NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Uwaga na salon fryzjerski MB Pracownia fryzur, WSZY
Posty: 6
Dołączył: 19 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2014r. 21:47  
Cytuj
Ludzie chciałabym Was ostrzec przd salonem fryzjeskim MB pracownia fryzur w Stalowej Woli. Byłam tam ostatni na strzyżeniu. Zarazili mnie wszamiwykrzyknik I to nie tylko mnie bo koleżanka była na drugi dzień i to samo. Uważajcie gdzie chodzicie. W życiu bym sie nie spodziewała że w dzisiejszych czasach można sie zarazić WSZAMI u fryzjera. neutralny A jednak to możliwe.:szok: już długo moja noga nie przekroczy salonu fryzjerskiegomlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2014r. 21:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 25 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Sie 2014r. 22:33  
Cytuj
Kiedy dokładnie tam byłaś ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 23 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2014r. 22:38  
Cytuj
masakra!!! :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2014r. 00:52  
Cytuj
Mnie tam niczym nie zarazili ale jak byłem ponad rok temu, to nie dość że 300% ceny, to musiałem wrócić raz na poprawkę. I drugi raz już gdzie indziej. Nie polecam. Pewnie MB jest dobry, ale młode dziewczyny które tam pracują nie ogarniają przynajmniej męskich fryzur. W dodatku cena warszawska plus.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 6 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2014r. 11:05  
Cytuj
Ja i bez tego wpisu nawet bym tam nie poszła. Racja ceny podobno są warszawskie, a umiejętności słabe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 25 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2014r. 11:05  
Cytuj
Jestem właścicielem Pracowni Fryzur MB. Pragnę poinformować, że osoba która napisała powyższe oszczerstwa na temat naszej Pracowni w najbliższym czasie może się spodziewać prawnych konsekwenscji swoich kłamstw. Mam zamiar skierować zgłoszenie na policję w związku z podawaniem nieprawdy. Polska nie jest dzikim krajem gdzie można wszystko napisać i nie ponosić za to konsekwencji. Łatwo się anonimowo kogoś szkaluje. Nasza Pracownia działa od 19 lat i dotychczas system dezynfekcji i dbania o czystość powoduje że nie mamy problemów z opiniami naszych klientów ( można upewnić się w placówce sanepidu że wzorcowo prowadzimy system dezynfekcji i sterylizacji narzędzi) . Jeśli to nie jest działanie złośliwe konkurecji to prosze osoobę która założyła post o wystąpienie z imienia i nazwiska. Pozdrawiam wszystkich rozsądnych ludzi którzy swoje opinie nie opierają na anonimowych donosach.

Marek Bembenek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2014r. 11:26  
Cytuj
Witam,nie chcę nikogo bronić nawet nie wiem gdzie jest ten salon.Moim zdaniem nie powinno się oskarżać kogoś bez dowodów,wszami można zarazić się wszędzie nawet dziecko może z podwórka przynieść.Może to zbieg okoliczności.Co do ceny jeśli za drogo to nie korzystam tylko idę gdzie taniej.Niestety niektórzy muszą pluć na innych (taki sposób na życie?)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2014r. 11:51  
Cytuj
Podobnie jak mój przedmówca nawet nie mam pojęcia gdzie ten salon się znajduje, ale tak czytam o tych wszach i myślę sobie, że udałabym się z tym problemem do sanepidu, a nie na forum. Wygląda mi to na bardzo nieuczciwe działania konkurencji.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 6 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2014r. 12:05  
Cytuj
Czekałem tylko, aż się właściciel wypowie, to było pewne, bo oskarżenia są chyba najpoważniejsze z możliwych, jeśli chodzi o zakład fryzjerski.

Co do cen - jeśli nie pasują, to zmień lokal.

Wg mnie bardzo nieudolne działania konkurencji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2014r. 12:05  
Cytuj
Autorko podaj dokładnie dzień, godzinę kiedy tam byłaś. Skoro jesteś pokrzywdzona nie masz się czego wstydzić ani obawiać. Wtedy właściciel nie będzie mógł Ci zarzucić nieuczciwości. Samo napisane o wszach jeszcze o niczym nie świadczy. Każdy może napisać, że w pizzerii X podano mu pizzę z karaluchem.
Jednak czy to konkurencja? Nie wydaje mi się:
http://stalo(...)d=735137

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Sie 2014r. 12:16  
Cytuj
Autorka może chcieć pozostać anonimowa. To zrozumiałe.
Właścicielowi - jeśli nie zgadza się z opinią pozostaje droga sądowa - cywilna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 9 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Sie 2014r. 13:19  
Cytuj
ale o cenach można pisac czy nie czy ten pan własciciel tez mnie oskarzy ze napisze ze jest drogo o wszach to sie zgodze z włascicielem nie powinno sie tego pisac tylko wyjassnic poza forum

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 27 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2014r. 15:47  
Cytuj
Szok ! Już tam nie pójdę ! Wszy w salonie fryzjerskim - to jakaś masakra! Klientko masz prawo do odszkodowania ale najpierw do sanepidu trzeba było sie udać , ale info na forum nie jest niczym złym, pod warunkiem ze w istocie wystąpiło wysokie prawdopodobieństwo złapania wesz właśnie w tym salonie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2014r. 17:16  
Cytuj
CYTAT
Klientko masz prawo do odszkodowania (...) pod warunkiem ze w istocie wystąpiło wysokie prawdopodobieństwo złapania wesz właśnie w tym salonie.

Prawie jak u Barei smiech2smiech2smiech2

malutka1234, nie siej paniki. "Klientka" powinna ten problem wyjaśniać w sanepidzie i z właścicielem salonu, a nie na forum. Jak na razie dla mnie to wygląda po prostu na szkalowanie.
Tak jak pisał alphabet:
CYTAT
Samo napisane o wszach jeszcze o niczym nie świadczy. Każdy może napisać, że w pizzerii X podano mu pizzę z karaluchem.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 19 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2014r. 20:00  
Cytuj
witam, jeśli chodzi o konatkt z właścicielm Salonu to koleżanka próbowała rozmwiać, niestety nie usłyszała słowa "przepraszam" a wręcz przeciwnie że to jest nie możliwe, że Salon działa 20 lat itd. Napisałam to na forum,żeby ostrzec innych. A może ktoś był po 10 lipca w Salonie i swędzi go głowa i zastanawia sie dlaczego, to niech sprawdzi i napisze. Ja długo się zastanwiałam dlaczegoneutralny tak czy inaczej do Salonu fryzjerskiego szybko nie pójdę.neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 25 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Sie 2014r. 20:05  
Cytuj
kewlina, a może te weszki złapałaś łąjdacząc się w przydrożnym rowie? Znam Cię i wiem że lubisz ten sport. Mam publicznie napisać Twoje nazwisko?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 19 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2014r. 20:16  
Cytuj
do Inwigilator- jak jesteś taki mocny w gębie, to może i odwagi Ci nie brakuje. to idź na strzyżenie do w/w Salonu. pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 25 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Sie 2014r. 20:17  
Cytuj
Pytam raz jeszcze. Upublicznić Twoje nazwisko? Tak się składa, że Cię znam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 25 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2014r. 20:32  
Cytuj
Witam.
Jako właścicel Pracowni Fryzur MB muszę napisać ponownie, że zgłosiłem do redakcji stalowemiasto.pl o przekroczeniu granic uczciwej krytyki i naruszeniu dobrego imienia mojej firmy w szkalującym poście. Skieruję sprawę do prokuratury. Osoba która twierdzi że NAPEWNO u nas zaraziła się będzie musiała przedstawić DOWODY a nie domysły. Jestem w stanie przyjąć każdą krytykę : że fryzura się nie podoba, że ktoś może nie jest zadowolony z usługi, bo ceny wysokie etc.ale są pewne granice komentowania cudzej pracy. Dziękuję wszystkim rozsądnie myślącym forumowiczom za wyznaczenie pewnych granic absurdu dotyczących bezpodstawnych i nie potwierdzonych domysłów.
Pracownia Fryzur MB Marek Bembenek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 21 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2014r. 20:32  
Cytuj
Czytając ten temat dochodzę do wniosku że w Polsce nigdy nie będzie dobrze umiech Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 25 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Sie 2014r. 20:34  
Cytuj
Panie Marku, jeżeli jest Pan zainteresowany tożsamością tej Pani, to mogę podać na PW.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 7 Cze 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2014r. 20:42  
Cytuj
Inwigilator może napisz po prostu do właściciela(skoro boli Cie jej krytyka) i podaj mu jej nazwisko a nie chojraczysz na forum, bo g*wno nas obchodzi czy się łajdaczy a tym bardziej kim jest!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 19 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2014r. 20:59  
Cytuj
do Właściciela - Jeśli chodzi o fryzurę to akurat nie mam zastrzeżeń, dlatego poleciłam koleżance pański Salon, czego bardzo żałuje. Bo nie tylko ja mam teraz problem. Chyba Pan nie zaprzeczy że miał telefon w tej sprawie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2014r. 21:26  
Cytuj
Dla mnie sprawa jest jasna.
Kewlina publicznie oskarża właściciela salonu.
Właściciel twierdzi, że jest to absurdem.
Kewlina zdecydowanie odpowiada, że były rozmowy z właścicielem i podjęte pewne kroki w sprawie co czyni ją wiarygodną. Skoro Kewlina nie ma sobie nic do zarzucenia i jest pokrzywdzona niech poda datę, godzinę oraz rodzaj strzyżenia. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości czy przynajmniej odwiedziła ten salon. Właściciel w kalendarzu(komputerze) ma zapisane wszystkie klientki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2014r. 21:27  
Cytuj
A może to nie wszy tylko alergia skórna na szampon, łupież ?? Jeśli chodzi o salon fryzjerski o którym piszesz to nie wierzę w takie cuda. Korzystałam z usług Pana Marka i uważam, że jego salon jest bardzo sterylny i drugiego tak czystego nie znajdziesz w Stalowej Woli. Co do cen to nikt nikogo nie zmusza, każdy wie ile usługa strzyżenia kosztuje, cennik jest dostępny dla klienta. Koleżanka nie powinna snuć takich oskarżeń na forum bo jest to co najmniej śmieszne, wątpię by ktoś kto był w salonie uwierzył w taką historię umiech Kewlina, bardziej prawdopodobne jest to, że Twoja koleżanka zaraziła Cię wszami, jeśli w ogóle je masz...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »