NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
urlop macierzyński -podanie,
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2014r. 12:26  
Cytuj
Witam. w zasadzie to pytanie kieruje do mam , które pisały taki wniosek o udzielenie urlopu rocznego w wymiarze 52 tygodni. Chodzi mi o napisanie wniosku na cały urlop roczny (20 tyg. macierzyńskiego, 6 tygodoni dodatkowego macierzyńskiego i 26 tygodni rodzicielskiego) na jednym podaniu, czy któraś z was może mi podpowiedzieć. W intrnecie jest od zawalenia wniosków, tylko że na kazdy urlop osobna kartka a wiem że mozna napisać wszystko na jednym.Po przeczytaniu różnych wzorów i informacji mam mętlik w głowie.
Proszę o przykłady najprostszych podań bez wpisywania i wyliczania dat od kiedy do kiedy który urlop. Im prościej tym lepiej.

z góry dzięki.

PS. proszę bez zbędnej krytyki.
PS1 na forum szukałam informacji ale nic nie znalazłam , dlatego założyłam temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2014r. 12:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 11 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Sty 2014r. 13:28  
Cytuj
Witam, ja nie słyszałam o tym zeby mozna było napisac podanie o urlop macierzynski wszystkie tygodnie razem. Jestem obecnie własnie na urlopie macierzynskim juz poł roku i tez pisałm podanie ale musiałam napisac, chyba ze cztery, kazde podzielone na tygodnie. A moze zapyta Pani Pracodawce, moj własnie pomagał mi w napianiu tego co trzeba ;) Pozdrawiam ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 14 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2014r. 14:00  
Cytuj
No właśnie ja też nie muszę nic pisać. Jedynie podpisuję deklarację, w której zgadzam się albo na pół albo na cały rok macierzyńskiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2014r. 15:01  
Cytuj
A Twoja złośliwość zbędna. jezyk

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 23 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2014r. 15:18  
Cytuj
Ja pisałam podanie z kadrową i kobiecie w Zus-ie nie pasowało więc dała mi wniosek gdzie nie są tylko daty (jak niektórzy sądzą)tylko trzeba nadmienić ustawę tu nr danej ustawy i datę która mówi o urlopie rodzicielskim który obowiązuje od 28.05.2013r.
Więc najlepiej podejdź do Zus-u to kobieta wyjaśni co i jak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 11 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2014r. 19:48  
Cytuj
wiesz co idz do zusu tam babka z toba napisze i tak bedzie najlepiej umiech ja tez tak mialam a jestem matka z pierwszego kwartalu wiec troche bylo niejasnosci ale babka jest fajna i pomaga napisacumiech pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2014r. 20:06  
Cytuj
"W związku z urodzeniem dziecka: (imię i nazwisko) w dniu (data) zgodnie z art. 1791§1 Kodeksu Praca, zwracam się z prośbą o udzielenie mi bezpośrednio po urlopie macierzyńskim:
- dodatkowego urlopu macierzyńskiego w pełnym wymiarze wynikającym z art. 1821§1 Kodeksu Pracy;
- urlopu rodzicielskiego w pełnym wymiarze wynikającym z art. 1821a §1 Kodeksu Pracy
Proszę o wypłatę w/w. zasiłków w wysokości 80% podstawy wymiaru za cały okres korzystania z uprawnień".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2014r. 09:59  
Cytuj
Milena1234 po pierwsze nie mów do mnie dziecko bo nie jesteś moja matka a po drugie czytaj ze zrozumieniem mój post było napisane "bez zbędnej krytyki proszę " trzeba bylo sie nie udzielac i akurat ty mi nie pomoglas bo mi właśnie nie chodzi o podanie w którym uwzględniamy poszczególne daty a skoro pytam o jedno podanie to widocznie mogę napisać jedno. Pozostałym użytk
Uzytkownikom dziękuję za pomoc i wniosek już napisałam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2014r. 08:42  
Cytuj
Milena1234 ty już się nie udzielaj bo widzę ze nie masz dzieci i nie masz o tym pojęcia a skoro napisałam ze może być bez dat to jasno wynika ze wcześniej z kim to ustalilam może z szefem kierownikiem,nie ważne,ale tacy ludzie jak ty którzy nie maja pojęcia najwięcej maja do powiedzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2014r. 20:23  
Cytuj
Milena1234 już skończyłam z tobą dyskusje nie będę się zniżać do twojego poziomu bo musiałabym leżeć na podłodze. Ty porostu nie umieść udzielić rady tylko umiesz innych krytykować. podanie napisałam a nie wiem co cie tak boli ze chciałam poznać opinie i rady innych. nie wysilaj już swoich cennych szarych komórek i nie odpisuj.bo może będą ci potrzebne do skrytykowania innych postów i osób.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5003
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2014r. 21:57  
Cytuj
Jesteśmy z ciebie dumni i blokujemy

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »