NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »
Nowy Temat Odpowiedz
Brutalnoś pseudoochroniarzy w Planecie,
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2013r. 17:47  
Cytuj
kilka pytań:
1. czy ochroniarze mogą uzywać "kastetów"
2.czy ochroniarze mogą uderzać w twartz "kastetem" osobą leżącą na "ziemi"
3. czy ochroniarz może zniszczyć telefon udzielającej pomocy osobie poszkodowanej/pobitej tłumacząc się że nie ma sensu dzwonić na pogotowie/policje

Co za kraj, co za miasto.....

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2013r. 17:47  
Cytuj

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1479
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Sie 2013r. 17:51  
Cytuj
Czy osoba szanująca się idzie do takiej speluny?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sie 2013r. 17:54  
Cytuj
Ich kultura przewyższa wszystko, co tu duzo mówić nawet nie umieją sie zachować, planeta to miejsce gdzie mogą sie wyżyć na klientach ......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 25 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2013r. 17:56  
Cytuj
CYTAT
kilka pytań:
1. czy ochroniarze mogą uzywać "kastetów"
2.czy ochroniarze mogą uderzać w twartz "kastetem" osobą leżącą na "ziemi"
3. czy ochroniarz może zniszczyć telefon udzielającej pomocy osobie poszkodowanej/pobitej tłumacząc się że nie ma sensu dzwonić na pogotowie/policje

Co za kraj, co za miasto.....


czy osoba zamieszczająca takie informacje/pytania ma na to jakieś wiarygodnie dowody, czy to są jakieś pomówienia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sie 2013r. 17:57  
Cytuj
Ich kultura przewyższa wszystko, co tu duzo mówić nawet nie umieją sie zachować, planeta to miejsce gdzie mogą sie wyżyć na klientach ...... Juz dawno powinni zamknąć te spelune bo chodzą tam tylko malolaci szukający guza .

CYTAT
CYTAT
kilka pytań:
1. czy ochroniarze mogą uzywać "kastetów"
2.czy ochroniarze mogą uderzać w twartz "kastetem" osobą leżącą na "ziemi"
3. czy ochroniarz może zniszczyć telefon udzielającej pomocy osobie poszkodowanej/pobitej tłumacząc się że nie ma sensu dzwonić na pogotowie/policje

Co za kraj, co za miasto.....


czy osoba zamieszczająca takie informacje/pytania ma na to jakieś wiarygodnie dowody, czy to są jakieś pomówienia?

. Kto tu mowi o dowodach prosze uważnie czytać tu zostało zadane jasno pytanie!!!! A większość po prostu domyśla sie jaki poziom reprezentuje ten klub niejednokrotnie przekonując sie na własnych doswiadcEniach

Moderowano przez: kamil
samsungstw używaj funkcji zmień.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2013r. 18:17  
Cytuj
połąazczenia z nr 997 są nagrywane/rejestrowane więc nie ma mowy o pomówieniach.

Osoby poszkodowane/POBITE przez pseudo agencję ochrony proszę o kontakt na prv. Na szlajanie się po sądach/prokuraturach mam miesiąc.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2013r. 18:24  
Cytuj
CYTAT
połąazczenia z nr 997 są nagrywane/rejestrowane więc nie ma mowy o pomówieniach.

Osoby poszkodowane/POBITE przez pseudo agencję ochrony proszę o kontakt na prv. Na szlajanie się po sądach/prokuraturach mam miesiąc.

Niestety muszę Cię rozczarować w miesiąc to ta sprawa nawet do prokuratury nie trafi, miesiąc to na komendzie będzie leżała i będą badać sprawę. Sprawy o pobicie trwają ok 6msc w Stalowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2013r. 18:47  
Cytuj
byłem świadkiem pobicia. Chcąc udzielić ofiarze pomocy ( zapytałem się "Czy wszystko O.K., czy wezwać pomoc? " itp. sam stałem się celem ataków pracowników agencji ochrony.
Co poamiętam: "pogotowie policji, słucham...."
reszta to szamotanina z ochroniarzem, wyrywanie i niszczenie koma pewnie się nagrało.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2013r. 18:50  
Cytuj
W takim razie zgłoś to na policji, ew zadzwoń do biura ochrony i powiedz że zniszczyli Ci tel i chcesz odszkodowanie, jak dadzą to bierzsmiech2 a jak nie to czeka Cię kilka miesięcy łażenia po komendach i sądach ale sprawę wygrasz skoro jest fragment rozmowy. Ale musisz działać bo nagrania chyba kasują co tydzień

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sie 2013r. 19:03  
Cytuj
CYTAT
Czy osoba szanująca się idzie do takiej speluny?


Dobre pytanie umiech Podstawowe umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2013r. 19:15  
Cytuj
Kto się szanuje nie chodzi w takie miejsca.
Ponadto wydaje mi się,że nie powinni tak brutalnie traktować ,jeśli to prawda.Ale czy sami zaczęli czy może gość wypił piwko i mu na mózg siadło.Oto jest pytanieco
Prawda leży po środku zapewniechytry

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 481
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Sie 2013r. 19:37  
Cytuj
a pamiętacie sprawę morderstwa tudzież pewnie przerobionego na nieumyślne spowodowanie śmierci na schodach do mc2 ? Tam podejrzanym był ochroniarz ale pewnie kolega Filipa K. i sprawa została z /tajniaka/ umorzona...

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Sie 2013r. 19:45  
Cytuj
o ile dobrze sie orientuje to planeta ma monitoring wewnatrz jak i na zewnatrz budynku.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2013r. 19:49  
Cytuj
Zwykle to jest tak, że wina leży po obu stronach. Dlatego takie "zadymy" lepiej omijać szerokim łukiem, bo czasem chcąc pomóc można zostać wziętym za agresora.
Co do szanowania się... czasem ludzie chcą tylko potańczyć, a wyboru w STW nie ma...

Co do samej Planety, ja pisałem, że to syf i dziadostwo, więc nawet chęć poruszania nogą tam mnie nie zagoni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »