NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
prywatne przedszkola,
Posty: 20
Dołączył: 9 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2014r. 09:17  
Cytuj
Witam mam pytanie jakie są Wasze opinie na temat przedszkola Tęczowe Misie i Dzieciaki.pl.



Wiem że temat już był ale ostatnie posty to ponad rok temu i może dowiem się coś nowego.

Dziekuję

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2014r. 09:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2014r. 07:55  
Cytuj
Karolina75 odpisałam Ci na PW.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 5 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2014r. 18:52  
Cytuj
Też proszę o opinię na temat tego przedszkola (Teczowe Misie)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2014r. 22:25  
Cytuj
Hej ja również proszę o info na temat tego przedszkola

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 9 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2014r. 06:00  
Cytuj
Mój synek dzisiaj zaczyna przygodę z przedszkolem Teczowe Misie.Zobaczymy jak będzie. ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2014r. 08:56  
Cytuj
Nie jest tajemnicą, iż Tęczowe Misie najlepszej opinii nie mają w mieście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2014r. 12:54  
Cytuj
Tęczowe Misie - opinie od kilku znajomych nienajlepsze. Dzieci jak się nudziły to włączane bajki na telewizorze miały. Proponuję odbieranie dziecka w różnych porach aby sprawdzić co robią. A jak przestudiowałam ich cennik to się przeraziłam. Ja mam nadzieję że jeśli ktoś wykupił sobie najniższy karnet tylko do opieki i zabawy to jest oddzielna grupa. Bo jak np. będą prowadzone jakieś zajęcia z malowania czy coś podobnego to jak to jest? Tym dzieciom z najmniejszego karnetu zabiorą kredki i kartki. I co tu dużo pisać, drogie to przedszkole. U mojego synka dzienna stawka żywieniowa to niecałe 5zł za 3posiłki w tym obiad dwudaniowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 9 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2014r. 19:16  
Cytuj
A które byście mi polecili prywatne przedszkole bo ja tez mam teraz trochę mieszane uczucia co do Teczowych Misiów?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 21 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2014r. 19:24  
Cytuj
Witam a jak sytuacja wyglada w przedszkolu nr 7 ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 22 Wrz 2014r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 14:27  
Cytuj
witam proszę o jakieś informacje na temat Tęczowych mój syn zaczyna przygodę , na stronie to wygląda ok kilka opini znalazłam na forach a co do złych to tak sobie czekam na PW

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 9 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 15:17  
Cytuj
Ja dzisiaj właśnie" podziękowałam " delikatnie mówiąc za współpracę Tęczowym Misiom i powiem tylko tyle , że jak którejś mamie zależy na dobru swojej pociechy to niech najpierw się tysiąc razy mocno zastanowi zanim wyśle dziecko do tego czegoś co sie nazywa Teczowe Misie..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 17:53  
Cytuj
A może coś więcej, jakieś szczegóły, a nie tak enigmatycznie?
Też szukam miejsca dla swojej 2-latki, ale z racji i tak już dużych zmian w życiu nie chciałabym jej fundować kolejnych niepotrzebnych atrakcji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 9 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 18:47  
Cytuj
Mój dwuletni synek też już bardzo dużo w swoim krótkim zyciu przeżył a w tym niby przedszkolu zafundowali mu szpital . Chodził tam tylko 4 dni po czym ponad 2 tygodnie nadal choruje przez nie odpowiedzialność i brak jakiejkolwiek kompetencji całej pożal sie Boże kadry .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 18 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 20:26  
Cytuj
Ważne że kasa gra.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 5 Lip 2013r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 21:51  
Cytuj
Polecam bardzo Basniowy Świat, moja córka chodzi tam rok czasu i nie mysle przenosic ja do zadnego innego. Panie sa milutkie, dzieci lgną do nich bardzo. Super jest zorganizowany czas i jak odbieram corke to wychodze po godzinie bo ciezko jej sie pozegnac. Juz nie wspomne o godzinach pracy przedszkola.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 16 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 22:16  
Cytuj
A ja tam byłem zadowolony z TM jak mój chłopak uczęszczał przez 2 lata też nie chciał wyjść, byłem nawet na jakimś spotkaniu organizacyjnym z rodzicami i stwierdziłem że co niektórzy rodzice to mają wymagania że masakra przecież to tylko dzieci,synek nic złego nie mówił o paniach tam pracujących.Moim zdaniem trzeba zawsze wysłuchać też drugiej strony co ma do powiedzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 18 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 22:47  
Cytuj
CYTAT
A ja tam byłem zadowolony z TM jak mój chłopak uczęszczał przez 2 lata też nie chciał wyjść, byłem nawet na jakimś spotkaniu organizacyjnym z rodzicami i stwierdziłem że co niektórzy rodzice to mają wymagania że masakra przecież to tylko dzieci,synek nic złego nie mówił o paniach tam pracujących.Moim zdaniem trzeba zawsze wysłuchać też drugiej strony co ma do powiedzenia.

pozdrawiam właściciela TM - czekałem na wypowiedź w temacie.
Synek o mamie przecież źle nie będzie mówił.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 9 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2014r. 06:20  
Cytuj
Trefniś bardzo mądra i spotrzegawcza uwaga..popieram w 100% ..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2014r. 10:26  
Cytuj
ja również bardzo proszę o informacje prywatnie o Tęczowych Misiach bo moje dziecko tam chodzi i nie wiem co myśleć o tych opiniach:/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 22 Wrz 2014r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2014r. 11:46  
Cytuj
a ja nadal nie mogę się zdecydować, a o BŚ też słyszałam kilka opini nie bardzo pochlebnych , mam zamiar udać się na wywiad do obu , bo czas mnie goni i praca czeka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2014r. 19:58  
Cytuj
CYTAT
A może coś więcej, jakieś szczegóły, a nie tak enigmatycznie?
Też szukam miejsca dla swojej 2-latki, ale z racji i tak już dużych zmian w życiu nie chciałabym jej fundować kolejnych niepotrzebnych atrakcji.


Mik8 wysłałam ci wiadomośc na pw. (nie wiem czy doszła)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2014r. 21:02  
Cytuj
Już odczytałam, dziękuję - niestety to nie pierwsza opinia tego typu.

Co do BŚ to kilka lat (ok. 3-4 bodajże) temu moja koleżanka tam pracowała - dorywczo, prowadziła jedne z zajęć dodatkowych. I z tego co mówiła, to jej odczucia były bardzo pozytywne, dzieci wesołe, odpowiednio zaopiekowane itd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 22 Wrz 2014r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2014r. 08:22  
Cytuj
wszyscy tu tak plują na TM a ja dziś zadzwoniłam i nie mają miejsc to o co tu chodzi może mi ktoś wyjaśni, będę dzwonić do BŚ może ktoś wie gdzie można 16 miesięczne zostawić?????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 9 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2014r. 09:19  
Cytuj
Miejsc w T M mają od groma bo co chwile ktoś rezygnuje..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 17 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2014r. 09:50  
Cytuj
najlepsze przedszkole to kraina małych artystów. polecam w 100% mieszkałam kilka miesięcy w stalowej i zapisałam tam syna. dziecko codziennie przychodziło do domu i nuciło nowe piosenki, wierszyki a co najwazniejsze dzieci wykonują tam mnostwo prac plastycznych. nie ma nudy w przedszkolu. panie zajmują sie dzieckiami jak swoimi własnymi. szkoda ze teraz przedszkole jest w remoncie. teraz znowu szykuje mi sie powrót do stalowej i chyba poczekam na otwarcie. w tm pytałam o praktyki dla siebie wpadłam bez zapowiedzi dzieci placzą jakas dziewczyna biega zestreswana ogolnie jedno wielkie zamieszanie. bylo to rok temu, nie wiem jak jest teraz ale mojego syna tam nie zapiszę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »