NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Recepta na pasożyty, -w ludzkom organizmie
~~OCŻ
ff
Wysłany: 20 Lut 2009r. 05:33  
Cytuj
CYTAT
OCŻ-wiesz jak żyje alergik,który niewiele może jeść,bo wiekszość uczula,nie ma jak oddychać bo wszystko co pyli to uczula,musi unikać detergentów bo uczulają,omija szerokim łukiem zwierzaki bo też uczulają?jeśli to przerabiałeś to nie radż komuś-usuń alergen i po temacie-bo usunąć to może i można 1-2 alergeny ale powalcz z całymi grupami alergenów, z alergią skórną,pokarmową i oddechową u jednej osoby.Powodzenia.


Strasznie słabiutki ten organizm-strasznie. Ale do wiosny mozesz go \"postawić na nogi\" i zapomnieć co to alergia -MUSISZ TYLKO CHCIEĆ/a to jest najgorsze, zeby sie chciało-chcieć/

Ż.O. - JEST TO ŻYWIENIE OPTYMALNE DRA JANA KWAŚNIEWSKIEGO Z CIECHOCINKA.
Namiastka tego tematu , w wątku-"Ludzie lubią chorować".

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2009r. 05:33  
Cytuj

 
 
 
 
~~zuzia
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 11:51  
Cytuj
Osobiście zaufałam dr Kwaśniewskiemu i jego wiedzy siedem lat temu. Szybko udało mi się przekonać małżonka do pyszności jakie serwowałam w kuchni. W piątym roku żywienia optymalnego urodziłam wspaniałego syna/bardzo krótko to trwało i bezboleśnie/. Dziś mój optymalny synek ma ponad dwa latka , ale on nie wie co to choroba, on nie zna kaszlu , kataru , nie wie co to kolka , alergia , ba nawet płakać nie umie. Nie ma takiej potrzeby.Czy wiecie jaka to frajda , gdy wszyscy wokół chorują , a ty cieszysz się zdrowiem. I to w tak prosty sposób otrzymanym.Dzięki doktorze Kwaśniewski, dzięki OCŻ/Optymalne Centrum Żywienowe w St.Woli/. Nigdy z tego nie zrezygnujemy-przenigdy!!!!Pozdrawiam wszystkich myślących.

 
 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 12:11  
Cytuj
CYTAT
ba nawet płakać nie umie

No to Ty go zmuś umiech
CYTAT
Czy wiecie jaka to frajda , gdy wszyscy wokół chorują , a ty cieszysz się zdrowiem.

Nieładnie się cieszyć z choroby innych chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~dady
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 12:35  
Cytuj
Nikt nie musi chorować/dr Kwasniewski/ , a , że http://www.stalo(...)e=&str=1 - to inna sprawa.
Ja tez mam to za sobą. Prosto ,tanio , smacznie , zdrowo i do syta, ha!

 
 
 
 
Posty: 191
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd: StW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lip 2012r. 12:29  
Cytuj
CYTAT
Odwiedzając prawie 20 lat temu Bicom w Tarnobrzegu , otrzymaliśmy od lekarza z Lublina , super ziołową receptę na wszelkiego rodzaju \"stworzonka\" grasujace w naszych organizmach. A spustoszenia one czynią ci wielkie , że aż strach.
Panie, Stalowa jest okropnie zarobaczona-stwierdził kiedyś znajomy lekarz. Nie tylko Stalowa, skwitowałem.
Proszę zastosować , to mało kosztuje , a efekty są szokująco dobre:
Skład:
50 gr ziela tymianku
50 grkłącza tataraku
50 gr korzenia omanu
25 gr ziela liści mięty pieprzowej
25 gr liści orzecha włoskiego
10 gr piołunu

Wszystkie składniki wymieszac.
Dwie łyżki mieszanki wsypać do termosu i zalać 2-3 szklankami wrzątku.
Po godzinie mozna pić 3xdz po pół szklanki między posiłkami--przez TYDZIEŃ.
Póżniej 1 x dz minimum tydzień/ale mamy adnotacje na oryginale,że im dłużej tym lepiej/-napewno nie zaszkodzi!
Łącząc w/w przepis z zapperem - zappingiem - EFEKT MUROWANY.
Wszystkie w/w składniki są osiągalne w Herbapolu za grosze-i najważniejsze-to się naprawdę da wypić.
Pozdrawiam.



OCŻ - jesteś Wielki!!!

Wyrwana śmierci!
Czy jest ktoś w stanie przeżyć przy hemoglobinie 4,1 g/dl , PLT 18 000 , znikomych białych i czerwonych krwinkach?
Tak!!!
OCŻ poznał przyczynę i zmiażdżył ją składem j.w.

Czyńcie to profilaktycznie - opłaci się , a Herbapol winien przekazać 10% ze sprzedaży zestawu na rzecz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Optymalnych.
Geniusz tkwi w prostocie.

Ogon , nerki , wątroba i cały tłuszcz z barana , to Najświętsza rzecz Mojżesza kapłana/Biblia/.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2012r. 20:04  
Cytuj
Stosowanie źołolecznictwa profilaktycznie i na dłuższą metę też może być niebezpieczne. Nie wszystkie zoła sa "niewinne" i jak inne leki można je przedawkować. Mogą też wywoływać działania nieporządane.

Jestem ciekaw czy ta mieszanka komuś rozwiązała problem. Wg moich źródeł z tych źół znaczenie w zwalczaniu pasożytów mogą mieć orzech włoski i piołun. Przy czym w wypadku orzecha znaczenie mają nie liście, lecz zielone owoce, a piołun leczy owsicę jeżeli jest podany w postaci lewatywy.

Swoją drogą też kiedyś miałem bogate życie wewnętrzne. Lek przepisał uwaga... dermatolog umiech więc w zasadzie każdy lekarz może. Wziąłem raz tabletkę, dwa tygodnie później drugą i po sprawie.

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 20 Wrz 2011r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2012r. 13:13  
Cytuj
Przepis(receptę) o której mowa: http://jedzo(...)p?id=181 zamieściłem na stronie i forach internetowych w 2005 roku.
Kilkadziesiąt tysięcy odkryć świadczy o jej popularności.
Znamienna jest również krótka wzmianka na temat zappingu , który jest nieodzowny w tym przypadku.
Duet ten załatwia temat definitywnie i ostatecznie.
Dodatkowe wprowadzenie żywienia optymalnego do "obiegu" , da to na co ludzkość(WY) czekacie.
Więcej w książce pt JEDZ OPTYMALNIE - Bądź zdrów! , która niebawem znajdzie się na rynku(maszyny drukarskie spowalniają-kończą swoje zadanie)

Moje motto:Jedz optymalnie i trwaj tylko w słońcu , bo nic zdrowego i pięknego nie urośnie w ciemności. Twórca www.jedzoptymalnie.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2012r. 15:10  
Cytuj
CYTAT
Przepis(receptę) o której mowa: http://jedzo(...)p?id=181 zamieściłem na stronie i forach internetowych w 2005 roku.
Kilkadziesiąt tysięcy odkryć świadczy o jej popularności.


Nie pytałem o popularność tylko o skuteczność. Czy jest ktoś komu to pomogło?

CYTAT

Znamienna jest również krótka wzmianka na temat zappingu , który jest nieodzowny w tym przypadku.
Duet ten załatwia temat definitywnie i ostatecznie.
Dodatkowe wprowadzenie żywienia optymalnego do \"obiegu\" , da to na co ludzkość(WY) czekacie.
Więcej w książce pt JEDZ OPTYMALNIE - Bądź zdrów! , która niebawem znajdzie się na rynku(maszyny drukarskie spowalniają-kończą swoje zadanie)


Wybacz, ale z pseudonaukowym bełkotem takim jak ten http://www.skute(...)pia.html nie dyskutuję. Zresztą ostatnio za dużo offtopów narobiłem, więc może trzymajmy się tematu.

PS: Jeżeli zamieszczałeś ten przepis w takiej formie i jeżeli nie jest on twój, to znaczy że prawdopodobnie łamałeś prawa autorskie. Bezpieczniej pod względem prawnym jest linkować zamiast wklejać.

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 191
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd: StW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Lip 2012r. 12:28  
Cytuj
A nad czym tu dyskutować? - nad Prawdą?!
Prawda to Prawda!
Jej nie da się udowodnić , ani obalić.
ONA po prostu JEST!
Amen

Ogon , nerki , wątroba i cały tłuszcz z barana , to Najświętsza rzecz Mojżesza kapłana/Biblia/.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2012r. 12:38  
Cytuj
CYTAT
A nad czym tu dyskutować? - nad Prawdą?!
Prawda to Prawda!
Jej nie da się udowodnić , ani obalić.
ONA po prostu JEST!
Amen


Właśnie tym charakteryzuje się prawda, że da się ją udowodnić.

Czyli inaczej - gdyby te cudowne terapie działały, to ktoś wcześniej czy później przeprowadziłby na ich temat RZETELNE, NAUKOWE BADANIA. Dopiero po publikacji wyników można by uznać te terapie za skuteczne.

A tak? Tak to te "cudowne" metody, diety i rady to bzdury dla naiwnych, o umyśle nieskalanym logiką i metodologią naukową.

Nie będę ukrywał, że bardzo, ale to bardzo nie lubię takich "cudotwórców" - Kwaśniewskiego, Tombaka, Korżawskiej i reszty tej szarlatanerii. Nie lubię dlatego, że żerują na ludziach często potrzebujących pomocy - prawdziwej, skutecznej, nie bajek podbudowanych pseudonaukowym bełkotem.

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »