NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
Naciągacz pod tesco ,
Posty: 113
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2013r. 15:48  
Cytuj
Chciałabym podzielić się informacją na temat sytuacji w jakiej się wczoraj znalazłam. Otóż około godziny 21 wychodząc sobie z zakupów z tesco, podchodzi do mnie mężczyzna. Wiek około 30stki, przystojny, elegancko ubrany. Pyta czy mam może linke holowniczą? a że akurat miałam więc mówie że tak mam. Po chwili zaczyna mi opowiadać, że jest ze Skarżyska Kamiennej i zabrakło mu paliwa a zostawił portfel w domu. Pyta czy mogłabym mu pożyczyć parę groszy na paliwo bo nie ma jak wrócić do domu... Zatkało mnie totalnie... Zapewnia że odda 2x tyle. Odpowiedziałam że nie mam i odjechałam. Czy kogoś jeszcze zaczepiał ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2013r. 15:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2013r. 17:44  
Cytuj
A tam od razu naciągacz, po prostu zabrakło mi na zakupy.
Dzięki za linkę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2013r. 19:07  
Cytuj
CYTAT
A tam od razu naciągacz, po prostu zabrakło mi na zakupy.
Dzięki za linkę.

hahaa


ja nic nie wiem na ten temat (: moze gosciu naprawde mial problem...ale tez bym mu nie zaufala, chociaz chcialabym;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Paź 2013r. 20:39  
Cytuj
Dokładnie ok pazdziernika w tamtym roku zawitał do nas na warsztat koleś i też twierdził że jest ze Skarżyska wlaśnie przyjechał kupić auto w pobliskim komisie ale niestety skradziono mu portfel z gotówką i nie ma za co wrócić do domu-poprosił o pożyczke ok 100 zeta min.na bilet i ze za dwa dni będzie tu wracał z gotówką po auto którego nie kupił z powodu rzekomej kradziezy,to odda podwójnie.Dostał pożyczke nie w takiej kwocie ,ale dostał-oczywiście się już nie pojawił-moim zdaniem ten spod tesco też wałki kręci,być moze to ten sam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2013r. 21:52  
Cytuj
a nie był to czasem ciapaty??????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 16 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2013r. 09:08  
Cytuj
aagniecha89 dobrze ze mu nie dalas kasy. W tamtym roku zbierał na ten sam tekst i obiecywał ze odda podwojnie. nawet numer tel zbieral na ktory moglby zadzwonic po dane do zwrotu kasy i oczywiscie zadnego odzewu do dzisumiech
do marines: nie był ciapaty;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 6 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2013r. 09:30  
Cytuj
To jednak naciągacz.....jakiś czas temu ok.rok temu miałam podobną sytuacje pod tesco. Trzymałam jeszcze małego synka na rękach i podszedł do mnie młody,zadbany i "normalny" facet i wielokrotnie przepraszał ,że mnie zaczepia i że jest mu naprawdę wstyd ,ale ukradli mu portfel i teraz nie ma jak wrócić do domu. zbiera po prostu na bilet. Zapytałam skąd jest i ile mu jeszcze brakuje a on wyciągnął z kieszeni kilka monet i przeliczył,że brakuje mu jeszcze ok 10 zł. Oczywiście dołożyłam się do składki wierząc, że człowiek w potrzebie....aż do dnia dzisiejszego....po raz kolejny dałam się naciągnąć....i jak tu wierzyć ludziom? masakra... niech no jeszcze raz go okradną!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2013r. 09:35  
Cytuj
Ja już miałam przygotowana kase, miałam mu dać bo naprawde zrobiło mi się go żal. Był naprawde bardzo sympatyczny i wyglądał na uczciwego człowieka ale jak widać pozory mylą.
Gdy jednak zapytałam go o jakaś wizytówke badz numer telefonu to się zmieszał i powiedział, że nie ma nic przy sobie a numeru tel nie pamięta. I tu mnie coś tknęło.. Aha, myśle szukaj sobie dalej jelenia ja się nie nabiorę. Grzecznie powiedziałam że jednak nie dam mu i koniec. Wypytywał w ogóle czy mam męża i tak czy inaczej zaprasza nas do swojej knajpy w Skarżysku... Oby nikt więcej się na niego nie naciął.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2013r. 09:42  
Cytuj
Ludzie! Kiedy zrozumiecie, ze osoby ktore sa w prawdziwej potrzebie nie zaczepiaja ludzi na ulicy. Tez kiedys mialam taka sytuacje, ale na dworcu chodzil czlowiek i prosil o 2-3 zl na bilet, tylko byl jeden wyjatek. Nie wiem skad, ale mial w rece kilka gazet jakis swiat kobiety, pani itd i prosil szczegolnie panie czy nie chcialyby wziac tego od niego za 2-3 zł. Byly to gazety sprzecd miesiaca czy dwoch, ale nowe wiec mysle ze najpierw je wyzebral w jakims kiosku czy cos...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »