NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
Korepetycje chemia,
Posty: 112
Dołączył: 6 Sty 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2013r. 19:20  
Cytuj
Witam, poszukuję korepetytora/korepetytorki z chemii, który przygotuje mnie do roszerzonej matury. Kogo moglibyście mi polecić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2013r. 19:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 1 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2013r. 20:06  
Cytuj
Moze podaj jaka cena Cie ogranicza. To Ci juz przefiltruje conieco. Szczegolnie ceny nauczycieli ze "sztaszka". Dział ogloszenia widziales?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 6 Sty 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2013r. 21:28  
Cytuj
Cena do 50 zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 1 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2013r. 22:14  
Cytuj
I jak młodzież ma zdawac mature jak nie potrafi sprecyzowac kilku zdan?
Nikt na forum nie jest jasnowidzem. Określ się czy: przeglądałes ogłoszenia, kogo konretnie szukasz czy np zależy Ci aby to był nauczyciel, który pracuje w szkole i przede wszystkim czy chcesz chodzić sam czy mozesz sie z kims dobrac.
Specjalnie założylem konto, bo chodziłem do jednego z nauczycieli ze staszica. 100 zł za godzine, wiec jak sie chodzilo we dwojke placilo sie 50 i to juz jest roznica.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 26 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2013r. 06:58  
Cytuj
668 730 840 lub 698 037 085 nauczyciel ze szkoły średniej

Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2013r. 14:51  
Cytuj
Jesli chodzi o nauczycieli ze staszica to tylko i wylacznie biłogras, najlepszy gosc jakiego znam, konkretny i cisnal. Matura rozsz zdana na 95% bez najmniejszego problemu, sam sie dziwie czemu nie 100..
Co prawda liceum mam za soba 5 lat temu ale jakość uslug napewno sie mu nie zmienila. Chodzilismy w 3, ceny nie pamietam dokladnie ale bylo to wtedy chyba 90zl. Jak masz zgrana paczke to w 2 badz 3 osoby spokojnie mozesz chodzic, zadnej roznicy nie widze w tym niz chodzic samemu, nawet w takiej malej grupie powiedzialbym lepiej bo kazdy sie dodatkowo uczy od siebie i mozna wiecej pytan zadac na ktore sie nie zna odpowiedzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 1 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2013r. 15:02  
Cytuj
CYTAT
Jesli chodzi o nauczycieli ze staszica to tylko i wylacznie biłogras, najlepszy gosc jakiego znam, konkretny i cisnal. Matura rozsz zdana na 95% bez najmniejszego problemu, sam sie dziwie czemu nie 100..
Co prawda liceum mam za soba 5 lat temu ale jakość uslug napewno sie mu nie zmienila. Chodzilismy w 3, ceny nie pamietam dokladnie ale bylo to wtedy chyba 90zl. Jak masz zgrana paczke to w 2 badz 3 osoby spokojnie mozesz chodzic, zadnej roznicy nie widze w tym niz chodzic samemu, nawet w takiej malej grupie powiedzialbym lepiej bo kazdy sie dodatkowo uczy od siebie i mozna wiecej pytan zadac na ktore sie nie zna odpowiedzi.


Sory, ale nie moge tego słuchać. Biłogras, biłogras, biłogras. Mam tego pecha, że mnie uczył jaki wniosek? Taki jak poprzednik, ale tylko na korkach. W szkole w 3 klasie LO nie omówiliśmy z chemii połowy materiału z 3 klasy (elektrochemia, elektroliza, kinetyka, szybkość reakcji). Jak to jest, że na korkach sie wyrabia a w szkole nie? Koles jest u mnie skompromitowany po tym jak olewa nauke w szkole zeby kosić w domu. Tj nauczyciel?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 6 Sty 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2013r. 15:04  
Cytuj
Nie przeglądałem ogłoszeń, korepetycje dla conajmniej 2 osób. Myślę, że nauczyciel uczący w szkole jest bardziej na bieżąco i wie jak podejść do uczniów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 14 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2013r. 15:54  
Cytuj
Co do Biłograsa niestety muszę się zgodzić z opinią poprzednika. Może i na korkach jest ok, tłumaczy, można się wiele nauczyć i porządnie przygotować do matury ale sposób jego nauczania w szkole pozostawia niestety wiele do życzenia.. Cena za korepetycje niestety również powalająca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 1 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2013r. 17:09  
Cytuj
Tak jakby lekarz nie chciał leczyc. W szkole sie pracuje tak samo jak w domu. Jeżeli ktoś w edukacji widzi tylko biznes korepetycjowy to znaczy, że się w ogole do tej pracy nie nadaje. Bo nauczyciel to cos więcej niż łupanie kasy to odpowiedzialność za wychowanie i świadomość młodzieży. Z własnego przykładu wiem, jakie "techniki" stosuje pan Biłogras wymieniłem już je wyżej. Tj jakieś nuieporozumienie aby w 3 klasie maturalnej zostać z nieomówionymi działami, które zawsze pojawiają się na maturze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 3 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2013r. 21:13  
Cytuj
CYTAT
Nie przeglądałem ogłoszeń, korepetycje dla conajmniej 2 osób. Myślę, że nauczyciel uczący w szkole jest bardziej na bieżąco i wie jak podejść do uczniów.


Masz prywatna wiadomość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 1 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2013r. 20:54  
Cytuj
Andrzej Rodzim - gość wie co robi.

„Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale.”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »