NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
położna,
~~aga11
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 19:29  
Cytuj
Jak w Stalowej wygląda poród rodzinny i wogóle oddział położnictwa jak funkcjonuje? czy znacie jakąś położną z którą można się umówić na poród? z góry dziękuję.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 19:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 17 Gru 2007r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 21:23  
Cytuj
W stalowej ciezko jest umówić sobie prywatnie położną...one mają wyznaczone dyżury i nie mogą być poza nimi na odddziale. Najlepiej jak porozmawiasz z położna jak bedziesz przyjeta na oddział i rozpocznie sie już akcja...czyli pobyt na sali gdzie będziesz rodziła. W Stakowej rodziłam rok temu i byłam bardzo zadowolona z porodu, nawet po opowiadaniach o niżańskiej porodówce ciesze sie bardzo że zdecydowałam sie na stalową. Tylko uwaga na oddziałową ona z pozoru jest miła alto fałszywa osoba. Powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~asia
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 08:45  
Cytuj
a ja nie jestem zadowolona z porodu w stalowej.mam przykre wspomnienia .bylam po cesarce ledwo sie ruszalam to jakas pinda przyszla rzucila przescieradlem i kazala nam sobie pozmieniac bo bedzie obchod.czlowiek lezy obolaly ,a ta z takim tekstem wyskoczyla przeciez za to jej placa,a poreszta jak sa z dzieckiem komplikacje to nie wiedza co robic moja malutka jak przewozili do szpitala innego to podeszla do mnie pielegniarka i powiedziala tak dobrze ze dzieciatko zabieraja tam bo tu na niczym sie nie znaja sami widzicie jak tu jest u nas na porodowce masakra

 
 
 
 
~~pacjentka
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 09:05  
Cytuj
A ja jestem zadowolona z porodówki w Stalowej Woli .Rodziłam z mężem ,jest do tego przygotowany specjalny pokoik gdzie bylismy z męzem.Zajmowały się mną dwie bardzo miłe położne.Nie odstępowały nmie prawie na krok , bardzo dużo mi pomogły.Nie szukałam wczesniej jakis znajomości.Chodziłam tylko na zajęcia do SZkoły Rodzenia i to bardzo pomogło mi w czasie porodu .Polecam.

 
 
 
 
~~zuzkaaa
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 09:16  
Cytuj
CYTAT
a ja nie jestem zadowolona z porodu w stalowej.mam przykre wspomnienia .bylam po cesarce ledwo sie ruszalam to jakas pinda przyszla rzucila przescieradlem i kazala nam sobie pozmieniac bo bedzie obchod.czlowiek lezy obolaly ,a ta z takim tekstem wyskoczyla przeciez za to jej placa,a poreszta jak sa z dzieckiem komplikacje to nie wiedza co robic moja malutka jak przewozili do szpitala innego to podeszla do mnie pielegniarka i powiedziala tak dobrze ze dzieciatko zabieraja tam bo tu na niczym sie nie znaja sami widzicie jak tu jest u nas na porodowce masakra
Powinnas sie cieszyc że przewieżli twoje dziecko do innego szpitala bo tam napewno mają większe mozliwości.Moje dziecko tez było odesłane do Tarnobrzega bo wymagało leczenia chirugicznego.

 
 
 
 
~~ka...
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 14:55  
Cytuj
a jak traktują pacjentkę, której ciąża jest prowadzona przez lekarza nie pracującego w szpitalu?

 
 
 
 
~~margo
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 15:23  
Cytuj
Ja dwa razy rodziłam w Nisku,teksty "szybciej jest noc i chce mi się spać" oraz jak jedna do drugiej"jesteś miła bo ci się opłaci" oraz to że jedna starsza położna mnie spoliczkowała mówiąc "tu się rodzi a nie śpi" kiedy na chwilę zamknęłam oczy,
nie zapomnę do dziś.Po 11 letniej przerwie zaszłam w ciążę postanowiłam rodzić w Stalowej Woli, ale nic się nie zmieniło, rzadko polozna ci w czymś pomoże, no chyba ze ma właśnie dobry humor.Tam też słyszałam "jak się wpadło to trzeba cierpieć",
"trzeba było uważać", a nikogo nie obchodziło że to nie wpadka tylko planowany maluch.
Nidawno mój znajomy uczestniczył w rodzinnym porodzie,pózniej powiedział że to są warunki jak w krajach trzeciego swiata...
Pozdrawiam i życze powodzenia!

 
 
 
 
~~estera
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 14:51  
Cytuj
Ja mieszkam w Janowie Lubelskim a rodziłam w Stalowej Woli bo kuzynka bardzo polecała, a do lekarza chodziłam u nas i nie było znaczenia do kogo chodziłam w ciąży.Polecam był to mój drugi poród i jestem zadowolona.

 
 
 
 
~~pytacz
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 18:15  
Cytuj
czytając to wszystko włos sie na głowie jeży. czy dyrektor szpitala w Stalowej Woli (obojetnie - naczelny czy d/s lecznictwa) miał okazje przyjrzec sie tej dyskusji i pochylic sie nad sprawdzeniem jak sie to ma do jego wyobrazenia o pracy Oddzialu Polozniczego w jego szpitalu?

 
 
 
 
~~aga11
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 09:47  
Cytuj
To jest przerażające. A dyrektor szpitala co ma się zastanawiać, przecież rodzić gdzieś musimy to mu to "wisi" za przeproszeniem, ale swoją drogą powiniem to przeczytać tak ze Stalowej jak i z Niska.

 
 
 
 
~~mariola
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 10:11  
Cytuj
Brednie wypisujecie kobiety naprawdę
Rodziłam 2 razy w Stalowej Woli i nie spotkałam się z niemiłą obsługą szpitalną ze strony położnych a ze strony lekarza, który o 2 w nocy spał i niestety musiał wstać aby pomóc dziecku przyjść na świat chodź każda z nas dobrze wie że to położne porody przyjmują a lekarze dyrygują i nic więcej.
Naprawdę nie wiem z jakimi położnymi miałyście okazje przebywać i was nie mile potraktowały. W każdym bądź razie Ja bardzo miło wspominam pobyt na porodówce jak również panie położne które dzięki swoim umiejętnościom pomogły Mi przetrwać bóle.

 
 
 
 
~~Lila
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 11:31  
Cytuj
Mariola!Nie wiem czy byłabyś zadowolona gdyby położna przy Tobie na sali porodowej otworzyła w zimie okno i zapaliła papieroska a na Twoją uwagę odburknęła,że nie ma się czym przejmować.

 
 
 
 
~~ Lala
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 20:04  
Cytuj
mlotekLila brednie piszesz jak [płożne chcą palić a pali tylko jedna, to pali w palarni jak sobie wyobrażasz palenie w obecności butli z tlenem i innymi gazami .mlotek

 
 
 
 
~~Lila
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 21:42  
Cytuj
Widzę,że jesteś w temacie,dlatego p.Ewa otworzyła okno...

 
 
 
 
~~ona
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 18:06  
Cytuj
Stalowa Wola posiada najlepsza porodowke w okolicy...Rodzilam rok temu i do tej pory wspominam przemiła atmosfere ktora tworza położne.....

 
 
 
 
~~mama
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 18:14  
Cytuj
Jeszcze nigdy nikt nikomu nie dogodził.....Kobiety opamietajcie sie i przestancie narzekac...Polecam szkole rodzenia.......dzieki niej rodzilam bardzo ładnie jak to okresliły i pochwaliły mnie położne......

 
 
 
 
~~iza
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 18:18  
Cytuj
Proszę o więcej informacji na temat tej szkoly rodzenia...

 
 
 
 
~~kama
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 18:22  
Cytuj
Jest na to prosty sposób należy wymienić personel. Panie z poprzedniej epoki powinny znaleźć się na emeryturze.Na ich miejsce powinny być przyjęte młode wykształcone położne z zapałem do pracy.Tylko jest jeden problem młode, wykształcone znają swoją wartość i nie będą pracować za jałmużnę.

 
 
 
 
~~mama
ff
Wysłany: 24 Lut 2009r. 23:57  
Cytuj
Szkoła rodzenia odbywa sie w kazdy wtorek i kazdy czwartek tygodnia----od godziny 11...naprawde polecam bo warto wiedziec wiecej niz przekazuja nam lekarze do ktorych chodzimy...i czesto płacimy grube pieniążki....
POZDRAWIAM WSZYSTKIE PRZYSZŁE MAMY umiechumiech

 
 
 
 
~~mika
ff
Wysłany: 25 Lut 2009r. 06:56  
Cytuj
Rodziłam w Nisku, a 2 dziecko w Stalowej i jestem bardzo zadowolona. Polecam Stalową Wolę

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 25 Lut 2009r. 07:54  
Cytuj
Jak to położna w czasie porodu otworzyło okno i paliła papierosa? No ,krowa jedna!!!!

Jak ta pani przyjdzie do mnie na mammografię, to też otworzę przy niej okno na całą szerokość, bo będzie śmierdząca od papierosów i jej to powiem.

Palnie w pracy - to skandal. W palarni palą pacjenci, a reszta chowa się po kątach; palacze - to lenie śmierdzące,które tylko czekają, aby się wykręcić od roboty!!!!

 
 
 
 
~~wika
ff
Wysłany: 25 Lut 2009r. 07:59  
Cytuj
Jestem pacjentką lekarza nie pracującego w Stalowej, leżałam i na ginekologii i na położnictwie. Jestem bardzo zadowolona z opieki położnych i lekarzy. Ktoś złośliwy wypisuje takie rzeczy i nie zastanawia się przez chwilę, że komuś robi przykrość. Polecam Stalową do porodu. Pozdrawiam przyszłe mamuśki

 
 
 
 
~~położna
ff
Wysłany: 25 Lut 2009r. 08:02  
Cytuj
Jestem oburzona takimi wpisami ,Pani Ewa jesttylko jedna i nie paliła i nie pali papierosów.

 
 
 
 
~~wally
ff
Wysłany: 25 Lut 2009r. 08:57  
Cytuj
Rodziłam w Stalowej, a to był mój pierwszy poród i nie było źle. A rodziłam w lany poniedziałek przed północą. Nikt nie narzekał, że zakłócam święta i sen umiech
A jeżeli jest tak źle to należy zgłaszać skargi gdzie trzeba, a nie wylewać żale na forum, bo to nic nie zmieni. Ile z Was narzekających złożyo oficjalną skargę?
A co do szkoły rodzenia to niektóre mamy pracują i niestety nie mogą chodzić dopołudnia. A szkoda.

 
 
 
 
~~Ewelina
ff
Wysłany: 25 Lut 2009r. 09:07  
Cytuj
Rodziłam tydzień temu w Stalowej Woli i proszę nie opowiadać bzdur na temat oddziału położniczego. Pani Maria-osoba, która bardzo mi pomogła i której bardzo dziękuję.Wszystko na poziomie i nie słyszałam żadnych tekstów kąśliwych ani złośliwych. Wręcz przeciwnie.A osoby , które wypisują brednie i przykre uwagi może chciały żeby traktować je jak księżniczki????Sorry, ale przez ten oddział przewija się tyle pacjentek i jakby każdą wynosić na piedestał to po tygodniu trzeba by było z pracy zrezygnowaćco Jak chcecie miłe panie być traktowane z uwielbieniem to czemu nie prywatna klinika w Krakowie???

Odnośnie postu dziewczyny po cesarce,której rzucono rzekomo prześcieradło....przecież tymi sprawami zajmuje sie firma sprzątająca IMPEL, a z moich obserwacji wynika,że tamte panie bardzo dbają o porządek i sprzatają min. 2x dziennie. Leżałam z dziewczyną po porodzie naturalnym i w ciagu jednego dnia 2 razy zmieniały jej pościel nie wiem

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »