NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Uwaga na oszustów z Centrum Energetycznego!,
Posty: 3
Dołączył: 19 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2014r. 10:19  
Cytuj
CYTAT
Jeżeli sprzedawca przy oferowaniu usługi świadomie wprowadził tą panią w błąd informując chociażby o tym, że podpisanie umowy jest obowiązkowe, albo przedstawiając się jako pracownik PGE Dystrybucja S.A. (bo i takie zarzuty tu padały) to skłamał i ją "naciagnął" niezależnie od zapisu umowy.


Tak zarzuty, w takim razie przedstaw dowody? Z tego co mi wiadomo, to na umowie jest wyraźnie czarno na białym napisane, że firma Energetyczne centrum nie jest powiązana z PGE i nie zmienia się dystrybutor. Taką umowę posiadam i zamiast bzdury pisać, to spotkajmy się i Ci pokaże. Dalej pracownicy EC na identyfikatorach i na umowach, nie mają nic napisane, że są od PGE tylko nie którzy "dziwni" ludzie szukają dziury w całym! i po trzecie, każda osoba, która podpisuje umowe z pracownikiem Energetycznego Centrum, to przy pracowniku dzwonią do niej z centrali i jeszcze raz dokłądnie jej mówią o co chodzi, a kazda taka rozmowa jest nagrana, i ludzie się świadomie zgadzają. Więc w czym problem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2014r. 10:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2014r. 10:27  
Cytuj
CYTAT

Więc w czym problem?

Ja nie mam żadnego problemu, nic nie podpisywałem. Ty za to mało się nie zesrasz taki jesteś podniecony. Napisałem Ci, że podawanie nieprawdziwych informacji przy popdisywaniu umowy jest oszustwem i nie muszę Ci niczego udowadniać. Narazie to Ty zarzucasz ludziom, że kłamią, że bzdury piszą, że to i owo. Zatem cwaniaku Ty udowodnij, że pracownik CE nie przedstawił się jako pracownik PGE czy też nie przekonywał, że podpisanie umowy jest obowiązkowe. Jeżeli nie jesteś w stanie, przestań bawić się w głupie "To weź mi udowodnij". Bądź poważny. Pozdrawiam.

ps. "Zarzuty, w takim razie przedstaw dowody?" - jakbyś czytał ze zrozumieniem, to byś zauważył, że nie stawiam zarutów, napisałem "Jeżeli" czyli rozpatruję sytuację czysto hipotetyczną. Daj sobie na wstrzymanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2014r. 10:34  
Cytuj
CYTAT
Tak zarzuty, w takim razie przedstaw dowody?

Przykład...typowy tekst każdego cwaniaczka (na komendzie np.) umiech
Powtarzam.To był przykład.


...adrian...skończ waść,wstydu oszczędź......
Powtórzę po raz kolejny...przychodzi chłopaczek do mnie do mieszkania i mówi,ze jest z PGE,dopiero gdy zagłębiam się w umowę i proszę o wyjaśnienia,ten zaczyna nerwowo tuptać w miejscu,"łamać palce" i dukać,że "noo to tak naprawdę on z PGE nie jest,ale z równie dobrej firmy".
No kurcze...o czym to świadczy???
Szukają głupszych od siebie?!...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2014r. 10:39  
Cytuj
CYTAT

No kurcze...o czym to świadczy???

Że kłamiesz i nie masz dowodów smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2014r. 10:42  
Cytuj
CYTAT
Że kłamiesz i nie masz dowodów smiech2

...i gałka oczna ucieka mi w prawo potluczony
(wiedza na ten temat nabyta z DDTVN) smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2014r. 10:52  
Cytuj
CYTAT
...gdy,by faktycznie Energetyczne Centrum ludzi oszukiwało, to już dawno zajęłaby się nimi prokuratura...


CYTAT
"Energetyczne Centrum z Radomia dostało karę 90 tys. zł!

Firma stosowała niezgodne z prawem praktyki związane ze sprzedażą energii w domach. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów nałożył na nią karę ponad 90 tys. zł."


źródło: http://www.stref(...)0-tys-zl

Chciałeś, masz. Z Twojej wypowiedzi wynika prosta konkluzja: Energetyczne Centrum oszukiwało ludzi (i zapewne robi to nadal). Dziękuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2014r. 15:35  
Cytuj
CYTAT

Podam przykład od niedawna w Polsce pojawiła się konkurencyjna sieć telefonii komórkowej PLAY - więc jest to konkurencja dla wcześniejszych sieci i w takim razie jak oferować zaczęli niższe stawki, to jak ludzie przeszli do PLAY i co też zostali naciągnięci ??



Jak dzwonił do mnie Play to przedstawiał się jako Play a nie jako Era, Orange itd. Przyszeł gówniarz z centrum energetycznego i przedstawił się jako PGE, gdy go zdemaskowałem wypiął się i poszedł. Tak zachowuje sie uczciwy przedstawiciel czy naciagacz? Wydaje mi sie, ze naciagacz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 253
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2014r. 20:05  
Cytuj
CYTAT

Dalej pracownicy EC na identyfikatorach i na umowach, nie mają nic napisane, że są od PGE tylko nie którzy "dziwni" ludzie szukają dziury w całym!


To chyba ja też jestem "dziwnym człowiekiem", bo jak do mnie chłopak zapukał do drzwi to przedstwił się jako "przedstawiciel z PGE". Więc w 100% to naciąganie ludzi i kłamanie w żywe oczy. A jak poprosiłam o wylegitymowanie to z odległości ponad metra zamachał plastikową plakietką, wtedy mu powiedziałam że wcale nie jest z PGE. Trzeba było widzieć jego oburzona i jakże czerwoną twarz. Krzyczał mi gówniarz żebym sobie do BOK z PGE przedzwoniła tylko nie na numer z faktury bo to do Łodzi jest.To wtedy mnie rozśmieszył jescze bardziej. Po krótce całe to EC to ściema, a "dziwni ludzie", którzy chodzą po domach i wciskają ciemnotę kiedys trafiąna policjanta i tak się skonczy ich kariera spod ciemnej gwiazdy na terenie stw. good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2014r. 20:38  
Cytuj
adrianku nie wybielaj sam siebie , tak sie sklada ze wiem ze ty jestes tym ,,przedstawicielem,,z CE z konskim ryjem jak tu ktos wczesniej napisal ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2014r. 20:40  
Cytuj
a niech sobie pisze burak jeden smiech2 myśli że tu znajdzie głupszych od siebie XD niech się za uczciwą robotę weźmie a nie biednych starszych ludzi naciągają, KAŻDY OSZUST SIĘ TAK TŁUMACZY JAK ONI! a żeby wiedział, jak do mnie ktoś taki zapuka i zacznie te swoje wypociny to ja włączę kamerę i powiem żeby mówił do kamery, w razie czego będę miała DOWÓD, ale przecież jak nie ma nic do ukrycia to mu nie będzie przeszkadzało że kameruję jego "uczciwe praktyki" hahahha XD

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2014r. 20:42  
Cytuj
kariera w perfumkach nie wyszla , to sie za prad wzial, a miales adrianku mercem z fm jezdzic po miesiacu , buraczku bez piatej klepki sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2014r. 07:23  
Cytuj
Tak z ciekawości...w których rejonach Stalowej teraz się kręcą?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 26 Wrz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2014r. 08:54  
Cytuj
CYTAT
Tak z ciekawości...w których rejonach Stalowej teraz się kręcą?

W tamtym tygodniu Nisko-Malce. Wczoraj apteka na Narutowicza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2014r. 07:44  
Cytuj
Wczoraj PYSZNICA waznewazne

Uważajcie na NICH i nic nie podpisujciewykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2014r. 13:38  
Cytuj
Ciekawe gdzie teraz chodzą ?????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 21 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 07:46  
Cytuj
Niestety w Tuskolandii - krętaczy i oszustów się nie zamyka i pozwala im się działać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 17 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 13:11  
Cytuj
UWAGA!!!!!!!!!!! Dwoje oszustów z centrum energetycznego próbuje naciągać ludzi na nowe umowy tym razem w Nisku. Wczoraj pogoniłem to tałatajstwo, mówią,że są z PGE,ale jak ich przycisnąłem to wyszło na jaw,że nic ich z nimi nie łączy! UWAŻAJCIE!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 16 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2014r. 15:22  
Cytuj
23 czerwca byli w rzeczycy długiej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 21 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2014r. 21:45  
Cytuj
Jeżdżą wszędzie po okolicy, czasem sami a czasem całymi grupami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2014r. 11:43  
Cytuj
Właśnie plącze się jeden taki po Manhattanie (wieżowce za szpitalem dla "niewiedzących") i nieudolnie wciska ludziom kit potluczony

Ku mojemu zaskoczeniu koleś miał przypięta plakietkę z logo PGE (taki szary badziew odbity na ksero)...pofatygowałam się i zadzwoniłam do stalowowolskiego oddziału firmy i po raz kolejny usłyszałam to samo- czyli to,że PGE nie wysyła żadnych domokrążców i tym podobnych.
Sumując....wycwanili się już do tego stopnia?....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2014r. 16:06  
Cytuj
Przed chwilą grzecznie podziękowałam blondyneczce, choć zapewniała mnie, że "niczego mi wciskać nie będzie". (mieszkam przy Wojska Polskiego)
Dzięki forum przynajmniej wiedziałam o co chodzi; panienka dokładnie opowiadała to, co Pearl pisała w pierwszym poście. Gdyby nie Wy, pewnie dałabym się nabrać.

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2014r. 22:44  
Cytuj
Oszusci grasują w Nisku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 10 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2014r. 07:56  
Cytuj
Witam.
Z tego co się orientuje to wyprowadzili się z Metalowca gdzie byli zainstalowani, zabrali swoje graty i są pewnie w innym miejscu (mieście). Zatrudniali ludzi z naszego regionu do pracy to pewnie oni by coś więcej powiedzieli o warunkach pracy i sposobach sprzedaży (a maja też w ofercie sprzedaż gazu), ale pewnie wstydzą się tego i cichutko będą siedzieć. Musieli szybko uciekać bo po wyprowadzce jeszcze "pracownicy" przychodzili do pracy bo byli umówieni na spotkanie z szefem firmy.
pozdrawiam szczęśliwych posiadaczy umów na tańszy prąd i gaz umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 27 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2014r. 17:34  
Cytuj
CYTAT
Z tego co się orientuje to wyprowadzili się z Metalowca gdzie byli zainstalowani

Tak, wyprowadzili się. Mieli biuro na II piętrze. W drugiej połowie lipca już ich nie było. Recepcja Metalowca nie wie gdzie się wyprowadzili. Żadnej informacji nie pozostawiono.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2014r. 18:14  
Cytuj
Były Panie u mnie wczoraj wystarczy powiedzieć, że płatnika nie ma uśmiech i nie będzie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »