NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
Poród w Stalowej Woli,
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2014r. 12:33  
Cytuj
Proszę o opinie, na temat porodów w Stalowej Woli, czy coś się zmieniło, czy jest lepiej? Bedę wdzięczny za wszelkie opinie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2014r. 12:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2014r. 12:43  
Cytuj
Temat rzeka jak dla mnie...ile kobiet rodzących tyle opinii.

Ja np.pierwsze dziecko rodziłam w Stalowej,a za drugi poród podziękowałam i zdecydowałam się na Nisko (nie żałuję tej decyzji).
Jak dla mnie,milszy personel i o wiele lepsi lekarze (pomijając humory dr.Polskiego) ;)
W Stalowej niedopatrzenie lekarza spowodowało u mnie komplikacje poporodowe.

...aczkolwiek słyszałam też negatywne opinie na temat personelu z Niska...nie wiem od czego to jest zależne...( faza księżyca...kłopoty z partnerem,ogólne zmęczenie) nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 10 Gru 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lut 2014r. 18:30  
Cytuj
powiem tak: ja rodziłam dwóch synów w Stalowej i jestem mega zadowolona.Podczas gdy w 2012 w Stalowej był remont trafiłam do Niska ( mąż opłacił mi poród rodzinny) Będać 8 dni po terminie nikt mnie nie zbadał tylko wygonili mnie do domu twierdzac na oko ze nic sie nie dzieje.Polski potraktował mnie jak intruza. Pojechałam do naszego szpitala i mimo ze był tam wielki huk remontu ,nie załowałam urodziłam w ciagu 1,5 godziny dzięki Pani Joli którą błogosławie za pomoc przy porodzie. dobrze ze sie mna zajeli bo Mały już był tak siny( przyduszony pępowiną)ze nie długo było by po nim...az strach myslec.Polecam tylko Stalowa good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2014r. 20:18  
Cytuj
Ja rodziłam w Stw ze wzg na lekarza prowadzącego. Też w czasie remontu. Luksusów to tam nie było, ale akurat trafiłam na bardzo sympatyczną i zaangażowaną położną przy porodzie, mój lekarz cały czas się mną zajmował, więc wspomnienia i opinie mam dobre (aczkolwiek gdybym chciała się do czegoś przyczepić, to znalazłoby się). Po porodzie też wszystko było ok zarówno ze strony położnych, jak i lekarzy.
Ptzynajmniej nie głodzą kobiet po cc goodzarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2014r. 09:17  
Cytuj
ja rodziłam dwa razy w stalowej. kilka lat temu przed remontem i teraz po remoncie. jak kiedyś tak i teraz było dobrze, ale w kazdym szpitalu znajdzie się ktoś kto akurat nie ma humoru itp. ale ja akuratnie nie moge narzekać. przy obu porodach trafiłam na tą sama panią położna bardzo miłą i lekarze też byli wporzadku także nie mam sie do czego przyczepić. pare drobnych "ale" by się znalazlo. ale na to moge przymknać oko bo już jest po i szybko się zapomina. także jeśli ma być dobrze to nie ważne który szpital wybierzemy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 18 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2014r. 12:35  
Cytuj
Rodzilam w szpitalu w Stalowej Woli po remoncie. Ładnie wyremontowany oddział. Bardzo dobrze zostały zrobione lazienki. Opieka medyczna moim zdaniem jest pół na pół, zalezy na kogo sie trafi. Jedne polozne syczą jadem, a drugie są naprawde troskliwe, pytaja po kilka razy czy czegos nam nie potrzeba.
Warunki oceniam na 9/10 a personel 6/10.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2016r. 11:38  
Cytuj
dziewczyny, czy któraś z Was rodziła w St. Woli ze swoją położną? Praktykuje się coś takiego w naszym szpitalu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 18 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2016r. 14:05  
Cytuj
gorąca prośba do Pań które rodziły w szpitalu w Stalowej Woli w ostatnim czasie o opinie. Jak wygląda opieka ze strony położnych, jaka położna odbierała Wasz poród i jak ją oceniacie, jak oceniacie pracujących tam lekarzy itd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 29 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2016r. 17:14  
Cytuj
Końcem zeszłego roku rodziłam w Stalowej Woli przy p. Edycie ( blond krótkie włosy - konkretna ale bardzo miła) i przy drugiej pani -niesamowicie ciepła, pomocna i serdeczna osoba ( niestety nie pamiętam imienia- wiem, że jest z Leżajska i na Szkole Rodzenia oprowadza po Oddziale). Obydwie przyczyniły się do tego, ze poród wspominam bardzo dobrze. Ciągle pytały w czym mogą pomóc, jak się czuję a co najważniejsze, szybko reagowały gdy coś się działo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 12 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2016r. 21:28  
Cytuj
Jak rodzilam 2 lata temu corke to nic zlego nie mogę powiedziec Panie mile, pomocne, przychodzily pytaly sie jak sie czuje itp. A jak rodzilam prawie rok temu to troche inna bajka. Pani ktora odbierala porod ok, ale za to lekarz to szkoda slow, byl zly ze go obudzily w nocy, wogole sie slowem nie odezwal, tylko siedzial wielce obrazony. Jeszcze jak moj synek sie urodzil z wada(rozczep wargi) to zero pomocy, czy jakis informacji na ten temat. A jak ja sie dopytywalam to uslyszalam tylko 'Niech sie pani cieszy, ze to tylko warga' A sama bylam w szoku, bo na usg bylo, ze ciaza wzorowa. A tak na koniec to synek mial, wiecej ubytku zwizanym z rozczepem wargi, nie zbadali go.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 11 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2016r. 20:08  
Cytuj
Urodziłam synka 21 sierpnia 2016; jestem bardzo zadowolona z opieki jak i z warunków. Polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »