NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Transport turbiny,
Posty: 134
Dołączył: 16 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2014r. 22:17  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nic złego.Bardziej dziwnego (śmiesznego).Bo te sztafety robili seniorzy,którzy na co dzień w kolejkach nie ustoją 5 minut i okupują przychodnie lekarskie.


A czy widzialas tego konretnego emeryta, który biegł kiedykolwiek w autobusie, sklepie kolejce? Jak nie to weź się za przeproszeniem zamknij. To była kwestia czasu kiedy sie ktos madry znajdzie i zacznie jezdzic ze ludzi sie naszlo. Sama bym poszla jakbym mogla i sie nie dziwie ze przy sobocie ludzie wyleźli zeby zobaczyc cos innego. Moglas zostac w domu i podszkolic ortografie bo z Twojej wypowiedzi wynika, że tez bieglas za turbiną.


W zaznaczonym tekście, jest około 20 błędów ortograficznych, pozdrawiam i gratuluję dobrego humoru umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2014r. 22:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2014r. 22:27  
Cytuj
Jeśli masz na mysli literówki typu ó,ą,ź to sobie daruj takie "WYDAŻENIE", o którym pisze kolezanka Pearl.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2014r. 22:34  
Cytuj
Hahahaha smiech2

Faktycznie... "miszczostwo" świata smiech2

Haha Pani Miodek sie trafiła smiech2

Btw...faktycznie zwracam Ci honor alphabet...nie widziałam nigdy żadnego emeryta biegającego w autobusie,ani w sklepie w kolejce. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2014r. 22:38  
Cytuj
CYTAT
Dzięki, to jadę sobie pooglądać trochę umiech

arek1s nie musisz sobie wobrażać, popatrz na foto
http://rzesz(...)html?i=0


Zanim to napisałaś widziałem na żywo, ale za foto dzięki...
Ty też nie umiesz liczyć?
Każda z tych platform ma po 14 osi. Jeżeli ktoś posze o dziewięćdziesięciu, to kompletnie nie ma wyobraźni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2014r. 23:17  
Cytuj
CYTAT


Zanim to napisałaś widziałem na żywo, ale za foto dzięki...
Ty też nie umiesz liczyć?
Każda z tych platform ma po 14 osi. Jeżeli ktoś posze o dziewięćdziesięciu, to kompletnie nie ma wyobraźni.


To chyba źle widziałeś, bo mają trochę więcej niż 14 (chociaż 90 to chyba i tak za dużo, ale może faktycznie taka konstrukcja, że mają i te 90).

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2014r. 23:18  
Cytuj
temat zaczął się łądnie, kulturalnie a kończy się na przekrzykiwaniu się i opluwaniu- jesteście debilami umiech

A administracja oczywiscie śpi- jak zwykle udaje, żę nie widzi postów nie na temat hehe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2014r. 23:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Zanim to napisałaś widziałem na żywo, ale za foto dzięki...
Ty też nie umiesz liczyć?
Każda z tych platform ma po 14 osi. Jeżeli ktoś posze o dziewięćdziesięciu, to kompletnie nie ma wyobraźni.


To chyba źle widziałeś, bo mają trochę więcej niż 14 (chociaż 90 to chyba i tak za dużo, ale może faktycznie taka konstrukcja, że mają i te 90).


dokładnie po 14 umiech
a każda ma 8 kół
pomijam to, że każda z tych platform złożona jest tak naprawdę z dwóch, bo to by już było za dużo...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2014r. 23:32  
Cytuj
CYTAT


dokładnie po 14 umiech
a każda ma 8 kół
pomijam to, że każda z tych platform złożona jest tak naprawdę z dwóch, bo to by już było za dużo...



http://www.ale-h(...)pub_.pdf platforma miała 4 komplety (x14), jak na 3 rysunku. Policz sobie ile to osi umiech Widziałeś w ogóle jak się poruszają te koła na nierówności? Każdy komplety jest niezależny od innego, czyli musi mieć własną oś.

Ogólnie jak się komuś podobało to polecam program "Transporty (lub przeprowadzki) gigantów", na Discovery chyba już nie ma, ale w necie pewnie można znaleźć. Dużo niepotrzebnego bełkotu, ale same transporty robią wrażenie
https://www.youtu(...)CttVWpl0

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2014r. 23:43  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


dokładnie po 14 umiech
a każda ma 8 kół
pomijam to, że każda z tych platform złożona jest tak naprawdę z dwóch, bo to by już było za dużo...



http://www.ale-h(...)pub_.pdf platforma miała 4 komplety (x14), jak na 3 rysunku. Policz sobie ile to osi umiech Widziałeś w ogóle jak się poruszają te koła na nierówności? Każdy komplety jest niezależny od innego, czyli musi mieć własną oś.


Tak, oglądałem dokładnie.
Czyli co, jednak już po 14?
Przed chwilą pisałem o tym, że nie są to pojedyncze platformy.
A Ty liczyłaś? Wyszło 90? umiech
No właśnie... dobranoc umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2014r. 23:53  
Cytuj
CYTAT


Tak, oglądałem dokładnie.
Czyli co, jednak już po 14?
Przed chwilą pisałem o tym, że nie są to pojedyncze platformy.
A Ty liczyłaś? Wyszło 90? umiech
No właśnie... dobranoc umiech


Przecież wyżej napisałam, że mi nie wychodzi 90... aa zresztą, nie chce mi się już, szkoda mi czasu, dobranoc.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sie 2014r. 07:48  
Cytuj
Jak zwykle znaleźli się mądrale którym nagle szkoda jakże cennego czasu i nóg innych ludzi. A sami tracą swój czas na bezsensowne przepychanki słowne, w dodatku pisząc nie do końca poprawnie, o braku polskich liter już nawet nie wspominam...

Byłem, zobaczyłem, "przebiegłem" za turbiną od tzw. ronda do bazyliki, zrobiłem paręnaście zdjęć komórką i wcale nie czuję się gorszy od tych którzy się z tego wydażenia i ciągnących pielgrzymek naśmiewają. Zajmijcie się sobą i wara od innych ludzi bo zachowujecie się jak przysłowiowe "mohery" wiszące całymi dniami w oknach (na poduszce żeby sobie odcisków nie narobić).

Dziękuję za uwagę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2014r. 08:42  
Cytuj
Kto wczoraj był i widział jak się odbywał transport takiego gabarytu to chyba już zrozumiał po co pozamykali ulice na 4 dni przed tą akcją. Nie ma szans aby ogarnąć to wszystko kilka godzin przed przewozem. Ludzie w stw zachowywali się trochę jak takie gamonie wchodząc na ulicę przed samą platformę. Nie wspominając już o komentarzach "myślałam że się tunel zapadnie, jaka szkoda" sciana
Jak ktoś lubi takie rzeczy to polecam stronke www.ol-trans.pl
Przywozili gabaryty w nocy do elektrowni, dużo ciekawych rzeczy wozili.

Swoją drogą po nocach też ciekawe gabaryty śmigały do elektrowni, tylko że lżejsze.

http://www.ol-tr(...)m610.jpg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2014r. 09:05  
Cytuj
CYTAT
Hahahaha smiech2

Faktycznie... "miszczostwo" świata smiech2

Haha Pani Miodek sie trafiła smiech2

Btw...faktycznie zwracam Ci honor alphabet...nie widziałam nigdy żadnego emeryta biegającego w autobusie,ani w sklepie w kolejce. smiech2


Jakbys umiala czytac ze zrozumieniem nie byloby off topu. Ja pytam czy widzialas TEGO SAMEGO emeryta w kolejce w aptece czy u lekarza, który wczoraj BIEGŁ za turbiną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2014r. 09:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2014r. 10:22  
Cytuj
przewóz turbiny robił wrażenie i nie dziwne że tyle osób chciało zobaczyć. Niektórzy rozczarowani? może warto było pierw się dowiedzieć z czym ta turbina związana itp. Ogólnie szacun dla ludzi obsługujących cały transport.A co do nocnych przewozów fakt często nocą w trasie można napotkać pilota z nietypowym gabarytem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 23 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2014r. 13:42  
Cytuj
Szczerze ten cały transport nie zrobił na mnie wrażenia. Moi teściowie mieszkają w wierzowcach koło szpitala. Transport turbiny prawie niczym się nie różnił od transportu elementów które były przechowywane przy ogólniaku a później na takiej samej platformie transportowane do elektrowni nie były tak wysokie ale dłuższe. Śmiać mi się chciało patrząc na ludzi którzy podążali w tej pielgrzymce.po co targać dzieci . Rozumiem postać popatrzeć chwile zrobić zdjęcie. Wyglądało to komicznie jakby papież musi przejeżdżać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2014r. 13:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »