NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Wośp - odpowiedzi na zarzuty,
Posty: 281
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2014r. 08:36  
Cytuj
CYTAT
[cytat][cytat][cytat]

"Ale organizacja finałów WOŚP to dla miast nie tylko liczenie zebranych pieniędzy, ale i wydatki. Niektóre, tak jak np. Gdańsk, wydały na to nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Urząd Miejski, zajmujący się przygotowaniem finału, zlecił to zadanie firmie Eureka!Art.
cytat]

W USA organizuje sie bale dobroczynne, na które zaprasza się bardzo majętnych ludzi. Bale maja swoją oprawę, oni spędzają miło czas, a potem są hojni. Gdyby oszczędzając każdego centa postawili grilla i frytki oraz dwie smutne panie z puszkami, to nikt by nie przyszedł.


tylko w w USA koszt balu charytatywnego jest co najmniej kilkukrotnie niższy niż zebrane środki.
W przypadku wośp gdybyś podsumował koszty organizacji to wyszłoby, że kwoty są zbliżone.


No ale my Polacy musimy sie uczyć wszystkiego od początku.


Nie musimy.
Wośp nie jest organizowana dla majętnych tylko dla wszystkich, więc nie ma tu porównania z usa, to raz.
A dwa to amerykańskie fundacje mogłyby się uczyć od naszych jak wyprowadzać środki przeznaczone na cele charytatywne i z nich dobrze żyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2014r. 08:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2014r. 09:00  
Cytuj
A konkretnie od których naszych fundacji mogłyby sie uczyć wyprowadzania pieniędzy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sty 2014r. 09:24  
Cytuj
CYTAT


Przyjąłeś taktykę "Zawsze mądrego" i nie ważne co gadasz, byle gadać i postawić na swoim.

1) Pokaż mi gdzie zasugerowałem kradzież ? masz jakiś problem z rozumowaniem ? Pokaż, zacytuj mnie!

2) Gdzie napisałem,że organizacja przekracza wpływy ? Przeczytaj jeszcze raz, dokładnie moje wypowiedzi w tym temacie, Twoje pytania i moje odpowiedzi. Człowieku, Ty masz jakiś problem z pojmowaniem słowa pisanego. Zacytuj moje słowa!

Zadajesz mi konkretne pytanie "Dalibor, no ile? Proste pytanie." Pytanie, ile się wydaje na organizacje. Odpowiedziałem "Bardzo dużo" przedstawiłem przykład Gdańska, a Ty zaraz,że więcej zebrali. Pytałeś o wydatki, a nie o różnice !!! Więc dostałeś konkretną odpowiedz. Więc kto się tu kompromituje ?

Ze świeczkami pokazałeś jak wygląda sens rozmowy z Twoją osobą.



Niczego nie przyjmuje i niczego nie zakładam.

Ad. 1
CYTAT
Wychodzę z założenia, tam gdzie jest duża kasa i dużo ludzi, nie ma krystalicznie czystych sytuacji.


Ad.2.
CYTAT
Ile tego wieczoru poszło kasy z dymem np: przez fajerwerki , ile miasta wydały pieniędzy na organizacje tych imprez, zajęcie samego czasu antenowego, który mogły by przejąć np: reklamy, a kasę z dochodu przeznaczyć na realną pomoc.

Podczas tego pomagania marnotrawi się bardzo dużo pieniędzy. Pieniędzy które można by wykorzystać na realną pomoc.




Tak, zadałem Ci konkretne pytanie, a Ty dajesz odpowiedź "Bardzo Dużo". Faktycznie konkret.

Dalibor, szukasz dziury w całym, problemu tam gdzie go nie ma. Każda fundacja i ci co wspierają ponoszą pewne koszty. Liczy się efekt. Nakłady nas niskie w porównaniu z pomocą.
No ale jak się chce to zawsze znajdzie się powód do przykopania.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sty 2014r. 09:27  
Cytuj
CYTAT
Tyle w temacie:

https://www.googl(...)lon+wosp
https://www.googl(...)82a+wosp

Od paru lat zastanawiało mnie właśnie, dlaczego tylko około 3/4 zebranej sumy jest przeznaczone na sprzęt? Nie chcę, aby pieniądze które wrzucam do puszki (które miały być przeznaczone na szczytny cel) szły na finansowanie Przystanku Woodstock. Ja od dzisiaj pasuję.



Przeczytaj przynajmniej po jednym artykule z zadanego wyszukiwania i nie pisz takich głupot. Woodstock nie jest finansowany ze zbiórek.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sty 2014r. 09:30  
Cytuj
CYTAT
Niech Matka Kurka idzie do prokuratury i złoży tam dowody jak je ma, a nie opluwa ludzi w internecie.


Matka Kurka, pokazuje manipulacje i oszustwa tych, którzy oskarżają WOSP to z czym ma iść do prokuratury? Niech idą Ci którzy uważają że WOSP to oszustwo.


as1234, kolejny który pluje ale bez konkretów. Konkrety, gdzie są wyprowadzane pieniądze?

Każdy finał jest kontrolowany przez MSWiA. Mało?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sty 2014r. 09:44  
Cytuj
CYTAT


Ad. 1
CYTAT
Wychodzę z założenia, tam gdzie jest duża kasa i dużo ludzi, nie ma krystalicznie czystych sytuacji.


"Dalibor, najpierw sugerujesz kradzież pieniędzy."


Czyli w Ad1. zasugerowałem kradzież pieniędzy ? Gratuluje toku myślenia, wyjaśnię od razu, jak bym zasugerował kradzież, to był tak napisał. Nie wstawiaj mi tego , czego nie zrobiłem.

CYTAT

Ad.2.
CYTAT
Ile tego wieczoru poszło kasy z dymem np: przez fajerwerki , ile miasta wydały pieniędzy na organizacje tych imprez, zajęcie samego czasu antenowego, który mogły by przejąć np: reklamy, a kasę z dochodu przeznaczyć na realną pomoc.

Podczas tego pomagania marnotrawi się bardzo dużo pieniędzy. Pieniędzy które można by wykorzystać na realną pomoc.


"Później, że organizacja przekracza wpływy. Później dajesz przykład Gdańska, którego mieszkańcy zebrali dużo więcej niż ich miasto wydało"


czyli w Ad. 2 dałem do zrozumienia,że koszty organizacji przekraczają wpływy ? Nie, nie napisałem tak, poproś kogoś aby Ci wytłumaczył moje słowa, bo widzę,że nie dajesz rady.

CYTAT

Tak, zadałem Ci konkretne pytanie, a Ty dajesz odpowiedź "Bardzo Dużo". Faktycznie konkret.

Dalibor, szukasz dziury w całym, problemu tam gdzie go nie ma. Każda fundacja i ci co wspierają ponoszą pewne koszty. Liczy się efekt. Nakłady nas niskie w porównaniu z pomocą.
No ale jak się chce to zawsze znajdzie się powód do przykopania.


A co miałem Ci napisać sprawozdanie, co do złotówki ?. Podałem Ci przykład na jednym, większym mieście. Można zrozumieć,ze kwoty nie będą liczone w tysiącach, ale milionach. Więc czy jest to mało, dużo, czy bardzo dużo ?

Odpowiedziałem zgodnie na Twoje pytanie, pytałeś o wydatki, a nie o różnice w sumach !!! Ty nie chcesz rozmawiać, tylko trzymać się swojej wersji.

Ja nie neguje wośpu, tylko pokazuje to, co mi akurat nie pasuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2014r. 09:52  
Cytuj
Przytaczam za portaem Kontrowersje net obliczenia niejakiego Matki Kurki, które będą przedmiotem sprawy sądowej z Owsiakiem w lutym tego roku. Trochę tego dużo ale jest to całość argumentów i trudno cytować fragmenty

WOŚP zaczyna robić karierę i podaje tlen organizacji profit, która kona w fatalnym stylu. „Użytkownik Wykopu „rineo” obala oskarżenia przeciwko WOŚP”. Jakoś tak brzmiały zapowiedzi ze strony głównej GW, a dalej mamy analizę mojej tabeli, którą „rineo”, rzekomo obala, chociaż w pierwszym zdaniu pisze, że dane są prawdziwe, czego nie można powiedzieć o świstku z Worda, jakim jest tak zwane „Rozliczenie finału”. Na początek odsyłam do dwóch podstawowych dokumentów: ustawa z dnia 6 kwietnia 1984 r. o fundacjach (Dz. U. z 1984 r. Nr 21, poz. 97, z późn. zm.) i drugi dokument ustawa z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. z 2003 r. Nr 96, poz. 873). Proszę wrzucić te magiczne znaki do Google i wskazać mi taką pozycję jak: „Rozliczenie finału”. Nie ma czegoś takiego i żadna fundacja takich jaj dla ubogich, jak WOŚP sobie nie robi. Teraz proszę kliknąć na ten link i obejrzeć tylko pierwsze strony: http://s2.wo(...)2012.pdf

Widać co tam jest napisane? Pod tym kwitem podpisują się konkretne osoby, w tym prezes „Słoik”, tam są konkretne dane na temat adresu fundacji, celów statutowych, podstawy prawnej i przede wszystkim liczby podlegające odpowiedzialności karnej i skarbowej. Słowem mamy do czynienia z pismem urzędowym, spełniającym wszelkie wymogi formalne i prawne. Klikamy na „Listę zakupów z Biedronki”, czyli tę ostatnią deskę ratunku i ostatnią butlę tlenu WOŚP: http://s2.wo(...)anie.pdf Widzimy, że nic nie widzimy? A to jeszcze nie wszystko, taki świstek z Worda może sobie wyprodukować każdy i co więcej każdy może go przesłać do ministerstwa, dowolnego, jeśli ma ochotę. Nic się z takim pismem od strony odpowiedzialności karnej i skarbowej nie wiąże, co najwyżej jeśli autor przesadzi z treścią (na przykład „będziesz miał w dupę”), trzeba go będzie po adresie IP szukać, tak jak tego stażystę, który wkleił biedronkową listę na stronę WOŚP. „Lista zakupów z Biedronki” jest przeciwstawiana dokumentom prawnym i obligatoryjnym, zatem na starcie możemy puknąć w czoło każdego użytkownika Wykopu i czytelnika GW, który podniecony biega z linkiem niejakiego „rineo”. Na znam się na terapii Krisznowców z WOŚP, ale matematykę chętnie i wbrew wszelkim przeszkodom propaguję nawet wśród dzikich. Zapraszam do e-szkoły podstawowej.

Życie jest brutalne, a brutalność polega między innymi na tym, że na „Liście z Biedronki” prezes Słoik jedzie 22 rok i dopiero w tym roku zaczął biegać po stole. Pozbawiam ostatniej nadziei i pokazuję krok po kroku na czym polega nie żadna manipulacja, ale bezczelne wciskanie propagandowego szmelcu nie tylko fanatykom, ale Bogu ducha winnym chorym dzieciom, wolontariuszom, donatorom. W przeciwieństwie do „rineo”, który ma święte prawo niczego nie rozumieć, na niczym się nie znać i pisać brednie bez żadnej odpowiedzialności, wszystko, co sam napiszę podlega paragrafom i jestem gotów stanąć przed każdym sądem, nie tylko w sądzie w Złotoryi, aby poniższe fakty bronić z pełną swobodą. Zdaję sobie sprawę, że ten tekst będzie w dużej mierze lekturą dla tak zwanej „gimbazy”, dlatego zaczynam od prostej matematyki i dołączam technologię sciaga.pl. Idźmy za „Listą zakupów z Biedronki” spisaną przez anonimowego zaopatrzeniowca z WOŚP. „Rineo” ściągnął ze strony pana „Słoika” całe kolumny z anonimowego komentarza i wkleił je jako kontrargument dla mojej czytelnej tabeli, opierającej się na danych z ustawowych sprawozdań. „Rineo” jest leń lub/i cienki Bolek, bo nie dogrzebał się do dokumentów, których ja mam całe tomy i zapewniam, że te wyliczanki są jedynie zabawą. Długo dyskutował nie będę, poprawiam leniwego Bolka „rineo”, podaję pełną listę i pokazuję najprościej, jak można, że w swojej naiwności dostarczył kolejnych dowodów na upadek WOŚP.

Rok Finał Przychody Zakup sprzętu Rozliczenia finał Różnica sprzęt Różnica Finał
2001 IX 29 246 800,99 26 628 058,79 25198904,16 2 618 742,20 4 047 896,83
2002 X 37 229 181,88 20 394 552,87 27252716,7 16 834 629,01 9 976 465,18
2003 XI 35 265 658,59 29 410 920,47 30306897,77 5 854 738,12 4 958 760,82
2004 XII 32 189 391,61 36 803 494,90 27947874,01 -4 614 103,29 4 241 517,60
2005 XIII 33 559 846,90 21 096 469,09 28465192,02 12 463 377,81 5 094 654,88
2006 XIV 35 108 759,66 18 313 936,08 28846181,58 16 794 823,58 6 262 578,08
2007 XV 34 884 273,50 22 237 638,87 27770534,04 12 646 634,63 7 113 739,46
2008 XVI 41 817 349,83 24 092 694,79 32201173,58 17 724 655,04 9 616 176,25
2009 XVII 54 506 270,77 26 176 505,13 40 731 958,20 28 329 765,64 13 774 312,57
2010 XVIII 55 532 398,18 45 402 391,72 41700656,59 10 130 006,46 13 831 741,59
2011 XIXI 59 678 695,35 38 277 884,84 45710059,75 21 400 810,51 13 968 635,60
2012 XX 65 273 575,55 34 166 807,02 48 051 808,71 31 106 768,53 17 221 766,84
Suma 514 292 202,81 343 001 354,57 404183957,1 171 290 848,24 110 108 245,70


Na żółto zaznaczyłem magiczny rok 2004, czyli połączenie WOŚP ze Złotym Melonem i cuda księgowe, ze stratą 17 milionów włącznie. Po robocie pozwolę sobie zadać proste pytanie. Gdzie jest 110 Słoików? Podpowiem kamikadze oddelegowanemu na propagandowy front, pozostałym wyznawcom, prezesowi „Słoikowi”, GW, TVN i mecenasowi Zagajewskiemu – nie w sprzęcie i w programach medycznych z rozliczenia. Spójrzcie na tę tabelkę jeszcze raz i policzcie na paluszkach 12 lat beztroskiego życia, o poprzednie 10 pytajcie WOŚP. I to koniec dyskusji na poziomie gimnazjalnym. Cwanych rozumiem, taka robota, ale naiwnych prezes „Słoik” tak kręci, że nie tylko pasą mu brzuszek większy od mojego, ale jeszcze ogołoceni pójdą za nim w ogień, póki w telewizji nie przestaną pokazywać. Pocieszam, że przestaną, na pewno przestaną albo zaczną pokazywać zupełnie inaczej, bo to już jest po zawodach. Póki co biedni jesteście, bo niedouczeni. Trzeba było uważać na matematyce w podstawówce, to byście wiedzieli sieroty po licencjacie z GW i niebożęta rozpaczliwie poszukujący wiedzy na obrazkowych ściągach, że jeśli Jasio ma 100 jabłuszek, to wszystko zależy od apetytu kiedy jabłuszka zje, ale jabłuszka się nie rozmnożą, co najwyżej można je wymienić na Melony. Kumacie bazę? Co wy liczycie dzieci zajęte karmieniem Pou? 100 zjedzonych jabłuszek w 10 dni, to nie to samo, co 100 jabłuszek zjedzone w 15 dni? Ano nie to samo, w pierwszej wersji zwiększa się ryzyko rozstroju żołądka i dopóki prezes „Słoik” jadł łyżeczką i zamieniał pół jabłuszka na jednego Melona, to jeszcze jakoś „się kręciło”. Ale prezes, dzięki waszej ślepocie, niebożęta pochłonięte trenowaniem kciuka, dostał wilczego, czy też Mrówczego apetytu i teraz oddaje jednego Melona za 2 jabłuszka. Dodatkowy problem jest taki, że w tym roku jabłuszek będzie mniej, a „Słoik” na głodzie biega po stole i szuka towaru.

W swojej tabeli wykazałem tylko i wyłącznie sprzęt kupiony przez WOŚP, ponieważ to jest jedyna rzecz, którą można potraktować jako coś wymiernego. Oczywiście w sprzęcie też są ukryte rozmaite tajemnice, do których dobrać się będzie bardzo ciężko, co nie znaczy, że się nie uda, ja na pewno będę próbował. Były też wykupywane zapasy magazynowe, które sam producent wymieniał na nowsze, ale jeśli czegoś można się nie czepiać, to właśnie sprzętu. Kamikadze od Owsiaka dodał sprzętu tak zwane programy medyczne, wśród których są biznesy Złotego Melona. Takie „RUR” i jego koszty są ewidentną kpiną z homo sapiens, w każdej gminie, czy mieścinie jest co najmniej jedna osoba, która w ramach pełnienia funkcji publicznych ma obowiązek i przyjemność przyjść do szkoły, by pokazać jak się robi sztuczne oddychanie, czy też zawiesza rękę na temblaku. Takie kursy są wszędzie, pani z WF ma odpowiednią wiedzę, pan strażak, pani pielęgniarka i żadne z nich nie bierze za przekazanie wiedzy ciężkich milionów. Może program dotyczący badania słuchu dałoby się obronić, pomimo awantur, jakie wywoływał Owsiak przypisując sobie nie swoje zasługi. Kto chce niech broni, byle z rozumem, mnie nie zależy na walaniu w bęben na jedną nutę, ale trzeba znać proporcje. Do kolumny ze sprzętem da się dołożyć średnio po 2 bańki na rok i to będzie ta część kompromisu, którą uznaje za proporcjonalnie rozsądną, a także uwzględniającą cześć „szkoleniowych” działań WOŚP za pożyteczną. Cóż z tego, gdy całość tej organizacji profit to kombinacja na kombinacji, półprawda na fałszu, manipulacja na propagandzie, co wszystko razem pochłonęło grubo ponad 100 milionów w ciągu 12 lat. Te pieniądze zostały przeznaczone na wszystko tylko nie na sprzęt medyczny i programy medyczne. WOŚP już obronić się nie da, będzie coraz gorzej z wizerunkiem tej organizacji i przede wszystkim jej szefa, jestem tego pewien. Za dużo panie „Słoik”, za dużo naraz!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2014r. 10:25  
Cytuj
Leć z tym do prokuratury i poinformuj nas co Ci powiedzieli i czy rozpoczynają śledztwo.
Trzymam kciuki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2014r. 10:46  
Cytuj
Po co mam lecieć do prokuratury skoro sprawa jest w sądzie.
Ty Marek370 przeczytaj moje posty. Chyba nie rozumiesz. Ja fanką Orkiestry do tej pory byłam. Miesiąc temu bym broniła jak Andrzejek.
A teraz już nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2014r. 11:07  
Cytuj
No właśnie nie dałem rady przeczytać twojego ostatniego postu, bo był tak kwiecisty, pełen opini, dygresji, z góry ferowanych wyroków, że nie przebrnąłem przez niegoumiech, więc zostawiam sprawę fachowcom.
Wolałbym jakieś klarowniejsze przekazy no ale cóż. Chryzostom Pasek przy Tobie wysiadaumiech
Ja z koleji fanem orkiestry nigdy nie byłem, ale wydaje mi sie, że ludzie krytykują Owsiaka z zawiści, że mu sie udało, no ale przyszłość pokaże, skoro sprawa w sądzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2014r. 11:10  
Cytuj
To jak chcesz dyskutować skoro nie chcesz nawet wiedzieć o czym?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Sty 2014r. 11:15  
Cytuj
dla mnie ten cały wośp to kpina. Z roku na rok biją rekordy które dla mnie są fikcją - gdyby było odwrotnie i w mediach powiedziane by było iż rok temu było więcej ludzie porypaliby to i dobre lata wośpu by zaczęły zanikać. Ja osobiście z braku czasu nie dałem w tym roku ani złotówki tym bardziej nie daję na kościół ... ale zastanawia mnie jedno : skąd owsiak ma posiadłość wartą 10 baniek?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2014r. 11:29  
Cytuj
CYTAT
To jak chcesz dyskutować skoro nie chcesz nawet wiedzieć o czym?


No jak to nie chce wiedzieć? Chce.
Powiedz mi tak krótko, to ile pieniędzy ten Owsiak ukradł jeśli wiesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 366
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2014r. 12:13  
Cytuj
Do "Andrzejek": przeczytałem i to nie jeden. Nie jestem osobą która po jednym zdaniu zmienia opinię. Te które podałem były przykladowe, bo w sieci jest tego sporo. Tak więc radziłbyl Tobie, abyś sam przeczytał kilka, ze zrozumieniem, i dopiero wchodził w dyskusję tych, których Pan Owsiak zawiódł. To, że z takim zaangażowaniem zbiera fundusze na sprzęt kiedyś wpłynęło na mnie i wspierałem ich. Po tych doniesieniach stałem się ostrożniejszy i dopóki nie udowodni tego, że oprócz wynagrodzenia dla pracowników WOŚP i kosztów bieżących, cała kasa idzie na sprzęt medyczny, nie wrzucę ani złotówki.
Do "Marek370": dzisiaj "kradną" z półek sklepowych gumę, przy takiej kasie można mówić o defraudacji, wyprowadzeniu kasy. Ale póki co nie ma na to dowodów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 8 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2014r. 12:21  
Cytuj
Elizabet - na nic twoje argumenty dla takich fanatyków co tutaj piszą jezyk
To są fanatycy a'la mohery - oni wiedzą swoje i kropka.
Nie przegadasz ich żadnymi argumentami.

Mi osobiście bardzo podobała sie twoja wypowiedz i ja popieram.

Widać, że tylko ciemnogród w Polsce daje się nabierać na takie żebrackie akcje WOSP i napelnianie kieszenie ludziom z ta organizacja zwiazanymi.

CYTAT
Powiedz mi tak krótko, to ile pieniędzy ten Owsiak ukradł jeśli wiesz.


Jakbys wysilil się i przeczytal post Elizabet bys wiedział, że ... bardzo dużo.
A ile dokładnie to ciężko oszacować.
I kolejna sprawa - w papierach może wyjść że ani grosza nie ukradł tylko legalnie kosmiczne pieniadze wypłacał sobie na wypłaty dla siebie i pracowników fundacji, a zapewne największe przekręty były robione w koooperacji z tą drugą fundacją.

Tak jak pisałem wcześniej że mają ogromne pole do popisu "aby legalnie" wyprowadzać pieniądze na konta swoje, znajomych i pracowników.

Dlatego nigdy tym zlodziejom nie dałem ani grosza i nie dam, a ciemnota niech dalej "daje na wypłaty dla Owsika i spółki "! A ten przećpaniec smieje sie wszystkim w oczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2014r. 12:29  
Cytuj
CYTAT

Do "Marek370": dzisiaj "kradną" z półek sklepowych gumę, przy takiej kasie można mówić o defraudacji, wyprowadzeniu kasy. Ale póki co nie ma na to dowodów.


No nie ma, nie ma, jest za to morze zawiści, albo raczej bajoro.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 8 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2014r. 14:23  
Cytuj
CYTAT
No nie ma, nie ma, jest za to morze zawiści, albo raczej bajoro.


Jakbym slyszał Owsika - który też ostatnio coś pieprzył o zawiści, i o mało przy tym się nie posrał (chyba ze strachu, że wreszcie ktoś go rozszyfrował), a wiadomo że prawda w oczy kole.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2014r. 14:49  
Cytuj
A no kole, zwłaszcza nieudaczników zyciowych, którzy zazdroszczą komuś sukcesu.
Chyba nie warto nic robić dla kogoś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2014r. 16:31  
Cytuj

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2014r. 19:44  
Cytuj
Ja tutaj zalinkuję od razu pewien filmik wyjaśniający to wszystko.
http://www.youtube.c...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2014r. 19:59  
Cytuj
Widzę że link nie działa. Dotyczy filmiku zrealizowanego przez
podziemna tv pt. Robią nas w konia. POLACY wybrali polityka roku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sty 2014r. 20:02  
Cytuj
CYTAT
dla mnie ten cały wośp to kpina. Z roku na rok biją rekordy które dla mnie są fikcją - gdyby było odwrotnie i w mediach powiedziane by było iż rok temu było więcej ludzie porypaliby to i dobre lata wośpu by zaczęły zanikać. Ja osobiście z braku czasu nie dałem w tym roku ani złotówki tym bardziej nie daję na kościół ... ale zastanawia mnie jedno : skąd owsiak ma posiadłość wartą 10 baniek?


Jaką posiadłość?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sty 2014r. 20:05  
Cytuj
CYTAT
Do "Andrzejek": przeczytałem i to nie jeden. Nie jestem osobą która po jednym zdaniu zmienia opinię. Te które podałem były przykladowe, bo w sieci jest tego sporo. Tak więc radziłbyl Tobie, abyś sam przeczytał kilka, ze zrozumieniem, i dopiero wchodził w dyskusję tych, których Pan Owsiak zawiódł. To, że z takim zaangażowaniem zbiera fundusze na sprzęt kiedyś wpłynęło na mnie i wspierałem ich. Po tych doniesieniach stałem się ostrożniejszy i dopóki nie udowodni tego, że oprócz wynagrodzenia dla pracowników WOŚP i kosztów bieżących, cała kasa idzie na sprzęt medyczny, nie wrzucę ani złotówki.
Do "Marek370": dzisiaj "kradną" z półek sklepowych gumę, przy takiej kasie można mówić o defraudacji, wyprowadzeniu kasy. Ale póki co nie ma na to dowodów.



Od kiedy to pomawiany ma udowadniać, że jest uczciwy? To jakieś nowe zasady.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2202
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Sty 2014r. 10:03  
Cytuj
" border="0" style="max-width:690px" alt="Obrazek" />



Jurek powinien poszukać wielkiego silosa z kasiorką a nie słoika.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2014r. 10:10  
Cytuj
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jerzy-owsiak-ujawnil-szczegoly-swoich-zarobkow/dv05l

Pewnie to tylko półprawda, która ma iść w media, ale na jej podstawie można się domyślać, jaki szmal trzepie i jaki do tego ma łep.

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »