NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 25 26 27 28 29 30 31 ... » »»
Głośne buczenie elektrownia ?,
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2015r. 22:49  
Cytuj
CYTAT
byłeś za Nadbereżnym

Na jakiej podstawie sądzisz, że byłem za kimkolwiek tj. czy to za Szlęzakiem czy Nadbereżnym?
W sumie byłem i jestem ale ... za swoim zdrowiem.

Problem polega na zbyt dużym przemysłowym hałasie i bezczynności władzy.

Nie jesteś w stanie wyjść poza logikę sitwy?
Dlaczego sprowadzasz rujnowanie zdrowia mieszkańców przemysłowym hałasem i sprzyjającą temu bezczynność władzy do konkurencji lokalnych klik?

Kiedy za Szlęzaka przemysłowa gangsterka sobie bezkarnie poczynała to Szlęzak nie zasługiwał na krytykę?
Kiedy za Nadbereżnego i PIS przemysłowa gangsterka sobie bezkarnie poczyna to Nadbereżny, Weber i PIS nie zasłużyli na krytykę?

To co napisałeś nie ma związku z istotą problemu i nie bardzo rozumiem co znaczy.
-----------------------------------------------------------------


Nadbereżny, Weber i PIS, jak długo jeszcze za Waszą przyzwalającą bezczynnością hałaśliwa, przemysłowa gangsterka będzie psuć nam zdrowie?

Nadbereżny, gdzie schowałeś 1 500 obywatelskich petycji i wcześniejsze projekty uchwał Rady Miasta z wnioskami o interwencję innych władz w hałasowej sprawie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2015r. 22:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 8 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2015r. 10:53  
Cytuj
ehh tylko w naszym miescie w nocy spac nie dadzą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 13 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2015r. 12:42  
Cytuj
Ostatnia noc była mega głośna, uwierzcie nie dało się spać... chyba zmian na lepsze nie ma co oczekiwać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2015r. 13:29  
Cytuj
Tylko Stalowolski zamilkł nie wiem A tak się pruł przed wyborami... mlotek

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 8 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2015r. 15:46  
Cytuj
Nowy prezydent, kiedy jeszcze nie był prezydentem chętnie walczył z buczeniem, a teraz? Szczerze mówiąc nie jestem w temacie, ale może warto poruszyć z nim ten temat?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2015r. 17:16  
Cytuj
CYTAT
Ostatnia noc była mega głośna, uwierzcie nie dało się spać... chyba zmian na lepsze nie ma co oczekiwać.

No właśnie, znowu się nie wyspaliście frajerzy, pardon, Szanowni Wyborcy bo przez zamknięte okna znowu słychać było 70 dB PIS-owskiego oszustwa i ich troski o interes wyborców.

Gdzie Nadbereżny, Weber i PIS schowało 1 500 obywatelskich petycji i wcześniejsze projekty uchwał Rady Miasta z wnioskami o interwencję innych władz w hałasowej sprawie?

Naruszenia norm emisji hałasu i innych paskudztw już nie mają miejsca pod światłym przewodem PIS?
PIS nie ma większości w RM aby je teraz przegłosować?
Opozycja nie pozwala PIS przegłosować tych uchwał?
Radni PIS są w opozycji do L.Nadbereżnego?
L.Nadbereżny sabotuje projekty radnych PIS?

Dlaczego Ortyla, Sagatowską i Błądka nie interesuje stan zagrożenia dla zdrowia publicznego?

Zapamiętajmy te nazwiska, które w porozumieniu, w pełnej partyjnej dyscyplinie i w pełnej ponadpartyjnej zgodzie i jednomyślności swoją bezczynnością świadomie przyzwalają na rujnowanie naszego zdrowia.
Radni:
Mariusz Bajek
Maria Chojnacka
Łukasz Durek
Daniel Hausner
Agata Krzek
Elżbieta Kulpa
Mariusz Kunysz
Paweł Madej
Jerzy Majgier
Lucjan Małek
Grzegorz Męciński
Witold Michalski
Edmund Myszka
Elżbieta Nowak-Szpunar
Zbigniew Paszkiewicz
Ewa Sekulska
Urszula Serafin-Bąk
Jan Sibiga
Marcin Siembida
Stanisław Sobieraj
Rafał Weber - Przewodniczący
Franciszek Zaborowski
Marek Zaremba

Skoro Nadbereżny, Weber i PIS są bezczynni a skandaliczny hałaśliwy proceder przemysłowych szkodników trwa, to oznacza to, że Nadbereżny, Weber i PIS świadomie i z premedytacją działają na szkodę mieszkańców.
Swoją bezczynnością świadomie godzą się na psucie zdrowia mieszkańców przez przemysłowych szkodników.
Swoją bezczynnością interes przemysłowej gangsterki stawiają nad zdrowiem i życiem mieszkańców miasta.

W czyim interesie leży bezczynność Nadbereżnego, Webera, Zarzecznego i PIS w hałasowej sprawie?
W interesie poszkodowanych mieszkańców czy naruszających prawo przemysłowych szkodników?


CYTAT
Tylko Stalowolski zamilkł nie wiem A tak się pruł przed wyborami...

Po wyborach Nadbereżny schował mu miernik? Przy korycie lepiej nic nie mierzyć, notować, podpisywać ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2015r. 20:23  
Cytuj
Anonim powiedz szczerze, ile lat mieszkasz w STW??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 18:19  
Cytuj
3 stycznia 1973 urodziłem w szpitalu na Staszica pierwsze dwa lata dzielnica Rozwadów,następnie Lenina 28,Skopenki 7,obecnie WP 36-rodowici będą wiedzieć o co biega-prosze nie zazucać ze przyjezdny-zawsze huczało,w latach 70-80 lipiec,sierpień otwarte okna godzina 23 huk z huty za dnia próby sprzętu wojskowego z OBU dodatkowo elekrtownia 4.30 spust pary,owszem słysze owe modulacje dzwiękowe ,ale raczej zainteresowałbym się zanieczyszczeniem srodowiska przez przemysł aluminiowy,moim skromnym zdaniem to Anonim szuka h.. do d...smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 30 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 18:41  
Cytuj
Moja siostra mieszka tak powiem w sąsiedztwie elektrowni i jakosc buczenie jej nie przeszkadza z czasem człowiek się przyzwyczaja tak samo jak ludzie którzy mieszkają w okolicy torów kolejowych, szpitala, straży pożarnej.

Kto nie był bun­towni­kiem za młodu ten będzie świ­nią na starość.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 18:45  
Cytuj
Stecyk, intencje stojące za Twoim pytaniem są oczywiste i na pewno nie są konstruktywne.
Jakie ma znaczenie to czy ja tu mieszkam od urodzenia czy od dwóch tygodni?
Jaki ma to wpływ na fakt naruszenia norm emisji przez przemysłową gangsterkę?
Polemizujesz z faktami, wielkościami fizycznymi?

Próbujesz kogoś tłumaczyć, usprawiedliwiać?
Kogo?
Przemysłowych szkodników, którzy z ciągłego naruszania prawa i psucia zdrowia mieszkańcom miasta uczynili sobie stałe źródło dochodu?
Władzę, która swoją bezczynnością świadomie pozwala na rujnowanie naszego zdrowia?

Niestety cały czas jest aktualne pytanie:
W czyim interesie leży bezczynność Nadbereżnego, Webera, Zarzecznego i PIS w hałasowej sprawie?
W interesie poszkodowanych mieszkańców czy naruszających prawo przemysłowych szkodników?



Ps. @egos73 Swój adres do mnie zechciej przełożyć na język kulturalny i zrozumiały; może nie będzie też zbyt dużym oczekiwaniem abyś, jeśli potrafisz, odniósł się do faktów a nie do mojej skromnej osoby.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 30 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 18:51  
Cytuj
Anonim skoro to jest dla ciebie uciążliwe w takim stopniu ze nie jesteś w stanie funkcjonować polecam napisać pismo/ pisma i iść z tym dalej niż powiat może dalej niż województwo. Zbiera podpisy działaj.

Roztrzasasz to jakby to byla jakąś anomalia w Naszym wspaniałym kraju. Jako obywatel masz prawo działać a nie tylko wylewac żale.

Kto nie był bun­towni­kiem za młodu ten będzie świ­nią na starość.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 18:51  
Cytuj
CYTAT
Moja siostra mieszka tak powiem w sąsiedztwie elektrowni i jakosc buczenie jej nie przeszkadza z czasem człowiek się przyzwyczaja tak samo jak ludzie którzy mieszkają w okolicy torów kolejowych, szpitala, straży pożarnej.

Czy to usprawiedliwia naruszanie prawa?
Można postawić pytanie: czy Twoja siostra przyzwyczai się także np. do niewypłacania wynagrodzenia za pracę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 18:59  
Cytuj
CYTAT
Jako obywatel masz prawo działać a nie tylko wylewac żale.

Ja za swoje pieniądze już utrzymuję tych, którzy są obowiązani do działania i mam uzasadnione pretensje o ich zorientowanie się na interes naruszających prawo szkodników a nie poszkodowanych podatników.
Jeśli okradnie Ci złodziej mieszkanie to nie będziesz miała oczekiwań wobec Policji? Uważasz, że naturalnym jest abyś sama, nie licząc na aktywność powołanej i utrzymywanej do tego Policji, ujęła rabusiów?

Uczestniczyłaś w wyborach wyłącznie po to aby namaścić i utrzymywać za swoje pieniądze strażników żyrandoli i beneficjentów koryta z publicznym pieniądzem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 19:08  
Cytuj
Anonimku drogi dobrze ze walczysz.może wyraziłem to dosadnie-przepraszam ale to miasto przemysłowe i dzięki bogu ze przemysłowe bo inaczej byłaby bieda znędzą ,nasi ządzący rozpie.....nasz kraj,mówią odsunąć od władzy a ja mówie rozliczyć -brałeś kase co zrobiłeś dla kraju,wieszac na latarniach zabierać majątki następny sie zastanowi -w moim zakładzie pracują kolesie zza lezanska huk był jest i będzie tego nie zmienisz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 30 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 19:09  
Cytuj
Nie uczestniczylam ponieważ nie było mnie w mieście niestety śmierci w rodzinie nie da się przewidzieć . nie glosowalam na nich co więcej nawet nie byli w kręgu kandydatów na których glos swój bym oddala. Jestem zdania ze skoro nie glosowalam nie mi ich oceniać póki co jeszcze im daje czas.
Ale skoro Ty glosowales masz większe prawo byc nie zadowolonym.

Jeśli okradł Cie złodziej a Policja stoi i nic nie robi to co mówisz trudno i o swoich frustracjach piszesz w sieci ? A może szukasz osób które maja takie zdanie jak ty i robicie cos z tym aby policjant zaczął reagować na tego typu sytuacje lub aby taka osoba straciła posadę ponieważ nie widać aby w przyszłości miało sie cos polepszyć.

Możesz zgłosić gdzie trzeba to co się dzieje i może miasto zacznie działać lub zbiera podpisy o referendum o odwołanie włodarza miasta. Ja się podpisze pod tym i będę miała okazje gdyby tak było zaglosowac na osobę która według mnie nadaje się na prezydenta.

Kto nie był bun­towni­kiem za młodu ten będzie świ­nią na starość.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 19:30  
Cytuj
CYTAT
ale to miasto przemysłowe

Problem nie polega na tym, że St.W. jest miastem przemysłowym.
Problem nie polega też na tym, że nie jest miastem uzdrowiskowym.

Problem polega na tym, że:
- ma miejsce naruszanie prawa (norm emisji) przez przemysłowych szkodników,
- przekraczanie norm emisji ma negatywny wpływ na zdrowie i ogólną jakość życia mieszkańców,
- naruszający normy emisji są tego świadomi i są świadomi skutków tych naruszeń,
- władza swoim zaniechaniem na to świadomie pozwala.


Gdzie Nadbereżny, Weber i PIS schowało 1 500 obywatelskich petycji i wcześniejsze projekty uchwał Rady Miasta z wnioskami o interwencję innych władz w hałasowej sprawie?
U koryta to te uchwały stały się już nieaktualne?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 9 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 20:02  
Cytuj
anonim ty masz jakas fobie na PIS widze czego tego za slezaka nie pisales tylko cicho siedziales balwanie to jest temat od kilku lat ale teraz widzisz problem bo jest nadberezny przy wladzy daj mu troche czasu a nie bedziesz bałwanie ocenial radnych po raptem dwoch miesiacach ale bałwany takie jak ty tego nierozumieja albo nie chca rozumiec bo sa fanatykami nieudolnego slezaka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 13 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2015r. 15:31  
Cytuj
Dziś rano ok 5, było już po spaniu...sciana sciana masakra, dawno tak źle nie było.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 18:49  
Cytuj
CYTAT
Dziś rano ok 5, było już po spaniu...sciana sciana masakra, dawno tak źle nie było.

Wyżej masz wymienione osoby (głównie PIS), które swoją przyzwalającą dla przemysłowej gangsterki bezczynnością udowadniają, że:
- jest im obojętnym czy się wyśpisz i czy hałas zrujnuje Twoje zdrowie,
- wyżej stawiają interes przemysłowej gangsterki niż zdrowie mieszkańców.


Gdzie Nadbereżny, Weber i PIS schowało 1 500 obywatelskich petycji i wcześniejsze projekty uchwał Rady Miasta z wnioskami o interwencję innych władz w hałasowej sprawie?

W czyim interesie leży bezczynność Nadbereżnego, Webera, Zarzecznego i PIS w hałasowej sprawie?
W interesie poszkodowanych mieszkańców czy naruszających prawo przemysłowych szkodników?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 13 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2015r. 00:45  
Cytuj
I co ja mogę? podpisałam petycję, pisałam do Nik, do Wioś, i co? na układy nie ma rady....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lut 2015r. 07:19  
Cytuj
I znowu powtórka z buczenia. Szkoda że nowy prezydent nie kiwnie palcem w tej sprawie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2015r. 08:56  
Cytuj
CYTAT
I znowu powtórka z buczenia. Szkoda że nowy prezydent nie kiwnie palcem w tej sprawie

Nadbereżny nie kiwnie ponieważ on, Weber i PIS Cię oszukali!
Nadbereżny, Weber i PIS nie kiwną palcem ponieważ swoją bezczynnością wyżej stawiają interes przemysłowej gangsterki niż zdrowie mieszkańców.
Nadbereżny, Weber i PIS nie kiwną palcem ponieważ wg nich "obietnice polityczne wiążą tylko tych, którzy w nie wierzą".

Skoro Nadbereżny, Weber i PIS są bezczynni a skandaliczny hałaśliwy proceder przemysłowych szkodników trwa, to oznacza to, że Nadbereżny, Weber i PIS świadomie i z premedytacją działają na szkodę mieszkańców.
Swoją bezczynnością świadomie godzą się na psucie zdrowia mieszkańców przez przemysłowych szkodników.
Swoją bezczynnością interes przemysłowej gangsterki stawiają nad zdrowiem i życiem mieszkańców miasta.

CYTAT
I co ja mogę? podpisałam petycję, pisałam do Nik, do Wioś, i co? na układy nie ma rady....

Możesz bardzo wiele - możesz już w maju i jesienią zaskoczyć Sagatowską, Błądka, Nadbereżnego wskazując gdzie jest miejsce PIS-owskiego oszustwa.
Tyle możesz.
A więc wiele możesz.
Zrób to!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lut 2015r. 11:40  
Cytuj
Mnie nie oszukali bo nie wierzyłem że Pis zrobi cokolwiek poza rozdawnictwem i rozliczaniem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 16:31  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 16:32  
Cytuj
sorry pomylka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 25 26 27 28 29 30 31 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »