NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
giełda samochodowa , zakup auta na giełdzie
Posty: 24
Dołączył: 19 Sty 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2014r. 20:12  
Cytuj
Owszem, dopiszę jeszcze, że każde auto całe tłuste od "plaku" handlarze wystawiają dziadków, że niby większe zaufanie, a jak już się decydujesz nagle przychodzi młody gość. Ogólnie miałem się decydować na inne audi, ale w ostatniej chwili gość który również był nim zainteresowany pokazał mi "belkę" tutaj po prawej stronie silnika, spawana amatorsko pewnie u zenka w garażu umiech więc ja nie polecam mimo, że mi się udało. A jak już ktoś się decyduje to oczy szeroko otwarte umiech Być może do tego czasu dużo się zmieniło na lepsze, albo gorsze. W Rzeszowie tez byłem i praktycznie to samo "plakiem" czuć na kilka metrów, każde bezwypadkowe i bezawaryjne umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2014r. 20:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 221
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2014r. 23:10  
Cytuj
Damian1989r ---- na to auto miałem strasznie duże zainteresowanie, 5 kupców co za 13500 od reki chcieli, problem wyglada tak że to auto jest zarejestrowane na brata który miał zjechać zza granicy do polski a bez nieg o umowy nie da rady spisac... Z powodow zdrowotnych pobyt na wyspach wydłuży mu się jeszcze o kilka miesięcy, jeśli chcesz więcej informacji na temat auta - PW

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »