NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Negatywny wynik testu ciążowego pomimo , ciąży
Posty: 11
Dołączył: 9 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2014r. 14:30  
Cytuj
Witam,
Mam pytanie czy zdarzyło wam się być w ciąży pomimo, że testy ciążowe pokazywały jedną kreskę? Okres mi się spóźnia 10 dni cały czas mam podwyższona temperaturę, brzych mnie cały czas boli jak na @ a @ dalej nie ma. Robiłam test 6 dni po spodziewanej @ ale był negatywny. Co to może być ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2014r. 14:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2014r. 14:31  
Cytuj
idź do ginekologa

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 9 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2014r. 14:39  
Cytuj
Już się umówiłam, ale wizytę mam dopiero w środę :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 21 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2014r. 14:44  
Cytuj
Może powtórz test. Jesli nadal bedzie negatywny idz do ginekologa.Zalezy czy należysz do osób które mają zawsze regularnie. Okres często sie spóznia i wpływa na to wiele czynników nie musi byc od razu ciąża.uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 9 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2014r. 14:48  
Cytuj
Ja wiem, że @ może spóźniać sie z wielu czynników, ale ja bym bardzo chciała być w ciąży. Wiem, że dziewczynom czasem testy pokazuja jedna kreskę a są w ciąży, i mam taką nadzieję, że u mnie też tak będzieumiech@ raczej nie mam regularnie, ale wiem kiedy maiałm w tym miesiącu owulacje i po ok 14 dniach powinnam dostać @

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 19 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2014r. 15:04  
Cytuj
u mnie było to samo. poszłam do lekarza i co- torbiel jajnika placze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 23 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2014r. 15:30  
Cytuj
Może też być czego nie życzę ciąża pozamacziczna, wtedy jak najszybciej do ginekologa itd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 12 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2014r. 15:38  
Cytuj
ja też tak miałam, @ brak, a objawy wskazywały że byłamw ciąży , poszłamdo Dilabu zrobiłam test z krwi ( cena ok 24 zł)i na drugi dzień wyniki. Okazało się że 4 tydzień. Ja wcześniej długie lata brałam anty w tabletkach i może po odstawieniu hormony w organizmie zobojętniły test płytkowy z apteki. Ja robiłam test 2 x i oba nic nie pokazały. Beta HCG w dilabie,potem ginekolog i ciąża potwierdzona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 9 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2014r. 16:38  
Cytuj
a ile dni po terminie @ robiłaś testy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2014r. 16:39  
Cytuj
ja byłam w podobnej sytuacji.wynik był negatywny i to dwa razy,jajnik mnie bolał więc poszłam do lekarza.a doktorek mówi mi ,ze to zrosty na jajniku!dał mi skierowanie na usg a tam ciąża a jajnik o.k.''zrost ma juz 6 lat i chodzi do przedszkolajezyk

nie troszcz się zbytnio o jutro bo przegapisz szczęśliwe dziś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 12 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2014r. 16:44  
Cytuj
No ja z mężem staraliśmy o dziecko i nie mogłam wytrzymać żeby nie sprawdzić... Czekałam jakiś tydzień no max 10 dni. Szybko. To badanie wykrywa naprawdę wczesną ciążę. No życzę Ci żeby to jednak upragniona ciążą była a nie coś innego. Powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 9 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2014r. 16:56  
Cytuj
Dzięki umiech kupię sobie dzisiaj jeszcze jeden test i zrobię jutro rano , pierwszy robiłam w poniedziałek rano więc teraz po 5 dniach powinien być wiarygodny, trzymajcie kciuki idam znać jaki jest wynikumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2014r. 17:58  
Cytuj
Hejka, Ja Ci polecam zrobić test na hormon beta HCG - najtaniej w diagnostyce (28 zł i na 2 dzień wynik). To da Ci 100% pewności. Lekarz za wiele na tym etapie Ci nie powie - ciązy na usg nie widać tak wcześnie.
Ja w grudniu robiłam test ciążowy tydzień po planowanej @ i jeden wyszedł negatywnie a 2 pozytywnie. Zależy od firmy. Dlatego najlepiej robić test z krwi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 29 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Sty 2014r. 18:26  
Cytuj
Małpa często lubi się spóźniać, nawet powyżej 10 dni. U każdej kobiety małpa wygląda inaczej, nie ma reguły co do dokładnego odstępu między jedną małpą a drugą. Przy braku małpy test ma skuteczność 99%, także powinnaś powtórzyć. Życzę, przede wszystkim aby było zdrowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 9 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2014r. 18:30  
Cytuj
Dziękuję za ciepłe słowa od was umiech Co ma być to będzie jak nie tym to następnym razem napewno się uda umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2014r. 19:59  
Cytuj
ja tak mialam okres mial byc 3 go a jeszcze 20 test pokazal ze nie ma ciazy, 28go dopiero byly 2 krechy. bole na okres i bole piersi tez byly takie same jak na okres i to mnie utwierdzalo ze okres bedzie lada dzien a jak sie okazalo bole menstruacyjne i takie lekkie klucie czasem towarzysza poczatkowi ciazy gdy jajeczko sie zagniezdza i wogole U mnie bynajmniej bylo tak ok 2 mies mimo ze ciaza przebiegala prawidlowo.

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 9 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2014r. 07:28  
Cytuj
Dzisiaj rano robiłam znowu test, ale wyszedł jakis dziwny wynik : jedna kreska widoczna druga to nie jest typowa prosta kreska tylko jakaś rozmazana. Co to może znaczyć?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 281
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2014r. 08:30  
Cytuj
ta kreska to znak od boga.
Mówi ci przez nią: Jak masz wątpliwości to idź do lekarza.
Albo poczekaj jeszcze kilka dni, może nadejdzie upragniony okres.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2014r. 08:40  
Cytuj
oj to znaczy ze cos moze byc na rzeczy umiech)))

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2014r. 12:10  
Cytuj
Zrób test z krwi, będziesz miała 100 % pewności.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2014r. 13:55  
Cytuj
u mnie test wyglądał podobnie jedna wyraźna kreska a druga tak jakby była ale jej nie było coś rozmazane... wizyta u ginekologa szybko potwierdziła to co chciałam usłyszeć - dzidziuś ;) głowa do góry! jak nie teraz to następnym razem sie uda smiech2

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 13 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2014r. 15:19  
Cytuj
Moje dwie znajome tak miały i była to ciąża. Jeśli jest druga kreska, nawet słaba, to według mnie raczej jest ciąża umiech Nawet Panie w aptece to potwierdziły. Ja bym jeszcze raz powtórzyła test, z innej firmy, chyba, że poczeka Pani do wizyty u ginekologa umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 6 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2014r. 18:01  
Cytuj
mam podobną sytuację tyle,że ja z partnerem w sierpniu staraliśmy się o dziecko.We wrześniu objawy wymioty podwyższona temperatura ale jako że rzuciłam tabletki antydepresyjne po roku brania myślałam że to jest tego wynik. Miesiączkę miałam ale już nie tak jak zawsze 6 dni tylko 2dni .W październiku zrobiłam test negatywny .Trudno nie ma ciąży - przyszedł grudzień mam dietę od 3miesięcy próbuję schudnąć a tu waga pokazuje 61kg gdy ja nawet nigdy nie ważyłam 53kg .Tyje na potęgę tylko w brzuch,boli mnie ,cały czas mam 37,5 jak wstaje i co któryś dzień są wymioty.
Umówiłam się do ginekologa ale jako że ostatnio nie przyjmował a ja tylko jemu ufam i nie wstydzę się więc czekam mam termin za tydzień.
Dziś jeśli była by to ciąża to ok 4miesiąc.

Dziewczyny najgorsze że brzuszek mam zaokrąglony jestem słaba długo stać nie mogę bo mi niedobrze ale najgorsze że brzuch mnie tak dziewnie doskwiera jakbym coś tam miała baa coś tam mam nie tak na sto procent przecież to niemożliwe mieć miesiączkę fakt krótką ale mieć do 4miesiąca ciąży :(:(

załaman zdcydowałam się na prywatne usg u Goli we wtorek

myślicie że ciąża w 4 miesiącu nadal bym miała miesiączkę ?


najgorsze że spać nie mogę na żadnym boku bo czuje jakby mi się wnętrzności przewracały jestem załamana i dodam że nie jestem nastolatką naście lat nie mam już dawno:(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2014r. 22:06  
Cytuj
bylo wiele takich przypadkow ze okres byl cala ciaze umiech

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2014r. 06:33  
Cytuj
Do "moda-dzieciak": Ty śmigaj do ginekologa i niech Ci da skierowanie na badania. Na pewno jesteś w ciąży. Gratuluję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »