NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7
150 zł w kopercie od pary,
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lip 2013r. 18:31  
Cytuj
Zamezna a moze ta osoba co trzymala te koperty podczas zyczen wziela swoja dzialke za usluge????smiech2

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2013r. 18:31  
Cytuj

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2013r. 18:34  
Cytuj
Zamężna odpisuje bo już prawie do chin się dokopałem. Jesteś numerem jeden pazerności..

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 18 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2013r. 18:36  
Cytuj
Ten temat śmierdzi mi na kilometr jakąś marną prowokacją. Nie rozumiem sensu istnienia tego tematu. Każdy daje tyle, na ile go stać. Kropka.
Z tej zamężnej to niezły internetowy troll. Napisała 17 wiadomości, a sam temat urósł już do paru stron.

Najlepiej będzie, jak go administracja/moderacja zamknie, bądź usunie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 5 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2013r. 19:01  
Cytuj
zgadzam się zamknąć ten temat bo jak czytam wypowiedzi tego pustaka (czyt.zamężna) to mi się w głowie miesza że takie blachary i prostaczki żyją w tym mieściemlotek, wnioskuję po jej toku myślenia że ma jeden zwój mózgowy więcej od konia, żeby wody z wiadra nie piłaumiech nie pogrążaj się kobieto i nie pisz już nic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lip 2013r. 19:03  
Cytuj
To ja Wam powiem w 2007 roku bylem druzba na weselu kumpla z pracy w okolicach Mielca.

Przed weselem w pracy czesto i gesto slyszalem jak znajomi pana mlodego mowili ze goscie w ich okolicach dozo kasy daja na weselach, ze po 400-500 zl

No ja pomyslalem ze jak dam 700zl za 2osoby to styknie.

Final byl taki ze podczas oczepin wyprowadzili mnie z wesela jak bandytesmiech2 (wykrecili mi rece i wyprowadzili) bo za dobrze sie z moja bawilem podczas konkursu.

Jak mnie wyprowadzali tom sie darl CO TO KU...WA JEST JAK BANDYTE MNIE WYPROWADZACIE a moja plakala.

Wpierdolu nie dostalem bo bylem tym swiadkiem na weselu,


A na drugi dzien jak przyjechalem na poprawiny, to staneli przedemna kuzyni pana mlodego i pytali sie mnie CZY PAN MLODY CIE PROSIL NA POPRAWINY??

Okazalo sie ze nie no to wsiadlem w auto i pojechalem do domu.

Jedyni co mnie prosili na poprawiny to byli rodzice pana mlodego.

Czyli wychodzi na to ze 700zl za dwie osoby to jednak bylo malo zeby sie bawic na poprawinach

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Lip 2013r. 19:30  
Cytuj
CYTAT
Od razu widac ze oceniacie ludzi tylko po pozorach. Znajomi o ktorych pisze pokazlai swoja "klase" juz nie 1 raz. Bedac na wspolnych wakacjach 2 lata temu jadąc naszym samochodem w ogole robili łaskę, że pokryją razem z nami 50% kosztów paliwa. Wiec jak nie wiecie nic o nich to ich tak nie broncie! A pozatym biedni nie są wiec ich stac.

Jak widzę otaczają Cię sami cwaniacy,którzy ruh@ją na każdy możliwy sposób.good
Dajesz d...(ciała)na stojaka,nawet Ci się majtki nie poluzowały.sciana
Wychodzi na to,że ostatni który Cię ...to Twój mąż.potluczony

Gdybyś brała złotówkę od każdej głupoty jaką czynisz,mogłabyś zrobić wesele po 1000 od łebka.zaklopotany
Weź się kobito za gary.ok

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 14 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2013r. 19:34  
Cytuj
Moze Ty ruchasz wszystko co sie rusza, ja nie jestem glupia i nie dam sie wycwaniakowac nikomu. Znajomi za paliwo i tak nam oddali ponieważ upomnialam sie o to w drodze powrotnej. Zasugerowalam, że tankujemy i chyba wypada sie rozliczyć byli postawieni pod ścianą bo to wkoncu wieczór 400 km od domu. Później oczywiście się nie odzywalismy ale nas przeprosili i takim oto nieszczesciem znalezli sie na naszym weselu. Szczerze? Sama z siebie nie utrzymuje z nimi kontaktu tylko tyle co musze odpisać, odpowiedzieć, odebrac telefon i mam nadzieje ze ta znajomosc wyginie smiercia naturalna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lip 2013r. 19:43  
Cytuj
To po cholere ich prosilas?????

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 14 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2013r. 19:49  
Cytuj
Bo sie wpraszali.....! A na dzien dzisiejszy wiem, że nawet nie zobaczą mojego dziecka bo ich nachalnosc i pzaernosc siegnela zenitu. Moglam posluchac rad narzeczonego obecnego meza i po akcji z paliwem podziekowac im za wspolprace. Madra mezatka po weselu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2013r. 19:55  
Cytuj
Zaprosiła bo jak pisała mają kasę tylko się przeliczyla.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 140%
ff
Wysłany: 17 Lip 2013r. 19:55  
Cytuj
Raczej mądra mężatka po ruchaniu.Dziołcha wez się za ostry seks,nie marnotraw swoich wdzięków

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2013r. 20:00  
Cytuj
CYTAT
Madra mezatka po weselu.

Bez obrazy, ale po twoich wypocinach powiem, ze z ta madroscia to pojechalas po bandziepotluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2013r. 20:11  
Cytuj
CYTAT
Bo sie wpraszali.....! A na dzien dzisiejszy wiem, że nawet nie zobaczą mojego dziecka bo ich nachalnosc i pzaernosc siegnela zenitu. Moglam posluchac rad narzeczonego obecnego meza i po akcji z paliwem podziekowac im za wspolprace. Madra mezatka po weselu.

Teraz juz wiem na 100% ze to tandetna prowokacja bo nie mozna byc takim malo inteligentnym czlowiekiem, poniewz watek ten stanowczo zaniza poziom forum a konkretnie wypowiedzi pseudo zameznej nastolatki zostanie on przezemnie zamknietty, jacku niestety musze to zrobic bo wypowiedzi tej osoby siegnely dna i to jest juz poprostu niesmaczne i zenujace

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 4 5 6 7
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »