NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
Angielski,
Posty: 3
Dołączył: 24 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2013r. 15:48  
Cytuj
Witam, od października będę studiowac w Stalowej Woli i zwracam się z prośba o polecenie mi jakiejś szkoły językowej która prowadzi zapisy od października. Zna ktoś coś? Będę wdzięczna za każdą pomoc. Uprzedzając uszczypliwości - przeszukałam forum, pobieżnie po pobieżnie ale nie znalazłam żadnych informacji o lekcjach rozpoczynających się od października, większośc zaczyna się od września a ja nie mam możliwości przyjechac wcześniej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2013r. 15:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2013r. 18:33  
Cytuj
Niestety lekcje w tutejszysz szkolach zaczynaja sie od wrzesnia, mozesz dolaczyc zawsze pozniej a ten miesiac nadrobic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 27 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2013r. 22:23  
Cytuj
Natalia.
Proponuję zadzwonić do kilku szkół i dowiedzieć się, kiedy startują kursy.
Startami grup we wrześniu się nie przejmuj. Prawda jest tak, że ludzie zapisują się na kursy przynajmniej do połowy października.
Relax.
To, że zaczniesz trochę później NIC nie oznacza. I tak w grupie będziesz miała ludzi o różnym poziomie. Może właśnie grupa potrzebuje tego miesiąca, żeby dojść do Twojego poziomu? Nie wiesz z jakiego poziomu startuje grupa. Dowiesz się dopiero, kiedy pójdziesz na zajęcia.
NIE MA 2 OSÓB NA TYM SAMYM POZIOMIE ZAAWANSOWANIA!
W związku z tym, KAŻDA grupa jest pewnego rodzaju uśrednieniem.
Zawsze możesz też wybrać grupę na innym poziomie zaawansowania. Jeśli poziom jest za wysoki możesz zapisać się do grupy na niższym poziomie zaawansowania.
Najgorzej zrobisz jeśli uznasz, że mając miesiąc opóźnienia nie zapiszesz się wcale i z miesiąca zrobi się rok.
Ps. Nie uzależniaj tego co umiesz od tego kiedy startuje kurs. Jeśli naprawdę chcesz się uczyć to znajdziesz w sobie determinację i znajdziesz kurs na którym nauczysz się angielskiego. Zrób coś w tym kierunku już dzisiaj.

Lubię ludzi konsekwentnych.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »