NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Wszystko o Nowej Prawicy JKM,
Posty: 67
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2014r. 12:45  
Cytuj
Nie jestem bezkrytycznym wielbicielem Korwina ale inteligencja tego faceta jest na bardzo wysokim poziomie, to ze nie rozumie go 80% spoleczenstwa to tylko wina tego spoleczenstwa ktore nie potrafi czytac/sluchac ze zrozumieniem prostej i logicznej wypowiedzi umiech Stąd pozniej takie glupoty jak: Korwin popiera Hitlera, Korwin jest za Rosją czy Korwin nie lubi kobiet smiech2 Ludzie nie umieją czytac/sluchac ze zrozumieniem stąd takie cyrki a do tego media wykorzystują to przeciw Korwinowi.
W wielu sprawach sie zgadzam z Korwinem...

@Marek370 "Świat nie musi cofać sie do XIX wieku, aby przekonać sie jeszcze raz czym może skończyć sie nieograniczona wolność gospodarcza i dziki kapitalizm."

Ale nikt niechce sie cofac... Korwin jako przyklad podaje dawne mechanizmy ktore poprostu swietnie działały dlaczego nie wykorzystac ich dzis ? tylko ślepo brnąć w socjalizm ? zrozum socjal sie nie sprawdzi... choc wykorzystuje piękne idee by "pomoc biedniejszym" to jest niedorzeczny i ekonomicznie i jako system dla ludzi. Kazdy ma prawo decydowac o swoim zyciu jeden chce byc bogaczem i zarabiac inny woli stac pod sklepem i pić piwo TO indywidualna decyzja. Ludzie dorośli odpowiadają sami za swoje czyny i maja prawo robic z własnym zyciem co im sie podoba - państwo nie powinno sie tu wtrącać.
Jedyny wyjątek to ludzie niepoelnosprawni... to nie z ich winy są tacy jacy są wiec takim bym pomógł.
Natomiast dlaczego z moich pieniedzy mam finansowac patologiczne rodziny ? dlaczego ja pracuje a oni nic nie robią a mają brac zasiłek dopłaty itp ? dlaczego ja jestem karany za pracowitość za niewiem ... kreatywnosc za chęci a oni są nagradzani za nic nie robienie ? gdzie tu jest sprawiedliwosc ?
Takze z ekonomicznego puntku widzenia socjal niema szans, zobacz jakie długi mają dzis państwa ? Jesli panstwo neima innych zrodeł finansowania takich jak sprzedaz ropy, gazu itp to skad brac pieniadze na ten socjal ? z okradania bogatszych ? Tak sie neida... nierobów zawsze bedzie wiecej niz pracowitych ludzi... wiec socjal jest zlym wyborem.
Wole by byly swobody gospodarcze by ktoś sobie poszedł na rynek z marchewką i sprzedawal bez ZUSów podatkow dochodowych itp niz siedział i brał zasiłek.

@Marek370 "Nie oznacza to, że obecnie jest super. Jest wielu pasożytów, którzy podpinają sie pod obecny system i to trzeba wyeliminować."

Nie wyeliminujesz tego w obecnym systemie ;) skoro rządy mogą tworzyc przepisy regulacyjne to majac firmę produkująca zarowki energoosczedne pojdziesz w odpowiednie miejsce powiesz ze trzeba wprowadzic zakaz sprzedazy zwyklych zarowek oraz pod stołem uiścisz odpowiednią oplate i juz masz konkurencje z głowy umiech

Niema sie co łudzić ze regulacje są pod ludzi biednych i dla ich dobra... czy w trosce o planetę... regulacje są dla tych co zapłacą. Dlatego nie wierz w to ze w swiecie rzadzonym przez pieniądz ktos bedzie ci robil dobrze za darmo ;) Kapitalizm nie jest zły ale ten wolny kapitalizm bez regulacji. Natomiast gdy mamy kapitalizm w socjaliźmie to tam juz moze byc tylko gorzej... Bogaci sie bogacą (bo tworzą regulacje) biedni conajwyzej zyją na minimum lub zasiłku a klasa średnia znika... tak to działa.

Dobrze ze coraz wiecej ludzi to zauwaza i dązą do wolnosci Obecny kapitalizm w socjalistycznym wydaniu musi upaść... skonczą sie albo bogactwa naturalne albo skonczy sie tana siła robocza i koniec - bez tych dwuch czynnikow kapitalizm w formie socjalistycznej nie moze istnieć ... C o innego czysty socjalizm czy komunizm... ale to juz inna historia ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2014r. 12:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2014r. 13:31  
Cytuj
CYTAT
Nie jestem bezkrytycznym wielbicielem Korwina ale inteligencja tego faceta jest na bardzo wysokim poziomie, to ze nie rozumie go 80% spoleczenstwa to tylko wina tego spoleczenstwa ktore nie potrafi czytac/sluchac ze zrozumieniem prostej i logicznej wypowiedzi umiech


Gdzieś to juz słyszałem, że mamy głupie społeczeństwoumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2014r. 13:32  
Cytuj
CYTAT
Korwin jako przyklad podaje dawne mechanizmy ktore poprostu swietnie działały dlaczego nie wykorzystac ich dzis?

Jak działały te mechanizmy to poczytaj w podręcznikach historii. Były wojny i konflikty społeczne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 30 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2014r. 13:44  
Cytuj
Magness - pewnie masz rację, ale jeśli mówi się do narodu którego 80% nie rozumie co się do niego mówi, to trzeba mówić takim językiem i w taki sposób aby to dotarło do tych nierozumiejących a nie mieć do nich żalu czy pretensji że tłumaczą na swój sposób. Po co mówić co innego niż się myśli tak jak np. J Kaczyński, a potem potrzebny jest tłumaczenie co wódz miał na myśli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2014r. 14:05  
Cytuj
@Marek370 "Gdzieś to juz słyszałem, że mamy głupie społeczeństwo"

Hehe no i widzisz ? ja napisalem ze ludzie nie umieją czytac ze zrozumieniem a ty piszesz ze mamy glupie spoleczenstwo umiech Nie widzisz roznicy ? Czyzby i u ciebie klopoty ze zrozumieniem czytanego tekstu ? ;) Czyli wynika z tego ze sam nie rozumiesz tego co mowi Korwin wiec po co dyskusja ?

@Marek370 "Jak działały te mechanizmy to poczytaj w podręcznikach historii. Były wojny i konflikty społeczne"

heh no tak umiech to moze wymien w punktach KTORE z tych mechanizmow, o których tu rozmawiamy powodowaly te konflikty ? umiech Bo mnie sie wydaje ze na to mialy wplyw CAŁKIEM inne czynniki ;)

@mbogdan "jeśli mówi się do narodu którego 80% nie rozumie co się do niego mówi, to trzeba mówić takim językiem i w taki sposób aby to dotarło"

W pelni sie z tobą zgadzam umiech Korwin powinien zainwestowac w dobrego speca od wizerunku albo ogolnie odejść na bok a na lidera dac kogos innego... ale powiem ci ze i taka jakas tam kontrowersyjność Korwina tez pomaga... bo cos sie dzieje slychac o nim... Ci co chcą i potrafią go zrozumiec i tak zrozumieją, niestety takich jest za mało.

Normalnie jakby na lidera dał kogos swietnie mowiącego ale spokojnego i nie robiącego "hałasu" to ciezko by bylo takiej parti wybic sie w obecnym układzie partyjnym... Dzis spoleczenstwo glownie glosuje na ludzi ktorzy mowią "damy wam" i sie ladnie usmiechają ALBO na ludzi ktorzy mowią: "jesteśmy za kościołem" ot zwykle żerowanie na ludzkich potrzebach czy to matrialnych czy religijnych...
KNP natomiast mowi ze nieda pieniedzy... DA TYLKO MOZLIWOSCI ICH ZARABIANIA... a to malo atrakcyjne dla ludzi - wolą łatwiznę.
Dlatego male "show" Korwina nie jest az tak złę ;) Grunt ze coraz wiecej osob zaczyna popierac poglądy wolnościowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2014r. 14:14  
Cytuj
CYTAT
Dlatego nie wierz w to ze w swiecie rzadzonym przez pieniądz ktos bedzie ci robil dobrze za darmo ;)


To świetna puenta do tego co chcę wytłumaczyć.
Biorąc pod uwagę, że świat zawsze był rządzony przez pieniądz, (czasem przez ideologię, ale to już zawsze kończyło sie śmiercią setek lub milionów ludzi) to wynika z tego, że cały ten socjal nie jest li tylko uczynkiem miłosierdzia bogatych dla biednych.
Nic tak nie pomaga w robieniu krociowych biznesów miedzynarodowym korporacjom jak pokój i ład społeczny.
Ponadto pomoc biednym rodzinom z dziecmi (w Polsce jest znikoma w porównaniu z państwami europejskimi) służy zastępowalności pokoleń i kontynuacji wzrostu gospodarczego. Już dziś sprowadzamy do firm w Polsce pracowników z Ukrainy, a przedsiębiorcy aż przebieraja nóżkami żeby Ukraina weszła do UE po to właśnie.

No ale sa wolne wybory, każdy może głosować na kogo chce, więc wyborcy niech wybierają, nawet i Korwina.
Tylko żeby potem nie powiedział jak jeden pan "chcem ale nie mogem".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2014r. 16:55  
Cytuj
@Marek370 "Nic tak nie pomaga w robieniu krociowych biznesów miedzynarodowym korporacjom jak pokój i ład społeczny"

Dokładnie ;) Jeśli zabierzesz ludziom mozliwosc wolnego handlu utrudnisz im latwe prowadzenie biznesu bedziesz stawiał kłody pod nogi roznymi ustawami regulacjami a nie dasz zasilku to co ci ludzie zrobią ? ot wyjdą na ulice w końcu umiech socjal jest na odczepke dla spokoju dla trzymania kontroli nad tym Na pewno nie z milości do bliźniego smiech2

Jakieś minimum ludzie muszą mieć by siedzieli cicho... Problem tylko jest taki ze tak sie nieda... tym bardziej w Polsce - nie mamy bogactw naturalnych, panstowych przedsiebiorstw ktore generowaly by olbrzymie zyski ani taniej sily roboczej (takiej ktora bedize pracowac za mniej niz obywatele i ktora to nie bedzie miala przynajmniej na poczatku pelnego socjalu)
Więc SKĄD rzad ma brac te pieniądze ? jeszcze bardziej okradać tych co chą pracowac i sie bogacić ? A do tego pamietaj ze leni, ktorzy by chcieli siedzieć na zasiłku u nas nie brakuje...

Dlatego nasz rząd tak sie angazuje w sprawy Ukrainy bo niemcy, anglia francja ma tania sile roboczą np Polakow a my nie mamy nic ... Jedyna nadzieja w Ukraińcach umiech Jesli to sie nie uda (Ukraina) to lezymy ;) Aby utrzymac dotychczasowy socjal choćby tak mały jaki mamy w polsce (lub marnowanie pieniedzy jak kto woli bo gospodarowanie publicznymi pieniedzmy w naszym kraju jest katastrofalne - ale to inny temat ) TO rzad bedzie musial sie dalej zadluzac co doprowadzi do wzrostu podatków co doprowadzi do tego ze biznes w tym kraju bedize jeszcze bardziej nieoplacalny... Jesli chcemy podazac tą drogą czyli socjal itp to jedyna nadzieja w Ukrainie ;)

Brnięcie w socjal przy powszechnym kapitaliźmie to bledne koło ... tak sie nieda na dluzszą mete... Do tego jest to bardzo niesprawiedliwe ze kara sie ludzi za ich pracowitość podatkami dochodowymi.

Słusznie zauwazasz problem z korporacjami... Ale to tym bardziej powinienes popierac brak regulacji... bo regulacje sluzą wlasnie tym korporacjom a nie szaremu obywatelowi ;) No bo chyba nie wierzysz w uczciwych ludzi u władzy ? Jesli nawet by sie trafił to kazdy ma swoją cene ;) Dlatego im partia bardziej wolnosciowa im mniej regulacji chce wprowadzac tym mniejsza szansa na to ze będą az tak wspierac te korporacje umiech

@Marek370 "No ale sa wolne wybory, każdy może głosować na kogo chce, więc wyborcy niech wybierają, nawet i Korwina. Tylko żeby potem nie powiedział jak jeden pan chcem ale nie mogem"

Oj wole Korwina ktory by np nie mogl nic zrobic niz czołowe partie ktore by MOGŁY - dalej brnąć w to bagno umiech Trzeba zawsze wybierac mniejsze zło ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Cze 2014r. 17:28  
Cytuj
Łojoj...ok
To się dopiero narobiło.good
Korwin-ale namajstrowałeś.:szok:
Ćwoki,mośki i mondzioły- w szoku.potluczony

Chamstwo pewnych polityków na ma granic.
Starego betonu,miejscami krytego styropianem...zaklopotany
To co np.pierdol..ł;znaczy się mówił Jarek...Co by to nie było,młodzi zapamiętają.ok

Debilne określenia o pokoleniu 18-25-letnim ,głosujących na jego partię(Korwina),są poniżej krytyki.
Są pełnoletni,niekiedy lepiej wykształceni niż "posły-osły",i to Oni kreują naszą przyszłość.
Nie piszę iż Ci młodzi mają rację (lub nie),ale oni szukają alternatywaty ,dla waszej solidarno-komuszej opcji.
Chcą żyć jak ludzie,bo większość z nich chce zmian.

I do to nich należy przyszłość.chytry
Naszą przyszłość.zdegustowany

Jakaś siła Musi zmieniać świat,i nie są są to tylko ruchy geologiczne skorupy ziemskiej.jezyk

PS.Nie głosowałem na Korwina.Tak informuję ,dla zasady.nie wiem

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2014r. 17:38  
Cytuj
Nie traktuj podatku dochodowego jako kary za przedsiębiorczość, ale jako formę zapłaty rozłożonej na raty to może będzie ci lżejumiech.
Ktoś wybudował szpital i zapłacił pewnym ludziom za odebranie porodu kiedy cię mamusia rodziła. Ktoś płacił za opieke medyczna nad toba jak byles dzieckiem, ktoś wybudował szkołe i płacił nauczycielom, żeby cie wyedukować, ktoś wybudował ulice po których do tej szkoły chodziłeś, ktoś placil policjantom aby pilnowali, żeby cie ktoś nie skrzywdzil no i wojsku żeby np. ruscy nie przyszli i nie dali ci w łeb.
Gdyby ci państwo za to wystawilo rachunek bylbys na starcie kilkaset tys. w plecyumiech.
Korwin dobrze o tym wie, ale zręcznie manipuluje faktami licząc na naiwny elektorat, którego zawsze trochę jest.

Dlatego nie będziemy po nim płakać jak go kontrolowane przez establishment polityczny media w sposób nie do końca czysty wykończąumiech
A znając nasza scenę polityczna to nastąpi już wkrótce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2014r. 17:48  
Cytuj
Polecam ciekawa i spokojna debata w wykonaniu JKM
http://www.wykop(...)21708946

co do osoby JKM. Ja nie głosuję na Korwina i ze względu na Korwina i jego prywatne poglądy na świat i obyczaje Ja głosuję na Nową prawicę NISKICH PODATKÓW. Ja rozumiem jego tok rozumowania, jego żarty i jego retorykę, ale większość osób nie rozumie, być może brak inteligencji lub przyzwyczajenia słowne nie pozwalają go zrozumieć. Nie wazne ja głosuję na partię młodych osób, które wiedzą że nie ma innej alternatywy jak partia z programem niskich podatków, mniejszej biurokracji, brak Unie Europejskiej, która nie daje im nic. Młodzi i Studenci po szkole nie mają pracy, młodzi nie mają szans na emeryturę pozostaje im harówa na emerytów obecnych. im się nie kalkuluje obecny beton PIS PO SLD i PSL o Palikocie nie mowie bo to farbowaniec. Oni nie wybrali tego co jest dlatego kalkulują i chcą wiekszysz szans dla siebie i to trzeba zrozumieć i to Korwin tłucze od lat co jest także plusem bo nie zmienia poglądów jak Niesiołowski czy inne ...

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Cze 2014r. 18:16  
Cytuj
CYTAT
Janusz Korwin Mikke zasadniczo jest OK, ale jeżeli puszczę mu nerwy i na forum Parlamentu Europejskiego da - jak zapowiada - w mordę Boniemu, to nie będzie to dobrą reklamą Kongresu Nowej Prawicy.

Morda nie szklanka-zagoi się do końca kadencji.potluczony
Tym bardziej u Boniego.ok
A przy okazji ,Januszowi podpowiedziałbym parę innych nazwisk.
Do "klepania".chytry

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2014r. 18:30  
Cytuj
Teraz podstawowy argument dlaczego ludzie głosują na NP
http://www.youtu(...)gLM#t=98

PO wytarła sobie gębę wolnością gospodarczą a JKM ma jeden plus nie rządził po za krótką chwilą gdzie w 3 osoby zrobili lustrację (film nocna zmiana) no i od 20 lat niezmiennie prawi to samo. Cała reszta łże, kłamie i kradnie na potęgę. Nie ma partii nie umoczonej.

a tu młodzież sama się wypowiada na temat swojej przyszłości:
http://www.youtu(...)F0Yv-3K8

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2014r. 19:01  
Cytuj
Fajnie, że ta młodzież ma takie marzenia, tylko żeby nie skończyło się tak jak ze styropianem.
Za 20-30 lat jeden będzie miał kancelarie adwokacka, drugi posadke w ministerstwie, a po ideałach młodości ślad nie zostanie tylko kasa kasa i kasa..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2014r. 19:19  
Cytuj
Kolego Marek370 to teraz sie popisałeś umiech

" Nie traktuj podatku dochodowego jako kary za przedsiębiorczość, ale jako formę zapłaty rozłożonej na raty to może będzie ci lżej"

Heheheh no tak umiech taki kredyt dożywotni smiech2 super umiech Do tego jeszcze nie dla wszystkich po rowno... tylko uczciwie pracujący i przedsiębiorczy ludzie muszą go spłacać w tak wysokich ratach umiech A co umiech To co powiesz o innych podatkach ? Wymieniles chyba wszystko co mozna finansowac z publicznej kasy to co z pozostalymi podatkami ? placę je sumiennie ;) Na co one idą ? smiech2 ... Tylko mi nie mow ze jesteś jednym z tych nierobów co by chcieli nie pracowac a brac zasiłek ;) bo jak inaczej mozna popierac podatek dochodowy ? no chyba ze jesteś z rządu smiech2

Idzmy dalej... no tak sie sklada ze korzystam prywatnie z usług medycznych umiech polecam umiech

@Marek370 "ktoś wybudował szkołe i płacił nauczycielom, żeby cie wyedukować, ktoś wybudował ulice po których do tej szkoły chodziłeś"

Chyba sie nie rozumiemy albo kompletnie nieznasz programu KNP umiech Przeciez Korwin nie raz mowil ile potrzeba od kazdego obywatela by mu zapewnic policję, wojsko itp umiech No ale jak sie chce klocic o cos o czym sie niema pojęcia to pozniej takie bzdury wychodzą... umiech

Nikt tu nie mowi by likwidowac wszystkie podatki umiech Jak najbardziej popieram akcyze na paliwo jako oplata na drogi (ale nie popieram dodatkowej oplaty za autostrady), jak najbardziej popieram utrzymanie policji czy nawet podstawowej armi ktora by sie wlączala w akcje NATO ... jak najbardziej powinno sie to finansować z pieniedzy publicznych... oraz jeszcze kilka innych rzeczy jak pomoc niepelnosprawnym... Natomiast nigdy nie poprę podatku od dochodu albo instystucji zwanej ZUS ktora to przy byle niżu demograficznym moze zbankrutowac...

Nie bede takze finansowal z moich pieniedzy nierobów, wyludzaczy rent, "załatwiaczy" zwolnien chorobowych (wierz lub nie ale skala zjawiska jest ogromna) czy innych krętaczy. IM MNIEJ PIENIEDZY MA PAŃSTWO TYM MNIEJ PRZEMARNUJE umiech Ja chce tylko uczciwie pracowac i nie byc karany za to ze chcę sie bogacic... Nie mam zamiaru sponsorować jakiemuś nierobowi piwka pod sklepem bo ja na swoje pracuje a on ma mieć za darmo ? ... Nie jest wazne czy Korwin czy ktoś inny... kazdy kto ma podobne poglądy ma moje poparcie ;)

@Marek370 "establishment polityczny media w sposób nie do końca czysty wykończą
A znając nasza scenę polityczna to nastąpi już wkrótce. " - To niestety smutna prawda... Ale im wiecej ludzi bedzie mialo poglady wolnosciowe tym cięzej bedzie zgnebic Korwina czy kogos innego o takich pogladach umiech

@echodna "Ja nie głosuję na Korwina i ze względu na Korwina i jego prywatne poglądy na świat i obyczaje Ja głosuję na Nową prawicę NISKICH PODATKÓW"

Dokładnie umiech

@Marek370 "Za 20-30 lat jeden będzie miał kancelarie adwokacka, drugi posadke w ministerstwie, a po ideałach młodości ślad nie zostanie tylko kasa kasa i kasa"

Nie pogrążaj sie juz bardziej umiech Przeciez oto tu chodzi umiech o kase ;) by łatwo ją zarabiać, by państwo cię nie okradało i nie rozdawało nierobom ;) By nie rzucało kłodami pod nogi jak chcesz sie dorobić umiech
To poglądy wolnościowe ;) mozesz żebrać pod kościołem (jesli takie zycie wybrales) albo możesz szarpać kase ;) Dlaczego ktoś ma ci tego zabronić ? np zabraniając żebractwa czy wtracać się w twoje dochody, czy to ile i czy wogole chcesz odkladac na emeryture ? ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2014r. 21:49  
Cytuj
No to nie pozostaje ci nic innego jak przenieś się tam gdzie tych podatków nie ma, miłej podróży życzęumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Cze 2014r. 23:25  
Cytuj
Burza po wypowiedzi europosła

Podczaswywiadu, który przeprowadził dziennikarz "Gazety Wrocławskiej" z Robertem Jarosławem Iwaszkiewiczem, światło ujrzały - jakże ciekawe - poglądy europosła Nowej Prawicy na życie rodzinne. Nie wszystkim one jednak przypadły do gustu...
Europoseł zdradził między innymi, iż swojej żony nie bił, bo "nie było problemów", ale przyznał, że "niejednej żonie taka reakcja by pomogła wrócić na ziemię".
Żałował także, iż nie był dość surowym ojcem i nie bił swoich synów, gdyż to "wzmocniłoby ich charakter, potrafiliby lepiej zachowywać się w sytuacjach kryzysowych".
Zwierzenia Iwaszkiewicza nie wszystkim przypadły jednak do gustu. Postanowił on więc wydać dziś sprostowanie...
"Szanowni Państwo! W związku z pojawiającymi się w mediach licznymi komentarzami dotyczącymi udzielonego przeze mnie wywiadu dla Gazety Wrocławskiej, z przykrością stwierdzam, iż fragmentdotyczący rzekomego przyzwolenia na bicie dzieci czy też zachęcania do bicia kobiet, w żaden sposób nie oddaje intencji moich słów" - napisał na portalu społecznościowym "Facebook".
"Sarkazm i ironia, którymi się posłużyłem, miały tylko i wyłącznie uwypuklić i ośmieszyć pojawiające się w ostatnim czasie nieustające ataki i przekłamania dotyczące rzekomych wypowiedzi przedstawicieli Kongresu Nowej Prawicy, a w szczególności Prezesa Janusza Korwin-Mikke" - dodał.
"Niestety moja wypowiedź została potraktowana przez dziennikarza dosłownie, bez zobrazowania całej sytuacji. Zdaję sobie sprawę, że czytelnik mógł odnieść błędne wrażenie i dosłownie potraktować moją wypowiedź dotyczącą kobiet i dzieci.
Zapewniam Państwa, że nie było to moją intencją. Jakie wnioski na przyszłość? Sarkazm i ironia nie jest dziś w cenie, a co za tym idzie należy się takim wypowiedziom dodatkowa narracja" - podsumował Iwaszkiewicz.

Źródło

takie tam umiech znowu coś ktoś źle zrozumiał ktoś coś źle powiedział ... coś często im się to zdarza ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2014r. 07:17  
Cytuj
No tak, wolność wolnościa ale porządek musi być. W zdrowym prawicowym społeczeństwie chłop leje kobite i dzieci ile wlezie a państwu nic do tego.
Tak było w XIX wieku i było dobrzeumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Cze 2014r. 08:11  
Cytuj
CYTAT
No to nie pozostaje ci nic innego jak przenieś się tam gdzie tych podatków nie ma, miłej podróży życzęumiech


A nie lepiej stworzyć Polskę na nowo by nastała normalność? To wbrew pozorom nie jest trudne, to wymaga czasu i edukacji.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2014r. 08:28  
Cytuj
Kolega ma wstręt do podatków, to stwórz mu taką Polskę, no chyba, że już wyjechał..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Cze 2014r. 10:03  
Cytuj
Panie marek bo mnie zaraz trafi, jak Ci sie podobaja tak podatki to plac jeszcze za mnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2014r. 16:32  
Cytuj
Chcesz żyć na mój koszt?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Cze 2014r. 17:20  
Cytuj
CYTAT
Chcesz żyć na mój koszt?

Oczywiście.
Jak nie, jak tak?Tylko i wyłącznie.good:
Podać numer konta?chytry
Ps.Ogajnij się.I zbierz do kupy.Jak mawia Ferdek-W... Kupie siła.good

PS.2 A Mikke namieszał,jak ginekolog na porodówce.Wyd...mał personel,który uważał się się nieusuwalny,jak ciąża urojona.potluczony

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Cze 2014r. 20:56  
Cytuj
po prostu nie chce utrzymywac setek nierobow urzednikow, zbednych urzedow, nieudacznikow bezrobotnych itd. Szkoda pisac ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2014r. 22:16  
Cytuj
Ja też nie chce, to co mówię o podatkach to taka dyskusja bardziej akademicka, a nie popieranie obecnegoo systemu władzy.

jusek głosuj na mnie. Jak mnie wybiorą powsadzam do więzienia wszystkich złodziei z Wiejskiej i oszustów z rządu w tym Tuska.
Podniose wszystkim pensje dwa razy oraz zlikwiduje podatki i ZUS.
obiecujegood
Dodałbym jeszcze parę słów o komunistach i lewakach ale i bez tego mój program jest aż nadto atrakcyjnyumiech

PS. Wszyscy narzekaja, ale jak przyjdzie do wyborów to niezmiennie największe poparcie ma PO.
To w końcu jest wam ludzie dobrze czy źle?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 26 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2014r. 10:47  
Cytuj
CYTAT
Sztabowcom Tuska udało się nawet zataić newsa jak cztery lata temu pan premier "zarobił z liścia" na wałach podczas ostatniej powodzi. A było więcej takich przypadków.

haha nawiedozny jestes. Media szeroko spekulowaly o tym zdarzeniu wiec co gledzisz o ukrywaniu skoro pisano o tym w wielu meisjcach? Szczegoly nie ywplynely bo ten gosc ktory mial tego czynu dokonac nie mowil o tym w mediach.
Jesli ktos cos ukrywa to Korwin ktory kilka lat temu trafil do szpitala z poważna rana brzucha i nie chcial powiedizec kto go zranil. Ja o tym dowiedizlaem sie kilka dni temu a o Tusku wiedzialem od lat. WIec daj sobie spokoj z teoriami spiskowtymi bo jak iwdizsz Korwin ma cos wiecej do ukrycia. Nawet watek jakiegos dilera narkotykowego siep ojawia albo byłej zony.
Beka chopie placzesz nad liscie dla Tuska o ktorym szeroko pisano a nie widzisz nic zlego w wyciszeniu ugodzenia nozem Korwina.

CYTAT
Ludziom w Polsce generalnie żyje się źle, ale dzięki przychylności mediów , Platforma Obywatelska wygrywa kolejne wybory.
W TVN ciagle w faktach o biedzie, chorych dzieciach ktorym odmowiono leczenia w panstwie rzadzonym przez PO, szkodliwosci emigracji itp. a Ty piszesz o przychylnosci mediow. Jak chcesz iwedizec co to przychylnosc mediow to zerknij na Rosje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »