NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 »
150 zł w kopercie od pary,
Posty: 20
Dołączył: 14 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2013r. 08:11  
Cytuj
Takich watkow w internecie jest pelno i tam jakos nikt nikogo o prowokacje nie posadza. Napisalam to co chcialam bo tak uwazam. Co do pytania jak byli informowani goscie o kwocie? Przy potwierdzaniu przybycia swiadkowa informowala ze miejsce kosztuje 200 zl zatem kazdy gosc musi na 100% okreslic swoje przybycie aby nie wyrzucac pieniedzy w bloto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2013r. 08:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2013r. 08:27  
Cytuj
A ja myślałem, że już wszystko widziałem. Normalnie tragedia. Brak słów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2013r. 09:35  
Cytuj
CYTAT
Przy potwierdzaniu przybycia swiadkowa informowala ze miejsce kosztuje 200 zl zatem kazdy gosc musi na 100% okreslic swoje przybycie aby nie wyrzucac pieniedzy w bloto.



Aaaa, znaczy się nieporozumienie zaszło, świadkowa była nieprecyzyjna i stąd cała afera. Trzeba było gościom wprost mówić, że jak nie dadzą minimum 200 zł od osoby to niech się nie fatygują, a tak to goście usłyszeli tylko, że muszą się określić czy na 100% przyjdą. W takiej sytuacji to ja nie wiem dlaczego Ty się gości czepiasz, może lepiej wytoczyć proces sądowy świadkowej, w końcu to przez jej przejęzyczenie zostałaś narażona na straty mlotek

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 318
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2013r. 10:01  
Cytuj
CYTAT
zatem kazdy gosc musi na 100% okreslic swoje przybycie aby nie wyrzucac pieniedzy w bloto.


Potwierdzanie (na zaproszeniach jest wyznaczona data)przybycia na przyjęcie weselne to w dzisiejszych czasach norma. Każdy kto wynajmuje salę chce płacić za miejsca i posiłki za gości a nie puste miejsca.
Ale pierwszy raz spotykam się z sytuacją, że ktoś wymaga zwrotu pieniędzy za miejsce na przyjęciu weselnym wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik
Zrobiłaś podstawowy błąd, zamiast zaproszeń twoja świadkowa powinna sprzedawać bilety na twoje wesele potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2013r. 10:02  
Cytuj
CYTAT
Takich watkow w internecie jest pelno i tam jakos nikt nikogo o prowokacje nie posadza. Napisalam to co chcialam bo tak uwazam. Co do pytania jak byli informowani goscie o kwocie? Przy potwierdzaniu przybycia swiadkowa informowala ze miejsce kosztuje 200 zl zatem kazdy gosc musi na 100% okreslic swoje przybycie aby nie wyrzucac pieniedzy w bloto.

skoro to nie prowokacja to delikatnie powiem, że trzeba być naprawde mało inteligentnym człowiekiem, żby pisać takie rzeczy na forum, i mnieć problem z tego że wesele się nie zwróciło. Teraz na komunie dają 1000zł to może na wesele min 5000 albo 10000zł ? Ludzie robicie to dla siebie żeby mieć pamiątkę czy dla kasy ? ogarnijcie się !


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Lip 2013r. 11:18  
Cytuj
CYTAT
Co do pytania jak byli informowani goscie o kwocie? Przy potwierdzaniu przybycia swiadkowa informowala ze miejsce kosztuje 200 zl zatem kazdy gosc musi na 100% okreslic swoje przybycie aby nie wyrzucac pieniedzy w bloto.


cool girl Owszem byli poinformowani ile płacisz za miejsce ale pewnie Twoja świadkowa nie mówiła ludziom ,że tyle powinni włożyć do koperty.....w końcu nie chciałaś wywalać kasy na darmo za puste miejsce...co nie znaczy ,że każdy gość sam się domyślił,że chodzi o pokrycie Twoich kosztów a zarazem zakupem sobie biletu wstępu na Twoją imprezę....... OTRZĄŚNIJ SIĘ KOBIETO!!!!!!!!!

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2013r. 11:42  
Cytuj
Jeśli ktoś jeszcze chce zarabiać na imprezach polecam:


Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2013r. 12:59  
Cytuj
CYTAT
Takich watkow w internecie jest pelno i tam jakos nikt nikogo o prowokacje nie posadza. Napisalam to co chcialam bo tak uwazam. Co do pytania jak byli informowani goscie o kwocie? Przy potwierdzaniu przybycia swiadkowa informowala ze miejsce kosztuje 200 zl zatem kazdy gosc musi na 100% okreslic swoje przybycie aby nie wyrzucac pieniedzy w bloto.


Są takie tematy ale czytaj je ze zrozumieniem. Nigdy nie spotkałem się z wątkiem pod takim kątem jak Ty go postrzegasz.

Twoje podejście jest po prostu niestosowne. Skąd masz pewność czy to, że te 150 zł nie jest dla kogoś bardzo dużą kwotą ? Nie ma jednej kwoty minimalnej jaką powinno się dać za wesele. Jedni zarabiają powiedzmy te 6 tys miesięcznie (para) i mogą spokojnie dać ten 1000 zł czy więcej, a dla innych właśnie te 150 zł jest maksimum.

Stąd jeszcze raz zadam pytanie: Skoro talerz kosztował 200 zł dlaczego nie wydawałaś reszty parom, które zapłaciły powyżej 400 zł ? Być może zostali wprowadzeni w błąd bądź źle poinformowani ile trzeba płacić za miejsce ?

Drugie pytanie - po co Ci wesele ? Wiem, że jest kosztowne ale czy to nie chodzi o uczczenie jednego z najważniejszych dni w życiu ? Czyż goście nie są po to, by w raz z parą młodą ten dzień świętować ? Kasa jest sprawą drugorzędną ale widocznie nie dla Ciebie.

Ja i chyba większość ludzi traktuję to tak: zapraszam rodzinę i najlepszych znajomych, powtarzam "ZAPRASZAM" - prezent/kasę zostawiam w ich kwestii ponieważ są moimi "gośćmi", a nie klientami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2013r. 13:13  
Cytuj
CYTAT
powtarzam "ZAPRASZAM" - prezent/kasę zostawiam w ich kwestii ponieważ są moimi "gośćmi", a nie klientami.


Dokładnie.
Zamezna myśli, że zrobiła łachę gościom, że ich zaprosiła.
Znam wielu ludzi, zresztą ja też taki jestem, że wolałbym jak najrzadziej na wesela chodzić. Nie lubię takich imprez, sztucznych pokazówek, byle jakiej weselnej muzyki (nie trawię orkiestr weselnych) i oklepanego żarcia. Za te 200zł (a 400zł od pary) to bym sobie żarcia nakupił, alkoholu, że nie mógłbym przejeść w jeden wieczór, a przy okazji poszedłbym sobie na imprezę taneczną taką jaką mi odpowiada.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 21 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2013r. 15:12  
Cytuj
ale szum się zrobił!!!umiech
Ja też brałam ślub 2 miesiące temu i dziwię się Zamężna, że aż tak podchodzisz do tego tematu. Ja rozumiem koszta-sami ciułaliśmy prawie 2 lata na wesele, ale chyba nie liczyłaś na to, że jak ktoś przyjdzie na wesele to jest w stanie wywalić na jedną imprezę u rodziny tyle żeby Ci się zwróciło. Ja cieszyłam się z każdej osoby, która przyszła i wiedziałam, że dla niektórych jest to ogromny wydatek i nie oczekiwałam w naszym przypadku 150 zł od osoby minimum...liczy się też, to że chcieli być z Wami jakby nie było w jednym z najważniejszych dni waszego życia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 14 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2013r. 16:29  
Cytuj
A dajcie mi swiety spokoj! Ja sie nie czepiwam waszych prywtanych spraw i nie komentuje, ze jeden jest gruby, a drugi chudy, jeden inteligentny a drugi glupi jak but!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lip 2013r. 16:42  
Cytuj
Zamezna napisz jeszcze skad jestes RNI czy RST wtedy jazda sie zacznie.smiech2

Bo narazie wszyscy na Ciebie jada, potem beda miedzy soba sie tluc.


A tak powaznie to od zawsze bylo tak ze wesele to wydatek i bywa ze rodzice pozyczki biora zeby corce wesele zrobic.

A Ty win swoja swiadkowa, tak Ci impreze przygotowala to miej do niej pretensje.

Widzisz swiadkowa informowala ze miejsce w lokalu kosztuje 200zl i kazdy musi potwierdzic przybycie, ale juz nie informowala ze za wlasne koryto trzeba zaplacic te 200zl


Zamezna a moze swiadkowa Ciebie w ciula zrobila i nikogo nie informowala ze miejsce w korycie 200zl kosztuje, bo moze bylo jej wstyd takie cos mowic.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2013r. 16:50  
Cytuj
CYTAT
A dajcie mi swiety spokoj! Ja sie nie czepiwam waszych prywtanych spraw i nie komentuje, ze jeden jest gruby, a drugi chudy, jeden inteligentny a drugi glupi jak but!


http://www.youtube.com/watch?v=BNsrK6P9QvI

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2013r. 16:51  
Cytuj
CYTAT
A dajcie mi swiety spokoj! Ja sie nie czepiwam waszych prywtanych spraw i nie komentuje, ze jeden jest gruby, a drugi chudy, jeden inteligentny a drugi glupi jak but!


zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany
HAHAHAHAH...
Ty jesteś kobieto do życia nie przygotowana w ogóle. Zakładasz temat na forum publicznym (zresztą bardzo durny) i liczysz na to, że nikt nie zabierze głosu, albo dostaniesz same pochwały i będą Ci wszyscy współczuć?

HAHAHAHA
potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 14 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2013r. 17:22  
Cytuj
Licze na to, ze nikt nie bedzie komentowal mojej osoby, mojego meza i mojej swiadkowej bo nikomu nic do tego it tyle. Tacy jestescie wspaniali w zyciu ze pod kazdym wzgledem jestescie idealni? Zalosni ludzie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 5 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2013r. 17:27  
Cytuj
CYTAT
A dajcie mi swiety spokoj! Ja sie nie czepiam waszych prywtanych spraw i nie komentuje, ze jeden jest gruby, a drugi chudy, jeden inteligentny a drugi glupi jak but!


buhahahahahahah tępa dzidamlotekmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2013r. 17:44  
Cytuj
CYTAT
Licze na to, ze nikt nie bedzie komentowal mojej osoby, mojego meza i mojej swiadkowej bo nikomu nic do tego it tyle. Tacy jestescie wspaniali w zyciu ze pod kazdym wzgledem jestescie idealni? Zalosni ludzie!

jeszcze zamezna zastanow sie kto tu jest tepy, jak twoj maz bedzie to czytal to moze sie okazac ze nie bedziesz juz zamezna umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lip 2013r. 17:53  
Cytuj
CYTAT
Licze na to, ze nikt nie bedzie komentowal mojej osoby, mojego meza i mojej swiadkowej bo nikomu nic do tego it tyle. Tacy jestescie wspaniali w zyciu ze pod kazdym wzgledem jestescie idealni? Zalosni ludzie!



Widzisz zamezna dupe obrobilas zwyklym gosciom co dali Ci 150zl przez niedopatrzenie Twojej swiadkowej, a teraz liczysz ze ktos Tobie nie obrobi dupy.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Lip 2013r. 17:58  
Cytuj
cool girl to chyba powinno iść w tej kolejności...cool girl
=Obrazek

Obrazek


Obrazek

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 14 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2013r. 18:09  
Cytuj
Leczcie sie pazerni ludzie. Wypowiadaja sie tu tylko, którzy:
-sami mieli wesele w remizie bo na inne ich nie było stać
-są już dawno po rozwodzie i przeklinają ten dzień
-matki z dziecmi ktorych siwat kreci sie wokol pieluch tlustych wlosow i rozciagnietego dresu
-goscie bawiący się na weselach na krzywy ryj w jednym garniturze przez 15 lat

Doprawdy wasze zycie jest do pozazdroszczenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2013r. 18:17  
Cytuj
CYTAT
Leczcie sie pazerni ludzie. Wypowiadaja sie tu tylko, którzy:
-sami mieli wesele w remizie bo na inne ich nie było stać
-są już dawno po rozwodzie i przeklinają ten dzień
-matki z dziecmi ktorych siwat kreci sie wokol pieluch tlustych wlosow i rozciagnietego dresu
-goscie bawiący się na weselach na krzywy ryj w jednym garniturze przez 15 lat

Doprawdy wasze zycie jest do pozazdroszczenia.


Miałaś pozwolenie sądu na ślub ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lip 2013r. 18:21  
Cytuj
CYTAT
Leczcie sie pazerni ludzie.



Pazernosc zamezna to narazie Ty pokazalas.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 14 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2013r. 18:23  
Cytuj
Pazerni to wy jestescie bo zazdroscicie, ze ktos mial udane wesele o ktorym wy mozecie tylko pomarzyc bo dalej niz remiza nigdy nigdzie nie byliscie. Pokazaliscie mega klase obrazajac mnie na kazdym kroku a w ogole nie znajac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2013r. 18:23  
Cytuj
CYTAT
Leczcie sie pazerni ludzie. Wypowiadaja sie tu tylko, którzy:
-sami mieli wesele w remizie bo na inne ich nie było stać
-są już dawno po rozwodzie i przeklinają ten dzień
-matki z dziecmi ktorych siwat kreci sie wokol pieluch tlustych wlosow i rozciagnietego dresu
-goscie bawiący się na weselach na krzywy ryj w jednym garniturze przez 15 lat

Doprawdy wasze zycie jest do pozazdroszczenia.


Muszę Cię zmartwić bo do żadnej się nie zaliczam.

A Ty do której ?

Chyba trzeba stworzyć dodatkową:
-pazerna materialistka, która potrafi tylko obsmarować tyłki innym

umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2013r. 18:32  
Cytuj
4 strony tłumaczenia dziecku rzeczy oczywistych, przestańcie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »