NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Szeląg-ortopeda,
~~Asega
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 14:09  
Cytuj
Witam! Mam pytanie-czy ktos może wie czy doktor Szeląg przyjmuje nadal w domu na NFZ ?Chodzi mi o wizyte z miesięcznym dzieckiem i wolę iść do niego niz do przychodni.Może ktoś z was był u niego , jesli tak to proszę o opinię.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 14:09  
Cytuj

 
 
 
 
~~konus
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 15:04  
Cytuj
w poprzednim roku przyjmował i miał podpisaną umowę z NFZ, w tym zapewne też

 
 
 
 
~~mama
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 17:40  
Cytuj
Przyjmuje w ramach NFZ w domu, na Piaskach. Numer znjadziesz w sztafecie

 
 
 
 
~~tata
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 08:20  
Cytuj
tak. przyjmuje u siebie w domu na piaskach oczywiście na NFZ trzeba sie wczesniej umówić telefonicznie

 
 
 
 
~~margo
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 11:06  
Cytuj
Dobry wybór,doktor Szeląg to świetny specjalista!

 
 
 
 
~~madzia
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 14:03  
Cytuj
przyjmuje u siebie na pisakach tylko musisz miec skierowanie od lekarza rodzinnego - pediatry i zeby pisalo ze to jest nie do ortopedy tylko do p.....nie pamietam nazwy speckjalizacji ale lekarz pediatra bedzie wiedzial o co chodzi. Swietny lekarz i wszystko tlumaczy, co i jak. Nie polecam Abratowskiego, chcial mi corcie na 6 miesiecy wlzoyc we frejke a jak poszlam do Szelaga to wszystko bylo OK. Teraz corcia chodzi juz sama, a tak to by dopiero sie uczyla chodzic...

 
 
 
 
~~aga
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 20:02  
Cytuj
tak popieram to super facet, ja chodze do niego z synkiem ma podejscie do dzieci i jest miły wszystko wytłumaczy i podpowie co i jak, mozna z nim pogadać tak normalnie na luzie. Przyjmuje na piaskach ul Sochy 19, tel 844-37-97

 
 
 
 
~~Ewa
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 20:37  
Cytuj
A czy daje rachunek za wizytę w gabinecie?

 
 
 
 
~~Adam
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 21:58  
Cytuj
dobry jokeok

 
 
 
 
~~Adam
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 21:59  
Cytuj
tzn. dobre pytaniezarumieniony

 
 
 
 
~~Heha
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 23:03  
Cytuj
No to chyba nie taki super facet.

 
 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 13 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2009r. 18:00  
Cytuj
Bardzo sympatyczny lekarz. Dzięki niemu moja córka nie musiała nosić poduszki Freyki zleconej przez innego ortopedę!! Nie było takiej potrzeby!! Od jakiegoś miesiąca przyjmuje prywatnie na Piaskach. Za wizytę bierze 60 zł. Ale zawsze dokładnie robi dzieciom usg.
Godny polecenia.good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 27 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2009r. 19:12  
Cytuj
Jeśli chodzi o ścisłość Szeląg już nie ma umowy z NFZ i bierze 60 PLNów. A ci co piszą a tak naprawdę nie więdzą czy prawdę piszą niech się nie odzywają lepiej!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 10 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2009r. 16:57  
Cytuj
czy z płaskostopiem u dziecka tez mozna do niego podejśc?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2009r. 13:05  
Cytuj
Doktor Szeląg ma umowę z NFZ ale obejmuje ona tylko leczenie dzieci do 1 roku zycia.Potem trzeba płacić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2009r. 21:19  
Cytuj
Ja nie mam dobrych wspomnień po wizycie u Szeląga Jako młoda mama jakieś 4 lata temu wybrała się z synkiem na pierwsze badanie stawów biodrowych,lekarz po badaniu mojego syna zwrócił mi uwagę ze nie dbam o zdrowie synka,stwierdził że dziecko ma nierówne biodra i będzie musiała nosić specjalną pieluchę,skierował na natychmiastowe USG które odbyło się za trzy dni.Nie chcę pisać co przeżyłam przez te 3 dni strach.lęk a przede wszystkim obwinianie siebie dlaczego wcześniej tego nie zauważyłam.W czasie badania pan doktor o całkiem innym humorze stwierdził że moje dziecko jest całkowicie zdrowe i rozwija się prawidłowo,jakby nie było rozmowy z przed 3 dni.Synek zaczął chodzić w wieku 10 miesięcy,nie długo świętujemy jego 5 urodziny i do tej pory jest wszystko ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 1 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2009r. 14:00  
Cytuj
gdzie dokladnie przyjmuje ten lekarz??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 1 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2009r. 14:13  
Cytuj
Ja także nie mam dobrych wspomnień odnośnioe Szeląga.
Niedawno podczas wizyty zrobił usg stawu biodrowego mojej córce, po czym stwierdził, że chyba za mało wit D3 jej daję, bo jest słabe twardnienie stawu czy coś takiego, i czegoś tam co powinno być na monitorze nie widać. Mówię mu że daje mleko modyfikowane i częsciowo piersią karmię więc nie wiem ile tej witaminy dawać (na razie jedn ą kroplę daję) a on mi mówi żebym sobie obliczyła, jakieś proporcje zrobiła. Dodam, że się całkowicie nie orientował w temacie. Super. Za wizytę (ok.7 min)skasował 50zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 1 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2009r. 13:10  
Cytuj
CYTAT
Ja także nie mam dobrych wspomnień odnośnioe dok. Szeląga.
Niedawno podczas wizyty zrobił usg stawu biodrowego mojej córce, po czym stwierdził, że chyba za mało wit D3 jej daję, bo jest słabe twardnienie stawu czy coś takiego, i czegoś tam co powinno być na monitorze nie widać. Mówię mu że daje mleko modyfikowane i częsciowo piersią karmię więc nie wiem ile tej witaminy dawać (na razie jedn ą kroplę daję) a on mi mówi żebym sobie obliczyła, jakieś proporcje zrobiła. Dodam, że się całkowicie nie orientował w temacie. Super. Za wizytę (ok.7 min)skasował 50zł.


ale mozesz mi powiedziec dokladnie gdzie przyjmuje ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 21 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2009r. 14:26  
Cytuj
Doktor przyjmuje na piaskach jak zjedziesz z mostku kolo klasztoru to pierwsza ulica w prawo i po jakis 100 metrach po prawej stronie w domku takim wysokim jest tablica przed wejsciem a ja jak bylam z synkiem w tym roku w sierpniu to juz nie mial podpisanej umowy i placilam 60 zł nie wiem czy sie cos do dzisiaj zmienilo trzeba pytac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2009r. 14:02  
Cytuj
TO JEST OK, CZY NIE?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 21 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2009r. 14:10  
Cytuj
jak dla mnie bardzo ok byłam u niego na badaniu stawów a wiele porad na całkiem inny temat mi udzielił

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2009r. 14:12  
Cytuj
jest ok spamerze

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 27 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2014r. 10:04  
Cytuj
Czy orientuje się ktoś ile kosztuje usg bioderek niemowlaka u doktora szeląga?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2014r. 15:53  
Cytuj
Ostatnio byliśmy rok temu, płacilam 70 złotych za wizytę z USG.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »