NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Tesco - Sprawdzajcie ceny !!, ...
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2014r. 14:42  
Cytuj
Widziałem akcje...

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2014r. 14:42  
Cytuj

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2014r. 16:20  
Cytuj
O, no to witam i pozdrawiam ! smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Sie 2014r. 16:31  
Cytuj
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,16208377,40_tys__zl_kary_za_brak_ceny_towaru__Handlowcy_pisza.html


Widocznie jeszcze nikt się na tyle nie zdenerwował aby to zgłosić i pani obsługująca Cię nie słyszała o nowelizacji przepisówumiech

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Sie 2014r. 17:11  
Cytuj
Fajne praktyki nie tylko w TESCO ale i tez w Kauflandzie doliczono mi do zgrzewki 1 butelke wody wiecej.ale to juz ostatni raz bowiem wiecej tam nie pojdechytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 14 Lis 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2014r. 12:14  
Cytuj
To napisze Wam moja historie,jakieś 3 lata temu kupiłem kawałek mięsa zapakowany z naklejką a na niej data,cena itp. mieli pecha bo kupowałem tylko to mięso i jakie było moje zdziwienie gdy przy kasie automatycznej cena po skanowaniu była wyższa o 6 zł niż na naklejce i cenie na półce krótko myśląc zapłaciłem i odrazu poszedłem do punktu reklamacji pani oczywiście przyznała błąd oddala pieniądze(różnice) ale ja na tym nie zakończyłem tylko zabrałem paragony do domu i wszystko razem z naklejką i dołączonym pismem skargą wysłałem do Inspekcji Handlowej informują ze takie samo pismo poszło do telewizji, odesłali mi pismo po 3 tygodniach ze przeprowadzili kontrole i był to jeden incydent pomyłka przy robieniu cen itp itd. czyli układy ukladziki nic , więc ja im odpisałem dlaczego pomyłka była na ich korzyść itp ale już mi nic nie odpisali pozostaje pilnować się lub omijać ich

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Sie 2014r. 12:20  
Cytuj
To ja wam powiem, że zdarzają się również pomyłki na korzyść klientów ale takich się nie nagłaśnia. Nikt się nie chwalił na forum, że kupił kostki do zmywarki za 1/3 ceny a poszła cała paleta. Sam kupiłem zapas na rok umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Sie 2014r. 21:39  
Cytuj
Kiedyś w Tesco był taki motyw, że można było dobrze kupić jeden z produktów. Były paczki po chyba osiem sztuk i pod nimi cena za sztukę jakieś damy na to 10 zł. Sek w tym, że chyba taki sam kod był na opakowaniu zbiorczym, albo po prostu ta sama cena i można było kupić cały karton w cenie jednej sztuki. Zamiast np. 80 zł płaciło się 10 zł umiech Nie wiem czy to dalej działa umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2014r. 20:41  
Cytuj
Ptasie mleczko znikneło dziś bardzo szybko, ciekawe ile osób się nadziało na smak śmietankowy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »