? Jak za kurtkę w Maratonie dasz 300 to myślisz że nie w Chinach wyprodukowana?


To odwrocmy sytuacje ile osob zrezygnowalo z zakupow w tym sklepie przez wyzej wymienione "bydlo" tego nie bierzesz pod uwage???

CYTAT
Pewnie że dobrze powiedziała, od kierownictwa na pewno dostanie pochwałę za porównywanie klientów do bydła.


Ja bym jej flache postawil

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Sie 2014r. 12:01  
Cytuj
No cóż, ile osób tyle opinii. Dla tych co Im się nie udało niech próbują w poniedziałek w Biedronce

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2014r. 12:25  
Cytuj
Jeżeli ktoś się zachowuje jak bydlo niech ma pretensje sam do siebie. Byłem w krajach Europy Zachodniej, min. we Włoszech, widziałem "promocje" w stylu: strój Adidasa do jazdy na rowerze za 7 euro, a w sklepie spokój, cisza, zero bydła, kultura - można? Można.

Zamiast burzyć sie na określenie, że zachowujecie się jak bydło może pomyslicie żeby zmienić swoje zachowanie - bo szczerze mówiąc wstyd na to patrzeć...

Najgorsze jest to, że Polacy sami dają sie upodlić takich zachowaniem.

Mentalność rodem z PRL-u. Wtedy było "rzucili mięso", teraz jest "promocja". Czasy inne, ludzie tacy sami. Smutne

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2014r. 13:12  
Cytuj
Fiodor, pogrążasz się z każdym kolejnym postem, bo chyba jeszcze gorsze niż samo takie zachowanie jest to, że ktoś nie widzi w tym nic złego. Dzicz.

Nie ważne, czy pani ekspedientka będzie miała przez to dużo więcej pracy czy tylko trochę. Ważniejsze jest to, że kupujący nie wykazują choćby elementarnych przejawów kultury osobistej. Wstyd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Sie 2014r. 14:02  
Cytuj
CYTAT
Fiodor, pogrążasz się z każdym kolejnym postem, bo chyba jeszcze gorsze niż samo takie zachowanie jest to, że ktoś nie widzi w tym nic złego. Dzicz.

Nie ważne, czy pani ekspedientka będzie miała przez to dużo więcej pracy czy tylko trochę. Ważniejsze jest to, że kupujący nie wykazują choćby elementarnych przejawów kultury osobistej. Wstyd.

Ależ była i kultura, ludzie wymieniali się między sobą i nie widziałem żeby ktoś komuś coś wyrywał

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2014r. 14:03  
Cytuj
Nie wiem wydaje mi się, że z tonu większości osób wypowiadających się w tej kwestii większość jest bezrobotna i chyba nie zdaje sobie sprawy jakie warunki powinny panować w miejscu pracy. Na prawdę nie wyobrażam sobie w taki sposób odezwać się do klienta. Owszem, u mnie w pracy też nie darzę wszystkich sympatią i spotykam się z głupimi zachowaniami, ale nigdy nie zdarzyło mi się do kogoś odezwać w takim tonie, powiedzieć: 'ty idioto' czy 'ty głupku' (dla mnie ten sam kaliber co 'co za bydło'). Nie mówię, że nie myślę tak czasami o innych bo i owszem, zdarza się też rozmowa podniesionym głosem, ale zawsze z zachowaniem jakiś zasad wypowiedzi. To jest moje miejsce pracy, jakieś zasady obowiązują. Mogę powiedzieć koleżance po pracy, słuchaj ale bydło wpadło dzisiaj do nas po kurtki ale NIE W PRACY PRZY OBECNOŚCI KLIENTÓW. Rozumiem jeszcze jak ktoś personalnie atakuje kogoś, to ma prawo się bronić, ale tutaj raczej taka sytuacja się nie wydarzyła. Na prawdę wyobrażacie odezwać się tak do klienta, bez żadnych konsekwencji? Ze swojego punktu widzenia oczywiście. Postawcie się w takiej sytuacji dzwoni czy rozmawia z wami klient, wy nie potrafiąc mu czegoś wytłumaczyć rzucacie: ale z Pana idiota. Dodam, że nie chodzi mi o to czy ona miała rację czy nie, bo może i miała.

A co do wypowiedzi, że w Europie zachodniej nie ma czegoś takiego, to zapraszam w Black Friday do UK, kolejki od 4 rano, sklepy wyglądają jakby tornada przeszyły, w USA to samo, dochodzi wręcz do bijatyk. więc natura ludzka, a nie polska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2014r. 14:22  
Cytuj
misteltoe, oczywiście, że ta pani nie powinna wyrażać głośno tego, co tak naprawdę myśleli chyba wszyscy obserwujący to wydarzenie, bo była w pracy i absolutnie się z tym zgadzam.

Ja natomiast skupiłam się na założycielu wątku dlatego, że z nim mam okazję wejść w polemikę, a z rzeczoną panią nie, bo nawet nie wiem, która to.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2014r. 15:11  
Cytuj
Takie akcje są idealnym potwierdzeniem tego jak biedne i głupie jest polskie społeczeństwo. Wybierają osły mniejsze zło i nawet nie zdają sobie sprawy że takich kurtek co miesiąc moglibyście mieć kilka i to w normalnych cenach gdyby nie ośmiorniczki i ustawiane przetargi parti oszustów czy innych ludowców czy pisowców.
Wyjmijcie głowy z du%% przyjrzyjcie się aferzystom a nie będziecie musieli zachowywać się jak bydło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 28 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2014r. 15:14  
Cytuj
CYTAT
Nie, dzięki temu bydłu pani ma tylko dodatkowe obowiązki i zamiast obsługiwać normalnych klientów musi sprzątać sklep.

Czy uważasz, że gdyby ludzie przyszli po te kurtki normalnie, tak jak po każdą inną rzecz do każdego innego sklepu, a nie wszyscy na raz i zrobili zakupy kulturalnie, a nie przepychając się, wyrywając sobie towar i rozrzucając worki po całym sklepie, to tych kurtek sprzedałoby się mniej? Zapewniam cię, że nie. Sprzedałoby się ich dokładnie tyle samo, sklep zarobił by tyle samo i pani ekspedientka wciąż miała by pracę, ale w o ile przyjemniejszej atmosferze.

I nie zarzekaj się, że więcej tam nie pójdziesz. Rzucą kolejny hit sępom na żer i znów będziesz rzucał workami przy koszykach ;p


Klienci nie są po to, by niedouczonym panienkom w sklepach pracowało się łatwo i przyjemnie. W takiej pracy spotyka się różnych ludzi, a skoro się nie chciało uczyć i zostało się ekspedientką, to trzeba znosić różne niedogodności. W pracy z ludźmi bywają gorsze sytuacje. Komentować zachowanie można poza pracą, niekoniecznie po chamsku. BTW ciekawe jak zachowuje się rzeczona dama-ekspedientka, w innym sklepie na promocji, gdy jest zwyczajną klientką, a nie osobą mogącą kupić coś przed otwarciem sklepu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2014r. 15:32  
Cytuj
Mój wniosek po wypowiedzi zuli:
Klienci mają prawo zachowywać się jak bydło bo Pani ekspedientce nie chciało się uczyć i teraz jej obowiązkiem jest "znoszenie różnych niedogodności".
:szok:
Zula, podobnie jak rzeczona ekspedientka, Ty też niestety nie grzeszysz kulturą sciana

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Sie 2014r. 15:49  
Cytuj
CYTAT
misteltoe, oczywiście, że ta pani nie powinna wyrażać głośno tego, co tak naprawdę myśleli chyba wszyscy obserwujący to wydarzenie, bo była w pracy i absolutnie się z tym zgadzam.

Ja natomiast skupiłam się na założycielu wątku dlatego, że z nim mam okazję wejść w polemikę, a z rzeczoną panią nie, bo nawet nie wiem, która to.

Widzę że jednak nie każdy lubi być nazywany bydłem

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »