NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Co sie dzieje z tą Stalówką,
Posty: 113
Dołączył: 20 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2014r. 21:15  
Cytuj
Nie było mnie jakiś czas w STW i to co zastałem trochę mnie przeraża. W sobotę chciałem oprowadzić znajomego po moim mieście i było mi wstyd...Od PKS-u pod wiadukt jedna i druga strona zaśmiecona jak diabli, pod ławkami wymiociny normalni szok,młodych praktycznie nie ma, pod torami targowisko z Bułgarami którzy też swoją drogą zostawili syf... dokąd to miasto zmierza...?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2014r. 21:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2014r. 22:04  
Cytuj
No tak to teraz wygląda . nikt z handlujących na targu nie dba o porządek bo płaci sie placowe I później ktos sprzata .przynajmniej kiedyś byli ludzie którzy sprzatali ok. godz 13,14.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 6 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2014r. 07:51  
Cytuj
A dzieje się to że grać się nie chce. Już w Mielcu wyszli na rozgrzewkę z jakimiś tam napisami o zaległościach płatniczych.
Od tego czasu przestali grać. Protestują. Nie ma takich problemów np. w Siarce czy Mielcu.Bo tam Miastami rządzą ludzie a nie de.ile.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2014r. 10:29  
Cytuj
CYTAT
Nie było mnie jakiś czas w STW i to co zastałem trochę mnie przeraża. W sobotę chciałem oprowadzić znajomego po moim mieście i było mi wstyd...Od PKS-u pod wiadukt jedna i druga strona zaśmiecona jak diabli, pod ławkami wymiociny normalni szok,młodych praktycznie nie ma, pod torami targowisko z Bułgarami którzy też swoją drogą zostawili syf... dokąd to miasto zmierza...?


Niektórzy mówią, że w StW zawsze tak było, tylko jak człowiek mieszka stale to się przyzwyczaja i pewnych rzeczy nie widzi.
Ale z drugiej strony to fakt, że zrobił się straszny syf. Pełno śmieci na ulicach. W niedzielę i poniedziałek przechodziłem obok zamkniętego Kauflandu - widok przerażający, istny śmietnik na trawnikach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2014r. 16:34  
Cytuj
Chodzę codziennie chodnikiem wzdłuż KEN od Mostostalu do budynku "Arka". Na trawniku przy tym właśnie chodniku leżą kartonowe rurki po baterii peterd z Sylwestra... co tu więcej gadać...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »