NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
laserowe usuwanie tatuazy,
Posty: 54
Dołączył: 8 Sie 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2014r. 20:31  
Cytuj
Czy gdzies w St.WOli jest gabinet zajmujacy sie laserowym usuwaniem tatuazy badz w okolicach,ile kosztuje taki zabieg?

Usta ludzi układają się w krzywiznę kłamstwa, To prawda lecz nigdy nie mów - życie chuja warte.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2014r. 20:31  
Cytuj

Usta ludzi układają się w krzywiznę kłamstwa, To prawda lecz nigdy nie mów - życie chuja warte.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 7 Cze 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2014r. 21:16  
Cytuj
Tu coś znalazłam. http://www.centr(...)akt.html uśmiech a cena pewnie zalezy od wielkosci i od tego jak głeboko masz tusz. Proponuje zadzwonic i zapytac a najlepiej podejsc osobiscie. ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Lip 2014r. 22:22  
Cytuj
Zdecydowanie odpada. Maja laser co2 a po takim zostaja blizny. Szukaj klinik z laserem z q switchem nd yag. Z tego co sie orientuje to najblizszy sensowny gabinet jest w tarnowie http://www.mediv(...)rem.html pozniej chyba dopiero wawa. Sledze ten temat od kilku lat i w ostatnim czasie wszystko mocno ruszylo do przodu. Jeszcze ok 2lata temu jedyny laser tego typu w PL byl we wroclawiu a teraz juz w co drugim duzym miescie. Osobiscie wybieram sie do tarnowa ale dopiero blizej jesieni, gdy bedzie mniej slonca i chlodniejsza aura gdyz jak wiadomo po strzelaniu masz "rane" i trzeba zdecydowanie unikac slonca. To czy usuniesz to kwestia tatuazu- wielkosci, glebokosci, koloru itp Nie mniej trzeba sie liczyc z kilkoma zabiegami co 4-6tyg kazdy takze usuniecie nawet malej "dziarki" moze trwac i pol roku.- czyli zakladajac ze np masz tatuaz 5x10cm mozesz zaplacic jednorazowo ok 200-300zl x np 5zabiegow= 1000-1500zl ale to tylko hipotetyczne wyliczenia. Wes tez po uwage ze istnieje ryzyko usuniecia melaniny w miejscu usuwanego tatuazu a co za tym idzie bedziesz mial(a) jasne miejsce ktorego juz nigdy nie opalisz. Zadzwon, zapytaj i dowiesz sie najwiecej. Warto rowniez poszperac po necie i poczytac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Lip 2014r. 10:17  
Cytuj
Jak to zawsze bywa na ludzkiej glupocie mozna niezle zarobic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 13 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2014r. 10:20  
Cytuj
W Lublinie też mają

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Lip 2014r. 11:10  
Cytuj
Heniek ty stary filozfie, zazdroszcze ci rozsadku i trzezwosci umyslu dzieki ktorym przezyles zycie bez popelnienia ani jednego bleduumiech

@kaska moze podac konkretne namiary? Na szybko zerknalem w necie i usuwaniem zajmuja sie tylko valhalla i underground ale stosuja metode nie laserowa, a to odpada.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Lip 2014r. 11:44  
Cytuj
Oj nie taki stary, jak to mowią za bledy trzeba placic. Ale kolego nie unos sie ja nie pisalem tego zlosliwie zwrucilem tylko uwage ze ktos na tym dobre kokosy zbija.

Druga sprawa mnie troche sie serce kraje jak widze jak mlody chlopak czy dziewczyna se robi tatuaz naprzyklad z imieniem dziewczyny/chlopaka .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Lip 2014r. 13:31  
Cytuj
No zycie bywa brutalne. Ja caly czas zyje nadzieja ze za jakies 5-10lat technologia pojdzie na tyle do przodu ze bedzie mozna usunac kazda dziare bez problemu. Wogole to troche smieszne ze przeszczepia sie serca, nerki, pluca, twarze czy urwane rece a w dalszym ciagu jest problem z usunieciem tuszu zalegajacego pod skoraumiech

@NAis jak wyprobujesz gdzies jakis laser przede mna to daj znac w temacie jak to wyszlo. Pzdr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 8 Sie 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2014r. 21:09  
Cytuj
CYTAT
No zycie bywa brutalne. Ja caly czas zyje nadzieja ze za jakies 5-10lat technologia pojdzie na tyle do przodu ze bedzie mozna usunac kazda dziare bez problemu. Wogole to troche smieszne ze przeszczepia sie serca, nerki, pluca, twarze czy urwane rece a w dalszym ciagu jest problem z usunieciem tuszu zalegajacego pod skoraumiech

@NAis jak wyprobujesz gdzies jakis laser przede mna to daj znac w temacie jak to wyszlo. Pzdr


no problem umiech

Usta ludzi układają się w krzywiznę kłamstwa, To prawda lecz nigdy nie mów - życie chuja warte.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 18 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2014r. 20:24  
Cytuj
Usuwają tatuaże w Rzeszowie http://www.laser(...)ox.html, za nieduzy tatuaż okolo 2cm na 2cm placilam jakies 200zl za zabieg, zabiegi w odstępie kilku miesięcy najlepiej robic jesienią gdyż nie bardzo można wystawiać to miejsce na slonce, zadnych blizn ani białych miejsc nie mam w miejscu tatuażu, pewnie tez zależy jaka wielkośc, mój był malutki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »